Logitech Z906

poruka: 25
|
čitano: 8.435
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Logitech Z906

Pozdrav raja,

imam pitanje za korisnike(i one koji se razumiju u te stvari) Logitecha Z906. Znači, uzeo bi si te zvučnike, pogledao sam na Youtubeu unboxing s NeweggTV kanala i kad sam vidio šta sve ima, postao sam sumnjiv da ja mogu imati te zvučnike. Imam inaće Windows 8.1 x64 Pro(ako ima veze kakve sa softwareom koji upravlja zvukom), a sliku koju možete vidjeti ispod pokazuje šta sve imam od priključaka za zvuk. Vidio sam isto neki ''VGA'' kabal pa da pitaj jedno njubovsko pitanje uvezi toga, jel se taj ''VGA'' kabal treba spojiti u grafičku  Mislim, ne vidim zašto bi ''VGA'' kabal prenosio zvuk pa mi to nije jasno. Zahvaljujem svima unaprijed na odgovorima 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z906

mozes. a taj console port ti je za spojiti kontrolni dio zvucnika

12 godina
odjavljen
offline
Logitech Z906

I da, kako da ja znam koji je od tih 4 zvučnika lijevi a koji desni ? Jel ih teško spojiti i kontrolirati(sve zvučnike i bass)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech Z906
Dex.pwn kaže...

I da, kako da ja znam koji je od tih 4 zvučnika lijevi a koji desni ? Jel ih teško spojiti i kontrolirati(sve zvučnike i bass)

 Nije, ja imam taj setup i daljinskim kontroliram zvučnike. Jest da su skupi, ali su odlični. Ne sjećam se točno, ali mislim da piše na njima.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
12 godina
odjavljen
offline
Logitech Z906

Samo malo, jel ovo za američku utičnicu ili ?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech Z906
Dex.pwn kaže...

Samo malo, jel ovo za američku utičnicu ili ?

 

 Tako je i meni.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
12 godina
odjavljen
offline
Logitech Z906

De slikaj utičnicu gdje si ukljućia to

 

@ Uz to, dali će struja moći podržati zvučnike i komp(imam B500 od CMa), ponekad igram BF3 na High/Ultra postavkama, rendam koji video u AEu/SVu i tak, u toj istoj sobi gdje sam ja ima i brat komp i Z625 zvučnike, komp mu je malo slabiji od moga(on je samo za fbom i sl...). Moj komp je spojen na produžni koji utičnicu pretvara u tri utičnice zapravo. U prvoj je komp uključen, u drugoj je monitor(Samsungov B2230) a u trećoj je printer kojeg tu i tamo koristimo... Jel bi sve to moglo podržati? Milim da je cijela soba(100% da je) na istom osiguraču...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2015 12:55 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech Z906
Dex.pwn kaže...

De slikaj utičnicu gdje si ukljućia to

 

@ Uz to, dali će struja moći podržati zvučnike i komp(imam B500 od CMa), ponekad igram BF3 na High/Ultra postavkama, rendam koji video u AEu/SVu i tak, u toj istoj sobi gdje sam ja ima i brat komp i Z625 zvučnike, komp mu je malo slabiji od moga(on je samo za fbom i sl...). Moj komp je spojen na produžni koji utičnicu pretvara u tri utičnice zapravo. U prvoj je komp uključen, u drugoj je monitor(Samsungov B2230) a u trećoj je printer kojeg tu i tamo koristimo... Jel bi sve to moglo podržati? Milim da je cijela soba(100% da je) na istom osiguraču...

 

 

Netko?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2015 12:56 (Dex.pwn).
13 godina
offline
Logitech Z906

Nakon što sam se vratio doma, u sobi se osjetio blagi miris spaljene elektronike, i pozadina subwoofera je bila jako vruća, stim da sam probao sve i zvučnici i subwoofer rade normalno? 

 

Da li da se brinem ?

 

 

Računalo je radilo, ali nije nikakav zvuk bio emitiran sa njega, tak da su prakticki samo bili upaljeni bez da rade

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 22:49 (Qudek).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech Z906
Qudek kaže...

Nakon što sam se vratio doma, u sobi se osjetio blagi miris spaljene elektronike, i pozadina subwoofera je bila jako vruća, stim da sam probao sve i zvučnici i subwoofer rade normalno? 

 

Da li da se brinem ?

 

 

Računalo je radilo, ali nije nikakav zvuk bio emitiran sa njega, tak da su prakticki samo bili upaljeni bez da rade

 

Ne mora biti do zvučnika, možda nešto drugo smrdi.

Btw. gasi ih kad nisi kod kuće, tj. kad ih ne koristiš. Ta pojačala su neefikasna, troše dosta struje iako ništa korisno ne rade(zato i je toplo bilo).

13 godina
offline
Re: Logitech Z906

Ma ok da se grije, al miris kao da nes gori stalno, sad sam probao sve detaljnije, sve radi normalno, kad je uštekan u struju bez da računalo radi je sve ok.

 

No kad računalo radi pocne se grijat jako i smrdi blago, tako da neznam koji je razlog tocno, toga prije nije bilo.

14 godina
offline
Logitech Z906

Jel moguce staviti na ove z906 neki drugi centralni zvucnik umjesto ovog defualtnog, nekako mi je zvuk pricanja pretih dok gledam filmove na tv, a ostali zvucnici rade sasvim solidno

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech Z906
maxy0 kaže...

Jel moguce staviti na ove z906 neki drugi centralni zvucnik umjesto ovog defualtnog, nekako mi je zvuk pricanja pretih dok gledam filmove na tv, a ostali zvucnici rade sasvim solidno

Moguće je, samo je pitanje da li će biti jači od originalnog. Ako koristišna kompu preko kompa, možeš podesiti svaki zvučnik.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 21:57 (El Munjoko).
14 godina
offline
Re: Logitech Z906
El Munjoko kaže...
maxy0 kaže...

Jel moguce staviti na ove z906 neki drugi centralni zvucnik umjesto ovog defualtnog, nekako mi je zvuk pricanja pretih dok gledam filmove na tv, a ostali zvucnici rade sasvim solidno

Moguće je, samo je pitanje da li će biti jači od originalnog. Ako koristišna kompu preko kompa, možeš podesiti svaki zvučnik.

 Na tv je spojen preko optickog kabela, i pojacan mi je do kraja...ali dobro nema veze, dobro je ovako zasad.. ali bi volio znat jel bi zvuk bio bolji kad bi kupio bolji centralni zvucnik, dal bi subwoofer to mogao podnijet

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 0:38 (maxy0).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech Z906
Zar ne možeš srednji zasebno pojačati?
14 godina
offline
Re: Logitech Z906
Dex.pwn kaže...
Zar ne možeš srednji zasebno pojačati?

 mogu i pojacan je, ali zvuk je i dalje nekako tanak

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech Z906
Meni je taman... Vidi jel na tvu imaš postavke za zvuk
7 godina
protjeran
offline
Logitech Z906

Podesi tako da su ti prednja dva satelita na 50%, straznja dva na 60% a centralni na 80% i vise, pa ce ti biti dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Z906

.. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 11:14 (tomek92).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech Z906
Čitatelj kaže...

Podesi tako da su ti prednja dva satelita na 50%, straznja dva na 60% a centralni na 80% i vise, pa ce ti biti dobro.

 

Prednja dva ne možeš pojačati. Možeš woofer, stražnje, centralni i cijeli sustav.

Da stavi cijeli sustav na 50% vjv više ne bi nikad ništ čuo :D

7 godina
protjeran
offline
Logitech Z906

Kako ne mozes?

 

Imas tipku na sredisnjoj konzoli s kojom prebacujes sta pojacavas, tako je kod mene,

s tim da je moja prva generacija sa originalnim Logitech znako,, ne znam kako

to izgleda kod ovih novih sa Logi znakom, dali su sta mijenjali ili ne.

 

Mogu posebno podesiti prednje, straznje, centralni i woofer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech Z906

I moja je isto sa starim znakom, no ni u jednom modu(5.1, 4.1 itd..) ne mogu odabrati samo dva prednja satelita. Imam stražnje, woofer i cijeli sustav(pričam za 4.1 sad).

7 godina
protjeran
offline
Logitech Z906

Zanimljivo. Kod mene ima posebno prednji, straznji, centar, sub, i naravno svih 5.1 sto spada u opcu glasnocu.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech Z906
Čitatelj kaže...

Zanimljivo. Kod mene ima posebno prednji, straznji, centar, sub, i naravno svih 5.1 sto spada u opcu glasnocu.

 

 

 

Jel koristiš digitalni(optički ili onaj drugi kak se već zove) ili analogni 3.5mm?

7 godina
protjeran
offline
Logitech Z906

Koristim tri ulaza - 3x chinchevi sa zvucne kartice za PC, i 1x Toslink opticki sa TV-a, te jedan klasicni stereo ulaz sa Wii konzole.

 

Kod Wii konzole namjestim da mi svira "4.1" odnosno da udupla stereo, kod TV-a da sam odabere dali ima DTS ili ne,

a sa PC-a 5.1 normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice