Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.151.917
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Vi koji imate RD listu kako vam rade sportski kanali arene i sportklubovi.? Vec drugu vecer samo steka. Negledljivo. Dok mi Ote sport radi super mislim da nije do neta.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav! Možete li mi preporučiti iptv davatelja koji ima njemačke kanale u hd-u, u što boljoj kvaliteti?
Primarno dokumentarne, dječje i serijske kanale tražim.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mashke kaže...

Vi koji imate RD listu kako vam rade sportski kanali arene i sportklubovi.? Vec drugu vecer samo steka. Negledljivo. Dok mi Ote sport radi super mislim da nije do neta.

 Kod mene u DE radi normalno svi sport klubovi,arene juce kosarka na areni bez ikakvih problema ceo mec u nedelju trka f1 sad fudbal isto bez ikakvih problema ,net Telecom bez vpn.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moram imati VPN za gledanje iptv ili ne ?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
D1001 kaže...
Pozdrav! Možete li mi preporučiti iptv davatelja koji ima njemačke kanale u hd-u, u što boljoj kvaliteti?
Primarno dokumentarne, dječje i serijske kanale tražim.

 Cableguy i Nextgen imaju to što tražiš.

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
denix26 kaže...
Moram imati VPN za gledanje iptv ili ne ?

 Nemoraš za neke liste sa ex-yu područja u 95% slučajeva imat VPN ali dobro ga je imat za neke iptv liste i neke druge situacije u pripravnsoti.

Nabaviš ga i dobiješ na eBay-u ili accountboxu za 8-10 dolara na tri godine skoro bagatela, i radi evo kod mene najnormalnije već preko godinu dana.

Ja ga doduše za tvviet iptv nikad skoro nepalim neznam jel sam upalio jednom ali ni je ni to pomoglo problem je bio kod tvvietu u streamu jednog kanala.

Dok neki ovdje tvrde da ga za cablguy iptv drže često upaljenog.

Sve ti zavisi od slučaja do slučaja.

Meni je trebao i kod registracije na Spotify ili na neke druge strane streaming servise.

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mojojo 🖕🏻

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mashke kaže...

Vi koji imate RD listu kako vam rade sportski kanali arene i sportklubovi.? Vec drugu vecer samo steka. Negledljivo. Dok mi Ote sport radi super mislim da nije do neta.


 Jesi probao sa upaljenim VPN-om? Vrlo vjerovatno VPN rjesava taj problem. I ko sto je Seki001 rekao, nabavis ga na ebayu na 3 god za manje od 10 eura.

denix26 kaže...
Moram imati VPN za gledanje iptv ili ne ?

 

Tocan odgovor bi bio - nije potreban ali je pozeljan. Caka je u tome da kod nekih providera steka i neki programi se opce ne loadaju ali dok upalis VPN onda sve radi ok. Zato i mozes vidjeti da jedan kaze da mu steka red devil a drugi odgovara njemu ne steka - oboje govore istinu jer i ja sam imao slucajeva da meni steka cableguy a ekipa pise tu po forumu njima radi odlicno. Nabavim si VPN i meni odjednom radi odlicno.

 

Nisam pametan, ne znam zasto je to tako i ne znam detalje toga, mozda da se neko od providera javi i svima nam lijepo objasni?

 

Za uslugu bez VPN-a jedino mogu preporuciti TvViet, velikoj vecini trn u oku ovdje na forumu, polako postaje zabranjeno voce za uopce pricati o njemu da se mekusci ne uvrijede, ali to je jednostavno tako. Ne mogu ja preporuciti nesto ako to nije tako, makar eto bez i da kazem ista uvezi TvVieta opcenito, poanta je da IPTV u 99% slucajeva (po meni) bez VPN-a nema smisla opcenito. Jer kad ti steka provider ce ti uvijek odgovorit "kod nas je ok, nesto je do tebe" a ti mozes imat 100mbps download i nista ti nije jasno.

 

Seki001 kaže...

Mojojo 🖕🏻

 

Hahaha umro sam na ovo  Ajde nemoj kolegu, vidis da jadan ne zna napisat dvije ciste na forumu, zivot mu se svodi na downvoteanje postova i vrijedanje ljudi kad i ako posta. Nebitan je skroz, a mozda je i bolestan, necemo suditi 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 11:13 (kameni_zg).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
Mashke kaže...

Vi koji imate RD listu kako vam rade sportski kanali arene i sportklubovi.? Vec drugu vecer samo steka. Negledljivo. Dok mi Ote sport radi super mislim da nije do neta.


 Jesi probao sa upaljenim VPN-om? Vrlo vjerovatno VPN rjesava taj problem. I ko sto je Seki001 rekao, nabavis ga na ebayu na 3 god za manje od 10 eura.

denix26 kaže...
Moram imati VPN za gledanje iptv ili ne ?

 

Tocan odgovor bi bio - nije potreban ali je pozeljan. Caka je u tome da kod nekih providera steka i neki programi se opce ne loadaju ali dok upalis VPN onda sve radi ok. Zato i mozes vidjeti da jedan kaze da mu steka red devil a drugi odgovara njemu ne steka - oboje govore istinu jer i ja sam imao slucajeva da meni steka cableguy a ekipa pise tu po forumu njima radi odlicno. Nabavim si VPN i meni odjednom radi odlicno.

 

Nisam pametan, ne znam zasto je to tako i ne znam detalje toga, mozda da se neko od providera javi i svima nam lijepo objasni?

 

Za uslugu bez VPN-a jedino mogu preporuciti TvViet, velikoj vecini trn u oku ovdje na forumu, polako postaje zabranjeno voce za uopce pricati o njemu da se mekusci ne uvrijede, ali to je jednostavno tako. Ne mogu ja preporuciti nesto ako to nije tako, makar eto bez i da kazem ista uvezi TvVieta opcenito, poanta je da IPTV u 99% slucajeva (po meni) bez VPN-a nema smisla opcenito. Jer kad ti steka provider ce ti uvijek odgovorit "kod nas je ok, nesto je do tebe" a ti mozes imat 100mbps download i nista ti nije jasno.

 

Seki001 kaže...

Mojojo 🖕🏻

 

Hahaha umro sam na ovo  Ajde nemoj kolegu, vidis da jadan ne zna napisat dvije ciste na forumu, zivot mu se svodi na downvoteanje postova i vrijedanje ljudi kad i ako posta. Nebitan je skroz, a mozda je i bolestan, necemo suditi 

 Ostali kanali normalno rade,to mi se samo dogadalo na nasim sportskim sportklubovima fhd i arenama. Preko dana mi je super radilo a navecer stekalo. Jos cu malo vidjeti oce li opet biti stekanja a ako bude probati cu sa vpn. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
denix26 kaže...
Moram imati VPN za gledanje iptv ili ne ?

 Nemoraš za neke liste sa ex-yu područja u 95% slučajeva imat VPN ali dobro ga je imat za neke iptv liste i neke druge situacije u pripravnsoti.

Nabaviš ga i dobiješ na eBay-u ili accountboxu za 8-10 dolara na tri godine skoro bagatela, i radi evo kod mene najnormalnije već preko godinu dana.

Ja ga doduše za tvviet iptv nikad skoro nepalim neznam jel sam upalio jednom ali ni je ni to pomoglo problem je bio kod tvvietu u streamu jednog kanala.

Dok neki ovdje tvrde da ga za cablguy iptv drže često upaljenog.

Sve ti zavisi od slučaja do slučaja.

Meni je trebao i kod registracije na Spotify ili na neke druge strane streaming servise.

 Drug Seki001 ,mozes li mi poslati link u privatnoj poruci od tog vpn servisa sa ebay koji ti koristis? Treba mi za druge stvari,gledanje serija,muzike i download. Vidim da je cena bas povoljna. hvala unapred.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Probaj sa VPN vidjet ces razliku sigurno.  Usput da kazem, Nord VPN meni ne pomaze za Netflix, samo za IPTV, ako probam netflix US aplikacija skuzi da imam "proxy" i trazi me da ga ugasim i pokrenem ponovno aplikaciju. Cuo sam da Express VPN nema takvih problema, pa ako ti netreba samo za IPTV, pogledaj si express vpn.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 16:21 (kameni_zg).
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zebicc kaže...

  Seki001 ,mozes li mi poslati link u privatnoj poruci od tog vpn servisa sa ebay koji ti koristis? Treba mi za druge stvari,gledanje serija,muzike i download. Vidim da je cena bas povoljna. hvala unapred.

 Poslano...

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Probaj sa VPN vidjet ces razliku sigurno.  Usput da kazem, Nord VPN meni ne pomaze za Netflix, samo za IPTV, ako probam netflix US aplikacija skuzi da imam "proxy" i trazi me da ga ugasim i pokrenem ponovno aplikaciju. Cuo sam da Express VPN nema takvih problema, pa ako ti netreba samo za IPTV, pogledaj si express vpn.

 Sad vec par mjeseci nemam Netflix ali dok sam imao radio je prek NordVpn. Naravno ne svi serveri nego na njihovoj stranici ima popis. Takodjer sam primjetio da je recimo puno lakse na kompu nac server koji radi nego prek android aplikacije. I na ExpressVpn rade sam odredjeni serveri.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

bezimeni hmm zanimljivo, nisam preko kompa isprobavao, samo preko android aplikacije, probat cu na kompu. hvala na informaciji

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Danas stigao mi box S, sad ga instalirao, ali nigdje ne nalazim klasičnu Google trgovinu, ima li ko da pomogne. Instalirao sam sipt i cableguy lista radi ok kao i sama aplikacija ali nigdje nema nikakvog browsera, ništa. Samo youtube forsira kad tražim preko glasa ili upisujem u pretragu od samog boxa
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Trebao bi imati aplikaciju s kojom mozes pretrazivati foldere, mislim da se na mi boxevima to zove "Tv manager" i onda imas opciju "install from usb", na usb ubaci ovaj apk https://aptoide.en.aptoide.com/ (to ti je ko store) i moc ces s toga skidat sta god te volja.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Fala kameni, sad sam nadošao, u biti u toj Google trgovini na boxu su samo aplikacije koje su prilagođene tom sučelju a ostale idu preko usb-a kao apk ili ovo što si ti naveo
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

trazim programera koji poznaje rad u javascripti ili nekoj drugoj okolini za izradu app-a za iptv

isti ce biti nagraden 

pozdrav

ponude samo na pm

 
2 0 hvala 2
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

trazim programera koji poznaje rad u javascripti ili nekoj drugoj okolini za izradu app-a za iptv

isti ce biti nagraden 

pozdrav

ponude samo na pm

 Programera nemoj da trazis na domacem trzistu, vec samo na upwork sajtu. Izbegavaj saradnju sa nasima, sem ako nisu vece firme koje ce da ti srede sve bez problema. Pocelo hapsenje iptv ilegalaca u Srbiji. SBB i Telekom pokrenuli akciju, samo nema javno. Spremite se. :D

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ovakvih spominjanja o hapšenju je bilo više puta pa se bar za ovih par koje se spominju nije bilo nikada problema...
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel imaju jos negde Arene u FHD osim tvviet?

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko se sjecam dok sam probao, a i ljudi tu na forumu hvale Red Devils listu, sport cijeli u Full HD i kvaliteta slike je super, pa eto, probaj.

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dobio sam danas firestick 4k i uzeo od cableguya 3 mjeseca! Sad imam par pitanja koji je najbolji player za firestick trenutno koristim smart iptv aplikaciju. I kako jel moguce da nema na svakom americkom kanalu a ni nasem epg? ili ja pogresno ubacim epg

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bumbumzvonko zanima me kak si riješio uploadanje očišćene liste cableguya jer me živcira listanje tak velike liste
Poz
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DangerousB kaže...

dobio sam danas firestick 4k i uzeo od cableguya 3 mjeseca! Sad imam par pitanja koji je najbolji player za firestick trenutno koristim smart iptv aplikaciju. I kako jel moguce da nema na svakom americkom kanalu a ni nasem epg? ili ja pogresno ubacim epg

 Ja sam si americke izbacio tak da ne mogu pomoci s tim, ali ako nemas bas na nasima EPG to je cudno jer velika vecina nasih programa ima EPG na cableguy, makar za ocekivat je i normalno je ako nema bas bas svaki, nisam jos naisao na providera koji nudi EPG kak spada.. Slikao sam svoje i poslao ti na PM da usporedis, i usput sam ti poslao link za EPG koji sam ja ubacio pa si mozes usporediti. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 15:31 (kameni_zg).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hej ljudi, ima netko prijedlog kako gledati iptv preko panasonic tv-a? Na sonyu gledam preko nova iptv i njihove pretplate, a imam i na smart iptv preko cableguy-a ali mi se cini da panasonic ne podrzava nista od toga... razmisljao sam da kupim mozda fire stick
mi box s ili nesto na tu foru pa eto ima netko mozda bolji prijedlog ili savjet?
Hvala na odgovorima..
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 21:22 (Berkut).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
u korisničkom centru otiđete na downloads pa M3U Plus pa MPEGTS i gore
si skopirate vaš M3U listu ili jednostavno downloadate
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav svima, pratio sam ovu temu jedno vreme pa se odlucih prijaviti. Svako dobro ljudi!

 
4 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
djordje iz dzungle kaže...

Pozdrav svima, pratio sam ovu temu jedno vreme pa se odlucih prijaviti. Svako dobro ljudi!

 Bilo je i vrime!

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li red devil sport 1 germany i sport 1 +?

Tvviet nema a oni prenose prvenstvo do 21 godine. 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice