Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.516
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Eto ipak sam bio u pravu svezi tih srb Arena jedino je ta pod brojem 1 bih

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2019 21:14 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Eto ipak sam bio u pravu svezi tih srb Arena jedino je ta pod brojem 1 bih

 Pričali smo o tome prije koji mjesec. Tak da si u pravu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ali eto vidiš kako ovdje neki muljaju i lažu da nepovjeruješ tvrde nešto a pojma nemaju ali ok kaj se more nema tu pomoći 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo mediainfo od arena 1 FHD srb..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Filip100able kaže...

Evo mediainfo od arena 1 FHD srb..

 Zar to nije Arena BiH?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Zanima me od vas ekipe koja koristi VPN, koji koristite i na koju lokaciju se spajate da pomaze sa iptv? Ili lokacija nema veze?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Zanima me od vas ekipe koja koristi VPN, koji koristite i na koju lokaciju se spajate da pomaze sa iptv? Ili lokacija nema veze?

 lokacija ne bi trebala imati veze. bitno da je promet kriptiran.

nemam za potpis
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja isto eto da imam zbog nekih drugih stvari ne nužno zbog IPTV-ija ali eto da se nađe ako ustreba zbog T-comovaca i za IPTV, nabavio preko eBaya za 6 dolara NordVPN na tri godine.

Instalirao na mob,tab i lap i miran sam odlično sve radi već duže vrijeme.

A spaja me na najbliže i najbrže servere ili Austria ili Croatia tu najmanje gubim na brzini skoro nikako.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 12:14 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
denix26 kaže...
Najbolje su : Cable g. Nova ...tvviet ..

 Da nije malo preskup Cable Guy? Nova IPTV nema na sajtu ni da vidis listu kanala. Samo filmski kanali su hd koliko vidim na sajtu, a nemaju fhd kanale. Tako da opet TVVIET prednjaci ako cemo realno.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma tvviet je "creme de la creme" za sve iptv liste na brdovitom balkanu i zapadnoj europi u koju ubrajam moju hrvatsku (nadam se skorom raspadu EU) bez obzira kaj i on malo zatrzucka ponekad ali tako je i to je živa istina isprobano i dokazano! 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 12:42 (Seki001).
Moj PC  
1 2 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

sviđa mi se cable guy,ulogiraš se u panel skineš listu koju hoćeš zato jer možeš birati koju god zemlju hoćeš,a i jeftino je

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 17:18 (fukavac).
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može li se cableguy gledat preko ministra playera? Ovaj smart ipv na tizen OSu je srednja žalost, nekad jednostavno ne uspije otvoriti kanal iz prvog pokušaja

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...

Može li se cableguy gledat preko ministra playera? Ovaj smart ipv na tizen OSu je srednja žalost, nekad jednostavno ne uspije otvoriti kanal iz prvog pokušaja

 Nemogu oni na ministru 100% provjereno!

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam dugo bio na tvviet, sada sam na Cable Guy. Isključivo zbog cijene.

Inače, tvviet gotovo nikad problemi, odlična komunikacija, 5/5. Sve pohvale.  

Cable Guy, odlična cijena. 10 eura za 3 mj i 20 eura za 6 mj. Ponekad neki sportski programi štekaju, ali u favorite stavio oko 100 programa sportskih i večina radi odlično. 5/5. 

Nova iptv, ima kolega i prezadovoljan je. Uzeo na godinu dana. 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Opet stekanje na tvviet. Znaci ona rutiranja nisu pomogla. Upalim vpn i ok je. Ja sma na HT, a vpn hrv adresa je na A1 

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

Opet stekanje na tvviet. Znaci ona rutiranja nisu pomogla. Upalim vpn i ok je. Ja sma na HT, a vpn hrv adresa je na A1 

Da kolega shilev prca tcom pomalo posebno koji su na parici ovi na optici malo manje to osjete i oni koji su na A1 ili Bnet mrežama.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
kameni_zg kaže...

Zanima me od vas ekipe koja koristi VPN, koji koristite i na koju lokaciju se spajate da pomaze sa iptv? Ili lokacija nema veze?

 lokacija ne bi trebala imati veze. bitno da je promet kriptiran.

 mislim da je ipak bitna lokacija.. ja se vecinom spajam na austriju. pokazalo mi se najbolje. skoro da nista ne gubim na brzini. znaci ista stvar kao i kod kolege sekija. 

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Probao sam tvviet, i kod njega mi se nije nijedanput dogodilo da se kanal ne otvori iz prve u smart IPTV aplikaciji, sad vise ni ne znam je li to stvar u cableguyu ili ne, jer na vlc na kompu otvara normalno. 

 

Pohvale inače za tvviet, lista izgleda stvarno uredno, većina kanala ima epg, kvaliteta je dobra. Za onoga koji hoće gledati prvenstveno naše programe nema bolje.

 

No, za mene ostaje cableguy jer mi na tvviet fale bitni programi tipa BT sports, NBC SN, Sky F1 i sl. I svi sportklubovi su u 25 fps što me je začudilo jer svaka lista koju sam do sad probao imala je u 50 fps. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...

Probao sam tvviet, i kod njega mi se nije nijedanput dogodilo da se kanal ne otvori iz prve u smart IPTV aplikaciji, sad vise ni ne znam je li to stvar u cableguyu ili ne, jer na vlc na kompu otvara normalno. 

 

Pohvale inače za tvviet, lista izgleda stvarno uredno, većina kanala ima epg, kvaliteta je dobra. Za onoga koji hoće gledati prvenstveno naše programe nema bolje.

 

No, za mene ostaje cableguy jer mi na tvviet fale bitni programi tipa BT sports, NBC SN, Sky F1 i sl. I svi sportklubovi su u 25 fps što me je začudilo jer svaka lista koju sam do sad probao imala je u 50 fps. 

 SK1HR je 50 fps.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

sredio izgleda reddevil sk1hr fhd

 
2 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dobro je da svi oni podižu kvalitet svojih stremova ali najbitnije i stablinost.Hvala Bogu da SD rezolucija odlazi u povijest a standard postaje FullHD a 4K nešto što čekamo masovnije. 

Iako naravno još dosta kanala ima SD rezoluciju ali i to još malo jer za koju godinu će bit definitivna prošlost.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod kojih providera se moze gledati Nova TV unazad?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
No, za mene ostaje cableguy jer mi na tvviet fale bitni programi tipa BT sports, NBC SN, Sky F1 i sl. I svi sportklubovi su u 25 fps što me je začudilo jer svaka lista koju sam do sad probao imala je u 50 fps.
Evo lucluc pa probaj nesto napravit.
Zanima me dali se na tvviet na smart iptv mogu unazad gledat programi ikako ili samo na njihovoj apk i lucluc kad ce kljucevi za ministra kad si nas zaratui sa probnim kljucevima?Neda mi se kraj nekih vec placenih opet i za njih platit hehe Mislim zadovoljan sam sa siptv sada kad ste i epg napravili ali jedino neznam dali ima to unazad.thx
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
dmanz kaže...

Probao sam tvviet, i kod njega mi se nije nijedanput dogodilo da se kanal ne otvori iz prve u smart IPTV aplikaciji, sad vise ni ne znam je li to stvar u cableguyu ili ne, jer na vlc na kompu otvara normalno. 

 

Pohvale inače za tvviet, lista izgleda stvarno uredno, većina kanala ima epg, kvaliteta je dobra. Za onoga koji hoće gledati prvenstveno naše programe nema bolje.

 

No, za mene ostaje cableguy jer mi na tvviet fale bitni programi tipa BT sports, NBC SN, Sky F1 i sl. I svi sportklubovi su u 25 fps što me je začudilo jer svaka lista koju sam do sad probao imala je u 50 fps. 

 SK1HR je 50 fps.

Istina, al opet nije full hd. A i SK2 mi treba za motogp.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
pošto ovaj tjedan radim popodne osuđen sam na gledanje utakmica preko mobitela ,jučer gledali mančestere e sad pošto nemam internet kolega s posla mi posudio internet preko hotspota,on ima naravno maxtv to go ,ja naravno benievu nekakvu sportsku zbrda zdola složenu listu ,poanta svega je da ja slika na mojem mobitelu bila brža za 2-3 sekunde od njegovog max-a,tak da je gledao više s mojeg nego sa svojeg mobitela (zajedno gledali -čovjek navija za liverpool baš mi ga je bilo žal jučer ) ,zato se moram još jemput zahvaliti beniu,njegova lista brže od max-tv-a hahahaha ,tko nezna gdje smo na generacija portal - iptv pozitiva smo..
sve radim samo da ne radim
 
2 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
pošto ovaj tjedan radim popodne osuđen sam na gledanje utakmica preko mobitela ,jučer gledali mančestere e sad pošto nemam internet kolega s posla mi posudio internet preko hotspota,on ima naravno maxtv to go ,ja naravno benievu nekakvu sportsku zbrda zdola složenu listu ,poanta svega je da ja slika na mojem mobitelu bila brža za 2-3 sekunde od njegovog max-a,tak da je gledao više s mojeg nego sa svojeg mobitela (zajedno gledali -čovjek navija za liverpool baš mi ga je bilo žal jučer ) ,zato se moram još jemput zahvaliti beniu,njegova lista brže od max-tv-a hahahaha ,tko nezna gdje smo na generacija portal - iptv pozitiva smo..

 kakva navlakusa, providno

admini/moderatori, dozvoljavate reklamiranje drugih foruma na vasem forumu?

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
ma samo sam malo pokudio max tv kak je spor,ma ne srdi se za sve ima mjesta,pozdrav
sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma to tamo i nije neki forum više neko mafijaško-hooligansko okupljalište ja sam se isto registrirao tamo i malo ih žicam liste ali sve je to tamo blago reć bezveze i već viđeno na nekim sličnim IPTV forumima spcijaliziranim baš za to ali puno gore a liste su ima bože sačuvaj to trza pa prekida pa prestane radit u roku dan dva.

Ma bezveze.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
haha ,a ovdje sve fini ljudi ,više puta protjerani ...ima liste koje rade duže a neke kraće ,zato se ima više listi..
sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ne dozvoljavaju, dozvoljavaju samo hvaljenje tvvieta i personal support istog.

Koju listu uzeti? Procitao sam zadnjih 15 stranica i sve se svodi na support za tvviet, nis pametno nije napisano. Cableguy 3 mjeseca 10€, 20€ 6 mjeseci? Ocito ja onda nekog krivog cableguya gledam jer mi pise 1 mjesec 10€ , 3 mjeseca 25€.. Jedino je 12 mjeseci u pola cijene sad i ispadne 40€..

EDIT: Kad se klikne kupovina onda su cijene: 1 mjesec 5€ , 3 mjeseca 13€, 6 mjeseci 25€, ali opet nije kak je netko gore napisal..

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 10:01 (blackeagle29).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice