Ipod Touch 4g za 919kn?

poruka: 9
|
čitano: 3.800
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
jel zna neko o tome
e ovako, danas na tramvaju vidjeh reklamu za istyle da prvih 100 kupaca novog ipod toucha dobiju 50% popusta u Areni Centar. Jel zna iko sta o tome? Nisam bas nasao na njihovoj stranici.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: jel zna neko o tome
Sesvetski Kraljevec kaže...
e ovako, danas na tramvaju vidjeh reklamu za istyle da prvih 100 kupaca novog ipod toucha dobiju 50% popusta u Areni Centar. Jel zna iko sta o tome? Nisam bas nasao na njihovoj stranici.

http://www.istyle.hr/hr/Naslovnica/Novi-iStyle

jeb... to moram kupiti začas ću prodat bmx i ide novi ipod :D

14 godina
neaktivan
offline
Ipod Touch 4g za 919kn?
cek oce to sad bas ducan bit? Nes ko na slikama? A bas sam mislio kupit pa mislio onak nie lose 1800 kn s obzirom kolko je bolji od 3g. Zanima me kad ce to kupit sto kupaca. Briem da sam 1 il 2 vidio da neko ima itouch.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod Touch 4g za 919kn?
Sesvetski Kraljevec kaže...
cek oce to sad bas ducan bit? Nes ko na slikama? A bas sam mislio kupit pa mislio onak nie lose 1800 kn s obzirom kolko je bolji od 3g. Zanima me kad ce to kupit sto kupaca. Briem da sam 1 il 2 vidio da neko ima itouch.

he neznam al cekat će u redovima :D

 

14 godina
neaktivan
offline
Ipod Touch 4g za 919kn?
4G - 4 generacija. 3g je na iphoneu bilo jer je podrzavao 3g standard a 4g nema smisla za iphone jer nema 4g standarda (ili bar jos ne podrzava)
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod Touch 4g za 919kn?
Sesvetski Kraljevec kaže...
4G - 4 generacija. 3g je na iphoneu bilo jer je podrzavao 3g standard a 4g nema smisla za iphone jer nema 4g standarda (ili bar jos ne podrzava)

dada, al opsano me muči ovaj ipod dal da ga kupim il ne

 

14 godina
neaktivan
offline
Ipod Touch 4g za 919kn?
ma meni je bas kul, dobar mie jer je tanak. Predobre su mi igre, apps, HD kamera i imam wlan pa za surfanje tak da ja kupujem ako bude povoljna prilika xD
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ipod Touch 4g za 919kn?
Sesvetski Kraljevec kaže...
ma meni je bas kul, dobar mie jer je tanak. Predobre su mi igre, apps, HD kamera i imam wlan pa za surfanje tak da ja kupujem ako bude povoljna prilika xD

moj buraz ima 3g ipod a ja sam imo 3g iphone i jedino sto mogu rec je da su skupi ali ipak je to kvaliteta :D

14 godina
neaktivan
offline
Ipod Touch 4g za 919kn?
da ja sam u tehnomaxu malo detaljnije "provjerio" kvalitetu izrade i meni je kul jer nije plastika ko kod nokie neg staklo i koji k je vec iza i oni su mi dost dobri sto se tice proca rama i grafike. Al mi je najvaznije jer svi rade appove i igre vecinom za iProizvode xD uglavnom definitivno kupujem ak bude prilike jel. Samo mie steta sto je kamera 0,7 mpx mogli su bar 2 mpx ubacit.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice