Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.178.886
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

bolje da ne vidite moje prednje diskove, nakon tjedan dana su bili 3x hrdaviji od ovog sa slike...straznji su dosli prefarbani u temeljnu sivu, isprva sam rekao wtf, odvratni su, ali eto, s vremenom ovi prohdrali, a ovi sivi se sjaje ko novi...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CyberDemonVZ kaže...

Zimske gume na autu s prednjim pogonom vs ljetne na autu s 4WD pogonom:

 

(Kritiziraju ih da su mogli napraviti all season vs winter.)

 

 BMW sa prednjom vučom, mislio sam da to ne postoji, ali sada vidim da postoji, X1 i X2 se prave s prednjom vučom. Ovo da mi je neko pričao rekao bih mu da laže, znam da ima Mercedesa sa prednjom vučom, A i B klasa, ali za BMW nisam znao.

 

Dobre zimske gume itekako znače, u to sam se uvjerio prošlu Nedjelju kada sam išao na Bjelašnicu, popeo se za 17 minuta sa prosjekom brzine preko 40km/h, i to sa jadnih 40kw pod haubom(toliko je fabrički imao, sada nema više od 30) i prednjom vučom, iznenadio sam se kako sam se dobro popeo. Naprijed Tigar, nazad Sava, samo zbog malo dublje šare sam stavio Tigar naprijed(Sava 4-5mm, Tigar 6-7mm, obje 2016o godište), a šta li tek rade premium skuplje gume od jačih brendova. Nizbrdo zaobišao dva vozila prateći novijeg Volva XC60(jednog SUVa, nešto kao onaj stari Hyundai Tucson i još jednu noviju Toyotu sedan, mislim da je bila Yaris koji su vozili po 30km/h ili manje), nigdje nije proklizao, nije bilo leda, samo snijeg.
Mnogi se igraju, kupuju stare zimske gume(kaže gledaj šare, nova guma, a ono 2007o godište, neka hvala, nebi je ni đabe, plastika) ili voze na ljetnim, a ne znaju da ih to može koštati života, kako svog tako i drugih života na cesti. Ja gledam da bude do 5 godina starosti, preko toga nebi ni da je premium Continental, Good Year, Michelin i sl. iako za neke Michelin gume tvrde da su dobre čak i do 10 godina nakon proizvodnje. Također nebi više protekt, osjetio sam dobru razliku između protekt i Tigar/Save(Sava je malo bolja od Tigra, opravdava malo veću cijenu), razlika u cijeni nije velika u odnosu na grip i kvalitet.
Đaba svi elektronski sistemi i pogon na sve četiri točka(kotača), bez dobrih guma ništa, nula bodova.

 

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

BMW 1 ce sada biti FWD. 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ako je sudeći po auto-data stranici i dvice će biti FWD

 

https://www.auto-data.net/en/bmw-2er-gran-tourer-f46-lci-facelift-2018-218i-140hp-32477

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

2ice su od samog pocetka fwd, ako pricamo o active toureru...

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sad vidim, dvice grand i active tourer su fwd, coupe i cabrio su zadnja. Jedinice su nekako izmješali, vjerovatno u zavisnosti od motora, neke su fwd, neke su rwd. Ne zna se ni ko pije ni ko plaća hahaha.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sta se ne bi znalo, sve jedinice su zadnji pogon, sljedeca generacija ce biti prednji. A X1 je od ove generacije FWD/AWD, ali to je potpuno drugi auto. Bmw 2 coupe ostaje RWD, a 2 gran coupe koji uskoro izlazi ce biti FWD kao i gran i active tourer.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema
the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel pece savjest haha? 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Upravo kapareno, vise info kad se makne s leasinga ako Bog da iduci tjedan 

#fsb
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

.

#fsb
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 19:40 (sveupitni).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Upravo kapareno, vise info kad se makne s leasinga ako Bog da iduci tjedan 

 Čestitam. Dobra mašina. Jedino fali jedna značkica na prednjoj masci. 2.0 TDI?

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Lijep Audi. Koja je mašina pod haubom i je li quattro ?

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 22:40 (Haker_x).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

a koji to je uopće? 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

a koji to je uopće? 

crni.

14 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
nine kaže...

a koji to je uopće? 

crni.

S malo precrnim staklima. 

 

No, A6 3.0tdi sline quattro '12 navodno.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Brutalan auto, brutalan motor, samo maknuti štreberske felge prvom prilikom na proljeće. I ne staviti one kinez rotore nego samo oriđi OEM, ovako nešto, finjak..

 

 

 

 

In the name of tragedy...
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Vjerovatno su mu ove 17'' samo za zimu, za ljetni ja nebi isao ispod 19'' na a6.

Inaće lijep autic, napisi nam sve detalje sve kad zavrsis kupnju :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kliknem na zadnju sliku i gledam zasto mi se kursor ne krece -.- hvala ti na 15 sekundi zbunjenosti...

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Upravo kapareno, vise info kad se makne s leasinga ako Bog da iduci tjedan 

 Evo nisam stigao prije pisat. Auto je vozio predsjednik vaterpolo saveza i prodavala ga jedna firma(FleetExpert) iz usluge. Inace smo danas trebali ici u Porec po F10 530xd, ali sam slucajno jucer naletio na Audija na njuski. 

Auto: 3.0 tdi 180 kw Quattro, 2012. godina, S-tronic, F1, 3xsline, matrix svjetla, sjedala koza/alcantara na struju s memorijom, siber, Bose ozvucenje, kamera za parkiranje, parking senzori, velika navi i veliko putno racunalo, head-up display, prtljaznik na struju, grijanje siceva, tvornicki zatamljena stakla, odabir tvrdoce ovjesa, 4 zonska klimatizacija itd... Dolazi na ovim 17" felgama sa slike i 19" sa ljetnim gumama. Ima 222 tkm, kupljen u Hr, svi servisi radjeni u Autorad-u. Stavljena nova getriba koja je jos pod garancijom. Boja je crna s nekim efektom smedje, nemam pojma nismo ga vidjeli po danu jos. Sad imaju rok od 20 dana da se auto skine s leasinga i mi ga mozemo preuzeti. Vise slika kad auto dodje u dvoriste 

#fsb
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 15:15 (sveupitni).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

 Evo nisam stigao prije pisat. Auto je vozio predsjednik vaterpolo saveza...

 naravno da je predsjednik, koža, bose ozvučenje, matrix pi**e mile materine... kako bi to bilo kad bi se, jel, Precednik vozio u nekom autu bez kože i bose ozvučenja

boli ga kuki, ionako sve proračun plaća  

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sta znaci 3x Sline???

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Sta znaci 3x Sline???

 Vanjski, unutarnji i ovjes

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

 Evo nisam stigao prije pisat. Auto je vozio predsjednik vaterpolo saveza i prodavala ga jedna firma(FleetExpert) iz usluge. Inace smo danas trebali ici u Porec po F10 530xd, ali sam slucajno jucer naletio na Audija na njuski. 

Auto: 3.0 tdi 180 kw Quattro, 2012. godina, S-tronic, F1, 3xsline, matrix svjetla, sjedala koza/alcantara na struju s memorijom, siber, Bose ozvucenje, kamera za parkiranje, parking senzori, velika navi i veliko putno racunalo, head-up display, prtljaznik na struju, grijanje siceva, tvornicki zatamljena stakla, odabir tvrdoce ovjesa, 4 zonska klimatizacija itd... Dolazi na ovim 17" felgama sa slike i 19" sa ljetnim gumama. Ima 222 tkm, kupljen u Hr, svi servisi radjeni u Autorad-u. Stavljena nova getriba koja je jos pod garancijom. Boja je crna s nekim efektom smedje, nemam pojma nismo ga vidjeli po danu jos. Sad imaju rok od 20 dana da se auto skine s leasinga i mi ga mozemo preuzeti. Vise slika kad auto dodje u dvoriste 

 Svaka čast...bomba od auta. Motor, izgled i oprema. Stvarno za poželiti. Koja je lova u pitanju?

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...
sveupitni kaže...

 Evo nisam stigao prije pisat. Auto je vozio predsjednik vaterpolo saveza...

 naravno da je predsjednik, koža, bose ozvučenje, matrix pi**e mile materine... kako bi to bilo kad bi se, jel, Precednik vozio u nekom autu bez kože i bose ozvučenja

boli ga kuki, ionako sve proračun plaća  

 

 Malo mi je zao sta nije uzeo hladnjenje siceva i 360 kamere i el. kuku jos :/

#fsb
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

6g star auto i 222tkm PLACEM...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nije ni toliko puno za 6god, vidao sam auta sa 200k km u 2 godine. 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Naš bivši službeni 308 ph2 sportium u 6 godina napravio je 345.000 km

vozila ga je samo jedna osoba i to 90% vremena autoput/otvorena cesta

 

kad smo ga prodali bio je pic mic ko i prvog dana kupnje

 

 

 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

6g star auto i 222tkm PLACEM...

 Da,i? Moj je 2013 pa ima 198tkm. Neki ljudi kupe auto da ga voze za sto je i namjenjen.

PSN:Tomislav025
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice