Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.655
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja ne zelim niciju uslugu omalovazavati i slicno. ali ja smatram, odnosno nisam pronasao nacin da se napravi jeftina, a kvalitetna usluga, a pogotovo na nacin gdje netko bez iskustva ne samo o iptv, nego i o administracijama servera, uvezivanjima i slicno

 
2 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ContoNick kolega a što 31.7?

čemu taj datum, nisam u toku de pojasni malo ak ti nije problem...

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molio bi lucluca ili nekog tko ima tvviet pretplatu da mi pošalju link na stranicu preko koje se može izvršiti uplata.

 
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

Molio bi lucluca ili nekog tko ima tvviet pretplatu da mi pošalju link na stranicu preko koje se može izvršiti uplata.

 Poslao sam ti na PP.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Next Gen lista, gdje ih naci na internetu, trazim dobar backup

 

dali nude testnu listu?

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
marac84 kaže...

Next Gen lista, gdje ih naci na internetu, trazim dobar backup

 

dali nude testnu listu?

 Poslao sam ti pp.Nude test listu.

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

Odlična apk za gledanje tv programa (provjerio - radi)

 

 
1 1 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav za sve bugovce i znam da nisam bio neko vrijeme aktivan ali sam citao koliko sam imao vremena.Vidim da je 90% ista prica tako da nisam ni procitao mnogo neke novine.

Samo zelim reci da sam korisnik NOVE TV kao i lista koje su ovdje broj 1 i 2 ali necu pisati naziv jer se toliko spominju da nije vise interesantno...ali NOVA TV me je iznenadila jer nisam imao probleme ni blizu kao sto sam imao sa ovim "profesionalcima"....tako da za mene je za sad NOVA TV ipak najkvalitetnija iptv usluga a i najjeftinija.Kvalitet je dosta dobar ali su i stabilni do bola.Zato ipak nije onako kako pisu da jeftine liste nisu stabilne i da je kvalitet los.To pisu oni sto rade sa iptv i sto se moraju boriti za trziste.Dosta je bilo price..."mora se uloziti ,mora se znati ,mora se imati vlastiti strimovi itd,a ljudi to sve imaju i za 5 eura ali eto neko voli platiti vise ali da se imaju problemi i onda stare price od vlasnika kao nesto "puca" ali da to nije do njih nego do neceg drugog itd...

Za sad broj 1 je NOVA TV ako cemo biti realni.

 
5 4 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ako može onda jedno pitanje, jesu li planet sport i eurosport 720p ili FHD? U biti, važnije pitanje bi bilo kako se planetsport ponašao za vrijeme lige prvaka?

Ali ako može odgovor na oba, još bolje 👍

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni je NOVA back up lista i moram reći da za te pare nema bolje liste...sport im je uglavnom u 720 p ali ima i 1080p.Prvenstveno mi je super jer je sve stabilno i fluidno....na viber odgovaraju za 5-10 min...meni su dali 15 eura 4 mjeseca....i tako mi stalno daju....
Da stave Sportklubove u FHD bili bi čista
petica u ocjeni...
Mislim da im je godinu dana pretplata 50 eura tako da ispada mjesec dana 4.16 eura mjesecno sto je za takvu listu moram reci badave

Edit: upravo gledam sad da su im SK1-3 HR svi u FHD
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2019 9:32 (Blackcastle).
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja otkad sam na tvviet iptv nikakav backup iptv listi neću više koristit.

U 99% slučajeva tvviet stabilan jak i dovoljan.

Dogodi se tih 1% ispada i kod njih ali meni zanemarivo,vjerovatno i mnogobrojnim njihovim korisnicima.

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
To je pravi tvviet apostol. Nemoj dopustiti da bilo tko spomene neku listu, a sa ti ne repliciras kako si zadovoljan s tvviet.

I ostali apostoli takoder.
 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja s NovomIPTV dogovorio na 9 mjeseci (iako to nemaju u ponudi) za 40 eura, zato jer mi ne treba lista 6., 7., i 8. mjesec kad nije sportska sezona. Imao sam listu od veljače do lipnja i jako zadovoljan omjerom cijena/kvaliteta. Smetnje/štekanja su minimalna, slika varira od dobre do odlične ovisno o programu. Ako kad i bude problema s nekim programom, sreća ima ih 800-tinjak pa uvijek imam neku backup opciju. Od mene same preporuke za njih tko traži budget listu.
Moj PC  
4 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da bi neki provajder imao svoje streamove - recimo 150 streamova koji ce biti u visokom bitrate i stabilni, a da ne govorimo o 500-1000 koliko i tvrde da imaju, da imaju po 5-6 uposlenih, tada da bi uslugu prodavali za 4-5eur, moraju imati 10000 korisnika da bi bili na nuli, ali za taj broj od 15000, treba jos 10000 da pokriju troskove streaminga iz datacentra do korisnika da bi to radilo kako treba. Drugacije ne moze i to garantujem

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da bi neki provajder imao svoje streamove - recimo 150 streamova koji ce biti u visokom bitrate i stabilni, a da ne govorimo o 500-1000 koliko i tvrde da imaju, da imaju po 5-6 uposlenih, tada da bi uslugu prodavali za 4-5eur, moraju imati 10000 korisnika da bi bili na nuli, ali za taj broj od 15000, treba jos 10000 da pokriju troskove streaminga iz datacentra do korisnika da bi to radilo kako treba. Drugacije ne moze i to garantujem

 Čemu? Upuštat se u raspravu sa likom koji prvi put ima listu i odmah misli da je to najbolja lista ikad. I kad mu sve objasniš, koliko sve košta opet mu nije jasno te lupa iste gluposti. 

Jasno, nisi ni jeftin ali za kvalitet i stabilnost se isplati. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
matteo.st kaže...
To je pravi tvviet apostol. Nemoj dopustiti da bilo tko spomene neku listu, a sa ti ne repliciras kako si zadovoljan s tvviet.

I ostali apostoli takoder.

 Čuj "apostol" iptv-ija 

Da nisam Juda Iskariot!? 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Apostol tvvieta. Seki moj, zaboravio si i citati.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
matteo.st kaže...
Apostol tvvieta. Seki moj, zaboravio si i citati.

 Šeki je češnjovka?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

S nekim ste me zaminili kolege 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cesnjovka kaže...

S nekim ste me zaminili kolege 

 Nix, samo pitam. Žao mi što su ga izbacili, čovjek je bio ovdje najaktivniji.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cesnjovka kaže...

 Dugo nekad, čudi me malo to od njih stvarno bi trebali malo poboljšat taj support rekao sam to milijun puta lucluc-u ovdje a i privat ali đaba, nisu se tu još pomakli.U globalu sam pre-zadovoljan sa tvviet-om ali taj support zeza naspram njihove IPTV usluge. Jesi probao preko Vibera ili si samo išao preko e-maila?

 

 

Ovo boldano gore kaže čovjek koji je registriran prije 5 tjedana  te jedno 3-4 dana nakon što je protjeran Seki001. I usput od registracije nastavlja tamo gdje je Seki001 stao.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2019 22:42 (matteo.st).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ma kaj bi to bili isti ljudi,seki recimo je žical liste od dsukija na iptv pozitve forumu ,tvviet mu je bila samo bekap lista poslije dsukijevih listi,kolega kobasa nije takav da bi se spuštal na takav nivo dvoličnosti..

sve radim samo da ne radim
 
1 2 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

ma kaj bi to bili isti ljudi,seki recimo je žical liste od dsukija na iptv pozitve forumu ,tvviet mu je bila samo bekap lista poslije dsukijevih listi,kolega kobasa nije takav da bi se spuštal na takav nivo dvoličnosti..

 I ti voliš podbadati?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
4K balkan ima dobru listu i backup.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
denix26 kaže...
4K balkan ima dobru listu i backup.

Poslali su mi neki mail kao nešto im se desilo ostali bez FB stranice i to, usput su mi poslali i emailove svih svojih 40 korisnika. Mislim da je upitna kvaliteta IPTV-a gdje vlasnik ne zna ispravno niti koristiti email, a pričaju o vlastitim serverima ...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2019 16:41 (ContoNick).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hmm lists je ok. kvaliteta isto i ima dosti back up kanala... koji vecina nema....
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

29.07.

Nadam se da ćeš i na dan 31.07. naći vremena za podijeliš svoje mišljenje sa nama. Pretpostavljam da će biti na temu kako su svi nebitni osim Tvviet & RedDevil.

Nestrpljivo iščekujem isto. Hvala.

 

 Ovo boldano je davno prošlo može malo pojašnjenje sad kad je 31.7 prošao, jel kolega ContoNick ??

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Taj 4k Je reseller..ugl strani programi svi okej..nasi a malo super malo trash slike..cesto se smjenjuju izvori..malo SD malo HD malo FHD..
Isto kao i ta Nova tv..Jedini dve liste koje su mi bile najbolje su RedDevils (koristio do prije pola godine) ima i Stranih kanala i Tvviet koji ima ugl samo domace ali moze se vrtit u nazad sto nisam vidio da itko ima opciju..sto je ogroman plus

Moj PC  
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ContoNick kaže...
denix26 kaže...
4K balkan ima dobru listu i backup.

Poslali su mi neki mail kao nešto im se desilo ostali bez FB stranice i to, usput su mi poslali i emailove svih svojih 40 korisnika. Mislim da je upitna kvaliteta IPTV-a gdje vlasnik ne zna ispravno niti koristiti email, a pričaju o vlastitim serverima ...

 E, ovo je već ozbiljan propust. Takvu početničku grešku napraviti - to je sramota, a da ne govorim koliko neugodno može biti. Mene bi takav vidio 2 puta - prvi i zadnji.

 

Pa to se ne radi ni u poslovnoj komunikaciji, a kamoli u "sivoj zoni" !

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo da podjelim...


https://www.aliexpress.com/item/4000043857309.html

 

Ja uzeo prije mjesec dana i zadovoljan. 6 mjeseci 14 eura!

Ima 320 EX YU kanala. Lokalni kanali titlovani.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 8:28 (FrostyHR).
Moj PC  
2 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice