Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.369
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
Berkut kaže...
Hej ljudi, ima netko prijedlog kako gledati iptv preko panasonic tv-a? Na sonyu gledam preko nova iptv i njihove pretplate, a imam i na smart iptv preko cableguy-a ali mi se cini da panasonic ne podrzava nista od toga... razmisljao sam da kupim mozda fire stick
mi box s ili nesto na tu foru pa eto ima netko mozda bolji prijedlog ili savjet?
Hvala na odgovorima..

 Pricekao sam par dana da vidim hoce li ti netko odgovoriti posto ne znam apsolutno nista o Panasonic televizorima - no posto nema odgovora pretpostavljam da nema nacina osim da si uzmes neki android box ili firestick kao sto si i razmisljao. Samo opet ponavljam, vec sam ko papagaj kaj se toga tice, pobrini se samo da znas koliko ti je brzina neta preko wifija kod tog TV-a (s mobom napravis speed test), ako nije dosta brzo i ako se moras spajati zicom imas adapter za firestick koji se moze naruciti uz njega pa si to uzmes. Eto cisto savjet da se ne zeznes.


Jos da nadodam nesto nevezano za tvoje pitanje:

Nisam mislio uopce komentirati cijeli danasnji fijasko u ovoj temi samo bih podsjetio @scylla98 da se ne igra detektiva jer moderatori imaju nacin da to utvrde ukoliko se netko baniran skriva iza novog nicka. Ne branim nikoga, samo ono, komentar ti je cisti spam teme i cudim se da vise kartona nije podjeljeno danas s obzirom na kolicinu spama cak i od starih clanova.. Ako ti je nesto cudno ili sumnjas u nesto, iskoristi button "Prijavi" i tu je prici kraj. Bez ljutnje, istinski dobronamjeran savjet dajem. 

 Hvala puno na odgovoru...nema mi druge nego tak nesšto kupit...na mobu mi je brzina 20/1....na mobu i tabletu minormalno radi....(Najviše me grize to što nisam kupio jos jednog sony-a i sve 5...)

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hahahahahahahahahahahahahahahhhahahhahahaahha,pojedinci bi skupljali milodare za vlasnike listi koji imaju mjesečno više stotina tisuća kuna zaradu,hahahahahaha pa skupite par stotina kuna i evo nova dva programa su odmah tu  ,,,cirkus hahahahaha

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 14:11 (fukavac).
 
2 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bok,

Jel postoji negdje lista programa kod RedDevila i TvVieta?

Ne mislim na listu kao listu za test ili gledanje, nego samo spisak programa u nekom fileu?

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tvviet ima na svojoj stranici, ak se ne varam.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzmi oba na test pa usporedi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 18:27 (matteo.st).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koja je adresa portala od tvvieta za Mag

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi dvoumim se šta je bolje za nabavit. Imam MAG 254 ali već pomalo štucka i sad se dvoumim između MAG 425A ili nekog high end android boxa tipa HAOSIHD android TV Box-a ili MECOOL Android 9.0 Smart TV BOX. Nvidia Shield mi je malo van dohvata ali ni njeg ne isključujem skroz.

Stavio sam mini anketu pa ako vam se da dajte svoji cijenjeni glas šta je bolje MAG ili Android box.

 

 

0 MAG
5 Android BOX
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 20:10 (Pavel22).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Tvviet ima na svojoj stranici, ak se ne varam.

 

Mala napomena: Puna lista kanala se dobije tek kad si ulogiran.

Al kao sto je matteo.st rekao najbolje uzeti test oba i vidjeti koji vise pase je najbolje, makar ono, lista kanala je must have na web stranici po meni. Jer nekad necu test uzimati samo da vidim listu programa.. al ajde sta je tu je..

 

joozza kaže...

Koja je adresa portala od tvvieta za Mag

 

Poslano na pm.

 

Pavel22 kaže...

Ljudi dvoumim se šta je bolje za nabavit. Imam MAG 254 ali već pomalo štucka i sad se dvoumim između MAG 425A ili nekog high end android boxa tipa HAOSIHD android TV Box-a ili MECOOL Android 9.0 Smart TV BOX. Nvidia Shield mi je malo van dohvata ali ni njeg ne isključujem skroz.

Stavio sam mini anketu pa ako vam se da dajte svoji cijenjeni glas šta je bolje MAG ili Android box.

 

 

 

Android box, ali idi na nvidia shield, ovo kinesko ti 90% njih ne podrzava niti netflix u 4k, sad ne znam za ove koje si naveo no kupio sam si bio x96 max, 4gb ddr4 32gb rama i isti dan kad sam vidio kako to radi narucio sam si firestick - sam sebe sam zeznuo jer sam u pocetku bio skrt dati novce za firestick 4k pa sam kupio nakraju oboje  

Ako ti netflix, twitch i tak to nije bitno i ako koristis samo za iptv onda mozda razmisli i o Firesticku sa siptv kombinacijom, to ti dost dobro radi a nije puno novaca.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Šta je s tvviet- om. Nema niti jednog programa već par sati


dadon
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Evo i cableguy pao
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadon kaže...
Šta je s tvviet- om. Nema niti jednog programa već par sati

FYI kod mene u ovom trenu radi, ne znam za ranije

EDIT: Istina, ujutro je bilo nekih problema, malo radi pa opet ne ... cudno

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 10:34 (ContoNick).
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo sad je 8h ujutro i kod mene sad radi tvviet ali sinoć oko 24h nije.

hmm...očito su imali možda neku nadogradnju sustava ili im je isti pao,događa se 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kod mene pola radi a pola ne,Hrv ne rade, arene ne rade ....
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eto i meni proradilo hehe Nije radilo od sinoc 21h-jutros 09h
 
1 1 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kaj se tice kineskih tv boxova, chigz tech reviews ima tablicu uredaja koje isproba i sve pise, netflix i yt max rezolucije, benchmark testovi, kolicina rama... I ispada da ih dosta ima problem samo s rezolucijom na netflixu, dok yt vrti i u 4k
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vama radi cableguy?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...

Vama radi cableguy?

 Meni ne, crklo sinoć oko 23:30 i ništa. Jučer mi istekla nova Iptv, ovo crklo....divno 😅😂

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni također ne radi cableguy, sinoć odapeo
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
na fejsu se pojavila nova iptv usluga balkan 4k iptv, ak se prijavite, dobije se mjesec dana gratis, pokrecu novu uslugu pa caste, 500 ljudi ce dobit, uzeo sam listu, podijeljena je u grupama, nije lose ovak na prvu... treba to detaljnije vidjet, cijenu ne znam, ko ima fejs nek upise u trazilicu balkan 4k iptv i pronac ce, pa nek neko napise bolju recenziju od mene...
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
PAKETI :
Vikend 5€
Mjesec 9€
3 mjeseca 22€
6 mjeseci 50€
12 mjeseci 90€
E javi ima li uopce i koliko 4k programa
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
PAKETI :
Vikend 5€
Mjesec 9€
3 mjeseca 22€
6 mjeseci 50€
12 mjeseci 90€
E javi ima li uopce i koliko 4k programa

 hhh   ja evo isto uzeo baš zbog tog naziva 4K IPTV i vidim ja da ono ima puno kanala sa 4K nazivom u sebi ili UHD ali kad ideš provjerit rezu...e onda tamo piše 120x720p ,1920 x1080 ili niže.

Neznam, trebam još malo ispipat listu ali sumnjam da ima pravi 4k 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Evo ja ispipao za 5 min iiiiiii odustao.Ljzde privukli sa nazivom 4k a ni blizu uhd a kamoči 4k hehe.Ljudi se zaletitli ko muha na g. hehe.Nema ni jedan mtv,samo cajke itd Ma strahota,zali boze 5 min.potrosenih
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tocno je da imaju malo cudan odabir za naziv usluge, a nemaju bas nista novo ili nesto sto nismo vidli prije - ali u jednoj stvari su dosta dobri, a to je EPG. Dosta toga je na cirilici i neke programe ucitava krivi EPG, ali mogu reci da je ovo za sad najbolji EPG koji sam vidio, najvise programa pokriveno. Koliko znam bitno je da u XML-u bude naziv programa isti kao u listi i onda sve stima - ne znam u cemu je problem providerima napravit EPG kak spada ali ovaj njihov je za sad dobar.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 14:46 (kameni_zg).
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Decki jel zna netko sto se dogadja sa cable guyem?
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da se nisu "ugasili" pa osnovali novu iptv balkan 4k 😁
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 15:18 (bumbumzvonko).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Stavili su obavijest na web da imaju tehničkih poteškoća i da rade na njihovom otklanjanju 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Tocno je da imaju malo cudan odabir za naziv usluge, a nemaju bas nista novo ili nesto sto nismo vidli prije - ali u jednoj stvari su dosta dobri, a to je EPG. Dosta toga je na cirilici i neke programe ucitava krivi EPG, ali mogu reci da je ovo za sad najbolji EPG koji sam vidio, najvise programa pokriveno. Koliko znam bitno je da u XML-u bude naziv programa isti kao u listi i onda sve stima - ne znam u cemu je problem providerima napravit EPG kak spada ali ovaj njihov je za sad dobar.

 meni epg nije toliko bitan, ali red devil epg ima za 98% programa

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pejak84 kaže...
na fejsu se pojavila nova iptv usluga balkan 4k iptv

 Uzeo sam test,onako na prvu rekao bi kako su reseleri poput cableguya.

Trenutni dojmovi:

-4k kanala nema.Svi oni koji su navedeni kao 4k su "obični" full hd ili hd ready

-otvaralo mi je većinu kanala.Otvaranje nešto sporije u odnosu na cableguy,nextgen,tvviet i sl.

-vrlo dobra kvaliteta kanala na nekim srpskim programima,ali i na našim Arenama i Sportklubu

-većina sky uk kanala mi nije radilo,osim onih u sd kvaliteti

-link sa m3u listom treba urediti,npr.Kanal Ri nije dječji,a mislim kako je tamo ubačen..Također,sortiranje liste bi napravio drugačije pa da npr.prvo idu obični kanali,a na kraju liste (a ne kao sad na sredini) filmovi.

-izbacio bi dosta kanala,realno mislim kako arapski i turski samo smetaju.

Kroz naredne dane ću vidjeti kakva je stabilnost liste pa se javim sa novim dojmovima.

Trenutna ocjena:3,5/5

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 21:05 (sibica).
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Neznam kako vama koji probate tu "4k iptv" listu ali meni svaki kanal buferira.Ili skoro svaki.

Totalno negledljiva lista.

Ali  kad je free misec dana onda ok.

5 eura  ili manje ako vako radi i sa ukjučenim VPN-eom ne vridi više.👎🏻

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
skroby17 kaže...

Stavili su obavijest na web da imaju tehničkih poteškoća i da rade na njihovom otklanjanju 

 

Tehnicke poteskoce tipa "stavili smo pare u dzep, sad se jebite". Ni na mailove ne odgovaraju...

Freak Show Inc.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice