Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.164.566
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...

Ima li red devil sport 1 germany i sport 1 +?

Tvviet nema a oni prenose prvenstvo do 21 godine. 

 Prenosi ti i SKY Sport Football UK HD isto, vidi jel ima njega, ja U21 gledam prek njega.

p.s. Poljska dobila Belgiju u prvoju utakmici.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2019 20:09 (Seki001).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mojojo PRIKINI VIŠE!!! 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...

Ima li red devil sport 1 germany i sport 1 +?

Tvviet nema a oni prenose prvenstvo do 21 godine. 

 ima

ima i sky sport football uk

12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Super. 

Mada mi nije jasno da tvviet nema sport1. Barem je taj kanal FTA na satelitu

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...

Super. 

Mada mi nije jasno da tvviet nema sport1. Barem je taj kanal FTA na satelitu

 Bit će!

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aj seki,pozuri ih mslo :)
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moja preporuka  aplikacija Eva Iptv dostupna sa Google Play-a 

 

Ovo su testni kodovi, svaki kod otključava jednu listu


bk5un09, 3vk6f1y, hg4992z, juyr43q, m796y4t, t34g25i,9t6am6c,2dete73, vunm68d, e9zok95

 

tutorial  

 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
zeky1990 kaže...

Ima li red devil sport 1 germany i sport 1 +?

Tvviet nema a oni prenose prvenstvo do 21 godine. 

 ima

ima i sky sport football uk

 prenosi i HRT, vjerovao ili ne

nemam za potpis
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li neko zna kada ce biti gotova ta lista sa dopunjenim kanalima kod tvviet? Zelim da pohvali tog davaoca usluge koji je dao popust na tri meseca za 30e, umesto 36e. Mislim da bi mogli i ovi sto prodaju za 5e bi trebalo da daju neke akcije.

 
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

HRT samo prenosi Hrvatsku reprezentaciju(počinju u utorak posljepodne oko 18h) i dokle oni budu igrali prenosit će! 

Ako kojim slučajem, nedaj Bože neprođemo skupinu, tad ni HRT men se čini (tako je bilo i u nekim drugim slučajevima) neće prenosti dalje U21.

Glupost malo žešća ali ovcama za 80kn mjesečne pristojbe je ok i to 

Blagoslovljena naša iptv ilegala 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 16:41 (Seki001).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa brat bratu U-21 nitko živ ne bi ni gledao da nema naših. Eventualno finale.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Pa brat bratu U-21 nitko živ ne bi ni gledao da nema naših. Eventualno finale.

 Vjerovatno si tu u pravu najmanje 99% ja sam doduše odgledao onu prvu jučer Poljska Belgija i vjerovatno ću sutra odgledat naše i Engleze i Francuze u 21h iz naše skupine i do prolaska eventulano naših dalje neplaniram ni ja to pratit baš svaku utakmicu.Eventualno polufinale i finale  kako kod naši završili.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 17:00 (Seki001).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
scylla98 kaže...
zeky1990 kaže...

Ima li red devil sport 1 germany i sport 1 +?

Tvviet nema a oni prenose prvenstvo do 21 godine. 

 ima

ima i sky sport football uk

 prenosi i HRT, vjerovao ili ne

 Je da, prenosi Hrvatsku. 

Ima nas bolesnika koji volimo pogledat i druge utakmice. 

Ako ništa RTS prenosi više toga ali Sport 1 skoro svaku. Veliki minus tvvietu.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 20:48 (Seki001).
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Po čemu minus TVVIETU!?

Pa čovječe božiji jel ti znaš da nitko ama baš nitko, od velikih i gledanijih sportskih kanala na ex-yu područjima nije otkupio prava komplet za EURO U21 (Ograđujem se za RTS to nemam pojma jesu li oni), ali Eurosport,SK,Arene i famozni Planet Sport znam da nisu.

Pametnom dosta.

Jbg ja imam tvviet i mene zanima U21 ali neću mu to zamjerit kad pogledaš glavni gore spomenuti razlog.

Snašao sam se zaobilaznim putem (free).

 Covek je verovatno mislio minus jer viet nema sport1.
 Ima pravo na svoje misljenje, tebi to nije nikakav minus, nekom jeste, i tako za mnoge stvari.
 Ne mora odmah tim tonom da ga napadas, ima covek svoje pravo da iznese misljenje.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prihvaćam i brišem gornji post :/

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako dobro vidim - RTS2 prenosi sve utakmice  ne vidim razloga za kuknjavom.

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Ako dobro vidim - RTS2 prenosi sve utakmice  ne vidim razloga za kuknjavom.

 Da, a "naš" vrli HTV ne prenosi i RTS 2 HD ima na tvvietu i sad prenose Njemačka - Danska.

Eto to nisam znao da su srbi otkupili komplet U21.

Koliko su jadni ovi na prisavlju da ni jeftino da nemože bit jeftinije skoro đabalare U21 komplet nemogu otkupit.

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...
tenac kaže...
scylla98 kaže...
zeky1990 kaže...

Ima li red devil sport 1 germany i sport 1 +?

Tvviet nema a oni prenose prvenstvo do 21 godine. 

 ima

ima i sky sport football uk

 prenosi i HRT, vjerovao ili ne

 Je da, prenosi Hrvatsku. 

Ima nas bolesnika koji volimo pogledat i druge utakmice. 

Ako ništa RTS prenosi više toga ali Sport 1 skoro svaku. Veliki minus tvvietu.

 

Nisam bas razumio najbolje... Koliko znam, svaka utakmica naa tvviet se moze pogledati na nekom od exyu jezika... Mislim da je za nase trziste bolje gledati utakmice sa komentatorom na nekom od exyu jezika nego na arapskom, francuskom i kojem vec... Cast izuzetcima koji govore odlicno strane jezike. :-))

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni koji sam roden u u hr i zivim u glavnom gradu mi je recimo svjetsko prvenstvo u rukometu bilo bolje gledati na srpskim arenama nego na hr....iako bilo je smijeha kad me klinac pitao šta koja rijec znaci...ali komentatori su bili deleko bolji nego na rtl-u....čak su isli s opisivanjem sportskog života i igraca i trenera...i ono sto je najbolje kad je igrala hravatska protiv bilo koga nije se niti rijecju bilo kojom uvrijedilo ili sprdalo bilo koga...
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da se jos nesto nadovezem... Dosta ljudi je govorilo da bi htjelo da gleda neko prvenstvo na svom jeziku... bio to hr ili srb - nije bitno sada... Ja sam se potrudio da to i osiguram, jer razumijem da su neki komentatori bolji, neke rijeci nekoga iritiraju, neki naglasak se nekome ne svidja... Rijec je recimo o arenama srb full hd i planet sport full hd... Ono sto hocu reci je to da sad odjednom treba uvoditi kanale na stranom jeziku i bas se cudim kako korisnici drugih provajdera pisu da su gledali utakmicu na arapskom, francuskom i slicno... a na mene je bilo drvlje i kamenje ako se neka utakmica ne moze pogledati na hrvatskom - ima samo srpski ili ne moze se gledati na srpskom - ima samo na hrvatskom... :-))

 
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da se jos nesto nadovezem... Dosta ljudi je govorilo da bi htjelo da gleda neko prvenstvo na svom jeziku... bio to hr ili srb - nije bitno sada... Ja sam se potrudio da to i osiguram, jer razumijem da su neki komentatori bolji, neke rijeci nekoga iritiraju, neki naglasak se nekome ne svidja... Rijec je recimo o arenama srb full hd i planet sport full hd... Ono sto hocu reci je to da sad odjednom treba uvoditi kanale na stranom jeziku i bas se cudim kako korisnici drugih provajdera pisu da su gledali utakmicu na arapskom, francuskom i slicno... a na mene je bilo drvlje i kamenje ako se neka utakmica ne moze pogledati na hrvatskom - ima samo srpski ili ne moze se gledati na srpskom - ima samo na hrvatskom... :-))

 Jbg lucluc nije se rodio onaj ko bi svima ugodio :-))

reko bi moj pokojni dida "ludi balkan"

Evo ja dok paralelno skicnem ovdi pratim baš sad na tvvietu RTS 2 HD Njemačka - Danska U21 i baš je bio odličan prijenos. 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2019 22:44 (Seki001).
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislio sam da je minus tvvieta sto nema sport 1 germany. Pa taj kanal imaju skoro svi osim njega. Ali dobro, sad vidim da RTS prenosi sve utakmice. Neki dan nije bilo poljska-belgija kod njih pa sam se zasro da ce samo jednu utakmicu dnevno prenosit.

Uglavnom, prezadovoljan sam s tvvietom. Mi box radi super s aplikacijom. 

 

 

 
2 1 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I ja cekam te kanale da sredi vec dva meseca... Valjda ce biti skorije. Prodjose sve utakmice dok on sredi to. Ajde da se organizujemo ovde ako neko hoce dobrovoljno da donira za opremu ili neku vecu brzinu neta, kako bi on pre mogao da kupi i instalira novu opremu. Mnogo para je ulozio u sve i stalno trazi ulaganje, jer covek ima mnogo vise korisnika nego ostali i nije reseler. Ja sam za da doniramo svi 1,2,3e koliko ko moze, a da nam on za uzvrat kada to sve bude kako treba i prodje par meseci da jedan mesec besplatnog gledanja kao nagradu za ulozeni trud i poverenje najboljem kablovskom operateru. :D

 
0 6 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
O kolicini kanala red devil i tvwiet ne treba da se uspoređuje...
Mozemo govoriti o kvaliteti istih ili o stabilnosti streama ali o količini ne....
Ovo da korisnici doniraju lovu za pružatelje usluga mi je zbilja jadno...ne zbog toga što ne bih dao...ali mi to ispada kao milodar u crkvi...mislim ne znam bar meni je to tako...
Razumijemo svi da imaju puno troskova s opremom ali brate mili ispada kao da nemaju od čega sve to namiriti...eto neka se oglasi sam lucluc....pa ako je do toga doslo onda i ja koji nisam njegov korisnik ubacujem iz postovanja u škrabicu
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 13:18 (Blackcastle).
 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

inace ne znam da li znate ko se krije iza ovog Mario_1988 lika
to je onaj s4m3n lik sto je bio

tj onaj srbin, ivan valjda, nmg se setim odakle je, zaboravio sam

uglavnom, onaj trol :D

PS: setio se jos jednog nicka, Cirko, tako nekako, isto i to koristio

mislim da ga se svi secate, e pa to je ovaj Mario, samo sto se sad smirio hehehe, ne zeli da leti sa foruma

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 13:36 (scylla98).
 
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Doniranje ne dolazi u obzir. Ja kao pruzatelj moram osigurati sto kvalitetniju uslugu da bih zadrzao korisnike. Isto tako moram ulagati sredstva, te napredovati, bas iz istih razloga. Cijena je uvijek ista, trenutno su i akcije, a usluga se unaprijedjuje... Troskovi su svake godine veci, ali naravno i broj korisnika takodjer... Zato sve ide jedno uz drugo... Uglavnom, napreduje se stalno, cijena nece skakati i svi su sretni :-))

 

Ps. nisam stigao procitati sve postove i u ovom trenutku dok ovo pisem, ne znam zaista odakle je dosla prica da se treba nesto donirati ili da se ne isplati raditi ovaj posao i slicno...

 

Ah da, sad sam shvatio... Dodavanje novih kanala kasni cistoiz tehnickih razloga, nema veze sa finansijskom stranom. A koje utakmice su prosle? Ne znam da je bilo utakmica koje ne preenose kanali koji su u tvviet ponudi...

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 13:44 (lucluc).
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Berkut kaže...
Hej ljudi, ima netko prijedlog kako gledati iptv preko panasonic tv-a? Na sonyu gledam preko nova iptv i njihove pretplate, a imam i na smart iptv preko cableguy-a ali mi se cini da panasonic ne podrzava nista od toga... razmisljao sam da kupim mozda fire stick
mi box s ili nesto na tu foru pa eto ima netko mozda bolji prijedlog ili savjet?
Hvala na odgovorima..

 Pricekao sam par dana da vidim hoce li ti netko odgovoriti posto ne znam apsolutno nista o Panasonic televizorima - no posto nema odgovora pretpostavljam da nema nacina osim da si uzmes neki android box ili firestick kao sto si i razmisljao. Samo opet ponavljam, vec sam ko papagaj kaj se toga tice, pobrini se samo da znas koliko ti je brzina neta preko wifija kod tog TV-a (s mobom napravis speed test), ako nije dosta brzo i ako se moras spajati zicom imas adapter za firestick koji se moze naruciti uz njega pa si to uzmes. Eto cisto savjet da se ne zeznes.


Jos da nadodam nesto nevezano za tvoje pitanje:

Nisam mislio uopce komentirati cijeli danasnji fijasko u ovoj temi samo bih podsjetio @scylla98 da se ne igra detektiva jer moderatori imaju nacin da to utvrde ukoliko se netko baniran skriva iza novog nicka. Ne branim nikoga, samo ono, komentar ti je cisti spam teme i cudim se da vise kartona nije podjeljeno danas s obzirom na kolicinu spama cak i od starih clanova.. Ako ti je nesto cudno ili sumnjas u nesto, iskoristi button "Prijavi" i tu je prici kraj. Bez ljutnje, istinski dobronamjeran savjet dajem. 

5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi, nisam mislio nista lose kada sam rekao da se donira neka svota novca kako bi ubrzala razvoj i omogucila vise kanala za gledanje. Hteo sam da vidim tudje misljenje o tome kada su u pitanju korisnici tvviet usluge. Hvala na odgovoru i vasem misljenju, kao i tvviet sto je odgovorio na taj predlog. Nema vise price o tome.

 

Sto se tice drugih naloga, nikova i slicno, stvarno mislim da je jadno da svakoga ko misli drugacije na ovoj temi vezujete sa nekim prethodnim clanovima i spamujete temu. Kao sto je covek dole napisao, prijavi clana i bez spamovanaj. Moderatori su tu da srede stvari i uklone uljeze. Hvala.

 

Vratimo se normalnim temama.

 
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa sto obrisa crni sinko moj post?
 
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice