Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.489
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, moze jedan info, pretpostavljam da su ti streamovi interlaced, ima li ijedan kanal mozda progressive?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...

Lucluc, moze jedan info, pretpostavljam da su ti streamovi interlaced, ima li ijedan kanal mozda progressive?

 obrnuto

 kod njega je sve progressive

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...
Mari27 kaže...
tomy92 kaže...

 Ja sam s KODI-em koristio Gaia addon, nekako mi je bio najbolji. Sto ce tice titlova ja sam ih vecinom lokalno skida pa onda ubaciva u stream. Jos jedna opcija je da napravis account na opensubtitles, logiras se u kodi u postavkama na njega i tribalo bi ti automatski vuci titlove.

Ono kako sam ja postavio je da mi stream radi priko eksternog playera, MX player i unutar njega ubacivao titlove, tako mi je bilo najlakse.

Jos jedna alternativa koja ti je dobra je CinemaHD, povezes sa Real Debridom, isto eksterni player i to je to.

Sto se mene tice najbolja ti je opcija Syncler-Real Debrid - MX Player. Morat ces se malo poigrat sa njim, jer vrlo vjerovatno si imao neku gresku u koracima pri integraciji Real Debrida, jer to ti je najbolja kombinacija

 

 

Super, poigrat cu se malo. Hvala.

 

Daj mi samo jos reci koji koristis provider package u Syncleru?

Mislim da bi zbog toga nece linkove da vuce...

Trenutno sam na Express jer imam Syncler+, ali je funkcioniralo i na Kosmosu

 Testirao sam sve zive opcije, kodi je super ali degradira sa vremenom i vjecito trazenje addona koji je azuriran, najbolje izvore mi daje CinemaHD cak je bolje i od synclera... Syncler u velikoj vecini mi daje 1080 rezultate dok za iste filmove/ serije, CinemaHD mi daje 4k i to sa 20gb 30gb filovima, znaci nije neki teski rip....tak da cinema trenutno best

battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako to da si testirao sve zivo a nisi cuo za Elementum?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Razmenjujem nalog za jedan uredjaj od HBO GO za isto tako jedan netflix.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Kako to da si testirao sve zivo a nisi cuo za Elementum?

ako nešto nisam naveo, ne znaci da nisam testirao ili cuo.

 

Da sažmem:

 

Kodi addons:

Elementum koji ja znam je addon za Kodi i ništa pretjerano kao i ostali addonsi

Exodus Redux & V8 - najstariji fork ujedno najefikasniji ali ne i sa kvalitetom

Covenant - isti vrag

Venom - isti vrag

Tempest - isti vrag

The Crew - jedno vrijeme bili super no opet dolazi do premalo sourceva i premalo 4k rezultata, sve mi je to ok bilo dok nisam uzeo 65inch TV

Gaia - nije loš jer vuce i torrente i cache od torrenata i cache od rd servera no vecinom bugovit

Seren - nikad mi nije dobro radio uvijek je lošije davao rezultate od drugih

 

to je od kodi addonsa sto mogu sažet

 

ostale aplikacije:

 

CinemaHD iliti Cinema APK - trenutno best of best opcija sa rd-om, čupa razne sourcove, čupa cache od rd servera, cache od torrenata itd itd...

 

Stremio - nije loš kao free verzija dok nemate RD jer fino ocitava torrente jedino upload pati pa ko nema dobar net moze ocekivati probleme, sa rdom i nije neka kombinacija jer mi slabije daje rezultate od cineme

 

syncler - nije loš u UI dizajnu naspram ostalih aplikacija , no previše 1080p linkova, premalo 4k(nemam premium, mozda bi bio bolje sa premium, neznam), kao rezervna opcija not bad

 

Probao sam i neku aplikaciju nemogu se sjetit imena(nest ko rokaku ili tak nekak) gdje kad udes dodas huhu.to ili tak nest i mozes gledat serije i live IPTV, no ni to nije bas bajno, sourceovi su limitirani, sve je do 1080p, a iptv zna bufferat cisto ak nekog zanima taj dio

 

i još brdo aplikacija tipa mouse tv, bee tv, i onda oni fake apple tv, netflix tv, hbo tv sto uzmu dizajn a iza svega se krije jedna te ista aplikacija koja vuce streamove za raznih stranica, kao što možete pretpostaviti loša kvaliteta linkova....

 

 

ono što vam mogu legalno preporuciti je TUBI, potreban samo americki vpn, dost hrpa serija i filmova, vecinom starijeg datuma ali ima zanimljivih stvari za pogledat. Jos nije los ni crackle i Chrunchyroll( free verzija)

 

 

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 19:34 (dado16).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
scylla98 kaže...

Kako to da si testirao sve zivo a nisi cuo za Elementum?

ako nešto nisam naveo, ne znaci da nisam testirao ili cuo.

 

Da sažmem:

 

Kodi addons:

Elementum koji ja znam je addon za Kodi i ništa pretjerano kao i ostali addonsi

Exodus Redux & V8 - najstariji fork ujedno najefikasniji ali ne i sa kvalitetom

Covenant - isti vrag

Venom - isti vrag

Tempest - isti vrag

The Crew - jedno vrijeme bili super no opet dolazi do premalo sourceva i premalo 4k rezultata, sve mi je to ok bilo dok nisam uzeo 65inch TV

Gaia - nije loš jer vuce i torrente i cache od torrenata i cache od rd servera no vecinom bugovit

Seren - nikad mi nije dobro radio uvijek je lošije davao rezultate od drugih

 

to je od kodi addonsa sto mogu sažet

 

ostale aplikacije:

 

CinemaHD iliti Cinema APK - trenutno best of best opcija sa rd-om, čupa razne sourcove, čupa cache od rd servera, cache od torrenata itd itd...

 

Stremio - nije loš kao free verzija dok nemate RD jer fino ocitava torrente jedino upload pati pa ko nema dobar net moze ocekivati probleme, sa rdom i nije neka kombinacija jer mi slabije daje rezultate od cineme

 

syncler - nije loš u UI dizajnu naspram ostalih aplikacija , no previše 1080p linkova, premalo 4k(nemam premium, mozda bi bio bolje sa premium, neznam), kao rezervna opcija not bad

 

Probao sam i neku aplikaciju nemogu se sjetit imena(nest ko rokaku ili tak nekak) gdje kad udes dodas huhu.to ili tak nest i mozes gledat serije i live IPTV, no ni to nije bas bajno, sourceovi su limitirani, sve je do 1080p, a iptv zna bufferat cisto ak nekog zanima taj dio

 

i još brdo aplikacija tipa mouse tv, bee tv, i onda oni fake apple tv, netflix tv, hbo tv sto uzmu dizajn a iza svega se krije jedna te ista aplikacija koja vuce streamove za raznih stranica, kao što možete pretpostaviti loša kvaliteta linkova....

 

 

ono što vam mogu legalno preporuciti je TUBI, potreban samo americki vpn, dost hrpa serija i filmova, vecinom starijeg datuma ali ima zanimljivih stvari za pogledat. Jos nije los ni crackle i Chrunchyroll( free verzija)

 

Syncler bez pretplate nema smisla.... 4k plus hdr linkova koliko hoćeš... ponavljam bez syncler plus nema kruha

 

 

 

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
scylla98 kaže...

Kako to da si testirao sve zivo a nisi cuo za Elementum?

ako nešto nisam naveo, ne znaci da nisam testirao ili cuo.

 

Da sažmem:

 

Kodi addons:

Elementum koji ja znam je addon za Kodi i ništa pretjerano kao i ostali addonsi

Exodus Redux & V8 - najstariji fork ujedno najefikasniji ali ne i sa kvalitetom

Covenant - isti vrag

Venom - isti vrag

Tempest - isti vrag

The Crew - jedno vrijeme bili super no opet dolazi do premalo sourceva i premalo 4k rezultata, sve mi je to ok bilo dok nisam uzeo 65inch TV

Gaia - nije loš jer vuce i torrente i cache od torrenata i cache od rd servera no vecinom bugovit

Seren - nikad mi nije dobro radio uvijek je lošije davao rezultate od drugih

 

to je od kodi addonsa sto mogu sažet

 

ostale aplikacije:

 

CinemaHD iliti Cinema APK - trenutno best of best opcija sa rd-om, čupa razne sourcove, čupa cache od rd servera, cache od torrenata itd itd...

 

Stremio - nije loš kao free verzija dok nemate RD jer fino ocitava torrente jedino upload pati pa ko nema dobar net moze ocekivati probleme, sa rdom i nije neka kombinacija jer mi slabije daje rezultate od cineme

 

syncler - nije loš u UI dizajnu naspram ostalih aplikacija , no previše 1080p linkova, premalo 4k(nemam premium, mozda bi bio bolje sa premium, neznam), kao rezervna opcija not bad

 

Probao sam i neku aplikaciju nemogu se sjetit imena(nest ko rokaku ili tak nekak) gdje kad udes dodas huhu.to ili tak nest i mozes gledat serije i live IPTV, no ni to nije bas bajno, sourceovi su limitirani, sve je do 1080p, a iptv zna bufferat cisto ak nekog zanima taj dio

 

i još brdo aplikacija tipa mouse tv, bee tv, i onda oni fake apple tv, netflix tv, hbo tv sto uzmu dizajn a iza svega se krije jedna te ista aplikacija koja vuce streamove za raznih stranica, kao što možete pretpostaviti loša kvaliteta linkova....

 

 

ono što vam mogu legalno preporuciti je TUBI, potreban samo americki vpn, dost hrpa serija i filmova, vecinom starijeg datuma ali ima zanimljivih stvari za pogledat. Jos nije los ni crackle i Chrunchyroll( free verzija)

 

 

 samo da se nadovezem, vecinu toga sta si naveo sam i sam koristio, a uvjerljivo najvise 4K linkova sam imao na Gaia sta se tice Kodia, a takodjer sam najvise 4K izvora ima u Syncleru ili ti ga TVZion ( s tim da sam ja uvik koristio premium verziju, mozda nam je tu razlika), ali da se razumimo i na CinemaHD se moga nac pristojan broj 4K izvora, al nekako u mom iskustvu na Syncleru ih je bilo vise. U svakom slucaju, oboje su odlicni, jedino mizda prednost Synclera je njegov UI

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jos dok cekam lucluca na njegov odgovor u vezi progressive, ima li itko na forumu da mozda koristi Shield TV PRO 2019 sa njegovom listom?

tj. da netko koristi AI 4K upscaling na njegovoj listi?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...

Jel netko probao MAG 520?

Jel ima kakvog unapređenja s obzirom na starije boxeve ili na 524?

 Na novoj ministri 5.6.6  zasad najbrzi box na trzistu.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
scylla98 kaže...

Kako to da si testirao sve zivo a nisi cuo za Elementum?

ako nešto nisam naveo, ne znaci da nisam testirao ili cuo.

 

Da sažmem:

 

Kodi addons:

Elementum koji ja znam je addon za Kodi i ništa pretjerano kao i ostali addonsi 

 pa jesi ga testirao ili si samo cuo?

 sigurno se ne moze porediti sa ostalim addonima gde su izvori sklj

 te izvore sa kvalitetnim 4K 50-100mbps bitrateom za koje placate imate besplatno na elementumu

 inace je to torrent addon

 tako da uz prave trackere materijala kolko hoces i kakvih hoces

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Testirao sam i kazem nisam zadovoljan...oko kodija je najbolje sto svakome drugacije radi i to mi je interesantno, jednostavno je heavy aplikacija sa vremenom se zakrči i ovo malo sto ima mjesta na firetv sticku 4k sve zauzme kodi, tak da zbilja mi je postao los...a prckanje svako malo po njemu i brisanje cache itd mi se neda iako se taj dio da automatizirat no onda kad se pali poprilicno treba vremena da sve odradi.....
battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kupio pajdašu firestick 4k , i gledam ja taj  daljinski sunce ti kalaisano , pa hoću prebcit na broj 2 ,  a ono nema ni 2 ni 3 ni ništa nema brojeva  pitam alexu upali mi neko sranje i ajde da čujem s čim se brojevi u  tom malom sranje šaltaju ili sam već ostario pa ne vidim dobro

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 9:44 (fukavac).
 
0 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako tv ima hdmi cec funkciju upari se sa firestickom i onda se sve radi sa daljinskim od tv,ako se ne varam
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa nije ni predviđeno da ima brojeve na sebi. Kod iptv imaš guide u kojem biraš programe ili ideš gore dolje sa centralnim gumbom da prebaci na slijedeći/prethodni program.

Što točno i kako gledaš da su ti brojevi toliko bitni?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

recimo imam veliku listu  koja nije složena po kategorijama , a ima  5000 programa , ma nije za mene  to nego za pajdaša  ,a bome nebudem mu to u notepadu išao slagati nego đuture mu to samo stavim u recimo u siptv aplikaciju pa nek si skrola hahaha

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Složi mu listu ili je skrati, bezo i jednostavno u ovome:
https://baznga.nl/m3u-editor/
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kaj nebi mu slagal , pa stavil sam mu 10 listi  nek se zajebava

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja nemam ni na daljinskom tv-a a ni na shildovom daljinskom pa ne vidim problem u tome. Ako baš zatreba rješenje je daljinski na telefonu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Ja nemam ni na daljinskom tv-a a ni na shildovom daljinskom pa ne vidim problem u tome. Ako baš zatreba rješenje je daljinski na telefonu.

 A kaj to sa mobitela sljaka ok, oce to raditi, oce se upari  ili...

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne znam za taj uređaj konkretno ali sam uvjeren da za svaki box se može naći daljinski na app storu. Ja imam neki univerzalni za mi box i orginalni za shild...i naravno za kodi  daljinskih u telefonu ko u priči.

Ovaj mi je na mi box.

https://apps.apple.com/us/app/android-tv/id1078761166

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima netko kontakt za Art IPTV? Molim na PM.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Takodje bih zamolio za kontakt ART Iptv na pm.

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li netko to koristi IPTV na Samsung TV-u gdje mu dosta često kada se prebaci na neki program dobije error "Stream error" ili "Connection failed" ?

Moj hobi - Zdrave Minute - https://www.youtube.com/channel/UCA5Vt7sUGTktpleA_rT-Zqw https://austria-life.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BugHacker kaže...

Ima li netko to koristi IPTV na Samsung TV-u gdje mu dosta često kada se prebaci na neki program dobije error "Stream error" ili "Connection failed" ?

 Koristis vazecu placenu IPTV listu ili...

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
BugHacker kaže...

Ima li netko to koristi IPTV na Samsung TV-u gdje mu dosta često kada se prebaci na neki program dobije error "Stream error" ili "Connection failed" ?

 Koristis vazecu placenu IPTV listu ili...

 Da

Moj hobi - Zdrave Minute - https://www.youtube.com/channel/UCA5Vt7sUGTktpleA_rT-Zqw https://austria-life.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hoce uskoro bit na tvviet f1 na skyu? Ovi komentatori su prelosi tokom utrke, a i cijeli program je na sky odlican.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...

Hoce uskoro bit na tvviet f1 na skyu? Ovi komentatori su prelosi tokom utrke, a i cijeli program je na sky odlican.

 Prebaci na program "Premium sport". Tu ti je SKY UK F1 još od početka sezone!

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BugHacker kaže...
Bugov moljac kaže...
BugHacker kaže...

Ima li netko to koristi IPTV na Samsung TV-u gdje mu dosta često kada se prebaci na neki program dobije error "Stream error" ili "Connection failed" ?

 Koristis vazecu placenu IPTV listu ili...

 Da

 Onda se zali onom seleeru ili reseleeru koji ti je prodao listu...

2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz, koristim IPTV vec godinu dana i do prije 2 dana je sve odlicno radilo, medutim prestalo je.. Covjek koji mi daje iptv osvjezavao je liste,itd itd... TV sam sada spojio sa hotspotom na mobitel i odjednom radi, spojio sam se na susjedov internet i sve radi, susjed inace koristi istog provajdera kao i ja. Do cega je? Ako zna neko, hvala!

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice