Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.164.368
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Preporuka za IPTV aplikaciju za Android TV (konkretno Philips), nisam dugo pratio, a vidim da su sve aplikacije koje sam prije koristio maknute s Play Storea.
Hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam dugo koristio Perfect player ali sad sam na Tvvimate i ne mislim otići s njega....

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Potpisujem. Placa se ali vrijedi.

Galaxy S10e
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo anegdota;

Jučer izgubim pola dana da namjestim da TiVimate na firetv sticku prihvati lokaciju za snmanje na Mac mini računalu (nešto je zbrljano sa verzijama samba protokola, pa sam morao preko dockera, bla bla bla...) i na kraju uspijem. Sve 3 puta isprobam dal radi (i schedule recording i sve), i radilo je.

 

I tako ja stavim SK Fight i schedule recording od 2:00 do 7:00 h, da mi snimi UFC 270.

 

Sada dođem da pogledam, i znate kolko je snimilo?   9 minuta ! ! !

 

od 2 do 2:09 h je snimilo.

 

Što se u međuvremenu dogodilo, nemam pojma, ali eto, upravo TO je razlog zašto sam zamolio nekoliko stranica prije  da se stavi taj kanal u snimalicu. I to baš preko noći jer su borbe uglavnom preko noći.

 

 

Da sad ne nabrajam kanale za koje ja smatram da ne trebaju biti na snimalici, to je stvar različitih afiniteta, ali ne može me nitko, ali baš nitko uvjeriti da je kanal WOMAN bitniji od ovakvih događaja poput UFC 270.

 

No, kao i za sve, postoji rješenje, a to je torrent, pa se borbe već uredno skidaju. Moram samo još pola sata izdržati da negdje ne naletim na info tko je pobjedio!  :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja uredno gledam woman na snimalici 🤣🤣🤣
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 9:36 (Dan1234567890).
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi dali vi koi koristite nordic listu vec danima imate problem uvece sa arena premium kanalima? Znaju cesce da radi bufering na premium kanalima a recimo arena sport 1 radi kao sat

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko god hvalili liste tipa Nordic problem je jer vrlo vjerovatno to nije njihov vlastiti stream, najbolje bi bilo pitati onoga koji im prodaje stream u čemu je problem ali ne zna se tko je taj.I drugo...ako primaš stream od recimo treće i četvrte "ruke" često se desi da u prolazu od jednog do drugog šteka...

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel vam radi EPG na Tvvietu? Kod mene od jučer 0 bodova. Ni na tv-u ni na boxu (Tivimate).

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Evo anegdota;

Jučer izgubim pola dana da namjestim da TiVimate na firetv sticku prihvati lokaciju za snmanje na Mac mini računalu (nešto je zbrljano sa verzijama samba protokola, pa sam morao preko dockera, bla bla bla...) i na kraju uspijem. Sve 3 puta isprobam dal radi (i schedule recording i sve), i radilo je.

 

I tako ja stavim SK Fight i schedule recording od 2:00 do 7:00 h, da mi snimi UFC 270.

 

Sada dođem da pogledam, i znate kolko je snimilo?   9 minuta ! ! !

 

od 2 do 2:09 h je snimilo.

 

Što se u međuvremenu dogodilo, nemam pojma, ali eto, upravo TO je razlog zašto sam zamolio nekoliko stranica prije  da se stavi taj kanal u snimalicu. I to baš preko noći jer su borbe uglavnom preko noći.

 

 

Da sad ne nabrajam kanale za koje ja smatram da ne trebaju biti na snimalici, to je stvar različitih afiniteta, ali ne može me nitko, ali baš nitko uvjeriti da je kanal WOMAN bitniji od ovakvih događaja poput UFC 270.

 

No, kao i za sve, postoji rješenje, a to je torrent, pa se borbe već uredno skidaju. Moram samo još pola sata izdržati da negdje ne naletim na info tko je pobjedio!  :)

 Eon tv za 49kn/mj riješi bar meni sve problema sa UFC.... par godina si mogao pomoći lucky patchera otključati svaki pay per view putem ufc apk ali su skužili... ovako bar ja ustanem u ned oko 8h tablet u ruke, eon tv, sk fight odmah možeš vratiti prijenos.... prenose svaki PPV event 

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Radi. Sve vidim.
Jučer mi nije radio.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Switch kaže...

Jel vam radi EPG na Tvvietu? Kod mene od jučer 0 bodova. Ni na tv-u ni na boxu (Tivimate).

 radi (stalker login) Firetv stick Tivimate app

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...
 Eon tv za 49kn/mj riješi bar meni sve problema sa UFC.... par godina si mogao pomoći lucky patchera otključati svaki pay per view putem ufc apk ali su skužili... ovako bar ja ustanem u ned oko 8h tablet u ruke, eon tv, sk fight odmah možeš vratiti prijenos.... prenose svaki PPV event 

 Da, to sam gledao kao alternativu...

 

Evo, upravo odgledao. Oćete znati tko je pobijedio?  

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
joozza kaže...
 Eon tv za 49kn/mj riješi bar meni sve problema sa UFC.... par godina si mogao pomoći lucky patchera otključati svaki pay per view putem ufc apk ali su skužili... ovako bar ja ustanem u ned oko 8h tablet u ruke, eon tv, sk fight odmah možeš vratiti prijenos.... prenose svaki PPV event 

 Da, to sam gledao kao alternativu...

 

Evo, upravo odgledao. Oćete znati tko je pobijedio?  

 Onaj crni? 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hrky kaže...
Radi. Sve vidim.
Jučer mi nije radio.

 

ZdravacVZ kaže...
Switch kaže...

Jel vam radi EPG na Tvvietu? Kod mene od jučer 0 bodova. Ni na tv-u ni na boxu (Tivimate).

 radi (stalker login) Firetv stick Tivimate app

 Očito onda mene nešta zajebava. Od jučer nikako ne radi. Ima netko ideju šta da probam napraviti?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jesam ja slijep ili, ja sk fight ne vidim na tvvietu
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
SK Fight se na listi još uvijek zove Fight Channel. Samo mu nisu promijenili ime
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
SK Fight se na listi još uvijek zove Fight Channel. Samo mu nisu promijenili ime
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima možda netko bazu filmova i serija za download, novi i stari? Ako ima može na PP. Tnx!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Switch kaže...
Hrky kaže...
Radi. Sve vidim.
Jučer mi nije radio.

 

ZdravacVZ kaže...
Switch kaže...

Jel vam radi EPG na Tvvietu? Kod mene od jučer 0 bodova. Ni na tv-u ni na boxu (Tivimate).

 radi (stalker login) Firetv stick Tivimate app

 Očito onda mene nešta zajebava. Od jučer nikako ne radi. Ima netko ideju šta da probam napraviti?

 

Nije ni meni radio u nedjelju navečer, na svim kanalima samo "No information". Android TV i Tivimate plaćen. U ponedjeljak ujutro sve normalno, valjda je bio neki problem do njih.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, epg je zaglavio u subotu, pa u nedjelju poslije podne. Pronasli smo uzrok problema i vise se nece ponavljati...

 
3 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, epg je zaglavio u subotu, pa u nedjelju poslije podne. Pronasli smo uzrok problema i vise se nece ponavljati...

 Moze samo pitanje dali je link za epg isti kao sto je bio? Posto koristim ssiptv aplikaciju na lgu i sad mi je epg pola na slovenskom pola na cirilici sad dali je on uzeo automatski epg ili ste u medjuvremenu promjenili link? 

Black Spider
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
crni pauk kaže...
lucluc kaže...

Da, epg je zaglavio u subotu, pa u nedjelju poslije podne. Pronasli smo uzrok problema i vise se nece ponavljati...

 Moze samo pitanje dali je link za epg isti kao sto je bio? Posto koristim ssiptv aplikaciju na lgu i sad mi je epg pola na slovenskom pola na cirilici sad dali je on uzeo automatski epg ili ste u medjuvremenu promjenili link? 

 Ja koristim isti link  za EPG koji sam dobio ima @2 godine i sve je kako treba na latinici

2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc koliko sam te razumeo, da bi premotavanje radilo na ministra portalu potrebno je da se zakupi jos jedan streming server koji bi bio povezan sa ministra serverom i vukao podatke sa njega kada aktiviras timeshift opciju na daljincu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
crni pauk kaže...
lucluc kaže...

Da, epg je zaglavio u subotu, pa u nedjelju poslije podne. Pronasli smo uzrok problema i vise se nece ponavljati...

 Moze samo pitanje dali je link za epg isti kao sto je bio? Posto koristim ssiptv aplikaciju na lgu i sad mi je epg pola na slovenskom pola na cirilici sad dali je on uzeo automatski epg ili ste u medjuvremenu promjenili link? 

 Nesto niste unijeli kako treba sto se tice epg-a. najbolje je da se javite korisnickoj podrsci da provjere gdje je greska

 

ivan-cirkovic kaže...

lucluc koliko sam te razumeo, da bi premotavanje radilo na ministra portalu potrebno je da se zakupi jos jedan streming server koji bi bio povezan sa ministra serverom i vukao podatke sa njega kada aktiviras timeshift opciju na daljincu?

 Da bi radilo vracanje trenutnog kanala na pocetak, morali bismo napraviti jos jednu dodatnu snimalicu kojom upravlja infomir middleware. To nam se samo radi te funkcije sad zasad ne isplati jer vecina nasih korisnika gledanje unazad koristi preko nase android app ili web stranice. Mozda 20% ukupnih korisnika gleda preko stalker/ministra

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Vidim testira se SK1 HR kanali u FHD 50 fps , moja mala željica izgleda da se ostvaruje.Moram reći da na test kanalu slika izgleda dosta oštrije!

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.1.2022 16:09 (Blackcastle).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Opet crko epg na Tvvietu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Epg radi ok. Preko koje app gledate?

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Switch kaže...
Opet crko epg na Tvvietu...

 Kod mene isto radi bez problema, mozda ti je u postavkama aplikacije nesto poremeceno, npr. Svako koliko da se radi update.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...
Switch kaže...
Opet crko epg na Tvvietu...

 Kod mene isto radi bez problema, mozda ti je u postavkama aplikacije nesto poremeceno, npr. Svako koliko da se radi update.

 Povukao je Epg kad sam ažurirao TiviMate...

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ne znam sto je ali Tvviet je trenutno negledljiv

par programa radi ok drugo ili se slika raspada ili non stop buffering

imam i paralerno sa njim na drugom tv i redevil listu i svi programi radi bez problema

 

 

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
1 2 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice