Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.288
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa ja moram reći da na SK 4K je slika fantastična a danas sigurno još bolja na novome OLED-u

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Pa ja moram reći da na SK 4K je slika fantastična a danas sigurno još bolja na novome OLED-u

 Tko komentira na SK 4K? 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
@ZdravacVZ
Koliko često treba mjenjati user i pass?

 Ovdje nema pravila, ovisno koji stream service.

Ako pitaš konkretno za F1, ovaj zadnji account sam kupio 25.09., i za sada još radi.

NBA sam kupio League pass premium, dobio account i vidio da nije premium, otvorio ticket, i za par sati su promjenili login account i sad isto radi ok...

Nije da ja to hvalim, uvijek savjetujem da svatko proba. Samo šaljem ako netko možda traži ovakav način gledanja. Jer cijene su neusporedivo manje nego da kupiš original pretplatu.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...   & x18x05x

Pa ja moram reći da na SK 4K je slika fantastična a danas sigurno još bolja na novome OLED-u

Ekipa, pa zar ste sad i iza mene počeli?      

 

 

Ali svakako ČESTITAM na novom tv-u, svaka čast i nek čim duže služi!  

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Blackcastle kaže...

Pa ja moram reći da na SK 4K je slika fantastična a danas sigurno još bolja na novome OLED-u

 Tko komentira na SK 4K? 

 HR verzija je u komntarima....jedva čekam današnji okršaj.....go Verstapen!!!!

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@ZdravacVZ

Daj mi reci kad već imaš nba league pass,jel ti treba i vpn ili nije važno?
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Veceras osjetno kvalitetnija slika na tvviet AS4, trava više nije muljava
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.10.2021 21:43 (jaZey).
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
@ZdravacVZ

Daj mi reci kad već imaš nba league pass,jel ti treba i vpn ili nije važno?

 Ne treba VPN. (ali ja ga imam, HR server)

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Majstori jedno pitanje

 

Namontirao sam tetku na TV jednu od listi na probu od 72h. Međutim drugi dan tetak me zove i veli da mu se to ne sviđa i da njegov kum ima neki uređaj preko kojeg ima sve žive kanale i teletekst može gledati i sve to za 1900kn jednokratno i ima to ajmo reći zauvijek.

E sad ja pretpostavljam da je to neka shema preko satelita, pa me zanima što da predložim tetku ili bilo kome drugom, znači da li da mu kupim neku listu ili da uzme taj uređaj jednokratno za 1900kn?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trle96 kaže...

Majstori jedno pitanje

 

Namontirao sam tetku na TV jednu od listi na probu od 72h. Međutim drugi dan tetak me zove i veli da mu se to ne sviđa i da njegov kum ima neki uređaj preko kojeg ima sve žive kanale i teletekst može gledati i sve to za 1900kn jednokratno i ima to ajmo reći zauvijek.

E sad ja pretpostavljam da je to neka shema preko satelita, pa me zanima što da predložim tetku ili bilo kome drugom, znači da li da mu kupim neku listu ili da uzme taj uređaj jednokratno za 1900kn?

 Enigma2 receiveri (neki niži razred) se kreću oko 1100 kn pa na više (Opticum, mislim...). Moguće je da mu je netko prodao satelitski receiver sa već podešenim CCCam ili OSCam konfiguracijom, ali teško da mu netko može garantirati da će raditi "zauvjek". Zapravo, ako mu je netko tako objasnio, bježi od njega što dalje i ne kupuj jer laže samo da proda.

 

Premalo podataka si dao pa da bi mi sad znali što njegov kum gleda.

 

Načelno, za CS je jeftinija mjesečna naknada, slika je kvalitetnija (zbog same prirode signala, i bitrate-a), a nedostatak je da moraš imati instaliranu opremu i fiksno je. Ima ti tema na ovome forumu Card sharing, pa malo potraži, tamo možeš postaviti konkretnija pitanja, vjerujem da ti netko bude odgovorio. Također, imaj na umu da je to ilegalno, budi oprezan sa informacijama koje javno pišeš.

 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

podzrav. maalo sam u guzvi, pa cu malo kasnije pogledati postove i poruke. Samo da sada javim da u tvviet imate arena sport premium kanale od sada

 
8 0 hvala 7
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

podzrav. maalo sam u guzvi, pa cu malo kasnije pogledati postove i poruke. Samo da sada javim da u tvviet imate arena sport premium kanale od sada

 Super  Bravo lucluc, najjači si 

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na odgovoru!

Ne znam ni ja točno situaciju s tim tetkovim kumom jer mi je tetak 60+ pa mi nije baš znao objasniti kako i šta on to točno gleda.

Osobno imam IPTV te me ni ne zanima ništa drugo jer mi ovo nudi sve što treba al eto tetku je važniji teletekst nego npr. videoteka 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jel to samo meni šteka tv vodič na tvvietu ili i Vama?Inače na Tvvimate gledam.Probao sam refreshati ali isto je...

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ne radi nikome trenutno

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Ekipa, ne znam kako stojite sa gledanjem Formule 1 preko IPTV-ova, ali za one koji gube živce i ako vam ne radi tamo, prilažem ovdje LINK na pretplatu F1 TV. (ima još podosta toga, i sporta, i svašta nešto)

 

Provjereno radi! 

 

Npr., ja uzeo, gledam na Fire stick 4K, a prenose u 1080p / 50fps

 

Jbg, Sky UK F1 ima NOW TV, ali za mene preskupo. Ovo je neki kompromis

 

 

 

 

 

pohvaljujem i ja accountbot.io i stavljam svoj refferall. :).  ...  uvijek sve rijese ako zasteka...  sretni sam korisnik NFL, Disney, Netflix i  Masterclass pretplate ...  jedine poteskoce sam imao sa NordVPN jer je skoro svakodnevno trebalo mjenjati user/pass

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Jel to samo meni šteka tv vodič na tvvietu ili i Vama?Inače na Tvvimate gledam.Probao sam refreshati ali isto je...

 Meni krivo pokazuje. Ne znam da li na svim kanalima, primjetio sam greske na nekima.

Mislim da nije do vieta, isao sam gledati na web stranice koje imaju tv program i one krivo pokazuju isto kao i na viet aplikaciji.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ma ok je to da se desi da nisu sinhronizirani nekada s programom, ali danas ujutro ih nije bilo skoro nigdje.Njihova služba je rekla da imaju problema s serverima i bilo je brzo riješeno

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MarioArt kaže...

pohvaljujem i ja accountbot.io i stavljam svoj refferall. :).  ...  uvijek sve rijese ako zasteka...  sretni sam korisnik NFL, Disney, Netflix i  Masterclass pretplate ...  jedine poteskoce sam imao sa NordVPN jer je skoro svakodnevno trebalo mjenjati user/pass

 Da, slažem se, radi sve ok, a NordVPN su valjda zato i maknuli iz ponude. Njega nisam imao, pa ne mogu reći.

 

Da bar uvrste u ponudu britanski NOW TV, koji nude SKY UK kanale. Eeee, to bi bilo odlično!

 

Inaće, za one kojima novac nije bitan, NOW TV ima u ponudi SKY UK, svi kanali negdje oko 70 funti mjesečno (potreban VPN, UK lokacija)

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2021 19:05 (ZdravacVZ).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...
stipest kaže...
beowulf112 kaže...
Mene zanima koju aplikaciju uzeti za gledanje?smart iptv?duplexplay?tivimate?ili neku trecu?na storeu ih ima vise..moguce da su neke besplatne?koliko sam vidio smart iptv se placa 5,49€..nije losa..probao sam trial verziju...duplexplay se placa 2 dollara godisnje..nisam vidio da ima uzet lifetime licencu..niti sam je testirao..tivimate?vidim dosta je hvalite tu..koje su njene prednosti u odnosu na spomenute?besplatna je?mogu loadat nova iptv listu bez da kupim program..ako sam ja dobro da sada pohvatao

Meni je Duplex bez premca i po cijeni i po kvaliteti. Imaš ga i u većini TV-a kao aplikaciju ( LG provjerno ima). Problem je da zadnje vrijeme najavljuju gašenje. Tivimate ide samo na box, ne i na TV. Samo da znaš. Nisi napisao bili gledao preko TV ili boxa?

Duplex više nije moguće skinuti ni za jednu platformu, na moju veliku žalost: Izgleda da više nije moguće ni produljiti pretplatu. Ovo je sa njihovih stranica:

 

Important

 

Due to the insistence of several unauthorized websites/social accounts in using our name (DuplexPlay) in promoting and selling their products/content which deceives end-users and make them believe that we are the seller of their products/content, we had to take the following actions:

  • We have stopped the selling of new DuplexPlay activations (new licenses).

 

Thanks for your understanding

Evo koga zanima, opet je moguće produljiti aktivaciju za DuplexPlay. Ide preko Microsoft Store.

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ekipa,

 

Da li netko od vas koristi Ministru na Apple TV-u?

Imam problem gdje mi nece da rade live programi od Tvviet-a, dok TVoD radi.

 Kod Live programa javlja nekakav playback error. Podrska od Tvviet-a kaze da nije do njih vec infomora.

Pa me zanima ako netko koristi da vidim

iskustva i sto napraviti jer mi je Ministra bitna posto jedina na Apple TV-u ima TVoD u epg-u integriran.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

zna li neko koliko je bila na BF  life time pretplata na tivimate ??? ili godisnja ?? poskupilo je dobrano, pa zato pitam...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

zna li neko koliko je bila na BF  life time pretplata na tivimate ??? ili godisnja ?? poskupilo je dobrano, pa zato pitam...

 po novom 59 HRK godišnje. Ne znam za lifetime.

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MarioArt kaže...

 

 

 

 

pohvaljujem i ja accountbot.io i stavljam svoj refferall. :).  ...  uvijek sve rijese ako zasteka...  sretni sam korisnik NFL, Disney, Netflix i  Masterclass pretplate ...  jedine poteskoce sam imao sa NordVPN jer je skoro svakodnevno trebalo mjenjati user/pass

 Šta nije taj servis nadziran sada ?

 

https://www.theverge.com/2021/5/13/22434670/stolen-netflix-hbo-streaming-passwords-arrest-fraud

9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
dadotb kaže...

zna li neko koliko je bila na BF  life time pretplata na tivimate ??? ili godisnja ?? poskupilo je dobrano, pa zato pitam...

 po novom 59 HRK godišnje. Ne znam za lifetime.

 pitao sam cijenu lani na black friday 

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
CrniPero kaže...
MarioArt kaže...

 

 

 

 

pohvaljujem i ja accountbot.io i stavljam svoj refferall. :).  ...  uvijek sve rijese ako zasteka...  sretni sam korisnik NFL, Disney, Netflix i  Masterclass pretplate ...  jedine poteskoce sam imao sa NordVPN jer je skoro svakodnevno trebalo mjenjati user/pass

 Šta nije taj servis nadziran sada ?

 

https://www.theverge.com/2021/5/13/22434670/stolen-netflix-hbo-streaming-passwords-arrest-fraud

 

 

to bi moglo objasniti zasto ne primaju paypal vise :)

 

prvi glas o ovome, al usluga radi i dalje... 

9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

Pitanje za one koji imaju Tvviet u HR, jel se Vama dešava u večernjim satima buffering na svim programima. Sk4k meni uopće ne može pokrenuti. To mi se dešava od utorka navečer.

Vjerojatno je do mog operatera (nije tcom, A1, nego neki lokalni), ali čisto da provjerim kako Vama radi.

Ako netko može neka se javi s povratnom informacijom.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni na A1 sve radi uredno. Gleda se tokom cijelog dana.

Najlakše ti je uključiti VPN kad počne buffering pa provjeriti. Ako radi bolje onda ti je do providera.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ali brzina mi je prema Frankfurtskom serveru u večernjim satima ispod 10 mb/s, a speed test pokazuje 92 mb/s (ali to je brzina s najbližeg servera u HR). Inače moj provider ne blokira i ne radi smetnje zbog IPTV-a, tako kažu. Ako stavim VPN hoće mi brzina još više pasti prema Frankfurtskom serveru s kojega ide sadržaj ili?

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nisam u toku sa lokacijom servera. Možeš se prvo javiti i korisničkoj službi Tvviet pa oni provjere mogu li nešto.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice