Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.182.920
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

Jel postoji nekakav križanac SUV-a i karavana?

Dali je Volvo bolji od BMWa?

 Audi All road A4 ili A6, su ti neki krizanci SUV-a i karavana

 

i iz iste kuce imas takve verzije Passata i Skode, ne znam tocno kako se zovu ti modeli

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 22:33 (Timo).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Opcenito modeli sa Country nazivom u imenu su ti poviseni karavani.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 22:39 (ivanzu).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pitam više za familijarni auto. Znači utrpat gepek stvari i putovanja.

Nikakvi driftovi i takva sranja.

Al da, bitno da nije teh. zaostao, da nije skup za održavanje(u usporedbi s ta dva) i da je pouzdan

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bmw ili Volvo + "da nije skup" nejdu nikak zajedno 

#fsb
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Bmw ili Volvo + "da nije skup" nejdu nikak zajedno 

 

Zato sam u zagradu napisao od ta dva. Znači koji je jeftinij za odrđavanje, Volvo ili BMW

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

 

Zato sam u zagradu napisao od ta dva. Znači koji je jeftinij za odrđavanje, Volvo ili BMW

 Obe marke su visoko rangirane tako da ni jedan ni drugi nisu jeftini. Sve ovisi o primjerku. Možeš naletiti na paženi auto koji ti ne bude izvlačio pare ili na kramu i rupu bez dna.

Obe marke se ne kupuju sa nategnutim budgetom.

Suv+karavan imao kao što su već naveli Allroad liniju od Audija, Octaviu Scout, Passat Tracker, Volvo XC70, Subaru Outback.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Najgore mi je kad netko pita takva pitanja s tim

"da nije skup za odrzavanje"

"da ne trosi puno"

...

Reci da godisnji troskovi odrzavanja nisu veci od x kuna, da ne trosi preko y litara...

Kaj ja znam kaj tebi znaci puno i malo...

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Najgore mi je kad netko pita takva pitanja s tim

"da nije skup za odrzavanje"

"da ne trosi puno"

...

Reci da godisnji troskovi odrzavanja nisu veci od x kuna, da ne trosi preko y litara...

Kaj ja znam kaj tebi znaci puno i malo...

 

 

Puno ili malo, zavisi uz šta uspoređuješ

Zato sam pitao koji je skuplji za održavanje. Znači Volvo vs BMW, ne Volvo vs crkavica i BMW vs crkavica. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Zato sam u zagradu napisao od ta dva. Znači koji je jeftinij za odrđavanje, Volvo ili BMW

 Obe marke su visoko rangirane tako da ni jedan ni drugi nisu jeftini. Sve ovisi o primjerku. Možeš naletiti na paženi auto koji ti ne bude izvlačio pare ili na kramu i rupu bez dna.

Obe marke se ne kupuju sa nategnutim budgetom.

Suv+karavan imao kao što su već naveli Allroad liniju od Audija, Octaviu Scout, Passat Tracker, Volvo XC70, Subaru Outback.

 

Jel cijela XC serija SUV+karavan ili samo XC70?

 

Zaboravi

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 2:16 (Dex.pwn).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Vozi tko ovdje ignisa da malo prenese svoja iskustva?
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

Jel postoji nekakav križanac SUV-a i karavana?

  kombi :D

11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ShadoW kaže...
Dex.pwn kaže...

Jel postoji nekakav križanac SUV-a i karavana?

  kombi :D

 Razno razne "crosswagon" čarolije.

 

Čak i Dacia ima (imam službenu), Sandero krampus edition. 

 

 

 

Jučer sam baš gledao Alficu, i patio što ih nisu nastavili radit još koju godinu, ili zakaj su odbacili ideju sa 159.

 

 

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 9:18 (Jarvan).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

alfa mi nije bas bila draga dok nisam prvi put provozao 156

ta 156 facelift mi je super auto

 

al sto se tice izbora, danas bar postoji hrpa toga. moram priznati da su me neki pomalo i razocarali, tipa mazda cx3, to ima skoro pa manje mjesta od mazde 2, a vanjski gabariti su dosta veci (bar ovako odokativno) a cijenu necu ni spominjati.

 

a sto se tice ovog gore (kombi), to je bila vise sala jer sam ja fan istih, sutra ujutro idem po svoj novi (polovni) Vito 4x4

 

auto je od tatinog kolege kojem vjerujem 100% i koji je ljubitelj istih tako da mu je napravljen servis i sad je tip top

 

a u svom transporteru 92' sam samo ove godine prespavao ~25 dana i imao hrpu razno raznih dobrih i losih pustolovina tako da mi je malo zao napustiti ga, no ostaje i dalje u obitelji. ne mozemo dobiti neke pare za njega a napravljena mu generalka, kocnice, amortizeri, opruge ...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ShadoW kaže...

alfa mi nije bas bila draga dok nisam prvi put provozao 156

ta 156 facelift mi je super auto

 

al sto se tice izbora, danas bar postoji hrpa toga. moram priznati da su me neki pomalo i razocarali, tipa mazda cx3, to ima skoro pa manje mjesta od mazde 2, a vanjski gabariti su dosta veci (bar ovako odokativno) a cijenu necu ni spominjati.

 

 

 cx3 sam gledao, skup ko sam vrag, nije mi to jasno zašto su ti cx modeli kod mazde tako skupi, cx5 bolje niti ne spominjati ...

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Glavas_ZG kaže...

 

 cx3 sam gledao, skup ko sam vrag, nije mi to jasno zašto su ti cx modeli kod mazde tako skupi, cx5 bolje niti ne spominjati ...

 a imaju lijep interijer, djeluju dosta kvalitetno i imaju atmo motore sto je danas sve rijede, obicno su 1.0 turbo pa ako neko to voli ... s druge strane imaju to sve i mazde 2, 3, 6

 

ali SUVovi u zadnje vrijeme postaju jako popularni i njihova prodaja raste (u americi sigurno, a reko bih polako i kod nas). SUVovi postaju statusni simbol, pa su take i cijene.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ako je CX3 imalo kao mazda 3 onda ima ljepo dizajniran interijer napravljen od jeftine ne izdrzljive plastike. Takav je trend u vecini SUV-a. Maksimalan proft se udara na njima. 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

realno gledajuci volvo >>>> bmw

LP

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ShadoW kaže...

alfa mi nije bas bila draga dok nisam prvi put provozao 156

ta 156 facelift mi je super auto

 

 

 Meni se od svega najvise svidjelo kako auto ide , tj . kako je motor(2.4 JTD) dobar a ostatak je krš po meni , pogotov jeftina plastika koja uzasno krcka dok se vozis . 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Plastika nije jeftina uopce bila je u rangu je drugih premiuma, a druga stvar je zavrsna obrada pod koju kvrckanje spada. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 15:21 (ivanzu).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=265585476&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelId=6&maxFirstRegistrationDate=2018&minFirstRegistrationDate=2015&pageNumber=4&scopeId=C&sfmr=false&steered=1&searchId=5fe360f3-9b30-f978-af0d-254546b3b968  Renault Clio rs

 

Jedan od najljepših malih auta po meni.Koliko god mi je ljep izvana,nemogu ovu usralu unutrašnjost progutat.Jedna od najružnijih unutrašnjosti koje sam vidio od novijih auta.Pa šta ovo rade bokte.Pa Dacija je avion nasprema ove unutrašnjosti

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 17:38 (DuMe).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DuMe kaže...

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=265585476&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelId=6&maxFirstRegistrationDate=2018&minFirstRegistrationDate=2015&pageNumber=4&scopeId=C&sfmr=false&steered=1&searchId=5fe360f3-9b30-f978-af0d-254546b3b968  Renault Clio rs

 

Jedan od najljepših malih auta po meni.Koliko god mi je ljep izvana,nemogu ovu usralu unutrašnjost progutat.Jedna od najružnijih unutrašnjosti koje sam vidio od novijih auta.Pa šta ovo rade bokte.Pa Dacija je avion nasprema ove unutrašnjosti

 

 

 Clio nije jedan od naj ljepših malih auta, to je naj ljepši mali auto.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne znam meni je taj Mito najruznija Alfa ikada napravljena, a glupavo je raspravljati o izgledu kada je to subjektivno. Od malih auta danas jedino mi se svida Fiesta i Swift. Clio Ok izvana ali interijer ruzno izgleda. 

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Nova Micra, novi Yaris, oba lijepsa i od Clia i od ruzne Alfe.

 

Osim malog Fiat 500, koji je "nostalgicni" automobil, a ne lijep automobil,

njegova "kopija" koja izgleda puno bolje, je Opel Adam.

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 Puno i previse love za to. Svaka cast Alfi, ali 10k za auto star 7+ godina koji nije nista wow.

 

Nazalost vjerovatno ce ili stajat u oglasu ili otic dosta ispod.

Di2 & EPS FTW!
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pod mali auto mi jedino pada na pamet Abarth 595 competizione, auspuh grmi, ide, a i izgleda dobro 

Još jednu pa idemo ili dve pa ostajemo
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni je i dalje Mini Cooper jedan od najljepših malih auta...

Pucaaaajjjj :)
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pfuj u kaj se ova tema pretvorila... 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Kako se stručno zove problem kod dizelaša kad motor umjesto da se ugasi, zabije se u crveno s okretajima(i naravno krene čađit)?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

realno gledajuci volvo >>>> bmw

LP

 

A je, Volvo je nekako za gospodu. Lijep je auto(definitivno), barem ovi noviji modeli koje viđam na AutoMarket.hr testovima. No opet BMW je nekako so sexy kad vidim te prednje farove, okice haha :D

Da mi je nekako naći BMW/Volvo, križanac SUVa i karavana(ili barem da je običan karavan), a da je polovni oko 10-12k€, benzinjara naravno. 1.8-2.0l max. To mi je nekako dream car.

Ako nema u karavanskoj(ili karavan+SUV) onda barem limuzina. Kupe i hatchback ne volim baš.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice