Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.684
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, koji app koristite za gledanje IPTVa na SAMSUNG TV (Tizen) a da ima i EPG?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2022 20:55 (lucluc).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ivan-cirkovic kaže...
R3nchi kaže...
Hexfire kaže...
R3nchi kaže...

Sta preporucujte za gledanje iptva.koji box? znaci ne zanima me gejmanje jos manje ono kodi smece,  ocu da nativno podrzava netflix i hbo.. beelink mi slicajno nemojte spominjat

Hvala vam sto ste mi poslali ponude za liste, dok mi tvviet ne istekne neda mi se zezat s instalacijama.. 

 Zašto ne FireStick 4K? Mislim da ga dosta nas ovdje koristi. 

 

Pa zato i pitam vas..sta da kupim.. Nisam uopce siguran kako ti stickovi rade? Mislim ja imam 2 beelink govneta smartbox s neznam kojim procom i 2gb rama, pa nisam siguran u taj firestick ,apple tv i google chromcast (mada mislim da on drukcije radi).

I jel problem ako mi tv ne podrzava 4k? oce i dalje sljakat? malo glupa pitana znam..

 

Switch 

Sto se ice tviviet gledam preko app njihove prog rade..

Al videoteka i serije mi na jednom beelinku nerade..

Ni uz njihov support nisam uspio nikad pokrenit..

 I dalje kada unesem portal za stalker varijantu gledanja preko MAG resivera, ne radi premotavanje unazad i ako kažu da to radi. Rekli da će srediti i proveriti o čemu se radi, jer kod njih radi. Evo, i dalje ništa. Probao kod komšije koji koristi njegove usluge. Bilo bi fer da kažu istinu, a ne da nam mažu oči kako sve kod njih radi i kako nikad nije do njih, nego do nas. Beelink je vrhunski uređaj, a oni očigledno nisu konfigurisali njihov server da sa druge strane vidi tvoj model uređaja kako bi propustio da sa njega možeš da gledaš videoteku i serije. Nema šta drugo...

 Da li je rijec o gledanju unazad ili kad se pusti neki snimak da se premota na sredinu snimka. NIKAD za 9 godina se nije desilo da smo nesto tvrdili da radi kod nas, a ono zapravo ne radi. To oko konfiguracije uredjaja i propustanja je besmislica

smajlee kaže...

Ekipa, koji app koristite za gledanje IPTVa na SAMSUNG TV (Tizen) a da ima i EPG?

 

Hvala

 moze smart iptv i ministra player

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2022 21:10 (lucluc).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
R3nchi kaže...

Lega prodat cu ti oba beelinka za 500kn..

Smece i po.. bolje mi radio kinez za 30 evrica

 Koji je to model Beelinka ?

 

Gt mini i Gt mini nesto.. jedan je smece drugi je polu smece.. 

 

 

R33mba#2892
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc, nije mi radilo kada probam da premotam u sred neke emisije unazad par minuta, a isto tako ako vratim na duplo premotavanje na prethodnu emisiju. Obe varijante sam probao i ne radi na MAG uređajima. Imam original uređaje, nisu kopije ako nešto znači i ubačen poslednji firmware. Probao kod drugog ko ima tu uslugu i radi, što znači da nije do mojih MAG resivera.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kako se na firesticku mogu gledati filmovi s usba?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
m77 kaže...
Kako se na firesticku mogu gledati filmovi s usba?

Baš direktno sa sticka trebaš adapter. Ili prebaciš na komp/laptop i shareaš folder.

 

Osobno koristim Emby za svu multimediju koju imam na PC-u. Pokazao mi se najboljim.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...

Baš direktno sa sticka trebaš adapter. Ili prebaciš na komp/laptop i shareaš folder.

 

Osobno koristim Emby za svu multimediju koju imam na PC-u. Pokazao mi se najboljim.

 

I ja koristim Emby, ali iznenadio sam se koliko dobro izgleda Android verzija VLC-a koja uredno radi i na Firesticku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 22:02 (mlado1).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mlado1 kaže...

I ja koristim Emby, ali iznenadio sam se koliko dobro izgleda Android verzija VLC-a koja uredno radi i na Firesticku.

 Nisam isprobavao VLC na Sticku. Koristio sam u početku Kodi, ali onda je Windows update nešto zbrljao pa više nisam mogao direktno pristupiti shared folderu na kompu. A i KODI ne radi baš tako fluidno jer je sam po sebi dosta gladan resursa. Emby ima sve što mi treba pa ne vjerujem da ću išta tu mijenjati. Plex mi je isto bio ok, ali mislim da je nešto bilo s titlovima kad sam ga testirao pa sam se odlučio za Emby. I dalje je to svjetlosnim godinama iza jednog KODI po costumizaciji, ali realno niti mi ne treba ništa posebno. Skinem film/seriju na PC u pravi folder, sa TinyMediaManager ubacim ispravne  nazive epizoda, titlove, slike, opise itd. i preko Embya gledam.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja imam na sticku MX-Player, i aplikaciju koja se zove Network browser, koja vidi i Mac OS X okruženje (šerane foldere).

Na kompu (koji mi služi kao server) skinem film, serije i titlove, browserom pronađem taj šerani folder i gledam.

Na lokalnoj mreži savršeno radi, nema ni encodiranja, ni ničega.

 

 

Inaće, odgovor na pitanje forumaša je NE - ne možeš na sticku gledati filmove preko USB-a jer usb mu služi za punjenje.

Zapravo, ima načina da se složi i ovo, ali ne isplati se. Danas svatko valjda ima komp na kojem može šerati folder bilo sa kompa bilo sa prijenosnog diska.

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Baš direktno sa sticka trebaš adapter. Ili prebaciš na komp/laptop i shareaš folder.

 Osobno koristim Emby za svu multimediju koju imam na PC-u. Pokazao mi se najboljim.

 "Serviio" radi isto tako jako dobro na PC-u, a multimedija se gleda na TV-u...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2022 12:55 (Bugov moljac).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...

 "Serviio" radi isto tako jako dobro na PC-u, a multimedija se gleda na TV-u...

 Pa to sam i mislio. Sve što skinem na PC, gledam na TV-u. Čuo sam i za taj Serviio da je dobar, ali nisam imao potrebe isprobavati. Uglavnom, opcija ima dovoljno. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Ja imam na sticku MX-Player, i aplikaciju koja se zove Network browser, koja vidi i Mac OS X okruženje (šerane foldere).

Na kompu (koji mi služi kao server) skinem film, serije i titlove, browserom pronađem taj šerani folder i gledam.

Na lokalnoj mreži savršeno radi, nema ni encodiranja, ni ničega.

 

 

Inaće, odgovor na pitanje forumaša je NE - ne možeš na sticku gledati filmove preko USB-a jer usb mu služi za punjenje.

Zapravo, ima načina da se složi i ovo, ali ne isplati se. Danas svatko valjda ima komp na kojem može šerati folder bilo sa kompa bilo sa prijenosnog diska.

 Firestick + Kodi + Seren addon + Real debrid + titlovi.com addon nema bolje samo što se RD plaća 9e/3mj

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...
ZdravacVZ kaže...

Ja imam na sticku MX-Player, i aplikaciju koja se zove Network browser, koja vidi i Mac OS X okruženje (šerane foldere).

Na kompu (koji mi služi kao server) skinem film, serije i titlove, browserom pronađem taj šerani folder i gledam.

Na lokalnoj mreži savršeno radi, nema ni encodiranja, ni ničega.

 

 

Inaće, odgovor na pitanje forumaša je NE - ne možeš na sticku gledati filmove preko USB-a jer usb mu služi za punjenje.

Zapravo, ima načina da se složi i ovo, ali ne isplati se. Danas svatko valjda ima komp na kojem može šerati folder bilo sa kompa bilo sa prijenosnog diska.

 Firestick + Kodi + Seren addon + Real debrid + titlovi.com addon nema bolje samo što se RD plaća 9e/3mj

 godinama sam tak koristio ali je uvijek tu i tamo pocelo zezati, na kraju skuzim da plex ima to isto sa time da plex-a ima i na smart tv-ima pa mi ni ne treba firestick.... + rade titlovi...da bi pristupio nekom vecom libraryu ko ja tipa 50000 filmova i 8500 serija ispadne oko 7.5 eur mj, ali se isplati svake kune...također ima i request shema ako slucajno nesto nema botovi automatski dodaju u library...

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav, da li je ko koristio ovog provajdera Net TVviet ??
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja koristim Smartres iptv i radi odlično
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Dali ste Vi koji imate tvmate i tvviet listu kad gledate Spoertklub HR kanale slika neprirodno trza?Kad se ide na njihovu aplikaciju sve radi super...

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Blackcastle, to mi se znalo dešavati na slabijem hardveru ( npr jeftini tcl android tv i jeftini hisense android tv, vivax..) dok na dobrom hardveru nemam takvih pojava.


Nemoj da te brojke zavaraju jer npr google chromecast with google tv na papiru uopće nema neke impozantne brojke ( ram, rom, CPU, ....) no komponente i izrada su vrhunske pa radi triput bolje od nekog jeftikanera iako je na papiru taj jeftikaner duplo jači po specifikacijama...

Ista stvar i na android mobitelima....nije sve u brojkama...
Bunker
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Dali ste Vi koji imate tvmate i tvviet listu kad gledate Spoertklub HR kanale slika neprirodno trza?Kad se ide na njihovu aplikaciju sve radi super...

 Fire stick 4K (nije MAX), TiVimate app i stalker TVViet + fullHD plazmaTV. Ne trza, radi dobro.

 

Ali inaće znam na čega misliš, i vrlo vjerojatno da je povezano sa hardwerom. Da se sad ne pravim pametan, vjerojatno većina to i znadete - Jako veliku ulogu igra hardware acceleration. (Provjeri da li je uključena kod tebe, jer treba biti)

 

Općenito, neki android low budget boxevi jednostavno nemaju licencu za to, pa ili je loše izvedeno, ili su nakrcali rama u nadi da će softwerski nadomjestiti ovo.

 

Zato ovi popularni uređaji rade puno bolje sa "slabijim" hardwerom. Dobar primjer je i Amazon fire HD tablet, na kojemu bez beda ide Netflixov fullHD film, dok na nekim "jačim" tabletima jednostavno ne možeš pustiti u 1080p kvaliteti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 13:28 (ZdravacVZ).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ljudi, sve ovisi o kvaliteti interneta. Zaboravite kabalsku mrežu, optika može sve. Wifi nikad ne može biti kvaliteta gledanja.
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Edonii , 5G mobilna mreža će vremenom biti dostojna zamjena za optiku, a wifi novije generacije debelo premašuje specifikacije za stream visoke kvalitete...

Žice bu polako ostale u povijesti, gdje im je i mjesto....

Bunker
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ma imam Philips OLED 706 i do sada je bilo sve super i nije to tipično trzanje .....to je kad se dobro zagledaš...moram se malo poigrati s opcijama na tv-u.Isljkučio sam AFR u opcijama tvmatea i sve radi super....izgleda da se hoće neke postavke aplikacije kositi s upaljenim opcijama na samom tv-u.Imam i stariji Philips i na njemu nije bila ta opcija i isto sve ok....

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 19:52 (Blackcastle).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
edonii kaže...
Wifi nikad ne može biti kvaliteta gledanja.

 To jednostavno nije točno. Lupetaš i generaliziraš bezveze.

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Blackcastle, isto oled 706 , afr full u pogonu i niti najmanji problem nemam.

Kod mene je bar 15-tak uređaja na mreži, svi kroz wifi, 5 smart tv-a, i fercera tip top .. Možda ti net šteka ?
Bunker
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imam isto dosta uređaja spojenih wi fi-om.Imam gigabit od A1 mreže....restartao sam router...

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
U viber grupi se upravo više osoba žali na probleme a svi su na A1, pa je možda to i kod tebe..

Bunker
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Je li ikad ko koristio ovog provajdera?
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne. Isprobaj pa javi iskustva.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hexfire Testirao sam ga 48 sati.Odlicno radi.Kupio sam ga za prvi mjesec

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 8:59 (XXX-Man).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kad mu vidim uputstva za korištenje glava me zaboli odmah... ovo kao da je netko pisao tko se jedva zna služit sa digitronom na računalu, malo jače nepoznavanje tehnikalija što baš i nije na diku i ponos onom tko se bavi sa time... pa lik ne razlikuje download od uploada a i promjena ip adrese je problem pa nek si useri traže statičku... oš mi ju ti platit 500 600 kn mjesečno... još kad vidim da je napisano AVTOMACKO nedaj bože da moraš kontaktirat sa njima...

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice