Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.566
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma nisam ni ja nacionalista. Gledam i ja strane prijenose, ali samo ono što razumijem, a to je engleski i njemački.

Sinoć sam, npr. Gledao uvodne i završnu emisiju na Planet Sport HR, a utakmicu na američkom TNT-u. Ni T od trzanja nije bilo.

 

Američki komentatori taman kak treba, ugodno ih slušati. (nije onaj britanski accent, fala bogu).

Njemci su imali dobre emisije za Formulu 1, dobro i široko pokrivaju sve oko utrke, a ne samo ono osnovno...

Nema kod mene baš pravila, ali ne bih mogao slušati nešto što ne razumijem. A da se bar da isključiti onda ton komentatora, da ostane samo "šum" s terena...

 
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene samo još mogu proći engleski komentatori osim hrvatskih (SKY F1 UK ili BT Sport UK ,Eurosportovi UK) ali naravno moram priznat da ništa nefali npr. srpskim komentatorima na Eurosportovima dapače vrlo su dobri u svim sportskim prijenosima počevši od bundeslige pa sve do snookera.

Dok mi neki naši Hr komentatori su baš smiješni bilo na HTV ili ovim novim Planet Sport kanali.Tako da i ja nekad moram prebacit na neki drugi kanal kad vidiš da nema kod njih nikakvog sportskog "žara" u tim prijenosima sve nešto cici-mici mlakasto i nekako mrtvo.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Čisto da velim da je Tvviet i kod mene jučer radio bez ikakvih problema za vrijeme tekme. Žalio sam se kad je prošlu tekmu štucalo, red je da ih sad pohvalim. MotoGP u nedjelju isto bez ikakvih problema.

 
4 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala svima na pohvalama i informacijama... Uskoro jos novosti... pozz

 
8 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Odlično sve i večeras na tvviet iptv stabilno i bez imalo greškice.

Što se tiče rezultata utakmice davno ja govorim da je engleski nogomet šta se tiče fizičke spreme i kondicije koplje iznad svih liga petice.

Premier liga ja spartanska liga nema tamo cici-mici odmaranja i nikakvo čudo da su dva Engleska kluba u finalu.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

je al žao mi ovog ajaxa baš. u zadnjoj sekundi primit gol za ispadanje odnosno ne ulazak u finale LP koje bi za ove "dečkiće" bilo ravno 9 svjetskom čudu.

 

tvviet - uspješno gledanje 

 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Ni ja, ako sam plato pretplatu barem očekujem da su sposobni održavati domaće kanale kako spada.

Cubleguy užas, nisam mogao niti emisije pogledati jer su Planet Sportovi riknuli.

Još sam ih informirao na mail da poprave a oni preporučuju sa gledam da beinu i skysportu

Nova iptv miljama ispred što se tiče ozbiljnosti, najbolja lista za oni koji traže povoljno.

Vidim po komentarima da su Planet Sportovi radili normalno, gdje ne produži kod njih nego se zaletih na onu akciju kod cubleguy.

 Ja sam gledao na bt sportu i 10 puta bolje nego na planet sportu (mislim na komentatore). Slika odlična, eng. komentatori nabrijani, nakon tekme nisu išle reklame nego sam još 15-ak minuta gledao događanje sa anfielda. Uglavnom da nije riknuo planet nebi nikada prebacio na bt sport a od sada gledam samo eng. kanale pogotovo ako igraju englezi.

5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko vidim, svi hvale tvviet da je radilo bez greske. I sta sad? Treba neko na osnovu toga ko je ljubomoran da kaze da mi njega reklamiramo, a samo smo izneli utiske za pojedine utakmice i liste koje su radile bez problema. Za divno cudo, najvise ima tvviet korisnika sto pokazuje da covek nije preporvadac, vec da ima svoju opremu i link ka stabilnom upload internetu. Pozdrav svima i ako mozes tvviet da mi posaljes ovde na pm kakve dopune imas?

 
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
i meni
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim na nove kanale koji su ubaceni u poslednjih mesec dana, posto gledam preko siptv na mag resiveru.

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
i ja isto,preko siptv(vidio neki tv1 a nemam ga nigdje)
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Vi koji ste uzimali VPN Nord preko e baya jel vam odmah dodje user i accaunt na mail ili čekate da vam pošalju to nekoliko dana?
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Vi koji ste uzimali VPN Nord preko e baya jel vam odmah dodje user i accaunt na mail ili čekate da vam pošalju to nekoliko dana?

 Meni je došlo odmah unutar jednog sata ali ja sam uzeo kod koliko toliko "provjerenog" prodavača jer tamo ih ima mali milijun i treba uzimat samo kod onih koji imaju jako visok feedback od kupaca.

I meni zasad fino jako dugo radi na tri uređaja za ovu bagatelu, jako dugo znači oko godinu dana već uz napomenu da mi je to samo ako ustreba i kod povremenog logina na neke streaming usluge koje još nisu kod nas tipa Spotify premium i nravno za IPtv ako slučajno zbog T-coma zašteka.

 

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ako na torrentu stavi upload 0...ustvari ce ti slat maksimalnom brzinom jer 0 ne ogranicava nego upravo suprotno daje maksimalno koliko imas internet UP ili kojom brzinom drugi skidaju..

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Filip100able kaže...

Ako na torrentu stavi upload 0...ustvari ce ti slat maksimalnom brzinom jer 0 ne ogranicava nego upravo suprotno daje maksimalno koliko imas internet UP ili kojom brzinom drugi skidaju..

 Nije da sam fanatik, ali zato volim Apple proizvode, jer uz sve bahate poteze, prave stvari na kojima večina toga radi dobro. Ali da se vratim na ovaj citat; Mislim da to ovisi koji sw koristiš.

 

Kod mene ako staviš na nulu onda je to stvarno nula. Vidi sliku. Iako prihvaćam da postoji mogučnost da program "ispod radara" šalje nešto iako to nije vidljivo. Nisam toliko tehnički potkovan.

 

 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

to nez, al na svim torrentima koje sam koristio tvornicki je 0 i onda je max...a kad oces minimum stavis 1

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Možda je na tom transmissionu stvarno tako da kad se stavi 0 onda je to 0 ali meni ja na Mac-miniju stavljen utorrent i na njemu kad je 0 onda je to maximum.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koji koristite player za IPTV na android boxu ?

 

Probao dosta njih, na kraju se uvijek vratim na SIPTV...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mkexx kaže...

Koji koristite player za IPTV na android boxu ?

 

Probao dosta njih, na kraju se uvijek vratim na SIPTV...

 Iptv extreme je dobar. 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni se za box jako svidja TiviMate. Iptv smarters je dobar ako lista podrzava onaj njihov xstream api ili kak se vec zove. Automatski ucita epg ako ga tvoj provajder ima. Ima onaj predpregled programa i 4 sljedece emisije na epg itd.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Iptv smarters ;)
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzeo sam Nord VPN s e-bay-a i moram reći da je pouzdan i da radi odlično....e sad..
Imam Bnet 150/15....... Asus router RT-58U u kojem je s uputama jako lako namjestiti sam VPN..... kad ga postavim i stavim na najbliži server brzina u najboljem slučaju ide na 20 mbs.....probao sam stavljati na Android box-ove i Android Tv tu je situacija bitno bolja...ali opet se osjeti lagano usporavanje na prebacivanju kanala....perfectplayer koristim kao app za iptv...

Zaključak je da se aktivira VPN kad su neke bitne utakmice ako tko ima problema s trzanjem i davaocima ISP-a...

Inače na tri uređaja kad mi radi IPTV mi cca 20 mb/s guta po sec....
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 22:57 (Blackcastle).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Procesor rutera je preslab za kriptiranje zato takve brzine. OpenVPN nepodrzava vise od jedne jezgre pa su i ruteri sa visejezgrenim procesorima spori. Za velike brzine treba ruter sa procesorom koji podrzava hadversko kriptiranje. Recimo Asus rt-ac86u koji postize brzine do cca 200mbit.
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zato mi je na private vpn s L2TP konekcijom bile veće brzine...očito i sam tip enkripcije utječe na brzinu
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

svi vi kkoji skidate torrente s uploadom 0 moze vas bit sram!

 
4 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pinkyz kaže...

svi vi kkoji skidate torrente s uploadom 0 moze vas bit sram!

 Znao sam i samo sam čekao tko će prvi!

 

Ako je ovo išlo mene, moram te razočarati, jer prek torrenta mjesečno skinem maaaximalno 20 GB (to je uglavnom par novih filmova po 4 GB. Serije ne skidam, a ovdje sam ovo stavio samo radi primjera (kao što vidiš transmission mi je prazan, a obrati i pažnju na limit downloada.

 

 

No, gledaš li ti IPTV?  Ako da, pa, predlažem da svaki mjesec uplatiš nešto novaca na račune T-coma, A1, PinkTV-a, i ostalih čije kanale kradeš! Ako si već hočeš biti moralna vertikala  :)

 

Ustvari, bolje taj novac uplati skloništima za zbrinjavanje životinja, jer neki to redovito čine!  NHF 

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ima tko da gleda iptv na windowsu? Koji program koristite?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Zato mi je na private vpn s L2TP konekcijom bile veće brzine...očito i sam tip enkripcije utječe na brzinu

 Da, upravo tako. Vrsta enkripcije, i količina kriptiranih podataka.

 

Routeri koji mogu progutati brzine optike su izrazito skupi. Predlažem ulaganje u nekakav PC sa dobrom PCI wireless karticom, ili ako hočeš full brzinu, onda 2 LAN porta (ili već koliko priključaka imaš)

 

Tu se lijepo da podesiti VPN, i vozi miško  :)

 

Iako, ruter je elegantnija opcija, samo elegancija i košta, i još ako hočeš samo nekima dodjeliti VPN, a nekima bez, uf...

 

 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Ima tko da gleda iptv na windowsu? Koji program koristite?

 E, ovo nebih preporučio ni najgorem neprijatelju. Jednostavno, decoderi / rezultati su toliko loši, da svaki stream izgleda ko sranje.

 

I jeftiniji Android boxevi bolje odrade posao, a pogotovo Amazon TV Stick 4K (naravno, ima i skupljih varijanti)

 

Ja sam na windowsima isprobao kombinaciju (plačenu) DVB Viewer + n-broj decodera, ali uvijek slično sranje. Također, VLC..., ali nije praktično...

 

 

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Ima tko da gleda iptv na windowsu? Koji program koristite?

 zadnji windozi koji su odlično radili sa streamingom su XP + mplayer za gledanje streama
od Viste nadalje MS je za*ebo stvar sa video codecima i striming je pušiona.

if only you knew the power of the dark side
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice