Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.138
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pejak84 kaže...
tvviet pusta nova sport u full hd-u, cim izade kanal a trebao bi ovih dana, jeste primjetili poboljsanja u kvaliteti slike na sportskim kanalima?

 Normalno 

Ali ne samo na sportskim pogle doku i filmske...ma perfekcija.

Jednom riječju tradicija i kvaliteta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 13:13 (Gulaš).
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mora da poboljsava kvalitet, jer su ljudi krenuli da otkazuju uslugu. Tako se radi ako zelis ostati u vrhu i najbolji. Svi ostali treba li bi da se ugledaju na tvviet. Evo, RD nista nije uradio na tome da poboljsa svoju uslugu. Realno pricam, nista.

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sortiranje kanala u app je malo nezgodno jer je povezano sa serverskim - globalnim postavkama. Zato moramo jos puno posla uraditi da bi korisnici mogli samostalno sortirati kanale i favorite. Mada bit ce uradjeno. Stoo se tice nova sport, ici ce u FHD cim se pojavi oficijelno, a to je vjerovatno sutra ili prekosutra. GPU i HQ nvidia preseti omogucuju veci kvalitet kanala, a ima jos podesavanja i lokalno se testira. Uglavnom, budite bez brige. Poboljsanje usluge je vidljivo i non stop se radi na tome

 
7 0 hvala 4
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Sortiranje kanala u app je malo nezgodno jer je povezano sa serverskim - globalnim postavkama. Zato moramo jos puno posla uraditi da bi korisnici mogli samostalno sortirati kanale i favorite. Mada bit ce uradjeno. Stoo se tice nova sport, ici ce u FHD cim se pojavi oficijelno, a to je vjerovatno sutra ili prekosutra. GPU i HQ nvidia preseti omogucuju veci kvalitet kanala, a ima jos podesavanja i lokalno se testira. Uglavnom, budite bez brige. Poboljsanje usluge je vidljivo i non stop se radi na tome

 Hvala puno na razumevanju i tome sto nam svima izlazis u susret. Nemam reci, sem da je TVVIET broj jedan u svemu, sem u onih 2e razlike u odnosu na one druge liste. Ali, tih 2e vredi sve ovo sto je do sada uradjeno u poslednjih mesec dana.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Decki preporuka za najbolji 4k android box
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bok decki, tek sam nedavno saznao za IPTV i sve oko njega...Vidim kako ste ovaj topic dogurali do 516 stranica, a stvarno nemam vremnena za pregledavanje toga sto ste napisali...Uglavnom, imam oimam pitanje..Koju se IPTV listu najvise isolati uzeti? Imam android smart tv i android mobitel...Bežična brzina interneta mi je oko 30mbit/s a žična oko 80mbit/s. Uglavnom bi mi najviše služio za sportske kanale (Sportklub, ArenaSport,BeinSport....), ali i ostali ce nekada posluziti. Unaprijed hvala😁

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toni0102 kaže...

Bok decki, tek sam nedavno saznao za IPTV i sve oko njega...Vidim kako ste ovaj topic dogurali do 516 stranica, a stvarno nemam vremnena za pregledavanje toga sto ste napisali...Uglavnom, imam oimam pitanje..Koju se IPTV listu najvise isolati uzeti? Imam android smart tv i android mobitel...Bežična brzina interneta mi je oko 30mbit/s a žična oko 80mbit/s. Uglavnom bi mi najviše služio za sportske kanale (Sportklub, ArenaSport,BeinSport....), ali i ostali ce nekada posluziti. Unaprijed hvala😁

 Tvviet

ToniP
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet uzmi

 
1 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

www.nettvviet.com

Je li to njihova stranica?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toni0102 nista ne uzimaj imas more listi gratis a i slade je gledat hahah
 
1 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toni0102 kaže...

www.nettvviet.com

Je li to njihova stranica?

 Nije ta.

Imaš u privatnim porukama pravi link.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toni0102 kaže...

www.nettvviet.com

Je li to njihova stranica?

 Ta stranica je od nekakvih indijanaca koji na osnovu tvviet pokusavaju doci do korisnika :-))

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...
lucluc kaže...

Sortiranje kanala u app je malo nezgodno jer je povezano sa serverskim - globalnim postavkama. Zato moramo jos puno posla uraditi da bi korisnici mogli samostalno sortirati kanale i favorite. Mada bit ce uradjeno. Stoo se tice nova sport, ici ce u FHD cim se pojavi oficijelno, a to je vjerovatno sutra ili prekosutra. GPU i HQ nvidia preseti omogucuju veci kvalitet kanala, a ima jos podesavanja i lokalno se testira. Uglavnom, budite bez brige. Poboljsanje usluge je vidljivo i non stop se radi na tome

 Hvala puno na razumevanju i tome sto nam svima izlazis u susret. Nemam reci, sem da je TVVIET broj jedan u svemu, sem u onih 2e razlike u odnosu na one druge liste. Ali, tih 2e vredi sve ovo sto je do sada uradjeno u poslednjih mesec dana.

Koji si ti plitak čovjek! 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Tvviet uzmi

ovo ti je plaćenik i lažov samo da znaš. 

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

http://tvviet.gs/

Je li ovo onda njihova stranica?

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 16:50 (toni0102).
 
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toni0102 kaže...

http://tvviet.gs/

Je li ovo onda njihova stranica?

 Da, to je ta stranica. MOzes se javiti korisnickoj sluzbi za test. Kontakte takodjer imas na stranici

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Postoji li negdje popis postojećih kanala za tvviet.....imam Novu  a razmišaljam da uzmem tvviet...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 20:45 (Blackcastle).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Postoji li negdje popis postojećih kanala za tvviet.....imam Novu  a razmišaljam da uzmem tvviet...

 Uzmi test

ToniP
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Upravo sam uzeo test, malo muzickih kanala svega deset, a to ja pa najvise i pratim. Trenutno ne mogu bas da proveramav sta i kako jer mi koci tj obe liste koje imam a ne znam zasto jer mi je brzina 70mgbs....

 

Inace ponuda kanala koliko vidim nije kao kod drugih, imaju manji broj kanala, aj javim kad mi se otkoce :) mislienje

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, nešto se dešava, i meni koče liste, a internet je ok 

 
0 1 hvala 1
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Da, nešto se dešava, i meni koče liste, a internet je ok 

  Dobro da si mi javio, vec sam poceo da cackam kablove.... 

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sada je ok. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Da, nešto se dešava, i meni koče liste, a internet je ok 

 Da li ti koci tvviet ili koristis druge liste

nedza kaže...
mrvica12 kaže...

Da, nešto se dešava, i meni koče liste, a internet je ok 

  Dobro da si mi javio, vec sam poceo da cackam kablove.... 

 Trebao bi se javiti korisnickoj sluzbi da se uradi diagnostika

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
meni je isto kočilo, al kad sam odvrtio tracert preko cmd-a , vidim da je problem do mene i mog isp-a, ping prema googlu je bio 600 ms...za izludit više sa ovim internetom
battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
mrvica12 kaže...

Da, nešto se dešava, i meni koče liste, a internet je ok 

 Da li ti koci tvviet ili koristis druge liste

nedza kaže...
mrvica12 kaže...

Da, nešto se dešava, i meni koče liste, a internet je ok 

  Dobro da si mi javio, vec sam poceo da cackam kablove.... 

 Trebao bi se javiti korisnickoj sluzbi da se uradi diagnostika

 

Koci Tvviet ali koci i RD, posto nahvaliste ovde ovu prvu reko da uzmem test, ali nesto zeza i dalje, net je ok... mada danas sam imao jednu tehnicku intervenciju i zamenu rutera, mada ponavljam trenutna brzina 46.23 i upload 50.97 mbps

 

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nemam pojma šta je bilo ali trzalo je kraće vrijeme i onda je opet ok. 

 
0 1 hvala 1
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pade mi na pamet da je mozda ovo. Danas mi je tehnicka sluzba menjala ruter, tu sam promenio i ime mreze i lozinke, e sad kabal je u tv, ali kad povezem net poveze samo wirales ne i wired? Da nije tu neko konflikt tj spor oko kocenja iptv lista...

 

Kasno je sad da ne budim zenu, ali nece da poveze wired samo wirlaes na tv, ja kabl nisam dirao koji ide u tv od neta, da nisu mozda promenili oni nesto? neki port sta vec.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 1:18 (nedza).
 
0 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nedza kaže...

Upravo sam uzeo test, malo muzickih kanala svega deset, a to ja pa najvise i pratim. Trenutno ne mogu bas da proveramav sta i kako jer mi koci tj obe liste koje imam a ne znam zasto jer mi je brzina 70mgbs....

 

Inace ponuda kanala koliko vidim nije kao kod drugih, imaju manji broj kanala, aj javim kad mi se otkoce :) mislienje

 Ako meris na speed test nemoj vise. Evo ja  uzeo internet i provajder kaze da je 60 d sa 30 u. Kad i da merim na speed test uvek imam onih 60 download a kanali stekaju. Idem meriti na https://www.bandwidthplace.com odaberem frankfurt server i onda vidim brzina download ide neki 4-5 a odmah merim na speed test tamo kao i uvek 60. Meri na https://www.bandwidthplace.com i ako tamo imas preko 12 neces imati problema ni za fhd kanale nemoj meriti na speed test jer nije tacan 

13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav.

Ima tko nekakvu besplatnu IPTV listu? 

Neki link, netrebam hrpu programa, nesto osnovno da ima naše programe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dodao sam nova sport Full HD na tvviet. Tko koristi m3u, neka se javi za azuriranje

 
4 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice