SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quadcore

poruka: 104
|
čitano: 58.760
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quad
Pa naravno da može, ima na njemu media player. Evo nedavno sam skinuo jedan koncert s YouTubea i ubacim usb u tv, ne prepozna format, stavim u nexbox, isto ništa, stavim u ovu jeftinu kramu i radi :D
13 godina
offline
SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quadcore

Instaliraj kodi sa play storea, vrti sve živo sa svih medija. Moj bez ikakvih trzanja vrti 720p video, iznad toga nisam probao.

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quad

Ma ubacio sam usb stick nece, sada ubacio externi hdd radi, samo moram viditi hoce li raditi titlove koje sam zaljepio na film.

www.aocsource.com
16 godina
moderator
online
Re: SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quad
Kresimir4 kaže...

Ma ubacio sam usb stick nece, sada ubacio externi hdd radi, samo moram viditi hoce li raditi titlove koje sam zaljepio na film.

Ja sam maloprije htio nešto gledati preko USB sticka, kojeg sam formatirao exFAT-om jer sam na njega kopirao datoteku od skoro 12 GB. I taj USB stick uopće nije prepoznao (imaš ono nešto kao Explorer, My Files ili štoveć). Znam da prije jesam gledao s USB sticka, ali tad je bio u FAT32 datotečnom sustavu.

8 godina
protjeran
offline
Re: SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quad

Da, preko onoga explorera, makar nesto radi u pm.... evo sada pokusao filmove sa titlovima i radi napokon nestoooooo

www.aocsource.com
12 godina
neaktivan
offline
SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quadcore

Nedavno sam nabavio V88 pro verziju, AMlogic, solidna kutijica s užasnim firmwareom. Kinezi ubace bilo što samo da se može upaliti.

Kodi mi je radio podnošljivo, na prvu sve izgleda ok, na drugu se ipak primijeti da slika ne klizi kako treba.

Google store živi užas, ruši se, čeka se 10 min. na download i instalaciju... youtube neupotrebljiv.

Antutu rezultat 19.000.

 

Prošli tjedan naletim na novi ROM i instaliram ga, i kutijica se preporodila. Sad sve leti, google store radi bez problema, youtube fHD, Kodi zadnja verzija streama bez greške.

Antutu sada ide na 35.000.

 

Tako da bi svakome preporučio da si makne taj shit od firmwarea koji kinezi stave i ubace si pravi ROM.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quadcore

Preporuka za daljinski za android box V88.. hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quadcore

Kako uraditi updejt kodija? Nemogu nikako naci isto tako ako nebude radio novi kako vratiti stari, imam 16.1 jarvis, onaj po defaultu. Isto tako kako nadograditi firmware?  Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 8:14 (Kresimir4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quad
mzopg kaže...

Nedavno sam nabavio V88 pro verziju, AMlogic, solidna kutijica s užasnim firmwareom. Kinezi ubace bilo što samo da se može upaliti.

Kodi mi je radio podnošljivo, na prvu sve izgleda ok, na drugu se ipak primijeti da slika ne klizi kako treba.

Google store živi užas, ruši se, čeka se 10 min. na download i instalaciju... youtube neupotrebljiv.

Antutu rezultat 19.000.

 

Prošli tjedan naletim na novi ROM i instaliram ga, i kutijica se preporodila. Sad sve leti, google store radi bez problema, youtube fHD, Kodi zadnja verzija streama bez greške.

Antutu sada ide na 35.000.

 

Tako da bi svakome preporučio da si makne taj shit od firmwarea koji kinezi stave i ubace si pravi ROM.

 Ja imam na njemu 7.1.2 točnije ovaj model https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_401685.html?wid=1433363

Znaš možda da li ima kakav rom, a da kod fleshanja bude rootan?

Na njihovom sajtu piše da je rootan, ali moj nije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 6:26 (David87).
14 godina
neaktivan
offline
SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quadcore

Može savjet što napraviti kada se V88 ne želi upaliti? Uopće ne reagira na daljinski, svijetli samo crvena ledica... 

Nisam ga koristila jedno 6 mj. i sada ga ne mogu upaliti. 

There is no real me, only an entity, something illusory.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quad
A da probas vidjeti jesu li u daljanskom baterija ispravne?
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2019 21:33 (Patrick_cro).
14 godina
neaktivan
offline
SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quadcore

 naravno da jesu, stavila sam nove.

 

Gledam po YT da ih otvaraju i nekako resetiraju preko USB-a bla bla... rađe bih kupila novog nego se s tim zezala 

There is no real me, only an entity, something illusory.
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quad

Možda je samo krepao adapter, probaj drugi ako imaš.

 

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
SCISHION V88 TV Box Android Rockchip 3229 Quadcore

Isprobala sam već sva tri koja imam, idem još tražit ako imam kakvog koji bi odgovarao jer više ne znam što bi 

There is no real me, only an entity, something illusory.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice