Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.195
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nova IPTV ima najjaču podršku. U utorak ih tražim test listu, sve ok, pitaju me za koji uređaj, ja im odgovorim da mi treba za gledanje na PC-u i od tada ništa. Poslao im još dvije poruke, niti odgovora niti testne liste. Uspijeli su zajebat i tvviet.

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni tvviet uvijek odgovori šta god pitam u roku 5 minuta.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
jedna lista ima ovo,slika odlična,cijena još bolja https://www.strivesport.com/en/home#pricing

 imam i ja to u toj listi :)

16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Grisha kaže...

Nova IPTV ima najjaču podršku. U utorak ih tražim test listu, sve ok, pitaju me za koji uređaj, ja im odgovorim da mi treba za gledanje na PC-u i od tada ništa. Poslao im još dvije poruke, niti odgovora niti testne liste. Uspijeli su zajebat i tvviet.

 Ista stvar

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni nova iptv na viberu odgovaraju cca 15 min nekad i prije...
16 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ljudi žive, rade, spavaju, masturbiraju,idu na wc, bježe od žene i djece do kafane... ništa lošije od t-coma ,a1 i sličnih...za internet pritisni 2, za tv pritisni 3, za prst u dupe pritisni 0 i ode pola sata na držanje slušalice dok se ne javi student koji kaže da ištekaš router i ušetkaš nazad u strujnu mrežu.

+ te navlače na extra tarife koje ne trebaš.

ovi te makar ne navlače da više uplaćuješ

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moramo mi bit zadovoljni da ovakvi servisi uopće postoje i da ih mi fino koristimo.

Ja sam se prije  snalazio sa free streamovima ko i većina vas ovdje ali smo ovako sa puno većim izborom i jednostavnošću korištenja ipak mirniji pa čak i uz sve probleme koji postoje i koji će postojat na IPTV-iji "ilegal" kao takvom.

Bitno je nać mjeru i način da tih problema bude što manje.

A po mogučnosti i takve liste.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Što je sa noridcom kojeg se kolega dihelio vamo besplatno?

Odavno ne radi koliko vidim.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
nordic ne radi većini ,meni radi cijelo vrijeme, koliko sam izračunal mislim da košta oko 190 kuna mjesečno...godišnja pretplata oko 110 kuna
sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
190kn mjesecno a 110 kuna godisnje :)
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozz ljudovi,
danas pocinje zadnja sezona Igre prikestolj pa me zanima posto me nema navecer doma(oko ponoci dolazim) dali se (tko ima tvviet) moze ikako unatrag pogledat kad dođem doma ta 1. epizoda?Imam siptv na tv-u ali i njihovu apk na amazon sticku.Dali se moze i snimat na obicnom sticku sa tv-a određen program jer sam nesto cackao i imam kako mi tv kaze preslab stick(treba noviji nekakav) ali neznam dali to mogu samo obicne tv programe ili se nekako moze i iptv programe?Hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Pozz ljudovi,
danas pocinje zadnja sezona Igre prikestolj pa me zanima posto me nema navecer doma(oko ponoci dolazim) dali se (tko ima tvviet) moze ikako unatrag pogledat kad dođem doma ta 1. epizoda?Imam siptv na tv-u ali i njihovu apk na amazon sticku.Dali se moze i snimat na obicnom sticku sa tv-a određen program jer sam nesto cackao i imam kako mi tv kaze preslab stick(treba noviji nekakav) ali neznam dali to mogu samo obicne tv programe ili se nekako moze i iptv programe?Hvala

 Pa tu epizodu ti sam Tvviet sustav sprema u onoj rubrici TV NA ZAHTJEV na webu tako da ti nemoraš ništa snimat to sustav automatski sprema u svoju TV "Videoteku" ili npr. u minstra playeru to ti bude pospremljeno u Video Klubu.

 

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Pozz ljudovi,
danas pocinje zadnja sezona Igre prikestolj pa me zanima posto me nema navecer doma(oko ponoci dolazim) dali se (tko ima tvviet) moze ikako unatrag pogledat kad dođem doma ta 1. 

 

Moj "provider" je već ima u videoteci. 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže... 

Moj "provider" je već ima u videoteci. 

Hvala na ovoj informaciji. Još da si naveo koji je to i da post bude koristan (a možda netko i uzme tog providera ako je dobar), ali eto ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 13:28 (ContoNick).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala,upravo odgledao na kodi-ju (i titlovi su vec izasli :)),a ministra jos od gazde cekam kljuceve
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ContoNick kaže...
pugot kaže... 

Moj "provider" je već ima u videoteci. 

Hvala na ovoj informaciji. Još da si naveo koji je to i da post bude koristan (a možda netko i uzme tog providera ako je dobar), ali eto ...

 uzmeš hbo to go za pišljivih 35kn (1 mjesec je besplatno) i gledaš s titlovima. dostupno je od jutra

nemam za potpis
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ContoNick kaže...
pugot kaže... 

Moj "provider" je već ima u videoteci. 

Hvala na ovoj informaciji. Još da si naveo koji je to i da post bude koristan (a možda netko i uzme tog providera ako je dobar), ali eto ...

 

Nije mi bila poanta "folirati" se kako sam je gledao prije svih, već samo da napišem kako ipak neki prate što se događa i reagiraju odmah, odgovaraju na mailove i rješavaju probleme u najkraćem roku i slično. A to mi je puno bitnije nego da li će kanal biti u 40, 50 ili 55 fps.

Jutros u 3 je bila premijera. Ja sam jutros u 9 upalio listu i epizoda je bila tu.
Čovjek me zamolio da ga ne reklamiram javno i to poštujem, mada se iz mojih postova može zaključiti kod koga imam listu, jer sam već par godina kod istog i prezadovoljan sam, ali poštujem njegovu želju da se ne spominje javno.

 

P.S.

A i ne znam smije li se u temi "TVVIET podrška" spominjati druge liste. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 14:25 (pugot).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nesmiješ!

Odi na drugi forum i tamo piši o toj svojoj "naj-naj" listi!

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Nesmiješ!

Odi na drugi forum i tamo piši o toj svojoj "naj-naj" listi!

 

Znam. Zato se uglavnom i ne javljam.

Ipak je ovo tema isključivo za XY i njegove trolove. 

10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo ovako.Imam samsung smart tv.Nisam do sada imao pa nemam pojma o njihovim aplikacijama.

 

Do sada sam gledao tekme preko acestreama i nasao bih link na livetv.sx.

 

Koliko sam vidio nije moguce instalirati ovakav software na tv pa me zanima ima li sto slicno tome?

 

I koja aplikacija ima da se moze ubaciti neka lista?

 

Hvala

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Smart IPTV (ili SIPTV). Samo pošalješ MAC adresu onome od koga želiš listu i on ti učita.

To ti je najjednostavnije

10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li koja palikacija za besplatno gledanje kao ova koju sam vec naveo?

This time next year we'll be millionaires
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nema takva slična tome baš za smart tv jedino ako hdmi kablom spojiš pc na tv pa tako dobiješ to šta tražiš.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet trenutno steka sve sto sam pokusao gledat..arene, dokumentarni..steta..mozda ce ipak prvi mjesec biti i zadnji mjesec..

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 21:08 (shilev).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

tvviet trenutno steka sve sto sam pokusao gledat..arene, dokumentarni..steta..mozda ce ipak prvi mjesec biti i zadnji mjesec..

 nazalost i ja sam odustao...je da ima sad sve programe koje zelim, ali ovi prekidi su odlucili

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

shilev Niti jedan kanal na tvviet mi ne prekida, svi do jednoga rade punom parom . Javi se korisničkoj podršci pa da ustanove gdje ti je problem, da li tvoj internet provajder ili nešto drugo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 21:27 (tuškanac07).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

sve mi radi normalno, netflix u 4k itd, a na tvviet sve sto sam probao svakih par sekundi zasteka

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

shilev Niti jedan kanal na tvviet mi ne prekida, svi do jednoga rade punom parom . Javi se korisničkoj podršci pa da ustanove gdje ti je problem, da li tvoj internet provajder ili nešto drugo.

 Meni evo cijelo vrijeme sad gledam na TVvietu ovaj DOKU TV HD radi sve glatko. (i ostali kanali provjereno)

Pa javite se njihovoj korisničkoj službi pa da vam posebno naprave routiranja po vašoj IP adresi sve će vam objasnit šta i kako.

Meni otkad su to na TVVIETU napravili vrlo vrlo rijetko imam problema i netreba mi ni onaj famozni VPN.

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imate li neku stranicu koja nema milijardu reklama za gledanje utakmicapreko google chroma?

 

Gadi mi se stekavanje , rade cu gledat u manjoj kvaliteti samo da radi kako treba.

 

Roju directu mi nemojte spominjati.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

shilev Niti jedan kanal na tvviet mi ne prekida, svi do jednoga rade punom parom . Javi se korisničkoj podršci pa da ustanove gdje ti je problem, da li tvoj internet provajder ili nešto drugo.

 Koliko se ljudi žale a u 90% slučajeva je kod njih greška.

 Ja nemam nikakvi problema.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice