Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.517
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Što se tiče tvvieta....koji je benefit cijena na vise mjeseci pretplate osim da je spustio mjesecnu cjenu...pa uzmimo bilo koju uslugu koja se prodaje na 3 6 i 12 mj....i pogledajmo im cijene....ovo sto je on omogućio je da da je spustio cjienu mjesecne pretplate...al ajde čak i da nema razlike u cijeni na 3 , 6 mj....pa onda bar na razini godine napravi nesto
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 22:38 (Blackcastle).
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
RonoN kaže...

Pozdrav,

 

tko od IPtv providera na ovom topicu ima najbolju ponudu sportskih kanala?

Trenutno koristim RedDevil i ok je, ali zanima me dali netko nudi bolji odnos cijena/ponuda?

Nista osim sporta me ne zanima, za ostalo imam druge izvore...

 ne znam da li ima bolje

 listu sa vise sportskih kanala ces sigurno naci
 i jeftiniju cak

 ali taj kvalitet i stabilnost ne znam dal ces naci

 Ma može tražit do sudnjeg dana! Ali kad se ode sa RedDeevila ili Tvvieta kad tad ubrzo se vraća njima...

Znam iz iskustava mnogih.

Naprosto nema jačih iptv listi na ovim ex-yu prostorima i točka!

Ja sam na tvvietu zadovoljan i nemislim nigdje i nikog dalje tražit,vjerovatno i velika većina RedDevilovaca tako razmišlja 

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam zadovoljan s Red devilsom iako mislim da ima mjesta za napredak al da bih ga mjenjao s nekim drugim za sada dok se mozda ne pojsvi netko bolji ne bih
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kolke su cijene kod red devila?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam uzeo godinu dana i to je 90 eur...posalje ti na mail cjenik
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Ja sam uzeo godinu dana i to je 90 eur...posalje ti na mail cjenik

 koja je točno razlika između RedDevila i TvVieta, s obzirom da su u kvaliteti i stabilnosti podjednaki? TvViet ima mogućnost gledanja sa 3 uređaja...?

pitam jer 120€ za Tvviet i 90€ za RedDevil je dosta velika razlika...

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Razlika u broju kanala je na strani red devila, iako po mom sudu tvviet ima za veliku većinu iptv korisnika sve najbitnije kanale u svojoj ponudi.

Reddevil ima ove neke strane jako dobre sportske kanale koje tvviet zasad nema.

Što se tiče kvalitete streama tu su negdje.

Reddevil je u prednosti na nekim kanalima i obrnuto tvviet isto tako.

Nijanse.

Ja sam se odlučio za tvviet ali tko se odluči i za RD neće pogriješit.

Da i ovo na tri uređaja istovremno sa iste IP adrese a uz dogovor i najavu moguće i sa druge fix IP adrese je stvarno korisna mogučnost kod tvvieta

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 14:14 (Seki001).
Moj PC  
1 2 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

To sa ip adresama ne znam kak ce funkcionirati ubuduce za providere koji dopustaju gledanje na vise uradjaja s iste IP, jer sve vise i vise ljudi koristi VPN.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

To sa ip adresama ne znam kak ce funkcionirati ubuduce za providere koji dopustaju gledanje na vise uradjaja s iste IP, jer sve vise i vise ljudi koristi VPN.

 Ja sa ovime nisam imao problema, konkretno kod TVVieta. Lijepo sam objasnio situaciju, poslao u danome trenutku nak ojim VPN IP adresama sam, i ako vide da ne muljaš, nema problema iomoguće ti da koristiš tako bez problema i blokade. Doduše, potrebno je direktno dogovarati s vlasnikom, ne sa korisničkom službom.

Vjerujem da to nebi bio problem niti s RedDevilsom. (Mislim da i VPN Provideri imaju "Pakete IP Adresa, pa tako mogu vidjeti da li govoriš istinu", da sad ne idem dublje u tehniku...

 

 

No, da se malo osvrnem na ovu temu na forumu;

Ukoliko se uistinu tema ne usmjeri prema tehničkoj strani, a ne prepucavanju, ne vidim se ni ja više ovdje, iako je ovo jedini account i jedina IPTV tema u kojoj sudjelujem. Ni na jednom drugom forumu nisam aktivan (ni pasivan)

 

A ako bih stavio na ignore sve sudionike prepucavanja - Što bi ostalo?!

Jednostavno me ne zanima tko je u pravu, i čiji je tata jači! A niti Provideri baš ne pridonose ovdje "skretanju" teme na pravi kolosjek!

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 14:42 (ZdravacVZ).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trebamo svi malo smirit živce i strasti.

I okrenit se samo tehničkim detaljima oko IPTV usluga i iskustvima sa pojedinim listama.

Naravno htjeli ili ne htjeli bit će malo prikrivenog reklamiranja xD

Tako je to u ovom biznisu 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 14:44 (Seki001).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ZdravacVZ ma znam ja za TvViet, i ja sam kod njega i isto imamo slican dogovor za razlicite IP adrese, samo malo komentiram jer ne vidim nacin na koji provideri mogu znat bez da se dogovaraju sa svakim korisnikom 1 po 1, oni nemogu znat jel ti muljas ili ne. A to je dosta posla. Tak da moj komentar je uistinu samo, ajmo rec, neko malo zapazanje situacije koja ce postati sve cesca a provideri ako planiraju dopustiti to, ne vidim nacin da se dopusti svima osim da skroz ukinu restrikcije za ip adresu. Ne znam dal postoji sistem koji moze procjeniti dal muljas ili ne. Jedino tako, jedan po jedan pa se dogovoris pa ajde, ukine ti ip restrikcije 

Ja tvviet imam u 1 kuci, gornji i donji kat no svako ima svoj net s time da ja imam VPN. Znaci jedan je IP Hrvatski, a jedan nije. To se malo pitam iz tog razloga, jer VPN postaje sve potrebniji opcenito za IPTV. Znaci jedino sto je napravljeno je to da je ukinuta ip restrikcija, ja da se spojim na treci uredjaj s moba to je vec treca ip adresa i to je muljanje jer nije dio dogovora - samo kazem da ne znam kako provider moze to zaustaviti a da nije manualnom provjerom.

Ja na mobu imam cableguy + nordvpn cisto ako sam u busu dok je neka utakmica ili slicno, mogao bih skinuti i TvViet - al drzim se dogovora, a i dobro mi dodje backup lista. Eto, samo zapazanje, nista vise.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ja sam s red devilom na početku dogovorio da mi da da gledam preko istog ip-a na tri uređaja...i dao mi je odmah....rekao sam mu da može provjeriti bilo kada dali ja to poštujem i nakada nije bilo problema....
Ima i on štucanja i streamu ali sve je to u granicama normale....
I dobro ste rekli pozivamo ih ovim putem da se malo uključe u temu i s nama koji im plaćamo uslugu malo debatiraju o unaprijeđenju njihovih usluga....
Molio bih i ako ima od Nove iptv nekoga da se isto uključi jer malo im fali da dostignu kvalitet od ovih prije navedenih

Mi koji ovaj forum gledamo svaki dan molim Vas sve koji ste tu intenzivno da se ne obazirete na indijance i padobrance jer bezpotrebno sebi i svima unosimo debate koje nemaju smisla...

Znači usluga....noviteti... i pogled u budućnost... to bi bar za mene bili neki parametri teme
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 15:21 (Blackcastle).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Razlika u broju kanala je na strani red devila, iako po mom sudu tvviet ima za veliku većinu iptv korisnika sve najbitnije kanale u svojoj ponudi.

Reddevil ima ove neke strane jako dobre sportske kanale koje tvviet zasad nema.

Što se tiče kvalitete streama tu su negdje.

Reddevil je u prednosti na nekim kanalima i obrnuto tvviet isto tako.

Nijanse.

Ja sam se odlučio za tvviet ali tko se odluči i za RD neće pogriješit.

Da i ovo na tri uređaja istovremno sa iste IP adrese a uz dogovor i najavu moguće i sa druge fix IP adrese je stvarno korisna mogučnost kod tvvieta

 

Blackcastle kaže...
ja sam s red devilom na početku dogovorio da mi da da gledam preko istog ip-a na tri uređaja...i dao mi je odmah....rekao sam mu da može provjeriti bilo kada dali ja to poštujem i nakada nije bilo problema....
Ima i on štucanja i streamu ali sve je to u granicama normale....
I dobro ste rekli pozivamo ih ovim putem da se malo uključe u temu i s nama koji im plaćamo uslugu malo debatiraju o unaprijeđenju njihovih usluga....
Molio bih i ako ima od Nove iptv nekoga da se isto uključi jer malo im fali da dostignu kvalitet od ovih prije navedenih

Mi koji ovaj forum gledamo svaki dan molim Vas sve koji ste tu intenzivno da se ne obazirete na indijance i padobrance jer bezpotrebno sebi i svima unosimo debate koje nemaju smisla...

Znači usluga....noviteti... i pogled u budućnost... to bi bar za mene bili neki parametri teme

 s obzirom da su u kvaliteti i stabilnosti podjednaki, iz ovog vidim da oboje daju 3 uređaja preko istog IPa, mogu zaključiti da su u svemu podjednaki osim u cijeni gdje TvViet je 25% skuplji od RedDevila. Po meni onda više nisu jednaki :) Sekiki, nemoj sad počet skakat, sad su baš išli postovi u smjeru smanjivanja prepucavanja, ovo su jednostavno činjenice

ja sam inače na NOVA IPTV, ali planiram uskoro uzet 4K TV pa će mi trebati lista sa više streamova u FHD i većim rezolucijama, zato se interesiram za detalje između ove dvije...:)

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 15:34 (Dan1234567890).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A nije baš tako.

Ali tvoja stvar i tvoj problem.

Samo nemoj kukat kasnije

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 16:04 (Seki001).
Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
RonoN kaže...

Pozdrav,

 

tko od IPtv providera na ovom topicu ima najbolju ponudu sportskih kanala?

Trenutno koristim RedDevil i ok je, ali zanima me dali netko nudi bolji odnos cijena/ponuda?

Nista osim sporta me ne zanima, za ostalo imam druge izvore...

 Cableguy..

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kyzo7 kaže...
@lucluc

Mene zanima dio gdje pise "The price is included payment fee".

U kojem je to slucaju, buduci da meni na mjesecnoj bazi cijena ispada ~12.70€

 Bilo koji paket da kupis, mi snosimo troskove uplate...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bas zato i pitam u kom slucaju i na koji nacin, ako svaki mjesec placam 12.70€?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
RonoN kaže...

Pozdrav,

 

tko od IPtv providera na ovom topicu ima najbolju ponudu sportskih kanala?

Trenutno koristim RedDevil i ok je, ali zanima me dali netko nudi bolji odnos cijena/ponuda?

Nista osim sporta me ne zanima, za ostalo imam druge izvore...

 Ako hoces kvalitetnu sliku i stabilnost onda ostani kod RedDevila.Nema dalje...

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bojannds kaže...
RonoN kaže...

Pozdrav,

 

tko od IPtv providera na ovom topicu ima najbolju ponudu sportskih kanala?

Trenutno koristim RedDevil i ok je, ali zanima me dali netko nudi bolji odnos cijena/ponuda?

Nista osim sporta me ne zanima, za ostalo imam druge izvore...

 Ako hoces kvalitetnu sliku i stabilnost onda ostani kod RedDevila.Nema dalje...

 Nije istina! Ima dalje... 

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nema prepucavanja sve dok hvalite tvviet...🙂

Iznostite slobodno iskustva s svojim listama, ali od tvvieta nema kvalitetnije liste 😂

Imate pravo na misljenje sve dok se slaze s mojim. :facepalm:
 
4 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
matteo.st kaže...
Nema prepucavanja sve dok hvalite tvviet...🙂

Iznostite slobodno iskustva s svojim listama, ali od tvvieta nema kvalitetnije liste 😂

Imate pravo na misljenje sve dok se slaze s mojim. :facepalm:

 Kako sam ja znao daš se ti javit!? 
Nisam prorok ali kao da sam osjetio da ćeš ti bit poklopac ovaj put 

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Istina boli fanboyu?

 
0 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
matteo.st kaže...
Istina boli fanboyu?

 Jok, čuj njega "istina"  

 

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

To sa ip adresama ne znam kak ce funkcionirati ubuduce za providere koji dopustaju gledanje na vise uradjaja s iste IP, jer sve vise i vise ljudi koristi VPN.

meni to nema smisla i općenito (osim što što ide na ruku prodavačima). ako si platio 3 konekcije u isto vrijeme, onda je za opterećenje servera svejedno s koje ip adrese ćeš gledati. čak i hbo, netflix i sl. toleriraju više ip adresa jer je nemoguće to kontrolirati. kada bi išli blokirati račune, to bi im prvo zakrcalo korisničku podrštu, a 2. dobili bi milijune nezadovoljnih korisnika koji ubuduće ne bi platili uslugu. ovako idu po sistemu uzmi lovu i šuti.

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 9:02 (tenac).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
kameni_zg kaže...

To sa ip adresama ne znam kak ce funkcionirati ubuduce za providere koji dopustaju gledanje na vise uradjaja s iste IP, jer sve vise i vise ljudi koristi VPN.

meni to nema smisla i općenito (osim što što ide na ruku prodavačima). ako si platio 3 konekcije u isto vrijeme, onda je za opterećenje servera svejedno s koje ip adrese ćeš gledati. čak i hbo, netflix i sl. toleriraju više ip adresa jer je nemoguće to kontrolirati. kada bi išli blokirati račune, to bi im prvo zakrcalo korisničku podrštu, a 2. dobili bi milijune nezadovoljnih korisnika koji ubuduće ne bi platili uslugu. ovako idu po sistemu uzmi lovu i šuti.

pa i nije bas tako

mozda je za opterecenje servera isto, ali ako dozvole da mozes da pristupas sa razlicitih ip adresa, ti onda mozes uzeti jednu pretplatu i podeliti sa jos 2 prijatelja i onda te izadje mnogo jeftinije, a to ide na stetu vlasnika

a i mislim da oni to mogu blokirati, da kad se na account poveze jedna adresa onda da druge konekcije moraju da budu sa iste ip adrese, da ne moze sa razlciitih ip adresa

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kyzo7 kaže...
Bas zato i pitam u kom slucaju i na koji nacin, ako svaki mjesec placam 12.70€?

 Mi naplatimo bas onoliko koliko stoji na stranici. Recimo 3 mjeseca 30e, ne naplati se recimo 30e + paypal fee, nego taj fee od oko 3e mi platimo. Ako vama vise naplati, to je mozda konverzija valuta. Trebate odrediti u vasem paypal nalogu da konverziju valuta vrsi vasa banka, a ne paypal

 

 

Sto se tice konekcija sa razlicitih adresa, to je bas zbog toga da se ne bi skupila 3 covjeka i placala jednu pretplatu... Kontrola ip adresa je jako jednostavna i ja recimo u svakom slucaju vidim da li se netko konektuje sa vise adresa... Starim korisnicima dozvoljavam recimo da dok ukucani gledaju, da i vlasnik moze odgledati i sa posla ili kad je na putu i slicno... Zanimljivo je jos i to da kada kupite 12 mjeseci na tvviet, dobijate i stalnu cetvrtu mobilnu aktivaciju...

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 10:45 (lucluc).
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Najjači i quit 

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da pojasnim malo za one koji ne znaju kako je preko paypala;

Imate 2 vrste "plaćanja";

1) PLAĆANJE ROBA I USLUGA - tu onaj koji plaća NE SNOSI proviziju (paypal fee). Ako platite 10 eur, toliko vam i skine sa kartice. To s konverzijom nema veze. Svaka kartična kuća konvertira po tečaju. U tome slučaju onaj koji PRIMA NOVAC snosi trošak provizije

 

2) "DOZNAČIVANJE novca prijateljima i rodbini - U ovome slučaju onaj koji plaća SNOSI trošak provizije, i kad idete na takvo doznačivanje, točno vam piše koliko če primatelj novaca dobiti.

 

Puno Providera je zlorabilo ovaj način doznačivanja novca, jer ne žele da ih PayPal raskrinka. Ali vaše je pravo kao platitelja, ako već i "doznačujete" novac za IPTV, da doznačite točno koliko košta pretplata, a ne uvećano za proviziju paypala.

 

Tolko bi valjda svaki Provider trebao biti pošten, pa to korisnike unaprijed upozoriti, a ne APP (ako prođe - prošlo je)

 

LP

 

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E da, još samo da napomenem;

 

Odjavljujem se sa teme. Jednostavno nema smisla...

Nije da baš nekog boli briga, ali eto - moj doprinos prepucavanju, dakle neču spamati temu sa tehnikalijama i korisnim informacijama, pa neka ostane brisani prostor  ;)

 

Onaj tko smatra da to nije tako, neka odvrti zadnjih 400 stranica!

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pa zašto zdravko pa baš smo nekako sada sve lijepo posložili....razumio bih te da je sad neka debata koja nema smisla...al baš da je trenukak za otići i nije...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice