Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.165.429
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...

Ne dozvoljavaju, dozvoljavaju samo hvaljenje tvvieta i personal support istog.

Koju listu uzeti? Procitao sam zadnjih 15 stranica i sve se svodi na support za tvviet, nis pametno nije napisano. Cableguy 3 mjeseca 10€, 20€ 6 mjeseci? Ocito ja onda nekog krivog cableguya gledam jer mi pise 1 mjesec 10€ , 3 mjeseca 25€.. Jedino je 12 mjeseci u pola cijene sad i ispadne 40€..

EDIT: Kad se klikne kupovina onda su cijene: 1 mjesec 5€ , 3 mjeseca 13€, 6 mjeseci 25€, ali opet nije kak je netko gore napisal..

 Očito gledaš krivo evo ja sad pogledao i imaju sve popuste normalno i to 5 eura 1 mjesec(akcija) , 3 mjeseca 13 eura ( akcija) itd itd...

Napad je najbolja obrana :)
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mislim da si vidio "edit" i sto sam napisao, u "cijene" vjerojatno nisu ispravljene pa su vece, ali opet 3 mjeseca nisu 10€ ni 6 mjeseci nije 20€ kao sto je @mariclius napisao, nije velika razlika ali ipak...
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A da jednostavno pitaš čovjeka na mail i gotovo,inače ja sam uzeo 3 mjeseca za 10 eura.
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
A da jednostavno pitaš čovjeka na mail i gotovo,inače ja sam uzeo 3 mjeseca za 10 eura.

 i ja.. cableguy cesto ima popuste..

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
haha ,a ovdje sve fini ljudi ,više puta protjerani ...ima liste koje rade duže a neke kraće ,zato se ima više listi..

 @fuki ja nisam nikad protjeran zbog teme  i razgovora u svezi iptv tvvieta i ostalih listi raznih, nego sam popušio dva crvena kartona na misec dana zbog prepucavanja sa jednim purgerom Pinkyz ovdi u temi u svezi nogača.  Ok zasluženo sam ih dobio np uopće ali tako stoje stvari crno na bijelo dok su neki protjerani zbog trolanja same teme i provociranja drugih kolega forumaša u svezi samih iptv tema.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 12:36 (Seki001).
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nova TV i TVVIET su skoro, pa isti sa kvalitetom. Jos je NOVA 5e mesecno. :D Da li neko moze da iznese iskustva sa nove kako je zadovoljan? Ima li trzanja? Rade li svi kanali ili neki prekidaju nekada dok se podrska ne kontaktira?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Mislim da si vidio "edit" i sto sam napisao, u "cijene" vjerojatno nisu ispravljene pa su vece, ali opet 3 mjeseca nisu 10€ ni 6 mjeseci nije 20€ kao sto je @mariclius napisao, nije velika razlika ali ipak...

 3 mjeseca po 10 eura je bila akcija koja je trajala mislim do 22.2... Svi koji su do tada uzeli ostaje im ta cijena do daljnjega

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nova iptv je ok :)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
denix26 kaže...
Nova iptv je ok :)

 Koristi je duzi period ili iz tudjeg iskustva?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
da 1 mj.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel se kod cableguy može platiti karticama npr.visa ili ide samo PayPal
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kran kaže...
Jel se kod cableguy može platiti karticama npr.visa ili ide samo PayPal

 Nemožeš sa bankovnim karticama ide samo PayPal onda one neke kriptovalute i sa Paysafecardom!

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ne bih rekao da su Nova IPTV i TvViet isti kvalitetom. Nova IPTV je ulozeno dobiveno OK, ali

kvalitet slike ni blizu TvViet. Imao sam dva, tri mjeseca TvViet, Novu sam testirao mjesec, nista

posebno. Inace koristim Reddevils IPTV, zadovaoljan sam.

 

 

TOTAL TV_Red Devils IPTV_Moja webTV_EON
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Svaki dan sve više i više ovih Iptv provajdera, svako malo baca reklame po fejsu i instagramu. Cak me i neki dan frend pital za nekog , pa mu reko da nek proba test... kaze okej ali ko da gleda evo tv :D

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

malo je tu iptvprovajdera.uglavnom su to sve reseleri.

recimo cableguy je reseler portalgena.

isto upitno je kad ti neko daje u bescjenje listu da li ce on brzo zatvoriti jer napumpava sto vise korisnika(novca)?!

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja imam Red Devil listu i jako sam zadovoljan narocito s kvalitetom slike sportskih kanala...al imam i Novu iptv kao back up i moram reci da kad got mi je red devil "zastucao" na pokojem kanalu Nova je radila bez ikakvih trzuckanja...i moram reci da imaju odličnu videoteku i stavljaju nove filmove kako se pojavljuju na net-u
Čak za nas koji smo je uzeli u akciji za 15 eura 4 mjeseca i dalje kad produzujemo daju istu cijenu
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 8:06 (Blackcastle).
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li neko kontakt od ove Nove IPTV?

 

I da li zna neko kod koga se mogu kanali vracati unazad?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam otkazao NovaIPTV jer mi je videoteka bila negledljiva.

Buffering od 3-5 sekundasekunda pola minute filma. I to na različitim platformama i brzinama interneta...

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cro_scouser kaže...

Ja sam otkazao NovaIPTV jer mi je videoteka bila negledljiva.

Buffering od 3-5 sekundasekunda pola minute filma. I to na različitim platformama i brzinama interneta...

 To si upravu. Ja uzeo test na mesec dana i server ima los odziv. Dosta se ceka na promenu kanala dok ucita kanal. Dosta kanala ima i svi vecinom rade, ali je server negde u nedodjiji. :D Meni odgovara cena, pa sam uzeo na mesec dana zbog nekih kanala koji mi trebaju.

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja nakon svih ovih presao na kineze i mogu ih samo pohvaliti cijenom i kolicinom programa, stvarno odlicno, gledam preko LG tva i njegove apk, jos sam im poslao epg jer nije bilo za exyu pa su i to ubacili, ne za sve programe al opet barem nesto ima. uopce ne steka ni nista. prije jedno 10-15 dana mi trebao neki madjarski program zbog svjetskog u plivanju, nasao madjarsku sekciju i voila gledas plivanje. tako bilo koji program u svijetu. Jedino steta sto filmovi VOD nemaju hr prijevod, al to mi je najmanji problem, iptv nisam uzeo radi toga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dennocro kaže...

ja nakon svih ovih presao na kineze i mogu ih samo pohvaliti cijenom i kolicinom programa, stvarno odlicno, gledam preko LG tva i njegove apk, jos sam im poslao epg jer nije bilo za exyu pa su i to ubacili, ne za sve programe al opet barem nesto ima. uopce ne steka ni nista. prije jedno 10-15 dana mi trebao neki madjarski program zbog svjetskog u plivanju, nasao madjarsku sekciju i voila gledas plivanje. tako bilo koji program u svijetu. Jedino steta sto filmovi VOD nemaju hr prijevod, al to mi je najmanji problem, iptv nisam uzeo radi toga.

 Moze PM za te kineze? Ima li neki test?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
opet pm,pa zasto ne tu
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo ne linkove stavljat ali poželjno je da se objavi javno ime i naziv pojedine IPTV liste ili usluge.

Nemamo šta krit ovdje pa nismo ništa ukrali.

Sve je ovo legalno.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 1 hvala 1
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja sam probao vise listi sa alia i sve su uredno radile, i svi su mi u roku par sati poslali 24h test, i onda sam odlucio koji cu uzeti

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja imam jedan dosta neobican problem naime imam placenu liustu koju plcacam vec 3-4 mjeseca i sasvim mi ok radi i zadovoljan sam

al imam problem s hbo adria slika se smrzne i ostanje ispod na bufferingu,i ne mogu pokrenuti ni nsita ssamo se znaci ucita jedno 3.4 sek i ostane buffering

jedan dan mi proradilo i reko super  al sad stvarno mi ide na zivac ima li netko slican problem

gledam preko smart iptv aplikacije ovev placene,probo sam ucitat listu u ottplayer i ssiptv i isto se dogada ko i sa smart iptv ,resetiro ruter zvao t com da resetiraju linijui i neznam sta vec nisam pokusavo NexGen je iptv od koga imam

 

pokrenem ju i preko vlc playera preko pc tu radi bez problema

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 20:18 (redragonNG).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Puno se ovdje pise o različitim listama,kvalitetama istih,trzanju i ostalim problemima vezanim uz kvalitetu slike.Po meni je najbolje da svi koji imaju liste na duže vrijeme govore o iskustvima tih lista koje imaju a da pritom spomenu i hardvare koji pogoni te liste...jer ovako ispadne da svi imaju problema s listama koje koriste....a npr ja koristim Novu i Red devila i nemam nikakvih problema.Red devil ih ima tu i tamo ali brzo ih riješi....nova tv i kad ih ima na viber barem meni brzo rjesava i odgovara...
Nemojmo biti babe tracare koji gledaju na sve sitnjarije...mogli bi biti samo složniji da molimo iste za napredak u kvaliteti npr 4k kanala...
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

LG Smart tv ,sad ima tona slike nema

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet lista za svakodnevno gledanje. Cableguy za neke strane kanale i kao backup.

Gledam na Fire TV stick 4K. App Smart IPTV. Sve radi super na Tvviet, a na CB ima dosta kanala koji se teško učitavaju ili nikako. No oni imaju svoje zamjene odmah do. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kran kaže...
Jel se kod cableguy može platiti karticama npr.visa ili ide samo PayPal

 

moze se i kriptovalutama. brzo, jednostavno, anonimno.

 

pravi potez cableguya.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imal ko listu da se mogu kanali vracati unazad?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice