Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.321
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zdravo, nisam to probao ali mogu reči za Mag 322 da je dobar za gledanje Iptv za ostalo nisam ni probao ako budem htio nesto drugo onda kupim neki android box Jer mislim da mag box nije za to sto bi ti htio. Za IPTV definitivno Mag box
mmmm
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jesi li probao zamijeniti Hdmi kabal
mmmm
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mene na MAG-u 420 i dalje muči promjena svijetla naročito na nogometu,znači malo je slika svijetlija pa tamnija,niije nešto strašno ali smeta.

Gledam kako bi MAG vratio na tvorničke postavke ali ne kužim kako.Inače uređaj je stvarno vrh za iptv.

 
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
slanipotok kaže...
Vidim da svi pisu svoja iskustva sa IPTVom da u nekoga radi EPG u nekoga ne gledanje za unazad 7 dana. Ja sam do prije par mjeseci gledajo preko enigmu2 nije bilo slabo, Onda sam odlucio da kupim Mag 322 I nisam se zaj...... Na Magu imam sve EPG vračanje za7 dana rad kanala stabilna brzo otvara kanale ali mora I tvoj davaoc usluge da to sve ima I stabilnu listu. Mag boks je namenjen za gledanje Televizije ako neko želi nesto drugo onda Android

 Koja to lista daje 7 dana vracanje unazad i da ti radi epg? To jest, koju ti koristis? Ja imam dva mag resivera 256 i oni su brzi dosta od 322.

 

Sto se tice vracanja na fabricka podesavanje, imate sve na netu. Ja sam prostudirao moj mag uzduz i popreko. Cak sam radio prepravke image fajla koji neki iptv davaoci usluge daju umesto link portala, pa onda flesujes sa usb kako bi upisao njegov firmware. Cista glupost i na kraju ti izbrise polje za portal i ne mozes da koristis drugog provajdera. Moras da se igras i radis flesovanje i ostalo stelovanje iz boot moda. Mag je najbolji uredjaj ali samo original. Imate kopija dosta kineskih koji su isto kao original, samo se razlikuje gornja plastika gde je negde napisano mag, negde globus, a negde nema nista na gornjoj plastici. Ja imam originale i kada ih otvoris vidis koji cip se koristi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 8:53 (Luksa89).
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

imaš u PP

mmmm
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav, moze.li neki kontakt od tvvieta da uzmem to. Ovi max tv je preskup a imam android tv doma koji stoji bezveze
Moj PC  
2 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Daj mi reci jel možeš na mag instalirati koju apk ili imaš samo portal i gotovo? Možda je bedasto pitanje,ali nisam nikad imao doticaj sa magom.

 Ja na svom MAG 425A sam dosta apk-ova instalirao: NBA apk jer imam nba indijski godišnji league pass za 94kn, onda Spotify apk za usa premium acc i TVZion apk za FHD i UHD serije i filmove.

Doduše on je baziran na androidu pa se pravi apk-ovi lako instaliraju, stroj je prva liga 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala ;)
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gulaš  jel taj TVZion nešto kao i PopcornTime?

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Gulaš  jel taj TVZion nešto kao i PopcornTime?

 Puno puno bolje, čak i od tog ali i bivšeg terrarium apk-a.

Doduše ja nešto sitno platim (ali stvarno sitno skoro đaba par kuna mjesečno) da se otključaju neke premium mogučnosti pristupa UHD filmovima i serijama i boljim rip-ovima

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gulaš kaže...
ZdravacVZ kaže...

Gulaš  jel taj TVZion nešto kao i PopcornTime?

 Puno puno bolje, čak i od tog ali i bivšeg terrarium apk-a.

Doduše ja nešto sitno platim (ali stvarno sitno skoro đaba par kuna mjesečno) da se otključaju neke premium mogučnosti pristupa UHD filmovima i serijama i boljim rip-ovima

 Thanks!

 

Isprobati ću, u sobi di imam AndroidBox.

 

Šteta da nema i za AppleTV, al razumijem developere aplikacije s obzirom na stav Apple-a i namjenu aplikacije, i još k tome nije open source.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav

Trebao bih pomoc oko ove teme, nemam nikakvih iskusva konkretno stime pa ako bi me mogli malo uputiti, stvar je takva da u novoj kuci ne zelim nikakve antene i kablove a jedino na taj nacin mi svi nude tv,zbog toga sto nemam telefonskog prikljucka. A imam smart tv SAMSUNG UE65RU7092UXXH, i imam wifi, pa mi se ovo cini kao dobra opcija. Zanimaju me ovi standardni programi hrt,rtl,nova, te bih volio kad bih imao fox crime i takve stvari, vise manje prije dok sam bio imao max tv bio sam zadovoljan programima, pa bi tako nesto i volio da imam od programa i ovdje. 

E sada iskreno uopce neznam od kuda krenuti, te da li mogu skinuti na moj tv neku aplikaciju za to ili preko internet preglednika gledati, te kod koga uzeti listu? Pa ono ako bi mi netko mogao objasniti u kratkim crtama da ne pretrazujem cijelu temu.

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
laux kaže...

Pozdrav

Trebao bih pomoc oko ove teme, nemam nikakvih iskusva konkretno stime pa ako bi me mogli malo uputiti, stvar je takva da u novoj kuci ne zelim nikakve antene i kablove a jedino na taj nacin mi svi nude tv,zbog toga sto nemam telefonskog prikljucka. A imam smart tv SAMSUNG UE65RU7092UXXH, i imam wifi, pa mi se ovo cini kao dobra opcija. Zanimaju me ovi standardni programi hrt,rtl,nova, te bih volio kad bih imao fox crime i takve stvari, vise manje prije dok sam bio imao max tv bio sam zadovoljan programima, pa bi tako nesto i volio da imam od programa i ovdje. 

E sada iskreno uopce neznam od kuda krenuti, te da li mogu skinuti na moj tv neku aplikaciju za to ili preko internet preglednika gledati, te kod koga uzeti listu? Pa ono ako bi mi netko mogao objasniti u kratkim crtama da ne pretrazujem cijelu temu.

Prvo pitanje : Koja ti je brzina interneta??

12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Speedtest kaze 35Mbps

Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

probaj na fast net da testiras.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

probaj na fast net da testiras.

 Evo testirao, 48Mbps

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo dobio test od tvvieta i moram priznati da čak i kanali koji nisu u hdu izgledaju dobro na televiziji. (TCL Xess2) 
Iznenadila me kvaliteta FULL HD kanala. Mislim da ću to uzeti, čisto za pogledati ligu prvaka i nešto nogometa. Za filmove i serije ionako imam NETFLIX i PlexTV server dignut a i tv ima Chromecast ugrađen u sebe. 

Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel koristi ko ministra player na smart tv?

Kako to radi?

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
laux kaže...
Luksa89 kaže...

probaj na fast net da testiras.

 Evo testirao, 48Mbps

 To ti je dovoljno za tvviet iptv listu.

I previše 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja imam Ministra na Samsungu 65qled i radi super i slika je super
 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li neka dobra stranica za gledanje nogometa i nba preko mobitela, a da ne iskače hrpa reklama? Imao neku prije sa hrpom linkova, ali se ne sjećam kako se zvala stranica.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li tvviet opciju gledanja preko perfektplayera?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, moze se gledati i preko perfect playera

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mozda malo offtopic.... znate li tko prenosi Zlatnu loptu veceras?

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 20:11 (Fabijan).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Fabijan kaže...

Mozda malo offtopic.... znate li tko prenosi Zlatnu loptu veceras?

Njemački  Sport1 ima prijenos

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Desni klik na kanal i add to favorites, pa sortiranje favorite kanala po želji, je li to nemoguće za napraviti? AKIPTV

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, nadamo se da cemo moci uskoro to rijesiti

 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Desni klik na kanal i add to favorites, pa sortiranje favorite kanala po želji, je li to nemoguće za napraviti? AKIPTV

 zašto samo favorita? dodati mogućnost vezanja broja uz bilo koji kanal.  znači ak ja želim arenasport1 na 401 da upišem 401 i sl.

nemam za potpis
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tvviet pusta nova sport u full hd-u, cim izade kanal a trebao bi ovih dana, jeste primjetili poboljsanja u kvaliteti slike na sportskim kanalima?
 
2 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice