Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.804
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

hahaha, sve manje i manje sudjelujem u raspravi ali i dalje mi je gust doc i gledat kako je tvviet trn u oku nekima 

 

manipulator, da ne radis dobro, nebi radio toliko dugo, jedino to ti se mora priznat, naso si neki dobar source isto ko reddevil..... 4k program mozes staviti kad ti panel dozvoli da kliknes i dodas ga u listu... to da ne stavljas jer ljudi "nemaju internet za to" je izlika prozvakana 500x na sultanovic forumu od svih preprodavatelja... ti si preprodavalj iptv-a, to je cinjenica.. isti pimpek ko cable guy, nova iptv... nema tu nista lose, al daj ne pljuj i ne bori se s nekim ko 80% programa pokrece sam, znas kak se veli, "credit where credit is due". :)))

 

 

 Kao prvo nikada nisam po nikome drugome tko prodaje iptv pljuvao niti imenovao, ali znači nikad niti se ja natječem sa nekime niti sam ikada bio ljubomoran na nekoga jer tržište za ovaj posao je jako veliko i ima za svakoga dio kolača. 

 

Druga stvar, bio sam preprodavatelj ali više nisam. 

 

Ja nisam ovdje da tražim korisnike, niti da se reklamiram jer iskreno ne trebaju mi novi korisnici. Moju reklamu, Next-tv nećeš naći na forumima i oglasima sigurno, unazad možda 2 godine, jer mi to ne treba. Meni korisnici dolaze po preporuci drugih korisnika koji su kod mene. 

 

Razlog mog javljanja ovdje je bio samo što sam prije godinu i pol sa vlasnikom tv viet luc luc ovdje izmijenio par postova u prijateljskome tonu u svezi toga da liste poput moje neće preživjeti duže od godinu dana sa tom cijenom, ali evo ipak jesu. I ništa drugo, nikome nisam loše napisao, niti sam tražio da se meni tko javlja, testira listu i ovdje iznosi svoje mišljenje, kao što rekoh, meni to ne treba niti to želim. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 22:53 (manipulator).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

manipulator Ajde, konačno da su se počeli javljati i ostali provideri  ;)

 

A neznam kak te sad opet mogu otjerati dva, tri nepromišljeno napisana posta od nekih forumaša. Trebala bi ova tema biti za svakoga, prema mogučnostima i zahtijevima.

 

Ja povremeno, možda 3 puta godišnje uzmem razne liste na test, ali eto, još uvijek nisam mjenjao TVViet. Ako i pogledaš moje postove unazad, ne radi se ovdje da po svaku cijenu branim TVViet, no jednostavno nisam naišao na kvalitetniju listu. I da, puno znači što je vlasnik dostupan za komunikaciju. Nije to, kako si rekao "piskaranje" sa mušterijama, nego normalna razina razmjene mišljenja gdje čuješ iz prve ruke šta se događa.

 

Eto, čovjek koji ima tvoju listu se javio, realno napisao svoje (pozitivno) mišljenje, i nije mi sad jasan razlog zašto opet bježiš iz teme? Ak ti se neda pisati, reci onda tak, a ne da je tema toksična... Slobodno možeš ovdje iznijeti prijedloge u kojem smjeru tema treba ići.

 

Inaće, smatram da sam mjerodavan za ocjenu listi, jer mi je IPTV primarni izvor slike, tako da gledam i HRT3, 4, i DOMA TV, i Zadrugu..., i dosta ne toliko popularnih kanala. Do sada nisam naišao na bolju listu od TVVieta. A o cijeni neću ništa pisati. Svakome prema mogučnostima. No, radi objektivnosti, bilo bi ok da napišeš koji su uvjeti kod tebe, bez obzira što ne tražiš nove korisnike.

 

PS,

Ajdm nemoj pobjeći pls, bar pričekaj trenutak dok RedDevils pukne "lakonica brevitas" post - Sa jednim smajlićem koji "govori sve", hahaha!

Nadam se da će se i ostali provideri početi javljati.

 Svaka čast na postu, jedino zrelo razmišljanje koje sam pročitao ovdje unazad par godina i nažalost mali ljudi kao ti razmišlja.

 

Ja ne znam zašto ljudi pišu trn u oku itd kao da ja nešto mrzim tv viet ili da imam nešto protiv njega i njegove liste, da je tako ne bih onda svome bratiću koji je zahtijevao nesto kvalitetnije od iptv ja osobno preporučio tv viet i on ga ima i dan danas, već 3 godine..evo ja sam vlasnik drugog iptv a napisao sam ovo, a kladim se u šta god hoćete da niti jedan drugi vlasnik iptv nebi ovako nešto napisao,ni u ludilu. 

 

Kao što rekoh tržište je jako veliko i ima za svakog ponuđača posla i nema potrebe biti na nekoga ljubomoran, praviti lažne profile kao neki i pljuvati po drugim listama, to je žalosno.

 

Ja se izvinjavam ako sam vam malo "zaspamao" temu svojim postovima, reko sam razlog javljanja i opet se povlačim na neko određeno vrijeme, najvjerojatnije godinu dana.

 

Hvala vam svima na pažnji i pozdrav do neke druge prilike. 

 

Vas Next-tv..  :) 

14 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
ZdravacVZ kaže...

manipulator Ajde, konačno da su se počeli javljati i ostali provideri  ;)

 

A neznam kak te sad opet mogu otjerati dva, tri nepromišljeno napisana posta od nekih forumaša. Trebala bi ova tema biti za svakoga, prema mogučnostima i zahtijevima.

 

Ja povremeno, možda 3 puta godišnje uzmem razne liste na test, ali eto, još uvijek nisam mjenjao TVViet. Ako i pogledaš moje postove unazad, ne radi se ovdje da po svaku cijenu branim TVViet, no jednostavno nisam naišao na kvalitetniju listu. I da, puno znači što je vlasnik dostupan za komunikaciju. Nije to, kako si rekao "piskaranje" sa mušterijama, nego normalna razina razmjene mišljenja gdje čuješ iz prve ruke šta se događa.

 

Eto, čovjek koji ima tvoju listu se javio, realno napisao svoje (pozitivno) mišljenje, i nije mi sad jasan razlog zašto opet bježiš iz teme? Ak ti se neda pisati, reci onda tak, a ne da je tema toksična... Slobodno možeš ovdje iznijeti prijedloge u kojem smjeru tema treba ići.

 

Inaće, smatram da sam mjerodavan za ocjenu listi, jer mi je IPTV primarni izvor slike, tako da gledam i HRT3, 4, i DOMA TV, i Zadrugu..., i dosta ne toliko popularnih kanala. Do sada nisam naišao na bolju listu od TVVieta. A o cijeni neću ništa pisati. Svakome prema mogučnostima. No, radi objektivnosti, bilo bi ok da napišeš koji su uvjeti kod tebe, bez obzira što ne tražiš nove korisnike.

 

PS,

Ajdm nemoj pobjeći pls, bar pričekaj trenutak dok RedDevils pukne "lakonica brevitas" post - Sa jednim smajlićem koji "govori sve", hahaha!

Nadam se da će se i ostali provideri početi javljati.

 Svaka čast na postu, jedino zrelo razmišljanje koje sam pročitao ovdje unazad par godina i nažalost mali ljudi kao ti razmišlja.

 

Ja ne znam zašto ljudi pišu trn u oku itd kao da ja nešto mrzim tv viet ili da imam nešto protiv njega i njegove liste, da je tako ne bih onda svome bratiću koji je zahtijevao nesto kvalitetnije od iptv ja osobno preporučio tv viet i on ga ima i dan danas, već 3 godine..evo ja sam vlasnik drugog iptv a napisao sam ovo, a kladim se u šta god hoćete da niti jedan drugi vlasnik iptv nebi ovako nešto napisao,ni u ludilu. 

 

Kao što rekoh tržište je jako veliko i ima za svakog ponuđača posla i nema potrebe biti na nekoga ljubomoran, praviti lažne profile kao neki i pljuvati po drugim listama, to je žalosno.

 

Ja se izvinjavam ako sam vam malo "zaspamao" temu svojim postovima, reko sam razlog javljanja i opet se povlačim na neko određeno vrijeme, najvjerojatnije godinu dana.

 

Hvala vam svima na pažnji i pozdrav do neke druge prilike. 

 

Vas Next-tv..  :) 

 Nisi ni treba dolazit ako si došao samo spamat. Ostani i doprinesi temi, po pisanju se vidi da nešto i znaš o tome o čemu pišeš. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ovo je vec bruka. Drugi put u tjedan dana kad je tekma tvvietu arena 2 hr ili ne radi ili ima problema. Pa dajte tu arenu vise sredite.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmafan kaže...

Tvviet- Gala - Hajduk super radi, Rijeka na areni 2 loše. Opet sjecka, ponavlja, šteka

 Meni ne steka, gledam normalno.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Greenboy, nova ne daje 2 konekcije za 5 eura. Imaš krive informacije.
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...
Greenboy, nova ne daje 2 konekcije za 5 eura. Imaš krive informacije.

 Ne, ti imas krive informacije, jesi korisnik NOVA-e??

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...

 

Druga stvar, bio sam preprodavatelj ali više nisam. 

 

 

Tu sam presto citat..

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...
Greenboy, nova ne daje 2 konekcije za 5 eura. Imaš krive informacije.

 

 

daje, imaš moj screenshot par stranica ranije

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico2005 kaže...
mariclius kaže...
Greenboy, nova ne daje 2 konekcije za 5 eura. Imaš krive informacije.

 

 

daje, imaš moj screenshot par stranica ranije

Ova slika, danas je 25.09. vjerojatno si produzio pretplatu :

 

 https://bugweb.blob.core.windows.net/cache/93a34bb9582b3fda0d2d7362114d483f.4811a9c24751af198221787455477582.jpg?ca

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 12:51 (Bugov moljac).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kaj se tiče nove iptv  nemorate plaćat  više konekcija jel  uglavnom još netko( neki )  gledaju vašu listu  tako da vaše liste mogu i  i izdržavaju  malo više od 2 konekcije odjednom , inače nova se jako popravila od svojih početaka

 

 

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 13:19 (fukavac).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nova iptv, dvije konekcije 7.5 eura. Njihov odgovor je to tako da...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prije nekih mjesec dana su odgovorili na moj upit vezano za dvije konekcije da nejde, tj. 1 lista = 1 konekcija tako da sad stvarno ne znam da li možda pričamo o različitim listama ili? Isto tako koje je ovo sučelje na vašim screenshotima? To imaju neku svoju web aplikaciju ili?

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 13:40 (Reedy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
To je app stb emu....fuky oce reci da je nova kao i druge liste dobavljive drugim kanalima tj da "izdrže" kao takve i s više usera što legalno kupljenih sto "pribavljanih"....
Jedino što mi nije jasno kako to kad ju ja imam legalno kupljenu kad upalim na dva tv-a onda trzat počne...
Jedino sto mogu reci da onda valjda skuže kad je s istog IP-a....
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 15:01 (Blackcastle).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dobri stari fuky...a da je taj problem samo kod NOVE bilo bi to prejednostavno i druge provajdere isto slicno tiskaju neki "pribavljivaci"sa strane...

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 15:32 (Bugov moljac).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

svaka lista je dobavljiva drugim kanalima...

ukljucujuci i sve koje se ovde reklamiraju...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa koja ima redddevil listu, jel imate kakvih problema zadnjih cca mjesec dana? Arene i Sky-evi mi pucaju svako malo i zna se dogodit da ima zvuka, al slika zamrznuta i obrnuto.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GeneralPag1997 kaže...

Ekipa koja ima redddevil listu, jel imate kakvih problema zadnjih cca mjesec dana? Arene i Sky-evi mi pucaju svako malo i zna se dogodit da ima zvuka, al slika zamrznuta i obrnuto.

 Meni se cesto događa da mi slika puca.  Ja gledam preko MAGa i danas na formuli mi slika svako malo blokirala i sad na SK1 HR na tekmi Reala mi svakih 5 minuta zablokira

3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, koristim Nova Media IPTV - Većina naših sportskih programa je 720p (HD Ready), ili ja nešto krivo vidim?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
plavi_medved kaže...
ZdravacVZ kaže...

Vezano uz prijedloge za TVViet;

Ni slučajno ne širiti ponudu! Trenutna ponuda je zaokružena, TOČKA.

Šta možete gledati na poljskom sportskom kanalu, a ne možete na jednom od ovih koji su sad u paketu?

 

Svaki dodatni kanal je jedna briga više za praćenje da li dekodiranje ide ispravno, da li zatrzava, i slično... Više kanala, manja mogučnost i manje vremena za svaki kanal, a to onda dovodi do sranja.

 

Ovo što je u ponudi je skroz dovoljno i ima za svačije preferencije dovoljno svega! I mislim da je trenutno stanje skroz ok, kao i smjer kojim se ide.

 

Ono što nebih imao ništa protiv, je da se u dogledno vrijeme poveća broj 4K kanala, ali samo sportskih koji su već prisutni u paketu i samo gdje i izvor ide u 4K, ali ima vremena i za to...

 

 

Pricamo o 4K, pa obicni programi s vecim bitratom stekaju ljudima a kamoli da ocekujes da ce 4k radit bez problema.

 

Suvislo je pricat uopce o toj temi, najbolje da za i 5 eura imamo i 8K, prvo stabilizirat postojoce stanje programa onda o drugim stvarima. 

 

Jer nazalost ne razumijem kako tvvietu stalno steka radi nasih provajdera a reddevil i ostale normalno vrte u isto vrijeme. Tako da malo cudno.

 

nije tacno da steka svako malo... bio je globalni problem na konekcijama i na sve se odrazilo... samo konekcija recimo hr i poljska je bila ok... zelim ponovo napomenuti da kada god nikome ne radi recimo preko tcom-a, nama radi ok i preko slicnih pod operatera... ovo je dakle bio globalni problem na svim velikim carrierima... zbog prevencije takvog nekog problema u buduce, mi razvijamo multi geo konekcije, sistem ce raditi konstantno mjerenja prema svakom isp koji se povezuje i na taj nacin prepoznavati na koji server kojeg korisnika da spoji... recimo potrefi se da iskon hr ima dobru konekciju ka ukraini, a nema prema frankfrutu, spajate se na ukrainski server... tcom zagusi konekcije prema njemackoj, spajate se na austriu, a1 zagusi konekciju prema austriji, spajate se na poljsku i slicno... sve se to odvija u realnom vremenu i rezultat je da korisnik nema problema sa gledanjem... kada je konekcija kvalitetna i 10mbps je dovoljno za gledanje odlicnog fhd kanala...

 

lucluc nemam nista protiv tebe da nebi mislio, koristio sam u isto vreme 3 liste, tvoju sam imao godisnju preplatu zajedno s reddevil, i imao sam u backupu madjara kvartalne pretplate. I jednostavno sam nakon nekog vremena dosao do tog zakljucka da kad tebe zeza tcom ili tako dalje da steka oni su normalno vrtjeli utakmice Lige Prvaka, nije sad to stekanje bilo svaki dan kod tebe znalo je i kod njih trzat i stekat ali to je normala meni samo nisam shvacao kako globalno ti pises a kad u isto vrijeme npr reddevil vrti normalno, znaci do tcom onda nije moglo biti... nije drzalo vodu, ili su jednostavno u to vreme bili preotreceni tvoji serveri ili su antene zezale... neki drugi razlog bio ali nema veze. 

 

zdravac, splicanin sve je to ljepo, super da podrzavate covjeka.. ali kako su napisali ostali tema je malo toksicna, vise se raspravljamo ko ima veceg i jaceg umjesto da se bavimo osnovnim stvarima o iptvu, zato i drugi  provajderi se uopce se vise tu ne oglasuju jer jednostavno uvijek 2 ili 3 odmah istog popljuvaju, sto nije opet u redu... na ovom forumu newbie kad dode moze cuti samo za tvvieta, reddevila i nextgena... ostale niko vise ne spominja a ima preko 100 malih provajdera koji svoj put traze drugim kanalima. 

 

uglavnom ljepo od luca sto je stavio 4K, probao sam i ja ali drugi provajderi vani vec imaju odavno 4k programe u iptvu. morate i gledat globalno nisu samo nasi majstori za iptv ima i jacih od nasih :)

Prvo pucaj, onda pitaj.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Podzrav. Kada se to desavalo sa tcom jer mi vec duze vremena imamo direktne konekcije prema tcom koje masno placamo da bi radilo ok. Cak bio je duzi period kada ni jedan provider nije radio sa tcom osim nas... Sto se tice kanala 4k - stranih, mi smo orijentirani ka exyu kanalima... Tako da pustiti ovoliko full hd exyu kanala koliko mi imamo je 5 puta skuplje nego pustiti toliko stranih kanala jer je vani intenret puuuno jeftiniji

 

Napominjem jos jednom da kada su odredjena zagusenja kod nekog provajdera, to se ne mora odraziti na sve zemlje i sve datacentre. Tako da tada moze neki iptv raditi ok, a drugi ne, a nekad ne moze ni jedan. Vrlo su rijetki slucajevi da tvviet ne moze raditi usljed zagusenja jer imamo direktne konekcije ka vecini interent provajdera. medjutim da bi se i ti rijetki slucajevi izbjegli radimo CDN mrezu i sistem ce prepoznati koji isp ima dobru konekciju prema kojoj zemlji i preusmjeravati korisnike na taj server.

 

Ja bih mogao prst u uho i tih nekolicinu korisnika koji nekad imaju problem zanemariti i ostaviti kako jeste i ustediti veliki novac, ali zadovoljstvo svih korisnika mi je na prvom mjestu sto se do sada moglo i vidjeti...

 

Eto u proteklih godinu dana neki su se zalili da nema videoteka - uvedena je... Predlagali ste h265 da vidimo kako radi i uveo sam... Predlagali ste 4k i uveo sam... Korisnicka sluzba bila spora, sada vidim dosta ljudi se zahvaljuje kvalitetnoj korisnickoj podrsci... Htjeli ste opciju AU m3u link i uvedeno je... Da ne nabrajam dalje, a i da ne nabrajam sta ce se jos uvesti... Smatram da tvviet stalno napreduje i usluga je kvalitetnija... Ne da sam sebe hvalim nego znam sta je sve odradjeno i koliko je truda i novca u sta ulozeno... Arenasport2 hr i sk2hr su imali probleme i sutra se instalira nova centrala, a trenutna gasi da bi se izbjegli problemi koji su bili u prijasnjoj pomocnoj centrali... U glavnoj centrali je recimo nedavno zamijenjen svaki transcoder i streaming uredjaj i to se radi svakih 2 godine...

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2020 11:01 (lucluc).
 
4 0 hvala 6
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovaj kinez je jeftin al stalno problemi s njim, ova Nova iptv, ima li idxtra i tlc programe al s titlom?naime trazim nesto drugo, ocito nis od kineza

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
yaya23_08 kaže...

Ovaj kinez je jeftin al stalno problemi s njim, ova Nova iptv, ima li idxtra i tlc programe al s titlom?naime trazim nesto drugo, ocito nis od kineza

 TLC ima i to sa titlovima, ID xtra (Investigation Discovery Xtra) ima na bugarskom linku ali bez titlova, ako razumijes makedonce rezumjet ces i sinkronizaciju na tom linku.

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
yaya23_08 kaže...

Ovaj kinez je jeftin al stalno problemi s njim, ova Nova iptv, ima li idxtra i tlc programe al s titlom?naime trazim nesto drugo, ocito nis od kineza

 TLC ima i to sa titlovima, ID xtra (Investigation Discovery Xtra) ima na bugarskom linku ali bez titlova, ako razumijes makedonce rezumjet ces i sinkronizaciju na tom linku.

 Ne razumijem makedonce

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Arenasport 2 hr ima problema ide formula 1 tvviet

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Arenasport 2 hr ima problema ide formula 1 tvviet

 Kakvih problema je bilo kod njih?

Ja imam Reddevil listu i kod njega je bilo problema. Slika mi se jednostavno smrzne i cca 50sec ne mrda i onda opet krene.

Jel moguce da imaju isti stream?!?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Arenasport 2 hr ima problema ide formula 1 tvviet

 Trzala Arenasport 2 hr i na kineskoj listi s Aliexpressa ;)...Možda je slučajnost,ali do sada sam isprobao sigurno 10-15 listi i većina njih je imala problem sa ovim kanalom.Inače,uvijek imam jednu glavnu listu,drugu s aliexpressa i još ponekad skinem neku sa foruma gdje je Fukavac.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mi smo spremili da od ujutro streamujemo arena2hr iz druge centrale tako da se to vise nece ponavljati

 
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da li ste probali sa VPN da vidite da li imate takve probleme?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako svi kanali osim pojedinih rade ok, onda nije do vpn... Kod nas je slucaj da jedna centrala ima otezanu komunikaciju prema serverima i zato se restartao kanal 2 puta...

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice