Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.491
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

jbg da imate opciju za brisanje obrisao bih ovaj post 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2020 15:12 (fukavac).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bez obzira na sve dobro je da se pocelo s uvođenjem hevca na "našim" iptv jer ipak je to put koji ce malo po malo postati standard....
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zimizamizum kaže...

Zato taj legalni IPTV provajder kosta 20e mesecno vrlo verovatno, a sa svim ovim kanalima tipa HBO, Cinemax, Cinestar Premiere i SK i Arene zajedno bi kostao preko 30e tako da jbg. 

 

 

Kod mene Arena u hevcu preko tvvieta je slicna kvalitetom kao na kablovskoj (Supernova), ali cini mi se da su izvorne hrvatske Arene kvalitetnije od izvornih srpskih tj. hrvatske imaju veci bitrejt. Sport Klubovi nasi su kvlitetniji malo od Arena.

 Dosta toga ovisi i o studijskoj opremi naših sportskih televizija. Pogledajte sliku kod lucluca na Eurosport 1 i 2 FHD, te BT1, 2,i 3 FHD. Jednostavno to je savršenstvo, tu ne treba niti hevc niti dvoznamenkasti bitrate  S druge strane kada gledašŠpanjolsku nogometnu ligu na SK kanalima, nikada nisi siguran hoće li taj tehničar na SK kanalu iz čistog mira izmasakrirati odličnu izvornu sliku, enormno joj oduzimajući boju i kontrast te balans bijele. Ove sezone su takve gluposti radili na nekim utakmicama (recimo el clasico) kao da su na takvo radno mjesto stavili osobu koja mora hitno posjetiti oftalmologa

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da dodam oko hevc-a... pisao sam da je testno i da treba jos nekih stvari da se sve dostima. Neka prodje sutrasnja utakmica pa cemo vidjeti...

 

Takodjer, ja ne vidim nikakvu razliku u odnosu na original i na ovaj h265... Pustim na dva tv-a i ne vidim nikakvu razliku. Morat cu dovesti nekog snimatelja svadbi da malo baci oko :-))

 

Moguce je ipak kao sto tuskanac rece da domaci kanali jos uvijek nisu na svjetskom nivou

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2020 19:49 (lucluc).
 
1 0 hvala 2
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

neka nepoznata poljska lista  

sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislio sam prije svih na SK kanale kod utakmica španjolske lige. Evo trenutno istu utakmicu Wolverhampton - Olympiacos možemo pogledati na tvviet na cijelom nizu kanala pa usporediti sliku: Arena Sport 1 BiH FHD 50 fps h265, Arena Sport 1 BiH FHD 50 fps h264, Arena Sport 3 HR FHD 50 fps, RTS 1 FHD, te BT1 Sport FHD. Na svim nabrojanim slika je fantastična , stvarno samo nijanse odlučuju koja je slika bolja. 

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo nesto i na 60 FPS npr. Eurosport 4K , Digisport i Telekom sport

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2020 0:58 (Bugov moljac).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako moze da ima Eurosport 4K kad na satelitu ne postoji taj kanal? Ovde jos ima i logo. Ajde za rezoluciju uradi se upscale, ali logo kako nalepe na kanalu, kako moze to?

 

Evo su svi Eurosportovi koji postoje https://en.kingofsat.net/find.php?question=eurosport

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2020 1:59 (zimizamizum).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zimizamizum kaže...

Kako moze da ima Eurosport 4K kad na satelitu ne postoji taj kanal? Ovde jos ima i logo. Ajde za rezoluciju uradi se upscale, ali logo kako nalepe na kanalu, kako moze to?

 

Evo su svi Eurosportovi koji postoje https://en.kingofsat.net/find.php?question=eurosport

 

 Htio sam prikazati da ima TV programa 4K i FHD koji idu i u 60 FPS, sto je sigurno bolje od klasicnih 25 FPS a bolje i od 50 FPS.

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 Ja se uglavnom vodim na onaj sajt za Evropu, al oni izgleda da Rusiju ne ubrajaju tu 

 

Posle sam pogledao ovde https://www.lyngsat.com/tvchannels/fr/Eurosport-4K.html i evo ga. To je verovatno taj onda.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
zimizamizum kaže...

Kako moze da ima Eurosport 4K kad na satelitu ne postoji taj kanal? Ovde jos ima i logo. Ajde za rezoluciju uradi se upscale, ali logo kako nalepe na kanalu, kako moze to?

 

Evo su svi Eurosportovi koji postoje https://en.kingofsat.net/find.php?question=eurosport

 

 Htio sam prikazati da ima TV programa 4K i FHD koji idu i u 60 FPS, sto je sigurno bolje od klasicnih 25 FPS a bolje i od 50 FPS.

 

 

 Amerikanci i Kanadjani idu u 60 fps u FHD, dok u ostatku sveta FHD je na 50 fps. Ali ocigledno da se 4K kanali pustaju u 60 fps onda svuda.

 

Meni dok nisam krenuo da gledam 50 fps bilo malo cudno da se naviknem, sada je super  Narocito neki film tako ili seriju, ajde sport se lakse naviknes.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zimizamizum kaže...

 

 

 Amerikanci i Kanadjani idu u 60 fps u FHD, dok u ostatku sveta FHD je na 50 fps. Ali ocigledno da se 4K kanali pustaju u 60 fps onda svuda.

 

Meni dok nisam krenuo da gledam 50 fps bilo malo cudno da se naviknem, sada je super  Narocito neki film tako ili seriju, ajde sport se lakse naviknes.

 Imas PP

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo javljam da ću probati danas cbsallaccess aplikaciju sa ebay "legalnim" accountom, pa javim kakva je kvaliteta. Da isprobam i tu opciju 

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cizma kaže...

Samo javljam da ću probati danas cbsallaccess aplikaciju sa ebay "legalnim" accountom, pa javim kakva je kvaliteta. Da isprobam i tu opciju 

 Preko VPN?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zimizamizum kaže...
Bugov moljac kaže...
zimizamizum kaže...

Kako moze da ima Eurosport 4K kad na satelitu ne postoji taj kanal? Ovde jos ima i logo. Ajde za rezoluciju uradi se upscale, ali logo kako nalepe na kanalu, kako moze to?

 

Evo su svi Eurosportovi koji postoje https://en.kingofsat.net/find.php?question=eurosport

 

 Htio sam prikazati da ima TV programa 4K i FHD koji idu i u 60 FPS, sto je sigurno bolje od klasicnih 25 FPS a bolje i od 50 FPS.

 

 

 Amerikanci i Kanadjani idu u 60 fps u FHD, dok u ostatku sveta FHD je na 50 fps. Ali ocigledno da se 4K kanali pustaju u 60 fps onda svuda.

 

Meni dok nisam krenuo da gledam 50 fps bilo malo cudno da se naviknem, sada je super  Narocito neki film tako ili seriju, ajde sport se lakse naviknes.

 Standard za 4K je 50fps, ne 60.

 USA i Kanada valjda idu 720p60, ne 1080p60.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da expressvp , sve region locked aplikacije mi rade s njim. Probao sam sa fubotv om ali je bila slika 720p, i na ovom je isto ali se nadam posto je cbs da je slika ok, makar 720p bilo. Viet i redd mi je slika bila jebenini ali su mi štekali kanali sa i bez vpna. Pa sam odlučio probati sa amerima hehe

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

 Standard za 4K je 50fps, ne 60.

 USA i Kanada valjda idu 720p60, ne 1080p60.

 Hoces reci da 60 FPS-a nije bolje od 50 FPS-a ili...

 

Zar nije manji ghosting na 60 FPS u odnosu na manje FPS-a...

 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

s čim se vi zamarate  50 ili 60  ili 25  , stavim na program ako je dobra slika gledam i točka ako ne valja idem dalje 

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
scylla98 kaže...

 Standard za 4K je 50fps, ne 60.

 USA i Kanada valjda idu 720p60, ne 1080p60.

 Hoces reci da 60 FPS-a nije bolje od 50 FPS-a ili...

 

Zar nije manji ghosting na 60 FPS u odnosu na manje FPS-a...

 

 Clan iznad je napisao da se i 4K kanali svuda pustaju sa 60fpsa, sto nije tacno. Standard je 50fps.

 Milslim, proverite koliko 4K kanala idu u 50 a koliko u 60 fpsa. I to mislim zvanicno, a ne u piratskim listama, tu sam vidjao kanale i sa 100fpsa :D

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

s čim se vi zamarate  50 ili 60  ili 25  , stavim na program ako je dobra slika gledam i točka ako ne valja idem dalje 

 eh ti se zamaras slikom

 briga me za sliku rezoluciju i to, samo da radi stabilno 

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

 

 Clan iznad je napisao da se i 4K kanali svuda pustaju sa 60fpsa, sto nije tacno. Standard je 50fps.

 Milslim, proverite koliko 4K kanala idu u 50 a koliko u 60 fpsa. I to mislim zvanicno, a ne u piratskim listama, tu sam vidjao kanale i sa 100fpsa :D

 Evo dijela clanka sa Wikipedie:

 

50p / 60p je progresivan format i koristi se u high-end HDTV sustavima. Iako tehnički još nije dio ATSC ili DVB standarda za emitiranje, izvješća sugeriraju da će viša progresivna brzina kadra biti obilježje standardne televizijske emisije sljedeće generacije visoke generacije. [13] U Europi, EBU smatra 1080p50 sljedećim korakom budućeg dokaznog sustava za TV emisije i potiče emitere da nadograde svoju opremu za budućnost. [14] Mnoge moderne kamere mogu snimati video zapise u 50p i 60p u raznim rezolucijama. YouTube je korisnicima omogućio prijenos videozapisa s 50 FPS i 60 FPS u lipnju 2014. YouTube je također dozvolio pune HFR videozapise prethodno prenesene prije 2014. Douglas Trumbull, koji je izveo eksperimente s različitim sličnim kadrovima koji su doveli do Showscan filma, otkrio je da je emocionalni utjecaj dosegao vrhunac pri 60 FPS za gledatelje.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cizma kaže...

Da expressvp , sve region locked aplikacije mi rade s njim. Probao sam sa fubotv om ali je bila slika 720p, i na ovom je isto ali se nadam posto je cbs da je slika ok, makar 720p bilo. Viet i redd mi je slika bila jebenini ali su mi štekali kanali sa i bez vpna. Pa sam odlučio probati sa amerima hehe

 Ja gledam već dugo na taj način fubo, espn plus, sling, hbo max, nbc premier pass... sa 60fps sve teme su fluidne ko da gledam preko satelita 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...
cizma kaže...

Da expressvp , sve region locked aplikacije mi rade s njim. Probao sam sa fubotv om ali je bila slika 720p, i na ovom je isto ali se nadam posto je cbs da je slika ok, makar 720p bilo. Viet i redd mi je slika bila jebenini ali su mi štekali kanali sa i bez vpna. Pa sam odlučio probati sa amerima hehe

 Ja gledam već dugo na taj način fubo, espn plus, sling, hbo max, nbc premier pass... sa 60fps sve teme su fluidne ko da gledam preko satelita 

 Probao sam fubo, slika je bila fluidna, to je. Ali ja gledam 55" telku sa malo više od 2 metra, 720p prolazi samo ako je jako dobra kvaliteta. Bumo vidli kakav je cbs po tom pitanju. 

Hbo max, hulu isto kod mene. Bože blagoslovi expressvpn ^^

A posto sam i skriveni weeb, funimation i vrv isto mogu gledati zahvaljujući vpnu. Crunchyroll region locked serije i tako to.

 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Planet Sport 1 i 2 nisu se dobro pripremili večeras. Dok cijela Europa prenosi tekme LP s umjetnim zvukom gromoglasnog navijanja s tribina kod njih smo prvih 12 minuta slušali samo zvuk svakog dodira lopte kopačkom te svaki povik s klupe za rezervne igrače. Od 13.minute su shvatili da imaju i taj međunarodni zvuk pa su uključili i 'publiku' 

 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Oho, ugodno sam iznenađen sa kvalitetom slike na cbsu. Puno bolje nego fubotv imho. Nije 50/60 fps, ali slika jako dobra. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dobra večer ,evo da javim dojmove,nije moglo proci bolje,na arena sport 1 srbija sam gledao Manchester City-Real Madrid(laptop), a na arenasport 2 srbija sam gledao Juventus-Lyon(TV).Dakle niti jedna od te 2 utakmice niti jednom nije zaštekala,dakle uzivanje na 100 %,zelim se zato zahvaliti na profesionalnoj usluzi lucluc jer smatram da je danas opterećenje bilo jako veliko jer su ove amo reći prve prave utakmice nakon korone(mislim liga prvaka) i još da dodam da je Juventus ispao.Pa večer nemoze biti bolja.

Pozdrav.

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zadnji put kad sam skeniro programe na TV-u mi je našao mađarske kanale, među kojima je i M4 Sport (HD), prenosili su danas city - real. Znam da nema veze s temom ali ako netko nema druge opcije i ovo je ok za ligu prvaka.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Isto kao i splicanin : Na tv juve-lyon, a na laptopu city-real (Arene SR) i sve je radilo bez greške.

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I ja da javim dojmove. Gledao sam večerašnje dvije utakmice na kanalima tvviet Planet Sport 1, Planet Sport 2, Arena Sport 1, Arena Sport 2, BT Sport 1 i BT Sport 2. Na svim kanalima fantastična FHD slika. Također niti najmanjeg trzaja. Jednostavno lucluc je to doveo do savršenstva  Sutra osim PS1 i AS1, te BT Sport 1, prenose i kanali HRT2, RTS1 i Nova bh a i ti kanali također su s fantastičnom full hd slikom. Sve pohvale 

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice