YouTube to MP3

poruka: 25
|
čitano: 28.029
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

Koji program je najbolji za pretvaranje filmova s Youtuba u mp3-ice?! :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

googlaj malo... upiši youtube to mp3 i to je to

 

More Li...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube to MP3

ma ima ih na stotine, mene zanima ako netko zna, da je proba više, koji je među boljima :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube to MP3
Najbolji je AoA Audio Extractor.Besplatan je jednostavan i podržava oba i .flv i .mp4 formate. Ili probaj SUPER koji je najbolji besplatni koverter skoro svih postojećih formata.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

Ako hočeš online konverter probaj http://keepvid.com/ ; fale ga na par foruma koliko vidim.

More Li...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube to MP3
To nije konverter već stranica za download filmova sa YouTubea,a oni koji su ponuđeni za download se plaćaju.Uzmi AoA.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube to MP3
lzgr kaže...
To nije konverter već stranica za download filmova sa YouTubea,a oni koji su ponuđeni za download se plaćaju.Uzmi AoA.

da li taj  aoa se odmah spaja na youtube ili moram prije downloadat prvo filmić?

15 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube to MP3

Moraš prije downloadat preporučujem gore spomenuti keepvid.com .

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
YouTube to MP3

a save2pc,on skine film i odma ga konvertira u mp3

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube to MP3

Ja koristim format factory i radi superSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

Najbolji i najjednostavniji je Free Studio Manager

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
YouTube to MP3

pa kaj ti nije jeddnostavnije to ime ukucati u lime wire i to je to

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2009 20:54 (meluka).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
YouTube to MP3
Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

Tubetilla je po meni najbolji iako ima još puno dobrih!

Ako ti je netko pomogao klikni gumb HVALA!Hvala.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

VDownloader je free program podesi mu opcije u koji format želiš i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2009 17:09 (Jerry_Nidžo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

našao i ovaj mi je najbolji!!! ljudi moji ima vas dosta koji komplicirate bezveze!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: YouTube to MP3
BoDdAH kaže...

našao i ovaj mi je najbolji!!! ljudi moji ima vas dosta koji komplicirate bezveze!!!

3 posta iznad tvog:

jurluk kaže...
Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
15 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

Komplicirate bezveze. Skinite aTube catcher i vozi. Biraj u koji format da ti pretvori cim skine video.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
YouTube to MP3

Komplicirate bezveze.Cool YouTube to MP3, addon u Firefoxu, doda dva linka (slika) na Youtube stranici.

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube to MP3

Isprobajte https://www.ytbmp3.com, direktna pretraga YouTube-a, od danas mogućnost downloada playliste.


 

10 godina
offline
YouTube to MP3

skinuo sam svoju playlistu sa youtuba,ali u mp4 ima li kakav converter u mp3,ali da stavim cijelu listu a ne da moram jedan po jedan video convertat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: YouTube to MP3
BoDdAH kaže...

ma ima ih na stotine, mene zanima ako netko zna, da je proba više, koji je među boljima :D

 meni ovaj. nikakvih primjedbi. brz je i primjeren. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
YouTube to MP3

Preuzimanje pjesama s YouTubea postaje prošlost jednom kada otkrijete Deezloader.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: YouTube to MP3
Ajar kaže...
BoDdAH kaže...

ma ima ih na stotine, mene zanima ako netko zna, da je proba više, koji je među boljima :D

 meni ovaj. nikakvih primjedbi. brz je i primjeren. 

 https://www.ytbmp3.com/

 

Podešavanja po bitrate-u, trim opcija, download cijele playliste, i još puno svega.

No me interesa nada!
11 godina
offline
Re: YouTube to MP3
Mary Sue kaže...

Preuzimanje pjesama s YouTubea postaje prošlost jednom kada otkrijete Deezloader.

 X

Dodao bih athame za Tidal i tjt. 

Imaš svu glazbu u oriđiđi kvaliteti, da li flac da li mp3, kako tko voli.

A ovo konvertiranje youtube filmića ne bum komentiral, to rade gluhi ljudi i oni koji pojma o zvuku nemaju, a vidim neki spominju i bitrate kao da ima razlike ako iskonvertiraš u 128kbps ili 320kbps youtube video.

Smeh...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice