Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.165.945
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...
D0oOMInIK kaže...

Ekipa, imam stari tv bez dvbt-2 i iptv box je pred rikavanjem, pa kontak kupiti novi tv.

 

S obzirom na to veoma mi je bitno da novi tv bude android da instaliram aplikaciju za iptv. Sad, zanima me kako vidim da neke marke TV-ova (npr hisense) imaju neki svoj operatnivni sistem (vidaa) jeli to isto ko android ili šta? Mogu li na njega staviti iptv aplikaciju?

 S obzirom kako imam 1,5 god. android tv Philips preporučam izbjeći u širokom luku android tv,a u ogromnom luku Philips.U prvih godinu dana mi je tv završio 3x sa pokvarenom matičnom,dobio nakon toga novi tv kao zamjenu i na njemu je nakon pola godine opet riknula matična.Jednostavno,mislim kako u tim android tv-ima još uvijek to nije tako ispeglano kao u mobitelima.Definitivno mi se bolja varijanta čini uzeti kvalitetan tv i uz njega kvalitetan iptv box.Neki LG i Samsung + firestick ili neki Beelink bi po meni to puno bolje radili nego android tv.

 Jednostavno uzeo si ćesme od proizvoda.Zna se da jedini kod kojeg android radi kako treba je SONY.Zato ako već idete na kombinaciju android Tv-a onda sa SONY nema promašaja.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Radi dobro.
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zamolio bih za preporuku liste koja ima catchup funkciju na dosta kanala uključujući sportske. Tvviet otpada pošto je za mene preskup. Nova iptv takođe otpada pošto nema sportske kanale u ponudi za CatchUp  (trenutno koristim baš ovu listu)

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Zamolio bih za preporuku liste koja ima catchup funkciju na dosta kanala uključujući sportske. Tvviet otpada pošto je za mene preskup. Nova iptv takođe otpada pošto nema sportske kanale u ponudi za CatchUp  (trenutno koristim baš ovu listu)

 Nadji nekog kome treba ako ikako mozes. Uzmes 1god tvviet i svakog izadje 5€/mj.

ex toniv3x
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne kupujem liste na duže od mesec dana. Razlog su finansije. Nije mi IPTV toliki prioritet da bih u cugu dao 60e za to. Ako to što mi treba nađem za manje para nađem. Ako ne - bože moj. Biće da puno tražim 😁😁

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
panpetar kaže...

Zamolio bih za preporuku liste koja ima catchup funkciju na dosta kanala uključujući sportske. Tvviet otpada pošto je za mene preskup. Nova iptv takođe otpada pošto nema sportske kanale u ponudi za CatchUp  (trenutno koristim baš ovu listu)

 Nadji nekog kome treba ako ikako mozes. Uzmes 1god tvviet i svakog izadje 5€/mj.

 koliko ja znam TVVIET ne podržava gledanje na 2 različite IP adrese, zar ne?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
Pixonium kaže...
panpetar kaže...

Zamolio bih za preporuku liste koja ima catchup funkciju na dosta kanala uključujući sportske. Tvviet otpada pošto je za mene preskup. Nova iptv takođe otpada pošto nema sportske kanale u ponudi za CatchUp  (trenutno koristim baš ovu listu)

 Nadji nekog kome treba ako ikako mozes. Uzmes 1god tvviet i svakog izadje 5€/mj.

 koliko ja znam TVVIET ne podržava gledanje na 2 različite IP adrese, zar ne?

 Kad se uzme na godinu onda dobijes takvu mogucnost !

ex toniv3x
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li ima interesovanja, da se napravi jedan mali iptv projekat za ogranicen broj ljudi?

Svoji kanali da budu (bili bi ste iznenadjeni kvalitetom slike i svim drugim stvarima), lista dostupna samo za mag resivere gdje bi imali epg

i catch up na jednom broju kanala.

 

Ako neko bude zainteresovan, neka posalje pm poruku, radi lakse evidencije.

Nadam se da moze imati dovoljno interesovanja, pa da se krene u realizaciju projekta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...
Pixonium kaže...
panpetar kaže...

Zamolio bih za preporuku liste koja ima catchup funkciju na dosta kanala uključujući sportske. Tvviet otpada pošto je za mene preskup. Nova iptv takođe otpada pošto nema sportske kanale u ponudi za CatchUp  (trenutno koristim baš ovu listu)

 Nadji nekog kome treba ako ikako mozes. Uzmes 1god tvviet i svakog izadje 5€/mj.

 koliko ja znam TVVIET ne podržava gledanje na 2 različite IP adrese, zar ne?

 Neki mozda vec svakako imaju VPN......... npr. VPN koji kosta cca. 3 eu mjesecno i podrska do 4 - 6 uredaja istovremeno (nebitko sa kojih IP adreasa se spajas na njihove VPN servere, provjereno vise puta),a imas i VPN-e koji imaju podrsku za unlimited uredaje (jedna pretplata)....  ugl ovi jeftiniji, 2-3 eur mjesecno do 5-6 uredaja (cijena ovisi o tome na koliko mjeseci/godina si uzeo i jesi li uzeo dok je bio neki popust).

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 17:19 (lovac82).
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MujagaWudakhi kaže...

bok, gleda tko NOVA IPTV na Amazon Firesticku - ako da , Gledate li prekoa Smart IPTV-a ili nekako drugačije? Kako radi?

 gledam na naaaaj iptv programu NOVA a to je naravski TIVI mate app, placena verzija, savrseno sljaka...

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da, super je tivimate, nego jel ti dobro radi epg?
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 19:32 (Ivooh11).
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

i ne bas na svakom kanalu...

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
To mi jedino malo problem, čiji koristiš epg?
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

pa NOVA iptv ima svoj valjda...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nova IPTV ima prilično loš EPG u odnosu na, recimo, Reddevils ili Tvviet. Nisu baš puno truda uložili oko toga. Sport Klub kanali, ba primer, nemaju EPG. Na nekim kanalima nije tačan EPG. Baš bez veze što  jedna veoma dobra lista koja pri tom ne košta puno 'padne' na lakom ispitu. 

Tivimate aplikaciju sam kupio prošle godine. Slabo sam je koristio na TV&u pošto je bila nedorađena. Postoji li sad mogućnost gledanja programa iz prethodnih dana u njoj? Kakav je odziv prilikom prebacivanja kanala?

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel si itko sam uspio posložiti epg?
Navodno bi webgrab++ mogao to odraditi.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav svima. Nisam bio cest na forumu zadnjih dana. Samo da javim da smo u tvviet dovrsili gledanje unazad preko epg u ministra playeru. Preostalo je jos nekih osnovnih sitnica i u punoj funkciji ce biti od sutra

 
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

vidim da tivimate ima opciju ucitavanja posebno IPTV a posebno VOD liste, zanima me da li se ta VOD lista onda drugačije i prikazuje, da li je netko probao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...

vidim da tivimate ima opciju ucitavanja posebno IPTV a posebno VOD liste, zanima me da li se ta VOD lista onda drugačije i prikazuje, da li je netko probao?

 Učita on iptv i vod istovremeno.Ne možeš učitati samo iptv programe.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ma moze se kreirati samo VOD lista i ubaciti kao tekstualna fajla ... samo me zanima da li radi kakav search na osnovu imena filma pa ispisuje sadržaj i IMDB ocjenu..

 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tintin kaže...
Jel si itko sam uspio posložiti epg?
Navodno bi webgrab++ mogao to odraditi.

Webgrab može odraditi ali ručno. Gnjavaža je to, iako se može automatizirati. OK je ako imaš nekoliko programa, ali ako imaš stotine programa tjedni update EPG podataka s raznih servera će trajati satima. Ako si već nekome platio listu nek odradi posao. S tim da u startu moraš posložiti liste servera s kojih će ti skidati podatke što isto nije mali posao ako se radi o velikom broju programa. 

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Treba mi mala pomoc, 

da li netko zna neki app za android tv da se moze gledati iptv ali da se unosi link i mac adresa (stalker portal)

 

nema username ni pass niti m3u link.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Treba mi mala pomoc, 

da li netko zna neki app za android tv da se moze gledati iptv ali da se unosi link i mac adresa (stalker portal)

 

nema username ni pass niti m3u link.

 

hvala

 sad ću možda bubnit glupost, ali probaj Stbemu  (tak se zove)

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 21:12 (torpedooo).
 
1 0 hvala 2
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Treba mi mala pomoc, 

da li netko zna neki app za android tv da se moze gledati iptv ali da se unosi link i mac adresa (stalker portal)

 

nema username ni pass niti m3u link.

 

hvala

 STB emu, kao i TIVI mate

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Treba mi mala pomoc, 

da li netko zna neki app za android tv da se moze gledati iptv ali da se unosi link i mac adresa (stalker portal)

 

nema username ni pass niti m3u link.

 

hvala

 Probaj i OTT Navigator IPTV.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Radovi na ministra playeru i gledanje unazad su dovrseni. Od sada mozete gledati unazad direktno preko epg. Takodjer epg je podesen na svim kanalima, nazivi kanala koji su bili pogresni, ispravljeni su

 

Tko koristi gledanje unazad preko smart iptv i samostalno ucitava listu, treba kod ucitavanja odrediti opciju: save online da se izbjegne poruka o nedostatku memorije na uredjaju

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 9:53 (lucluc).
 
3 0 hvala 4
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Radovi na ministra playeru i gledanje unazad su dovrseni. Od sada mozete gledati unazad direktno preko epg. Takodjer epg je podesen na svim kanalima, nazivi kanala koji su bili pogresni, ispravljeni su

 

Tko koristi gledanje unazad preko smart iptv i samostalno ucitava listu, treba kod ucitavanja odrediti opciju: save online da se izbjegne poruka o nedostatku memorije na uredjaju

 Gledam ja vec 15 dana unatrag na LabeTV app !

ex toniv3x
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koja bi preporuka bila za stick/box?
Osim iptva koristio bi se za netflix,youtube i sl.

Razmisljam od FireTV 4k sticku i xiaomi mi box s..
Prvi je jeftiniji, pa me zanima, vrijedi li drugi vise love za moje potrebe
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzmi Fire stick dok je još na akciji. Genijalan uređaj
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice