Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.165.074
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bunker kaže...

Edonii , 5G mobilna mreža će vremenom biti dostojna zamjena za optiku, a wifi novije generacije debelo premašuje specifikacije za stream visoke kvalitete...

Žice bu polako ostale u povijesti, gdje im je i mjesto....

 Vrh komentar

3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
edonii kaže...
Je li ikad ko koristio ovog provajdera?

 Kaj je to? Neka kvazi kopija tvviet-a ili?

 

Ako nisu sposobni sami napraviti nešto onda nisu ni vrijedni spomena. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Slovenci su jbg 🤣 Al je kvalite top.Bas gledam ponudu.Bar nisu oni Sabani iz Tuzle .. kad te zajebu odm iz pocetka
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
edonii kaže...
Slovenci su jbg 🤣 Al je kvalite top.Bas gledam ponudu.Bar nisu oni Sabani iz Tuzle .. kad te zajebu odm iz pocetka

 Kvaliteta vjerojatno na razini da šteka pošteno. Isto ko sto je upitno kakve titlove koriste itd.

 

Da su imalo sposobni barem bi ime imali drugo a ne da se izvlače na tuđe. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 Titlovi su ExYu sve savrseno.Imo sam i ono sranje Viettv tako nekako .Malo nude a traze puno.Ovi Bar nude dosta a manje kosta i kvaliteta top
3 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
edonii kaže...
Overflow1984 Titlovi su ExYu sve savrseno.Imo sam i ono sranje Viettv tako nekako .Malo nude a traze puno.Ovi Bar nude dosta a manje kosta i kvaliteta top

 Oces reci da ovi imaju brdo slovenskih kanala s slovenskim titlovima koji ne stekaju? Ili su više usmjereni na exyu područje, u globalu? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 Ma sve je top kod njih.Vidim na fb oni postoje od 2010 godine same pohvale lete na komentarima... Cak imaju i 7 dana tv unazad top je
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
edonii kaže...
Je li ikad ko koristio ovog provajdera?

 Odlična usluga i kvalitet, a pro tome su jeftiniji od tvviet koji je 12e mesečno. Moja preporuka kada je ova lista u pitanju.

 

Pitao sam za test kaže da ne nude na teritoriji Srbije, jer smo prevara i samo uzimamo test, a ne kupujemo. Šou program. Testirao sam listu od čoveka koji je već uezo sa foruma, da ne bude zabune.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 11:38 (ivan-cirkovic).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Overflow1984 kaže...
edonii kaže...
Slovenci su jbg 🤣 Al je kvalite top.Bas gledam ponudu.Bar nisu oni Sabani iz Tuzle .. kad te zajebu odm iz pocetka

 Kvaliteta vjerojatno na razini da šteka pošteno. Isto ko sto je upitno kakve titlove koriste itd.

 

Da su imalo sposobni barem bi ime imali drugo a ne da se izvlače na tuđe. 

 Kakve veze ima ime? Bitan je kvalitet usluge i cena. Jedno slovo tamo, vamo meni ništa neznači. Možda isti ljudi stoje iza ovoga, ali najbitnije je da je cena 10e što je prihvatljivo.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bunker kaže...

Blackcastle, to mi se znalo dešavati na slabijem hardveru ( npr jeftini tcl android tv i jeftini hisense android tv, vivax..) dok na dobrom hardveru nemam takvih pojava.


Nemoj da te brojke zavaraju jer npr google chromecast with google tv na papiru uopće nema neke impozantne brojke ( ram, rom, CPU, ....) no komponente i izrada su vrhunske pa radi triput bolje od nekog jeftikanera iako je na papiru taj jeftikaner duplo jači po specifikacijama...

Ista stvar i na android mobitelima....nije sve u brojkama...

 U slučaju TCL televizora upgrade rješava problem. Jedini problem je da se on mora napraviti manualno.

nemam za potpis
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Tenac , imaš kakvi link na službene firmware pa da si potražim za moj model ?
Bunker
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bunker kaže...



Žice bu polako ostale u povijesti, gdje im je i mjesto....

 

ha ha ha, bas sam se dobro nasmijao, nikakav wifi ne moze zamijeniti zicu jer wifi moze biti ometan na milion nacina, cvrsta veza samo na jedan, da je fizicki prekines.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Evo nakon dan i pol izluđivanja riješio stvar s tvmate app.Dakle...kad se unutar aplikacije u opcijama uđe u reprodukciju i upali AFR mode i unutar samog AFR moda sve poklika na upaljeno sve radi ko podmazano.Čak kad sam stavio i na mali TCL 32" radi isto odlično kao i na ostala dva Phlilipsa...eto nadam se da sam nekome pomogao za ubuduće....bar je meni tako sve proradilo...jer definitivno mi je tvmate najbolja app za gledanje IPTV-a...

6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako neko traži iptv za test može na pp

mmmm
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Greenboy , tebi nitko ne brani da vučeš žice si ti god paše....

U doba svemirskih letova ti se nedaš od žice. Nije ti palo napamet da se ljudi kreću, mjenjaju poslove, gradove ....neznam znači li ti šta pojam mobilnost, koliko dnevno si na istoj lokaciji uz koju buš vezao žičurine....

Znači niti mobilnu telefoniju nekoristiš jer i ona može biti ometena stotinama načina , koristiš samo fiksni telefon uštekan u zidnu utičnicu ?? Čisto sumnjam...

Znaš kako prođu oni koji se ne prilagode ? 😂
Bunker
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 18:09 (bunker).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Dosta dobra altenativa su adpteri koji idu kroz struju, iako im piše da idu do giga brzine ja koji imam na routeru gigabit najviše povuče do 130 mbs ali nije to nije loše ako se treba "tvrda" mreža...

Za dobiti više od oko 350 mbs trebaju routeri sa wi fi 6 standardom i adapteri koji imaju taj stndard.Ja doma imam samo PS5 koji ima taj zadnji standard ali mi max povuče do 450 mbs.Mislim da full brzine wirless su još naučna fantastika...

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koji je štos s tim provajderima da ne mogu na veb staviti popis programa? Ovako moraš tražiti test samo kako bi vidio ima li na listi nekih programa koji te zanimaju. Test obično tražiš tek kad te ponuda zanima, a ovdje je uzmi test da vidiš što ima... Gubitak vremena za obje strane. 
Zamisli da sjedneš u restoran i čekaš, nakon 20 minuta ti donesu hranu i pitaju te: "jeste li ovo htjeli?".

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bunker kaže...

Greenboy , tebi nitko ne brani da vučeš žice si ti god paše....

U doba svemirskih letova ti se nedaš od žice. Nije ti palo napamet da se ljudi kreću, mjenjaju poslove, gradove ....neznam znači li ti šta pojam mobilnost, koliko dnevno si na istoj lokaciji uz koju buš vezao žičurine....

Znači niti mobilnu telefoniju nekoristiš jer i ona može biti ometena stotinama načina , koristiš samo fiksni telefon uštekan u zidnu utičnicu ?? Čisto sumnjam...

Znaš kako prođu oni koji se ne prilagode ? 😂

 

Ja sam odlicno prilagođen, ali po napisanom je ocito da ti nisi jer zna se gdje i za sta se sta koristi.

 

Naravno da imam mobitel, i to svake 2 godine uzimam najnoviji model (Samsung S22 trenutno) osim sto ga koristim za telefoniranje i slanje poruka preko raznih aplikacija, na njemu imam listu, samo to upalim manje od jednom tjedno ali kod kuce je MAG receiver spojen mreznim kablom (cat 6) na ruter jer tv gledam kod kuce, udobno zavaljen u fotelju.

 

Usput, koliko znam i u avionima i u svemirskim letjelicama su polozeni kilometri i kilometri zica, da je po tvom to bi sve islo preko wifi, zamisli koje su to budale, potrositi tolike novce na zice i vrijeme za provuci ih a mogli su tebe poslusat i sve radit na wifi.

 

Jos nesto, ja sam za promjenu posla otisao ne samo u drugi grad nego (zamisli ti to) cak i u drugu drzavu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 19:56 (GreenBoy).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne mere to bez kabla...

 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Greenboy , pa viš ti to, znači usprkos stotinama mogućih ometanja taj tvoj Samsung ipak bežično odradi ono zbog čega je napravljen.... Svašta, tko bi to rekao... Ili ipak vučeš motalicu uz taj samsung ?


Kažeš da avion ima kilometre žičurina. Pa naravno, isto kao što i svaki automobil ili tv ili tenk isto ima brdo žičurina, to nitko nespori. A taj avion vuče neki kabel za sobom ili kak se povezuje komunikacijski sa kontrolama leta i drugim letjelicama ?

😂😂


Šalu na stranu, ja sam sasvim zadovoljan 5G-om i WiFi-em , a tebi nitko nebrani tvoje kilometre žica niti bu to ikome smiješno....
Bunker
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 20:32 (bunker).
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Oba 2 firesticka vec godinama spojeni na wifi, prije njih tanix isto par godina i nikad problema. Brzina 60 Mbps

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ma ja kad sam krenuo u IPTV svijet bio sam na wi-fi-ju tada brzina je bila 100 mbs , pošto sam imao par lista koje sam testirao i sve redom su dosta štekale sve sam prepisao samom wi-fiju.U međuvremenu mi je brzina otišla na 150 mbs pa prije cca godinu dana na gigabit ali svejedno mislim da globalno i za box-ove i sav hardware koji zapravo konstantno koristi IPTV bi bila poželjna lan konekcija iako ne kažem da na dobroj brzini ne bi trebalo raditi jer realno sami torent ili konstantan pritisak na router bi mogao pomuti bar malo posao routeru zbog raznijene prometa...sve ostalo tipa surfanje mobom , pc-om ili gledanje youtuba ne bi trebalo dobru vezu i router ostaviti bez daha...

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 22:23 (Blackcastle).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
moze netko preporuciti neki iptv da se moze gledati na vise uredjaja istovremeno?
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li neko zna kako da se doda epg za program SFVIP player ako ga neko od vas koristi? Sviđa mi se dosta i veoma je jednostavan, ali ne mogu pronaći opciju da li može da se doda epg?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bunker kaže...

Tenac , imaš kakvi link na službene firmware pa da si potražim za moj model ?

 https://www.tcl.com/hr/hr

Ovdje na njihovoj stranici pretražiš model i imaš dolje u preuzimanjima firmware (ako ga ima). Provjeri si na TV-u obavezno model televizora na koji instaliraš firmware da ne bi stavio krivi.

nemam za potpis
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...

Koji je štos s tim provajderima da ne mogu na veb staviti popis programa? Ovako moraš tražiti test samo kako bi vidio ima li na listi nekih programa koji te zanimaju. Test obično tražiš tek kad te ponuda zanima, a ovdje je uzmi test da vidiš što ima... Gubitak vremena za obje strane. 
Zamisli da sjedneš u restoran i čekaš, nakon 20 minuta ti donesu hranu i pitaju te: "jeste li ovo htjeli?".

 Evo ti pa si pogledaj: https://exyu.vip/popis-tv-kanala

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Tenac, a ima v3 na webu, a na tv je v2, pa možda dođe nadogradnja i kroz sučelje televizora... Tv dela manje više ok pa da neureknem 😂

Bunker
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bunker kaže...

Tenac, a ima v3 na webu, a na tv je v2, pa možda dođe nadogradnja i kroz sučelje televizora... Tv dela manje više ok pa da neureknem 😂

Ne znam za automatsku nadogranju. Mislim da TCL to ne radi. Meni još ni jedna nije došla već sam sam morao.

nemam za potpis
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ako ima ko voljan da testa listu vcrs dok su tekme lige prvaka nek pise, saljem m3u listu, bez videoteke, da bi fluidnije radila, inace ima videoteka ko se odluci da kupi listu...dijelim 3 testa do 14 cas HVALA

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 15:18 (fukavac).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice