Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.422
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvar75 kaže...

Dobar dan

Evo ja gledam godinu dana iptv preko tvviet i cableguy, i to sa Apple TV.

Mislim da ne trebam ponavlijati kako radi tvviet. Od cableguy imam novu list, al otkad su imali probleme vise nije to to.

Nadam se da ce se jos popraviti.

 

Sad trazim za prijatelja jednu listu, da moze gledati Serie A.

Znaci Sky Sport ITA, moze mi netko preporuciti dobru listu.

 

Hvala vam unaprijed.

Pozdrav

 

 I probao sam jos listu od aliexpress....neznam, ali kod mene cisti uzas:-(

 

15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Do sad sam cuo preporuke za viet, reddevils i next gen iptv. Jos samo da mi neko da kontakt za reddevils....

Do sad sam probao jedno 40ak listi i nisu bas najbolje mada mislim da sam u sustini probao tipa 2-3 liste a da se ostali reselleri samo slepaju....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Do sad sam cuo preporuke za viet, reddevils i next gen iptv. Jos samo da mi neko da kontakt za reddevils....

Do sad sam probao jedno 40ak listi i nisu bas najbolje mada mislim da sam u sustini probao tipa 2-3 liste a da se ostali reselleri samo slepaju....

 imas još i nova IPTV, koja je vrlo povoljna i ako ne trebas FHD sadržaje, vrlo zadovoljavajuća jer je stabilna...vjerojatno si na PM dobio kontakt od RD-a.

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
rondovkci kaže...

Pozdrav ljudi :) tv mi nema smart opciju i muka mi je spajanja laptopa sa tvom pa ako neko ima

neku preporuku najboljeg iptv uredaja? Cijena nije bitna,stovise i ako je veca nema veze,kvalitet strima i slike mi je najbitnija. 

 

Eto ako neko moze pomoc linkat ili pak javit mi privatno,bio bi mu od velike zahvale 🙂 

 

živjeli!

Fire TV stick 4KXiaomi Mi Box sNVIDIA SHIELD TV.

 

Od jeftinijeg prema najskupljem.

 

skroby17 kaže...

Ubacujem se u svijet iptv-a pa Vas molim preporuku koji box odabrati

 

Android Box X96 mini 

https://pevec.hr/android-box-x96-288418.html

ili

 

Xioami mi box S

 

Mogu li se na xiaomi "normalno" instalirati neki drugi apk programi koji nisu dostupni na trg playu (primjerice smart iptv)

 

Hvala svima na odgovoru

 

ROXX kaže...
Ima netko xiaomi mi s?
Da li je ta 2gb rama dovoljno za iptv?

 

mrvica12 kaže...

Koja aplikacija je najbolja za Xiaomi Mi Tv box S?

Da li je stabilnije gledati iptv na tv-u ili boxu? 

 

Iskon optika >>>>Xiaomi Mi S Youtube, Netflix rade bez problema. Meni je brz. Playstore je dostupan s nekoliko IPTV aplikacija. Takodjer su dostupni Kodi i VPN aplikacije. 550 kn s postarinom kod Svijet Medija. Prva zamjerka je da bi tipke na daljinskom mogle biti malo kvalitetnije.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvar75 kaže...

Dobar dan

Evo ja gledam godinu dana iptv preko tvviet i cableguy, i to sa Apple TV.

Mislim da ne trebam ponavlijati kako radi tvviet. Od cableguy imam novu list, al otkad su imali probleme vise nije to to.

Nadam se da ce se jos popraviti.

 

Sad trazim za prijatelja jednu listu, da moze gledati Serie A.

Znaci Sky Sport ITA, moze mi netko preporuciti dobru listu.

 

Hvala vam unaprijed.

Pozdrav

 

 

 Možda se javi netko ko ima RedDevil, neznam da li on ima Talijanske ful pokrivene. Ako ne, ima tu spomenuto par listi sa aliexpressa iako ni meni te liste nevaljaju ništ!

 

btw.

Ti si se jedini ovdje javio, uz mene da koristi iptv na AppleTV, pa ako može u tome smjeru par pitanja; Koju apple tv imaš, koji app koristiš?Jesi stavio TVOS 13 beta, ili si na 12?  :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 16:32 (ZdravacVZ).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
Hvar75 kaže...

Dobar dan

Evo ja gledam godinu dana iptv preko tvviet i cableguy, i to sa Apple TV.

Mislim da ne trebam ponavlijati kako radi tvviet. Od cableguy imam novu list, al otkad su imali probleme vise nije to to.

Nadam se da ce se jos popraviti.

 

Sad trazim za prijatelja jednu listu, da moze gledati Serie A.

Znaci Sky Sport ITA, moze mi netko preporuciti dobru listu.

 

Hvala vam unaprijed.

Pozdrav

 

 

 Možda se javi netko ko ima RedDevil, neznam da li on ima Talijanske ful pokrivene. Ako ne, ima tu spomenuto par listi sa aliexpressa iako ni meni te liste nevaljaju ništ!

 

btw.

Ti si se jedini ovdje javio, uz mene da koristi iptv na AppleTV, pa ako može u tome smjeru par pitanja; Koju apple tv imaš, koji app koristiš?Jesi stavio TVOS 13 beta, ili si na 12?  :)

 

evo ja ti imam apple tv 4, ali nije 4k. Ja sam probao ottplayer, ministra, iptv for tv i gse smart iptv.

za mene je gse smart iptv za sada app nr.1...

super slika i jako brzo kad mijenjas kanal. 

Trenutno imam 12.4. a mogu i napravit update na 12.4.1

 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Klipson kaže...
Da napomenem za seriousiptv, zadnjih dana stalni buffering, al to očito nije do njih nego ću morat neki vpn ubost, sad sam uzeo privatevpn na trial 7 dana i više nema bufferinga

 

Na kojem si provideru? Kod mene na A1 nema baš nikakvog bufferinga. 

 

Jedino me brine što mi je u zadnjih tjedan dana posve nestao EPG... za 90 posto programa više nema rasporeda, "no information". Je li tako i kod tebe?

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc,

ima li kakve šanse da umjesto njemačkog Sky Sport F1 HD kanala staviš britanski (isto F1)

 

Znam da ima korisnika iz njemačke, ali Britanci imaju odlične voditelje, i jako dobre komentatore i goste, pa ako ti nebi bio problem da razmotriš tu zamjenu (ili dodavanje ak ti tako lakše)

 
3 0 hvala 3
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne mogu obecati, ali planirao sam dodati i taj kanal

 
8 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

lucluc,

ima li kakve šanse da umjesto njemačkog Sky Sport F1 HD kanala staviš britanski (isto F1)

 

Znam da ima korisnika iz njemačke, ali Britanci imaju odlične voditelje, i jako dobre komentatore i goste, pa ako ti nebi bio problem da razmotriš tu zamjenu (ili dodavanje ak ti tako lakše)

 Nemacki Sky F1 ne postoji??? Mislis na 1/2?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
ZdravacVZ kaže...

lucluc,

ima li kakve šanse da umjesto njemačkog Sky Sport F1 HD kanala staviš britanski (isto F1)

 

Znam da ima korisnika iz njemačke, ali Britanci imaju odlične voditelje, i jako dobre komentatore i goste, pa ako ti nebi bio problem da razmotriš tu zamjenu (ili dodavanje ak ti tako lakše)

 Nemacki Sky F1 ne postoji??? Mislis na 1/2?

 Da, mislio sam na Sky Sport 1, tu se zna "pojaviti" F1, ali nije to TO.

 

Britanski Sky ima baš F1 program, pokriveno je sve, kompletni vikend uživo, a preko tjedna analize.

Formulu baš volim pratiti, a znam da nisam jedini.  :)

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lucluc, radi tko kod vas petkom navečer?:))) Ja sam ponovno na tvviet, vratio se na najbolje:)
Moj PC  
3 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
scylla98 kaže...
ZdravacVZ kaže...

lucluc,

ima li kakve šanse da umjesto njemačkog Sky Sport F1 HD kanala staviš britanski (isto F1)

 

Znam da ima korisnika iz njemačke, ali Britanci imaju odlične voditelje, i jako dobre komentatore i goste, pa ako ti nebi bio problem da razmotriš tu zamjenu (ili dodavanje ak ti tako lakše)

 Nemacki Sky F1 ne postoji??? Mislis na 1/2?

 Da, mislio sam na Sky Sport 1, tu se zna "pojaviti" F1, ali nije to TO.

 

Britanski Sky ima baš F1 program, pokriveno je sve, kompletni vikend uživo, a preko tjedna analize.

Formulu baš volim pratiti, a znam da nisam jedini.  :)

 Kada je F1 onda se DE Sky Sport 1 ili 2 pretvaraju u Sky F1. Po potrebi i 4,5,6,7,8,9 imaju cockpit i slične stvari. Prenose cijeli vikend, sve. I imaju dobre gost komentatore te se ponekad ubace u Sky UK kada ovi rade interview. Sve u svemu, meni nema boljeg.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@Q-Tip
Na tcomu, epg nemam u kodiju...
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
ZdravacVZ kaže...
scylla98 kaže...
ZdravacVZ kaže...

lucluc,

ima li kakve šanse da umjesto njemačkog Sky Sport F1 HD kanala staviš britanski (isto F1)

 

Znam da ima korisnika iz njemačke, ali Britanci imaju odlične voditelje, i jako dobre komentatore i goste, pa ako ti nebi bio problem da razmotriš tu zamjenu (ili dodavanje ak ti tako lakše)

 Nemacki Sky F1 ne postoji??? Mislis na 1/2?

 Da, mislio sam na Sky Sport 1, tu se zna "pojaviti" F1, ali nije to TO.

 

Britanski Sky ima baš F1 program, pokriveno je sve, kompletni vikend uživo, a preko tjedna analize.

Formulu baš volim pratiti, a znam da nisam jedini.  :)

 Kada je F1 onda se DE Sky Sport 1 ili 2 pretvaraju u Sky F1. Po potrebi i 4,5,6,7,8,9 imaju cockpit i slične stvari. Prenose cijeli vikend, sve. I imaju dobre gost komentatore te se ponekad ubace u Sky UK kada ovi rade interview. Sve u svemu, meni nema boljeg.

 slazem se. plus sky de ide u 16mb, uzivanje gledati

 mada i UK sky f1 ide u 8-9mb,  milina na oba gledati, slika perfektna

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2019 0:36 (scylla98).
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li netko da mu rade normalno UHD kanali i na kojoj brzini. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...
Lucluc, radi tko kod vas petkom navečer?:))) Ja sam ponovno na tvviet, vratio se na najbolje:)

 Sinoc iza 22h su bili nedostupni. hvala puno

 

Odg sam i na pm. LP

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ne mogu obecati, ali planirao sam dodati i taj kanal

 Sky F1 UK ti je must have! Tko god stvarno prati formulu i zna Engleski, uvijek će gledati na tom kanalu.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozz
Zanima me da li na LG web os-u postoji koja aplikacija koja bi mogla snimati iptv listu ka o npr.ProgDVB za pc ili prog tv za android
Lp
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
partwish kaže...
lucluc kaže...

Ne mogu obecati, ali planirao sam dodati i taj kanal

 Sky F1 UK ti je must have! Tko god stvarno prati formulu i zna Engleski, uvijek će gledati na tom kanalu.

 Istina ali i mora biti u 50fps, jer u suprotnom nema ga smisla imati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
partwish kaže...
lucluc kaže...

Ne mogu obecati, ali planirao sam dodati i taj kanal

 Sky F1 UK ti je must have! Tko god stvarno prati formulu i zna Engleski, uvijek će gledati na tom kanalu.

 Istina ali i mora biti u 50fps, jer u suprotnom nema ga smisla imati.

 Postoji li to uopće? Znam da američki ESPN ima odličnu sliku za F1 u 50 fps

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...
x18x05x kaže...
partwish kaže...
lucluc kaže...

Ne mogu obecati, ali planirao sam dodati i taj kanal

 Sky F1 UK ti je must have! Tko god stvarno prati formulu i zna Engleski, uvijek će gledati na tom kanalu.

 Istina ali i mora biti u 50fps, jer u suprotnom nema ga smisla imati.

 Postoji li to uopće? Znam da američki ESPN ima odličnu sliku za F1 u 50 fps

 Vjv da, jer baš ESPN prenosi njihov signal te imaju 50 fps.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, stavio sam espn+ koji bi trebao prenositi mec jer je ppv, paa cemo vidjeti :-))

 
5 0 hvala 4
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
U koliko je sati to cudo od borbe?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
KimCage kaže...

Da li ovde ima korisnika SmartIPTV app sa Samsung televizorima? Kupio sam novi tv pa sad testiram liste i na vecini mi nestaje zvuk (pogotovo na RTL-u), kvalitet slike ocajan, buffering vrlo cest itd. 

Opticki net je u pitanju 60/30.

Sto se tice tih IPTV provajdera cuo sam za Viet i probao sam ih skoro, na FHD Areni je stekalo svakih 60 sekundi! Ako imate neku drugu listu da valja....

 

Ovo sa zvukom je problem SIPTV-a ili čak samog Smart TV-a (jer mi se isto događalo i na nekim drugim programima). Probao sam isti kanal preko android boxa, a kolega preko MAG-a i radi normalno.

 kao da sam negdje procitao da samsung ne podrzava dts.. mozda je do toga.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...
pugot kaže...
KimCage kaže...

Da li ovde ima korisnika SmartIPTV app sa Samsung televizorima? Kupio sam novi tv pa sad testiram liste i na vecini mi nestaje zvuk (pogotovo na RTL-u), kvalitet slike ocajan, buffering vrlo cest itd. 

Opticki net je u pitanju 60/30.

Sto se tice tih IPTV provajdera cuo sam za Viet i probao sam ih skoro, na FHD Areni je stekalo svakih 60 sekundi! Ako imate neku drugu listu da valja....

 

Ovo sa zvukom je problem SIPTV-a ili čak samog Smart TV-a (jer mi se isto događalo i na nekim drugim programima). Probao sam isti kanal preko android boxa, a kolega preko MAG-a i radi normalno.

 kao da sam negdje procitao da samsung ne podrzava dts.. mozda je do toga.

 pa RTL i dts ne idu u istu recenicu :D

 plus sto 90% listi ne pusta dts zvuk, cak i viet ne pusta dts zvuk

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2019 15:52 (scylla98).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
chili99 kaže...

Ja upravo trazim novi televizor a kakve sam srece doci ce mi s rupom u ekranu. Posjedujem zadnju Samsungovu plazmu i dodatni LED pa sam dosta vremena proveo razmatrajuci Samsungove televizore. 

 

Neke informacije koje sam pokupio za novije modele (2017 - 2018). Na nekim je modelima navodno LAN veza sporija od wirelessa. Neki modeli pak imaju slabu buffer memoriju a najnoviji modeli ne podrzavaju DTS. Probajte s/bez wifi signala, provjerite koji vam je model pa tocno opisite s kakvim se problemima susrecete. 

 

" You’ll want to use wireless with Samsung devices, especially for 4k videos. Their wired connection only goes up to 100MBit." Nov 2018 Plex employee

Preporučujem neki s Android TV-om (Philips, Sony -> obavezno provjeriti Android TV oznaku jer Android i Android TV nije isto).

 

Imat ćeš manje problema s aplikacijama nakon što tv malo ostari. Samsung i LG imaju svoj OS i za njih se posebno rade aplikacije i onda možeš doći u situaciju da naprave novi OS (desilo se prije kojih 5 godina), a stari OS potpuno zaborave pa imaš Smart TV za koji si dao brdo love, a koji je na pola beskoristan (rade samo aplikacije koje imaju podršku za taj stari OS).

 

Kod Androida je ipak slučaj da kompatibilnost ide na velik broj verzija prije, npr. danas još radi Lolipop 5.0, a vani je već Android 10 i prema mojoj procjeni broj aplikacija koji je dostupan na Android TV-u će biti samo još veći (jer kad neko radi aplikaciju za Android, ona teoretski vrijedi i za Android TV, a jedina razlika je da mora postojati prilagodba sučelja za rad s daljinskim). Čak se mogu i sideloadati aplikacije koje nisu kompatibilne.

 

Pred koji tjedan me iznenadio Philips koji je dao nadogradnju na Android 8.0 Oreo za televizor koji je star oko 2-3 godine i najjeftiniji je 4k model u toj veličini (Kupljen s Androidom 6.0 Marshmallow), a to znači da će aplikacije na njemu raditi još dosta godina dok sam kupnju LG-a požalio već za godinu dana nakon kupnje jer su izbacili novi OS, a stari je dobio nadogradnju nikad.

bas prije mjesec dana uzeo lg upravo zbog webOS i stvarno nemam zamjerke. sve radi savrseno. iptv. streaming, kodi. kako vec imam doma dva android boxa namjerno isao na webOS. sumnjam da cu imat problema sa azuriranjem.

philips sam odmah eliminirao zato kaj je u kineskim rukama i stavljaju lose komponente.

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc svaka čast na ovom ESPN+ kanalu evo baš gledam ufc i slika ja briljantna sve pohvale !!!

 
4 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala vam. Da, premium sport sam i planirao za pve ppv ufc

 
2 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zasto stalno pise this event has ended
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice