Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.193.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

 Da,i? Moj je 2013 pa ima 198tkm. Neki ljudi kupe auto da ga voze za sto je i namjenjen.

 Moj ima 4 godine i 57.000km...išao bi na karavana... i sad me pitaju..jel original kilometraža..

 

kažem nije, okrenuo je jebeni milijon i počeo iznova prije 6 mjeseci...

 

 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

 Malo mi je zao sta nije uzeo hladnjenje siceva i 360 kamere i el. kuku jos :/

 ma nije problem što ti kupuješ za novce koje si zaradio, problem je što takvi poput njega kupuju takve aute za tuđe pare

praktično kad gledaš, dio tog auta si ti već platio kad je bio nov i to za koga, tamo nekog predsjednika vaterpolo saveza

 

mislim, ako nam se već predsjednik države i premijer trebaju voziti u bijesnim limuzinama, pa sigurno da kojekakvi mlatimudani i predsjednici mjesnih zajednica to ne trebaju

jebate, kao da smo u suadijskoj arabiji ili kuvajtu pa imamo para na bacanje

 

to bi u normalnoj državi odmah netko platio pozicijom i u normalnoj državi bi se znalo da jebeni predsjednik vaterpolo saveza nemere vozit auto takve klase, eventualno nekog pasata s osnovnom opremom, malo iznad osnovnog motora čisto radi trajnosti i basta, a za ovakvo ponašanje tužba za zloupotrebu javnog proračuna i doživotni izgon s bilo kakve javne pozicije

a ne da svako malo vidimo kako kojekakvi mlatimudani od načelnika mrduše donje do ovakvog papka kupuju i voze ovakve aute na namještenim natječajima i s bolesnim zahtjevima, dok istovremeno svako malo gledamo gdje penzićima uzet još koju kunu jer su, eto, previše živjeli 

 

uf, majke im ga spalim uhljebničko-rasipničke, kako mi ovakve stvari dignu živce

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 18:28 (picajzla0707).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
Fake_Alert kaže...

Sta znaci 3x Sline???

 Vanjski, unutarnji i ovjes

 Dali je to sluzbeni naziv ili izmisljeno? Uvijek kada sam to vidio sam mislio koji vrag je to. Zar oznaka Sline nebi trebala znaciti nekakvu kompletnu opremu koju Sline nudi?? Rline, postoji li 3xRline golf 7?

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
MatijaZG kaže...
Fake_Alert kaže...

Sta znaci 3x Sline???

 Vanjski, unutarnji i ovjes

 Dali je to sluzbeni naziv ili izmisljeno? Uvijek kada sam to vidio sam mislio koji vrag je to. Zar oznaka Sline nebi trebala znaciti nekakvu kompletnu opremu koju Sline nudi?? Rline, postoji li 3xRline golf 7?

 

 Nij službeno, ali vjerojatno u cjeniku imaš S-line vanjski paket, pa adaptivni ovjes (kojeg ljudi nazivaju S-line jer em ljepše zvuči em je veća fora tak reći em nekom tko se baš ne kuži u aute adaptivni ovjes znači niš), plus kaj je još treće rekao, pa onda 3x S-line, da se zna da je adaptivno, sportsko, a ne obično. 

 

E. kad smo kod kilometara... još malo, soma i okreće sse 400 k na Superbu. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 18:49 (WackyZG).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Dali je to sluzbeni naziv ili izmisljeno? Uvijek kada sam to vidio sam mislio koji vrag je to. Zar oznaka Sline nebi trebala znaciti nekakvu kompletnu opremu koju Sline nudi?? Rline, postoji li 3xRline golf 7?

 

 Izmišljeno je od strane švercera automobila..., samo je jedan S Line, R Line, GT Line....

 

jer ako auto ima S Line (a ne samo nakeljenu oznaku) onda se time podrazumijeva interijer(kromirani ukrasi i ostalo) eksterijer (spojler, veće felge, difuzor..)

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sta audije i dalje muci automatski mjenjac?

Koliko km si dobio na novi mjenjac

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Fake_Alert  3x S-line  znaci da izvana ima s-line optiku, iznutra s-line unutrasnjost i s-line podvozje(adaptivno, spusten), odnosno da je full s-line oprema. Npr 2x s-line je samo iznutra i izvana. Prije kad bi auto bio s-line/mpaket podrazumjevalo se da je komplet. U novije doba mozes uzet npr samo unutrasnjost s-line/mpaket i zato da nema nesporazuma kazemo 3x s-line 
sstrmi u pravilu ne muci. Stari je bio otisao na 180-190k km. Jos je pod garancijom ovaj novi tak da velika briga manje. Ali svaki automatik na  200-250tkm je moguca tempirana bomba hehe 

#fsb
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 19:03 (sveupitni).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
Fake_Alert kaže...

 Dali je to sluzbeni naziv ili izmisljeno? Uvijek kada sam to vidio sam mislio koji vrag je to. Zar oznaka Sline nebi trebala znaciti nekakvu kompletnu opremu koju Sline nudi?? Rline, postoji li 3xRline golf 7?

 

 Izmišljeno je od strane švercera automobila..., samo je jedan S Line, R Line, GT Line....

 

jer ako auto ima S Line (a ne samo nakeljenu oznaku) onda se time podrazumijeva interijer(kromirani ukrasi i ostalo) eksterijer (spojler, veće felge, difuzor..)

 

Ne podrazumijeva se kad se moze uzeti odvojeno.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Za tu lovu imaš hrpu izbora i možeš kupiti doslovno šta god želiš. Zašto onda auto sa hrpom kilometara i ubijenim mjenjačem? Nema mi to smisla apsolutno..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jest stari ubijen, ali je u njemu novi, još uvijek pod garancijom/jamstvom.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 19:37 (Haker_x).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A zašto je predsjednik vaterpolo saveza radio nedozvoljene preinake na autu? Ili je te preinake odradila auto kuća nakon što im ga je prosljedio? 

Ako ih je odradio precednik, koji je btw precednik nekakvog saveza sporta, odnosno nosi odgovornost za svoje postupke koji imaju posljedice po cjelukopno društvo države(specifično po društvo koje se bavi tim određenim sportom), kakvu onda točno sliku/primjer daje osoba na javnoj funkciji koja krši propise? Ne treba mi odgovor, jer je općeprihvaćeno/normalno kad se osobe na javnoj funkciji ne drže zakona.

Ako ih je pak odradila auto kuća, to mi onda pak jako ulijeva povjerenje u iste.

 

Na stranu to, cjelokupno auto ne izgleda loše, broj kilometara ne bi trebao problem za takav auto i to godište. Ali ako će se pojaviti bilokakvi problemi, to će onda biti u narednom periodu.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

A zašto je predsjednik vaterpolo saveza radio nedozvoljene preinake na autu? Ili je te preinake odradila auto kuća nakon što im ga je prosljedio? 

Ako ih je odradio precednik, koji je btw precednik nekakvog saveza sporta, odnosno nosi odgovornost za svoje postupke koji imaju posljedice po cjelukopno društvo države(specifično po društvo koje se bavi tim određenim sportom), kakvu onda točno sliku/primjer daje osoba na javnoj funkciji koja krši propise? Ne treba mi odgovor, jer je općeprihvaćeno/normalno kad se osobe na javnoj funkciji ne drže zakona.

Ako ih je pak odradila auto kuća, to mi onda pak jako ulijeva povjerenje u iste.

 

Na stranu to, cjelokupno auto ne izgleda loše, broj kilometara ne bi trebao problem za takav auto i to godište. Ali ako će se pojaviti bilokakvi problemi, to će onda biti u narednom periodu.

 Na koje prinake mislis ?
A ak nest ode, popravi se i idemo dalje. Ima nove diskove i pločice kočnica, regan god dana, servis veliki bio nedavno isto. 

#fsb
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Po meni to nisu uopce veliki kilometri.

Pa takve limuzine se i kupuju da krstaris autocestama, stoga 220tkm za 2012. godiste je jos i mala kilometraza.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

 Na koje prinake mislis ?
A ak nest ode, popravi se i idemo dalje. Ima nove diskove i pločice kočnica, regan god dana, servis veliki bio nedavno isto. 

 Ne znam koje točno preinake su u pitanju, al jel nije auto pao tehničkih radi 

 

UTVRĐENE GREŠKE:

0404A5B STAKLENE POVRŠINE, DODATNO ZATAMNJIVANE

0404B1B STAKLENE POVRŠINE, PREINAKA KOJA NIJE DOZVOLJENA ILI ODOBRENA

 

Naravno, onda je opet prošao isti dan, ali.

 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Igram se sa radiom pa imam par pitanja

 

radio ima 4 izlaza za zvucnike, ali nema za subwoofer, hoce mu smetati ako woofer spojim na izlaz od zvucnika? koja je uopce razlika? i sto se moze ako spojim dva zvucnika na isti izlaz?

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...
sveupitni kaže...

 Na koje prinake mislis ?
A ak nest ode, popravi se i idemo dalje. Ima nove diskove i pločice kočnica, regan god dana, servis veliki bio nedavno isto. 

 Ne znam koje točno preinake su u pitanju, al jel nije auto pao tehničkih radi 

 

UTVRĐENE GREŠKE:

0404A5B STAKLENE POVRŠINE, DODATNO ZATAMNJIVANE

0404B1B STAKLENE POVRŠINE, PREINAKA KOJA NIJE DOZVOLJENA ILI ODOBRENA

 

Naravno, onda je opet prošao isti dan, ali.

 

 Nisam znao da se to moze vidit na netu. A i zato me nikad nece srusit u mom gradu na tehnickom

#fsb
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ShadoW kaže...

Igram se sa radiom pa imam par pitanja

 

radio ima 4 izlaza za zvucnike, ali nema za subwoofer, hoce mu smetati ako woofer spojim na izlaz od zvucnika? koja je uopce razlika? i sto se moze ako spojim dva zvucnika na isti izlaz?

 Subwooferi imaju jaču snagu od običnih zvučnika, a izlazi na radiu nisu neke velike snage jer su predviđeni za manje i slabije zvučnike. Čak i ako bude radio subwoofer(ako je neki slabiji raditi će), pravit će ti veliko opterećenje na izlazu i može ti se grijati player, zato ti treba pojačalo preko kojeg bi spojio subwoofer.
I ja sam neko vrijeme imao subwoofer(180W rms, 360w max i radio je koliko toliko) spojen direkt na izlaz dok nisam kupio i spojio pojačalo.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...
ShadoW kaže...

Igram se sa radiom pa imam par pitanja

 

radio ima 4 izlaza za zvucnike, ali nema za subwoofer, hoce mu smetati ako woofer spojim na izlaz od zvucnika? koja je uopce razlika? i sto se moze ako spojim dva zvucnika na isti izlaz?

 Subwooferi imaju jaču snagu od običnih zvučnika, a izlazi na radiu nisu neke velike snage jer su predviđeni za manje i slabije zvučnike. Čak i ako bude radio subwoofer(ako je neki slabiji raditi će), pravit će ti veliko opterećenje na izlazu i može ti se grijati player, zato ti treba pojačalo preko kojeg bi spojio subwoofer.
I ja sam neko vrijeme imao subwoofer(180W rms, 360w max i radio je koliko toliko) spojen direkt na izlaz dok nisam kupio i spojio pojačalo.

 pojacalo imam, to nije problem, ono sto me 'brine' je sto sam imao ideju spojiti 4 zvucnika + woofer, sto bi znacilo da bi woofer morao ici sa naprimjer nekim od zvucnika.

 

hoce li stvarati opterecenje woofer ako ima pojacalo?

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

 Nisam znao da se to moze vidit na netu. A i zato me nikad nece srusit u mom gradu na tehnickom

Provjeris na cvh.hr, treba ti broj sasije i mjesec tehnickog pregleda vozila.

Pretpostavljam da su zatamljena prednja stakla.

Mozes imati problem ako te zaustavi policija, i posalje na izvaredni tehnicki.

Citao sam da su mnogima skidali folije zbog toga.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 11:15 (BORG).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

decki, koje je vaše misljenje o volvu v60 d4 ocean race, 2014 godiste? i kaj im znaci taj ocean race?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kicmabrajker kaže...

decki, koje je vaše misljenje o volvu v60 d4 ocean race, 2014 godiste? i kaj im znaci taj ocean race?

To je paket opreme.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

To je paket opreme.

 istina... i istina je da nakon 6 godina obitavanja na forumu je istu tu informaciju mogao dobiti za 5 sekundi tipkajući u google search...

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ShadoW kaže...

 pojacalo imam, to nije problem, ono sto me 'brine' je sto sam imao ideju spojiti 4 zvucnika + woofer, sto bi znacilo da bi woofer morao ici sa naprimjer nekim od zvucnika.

 

hoce li stvarati opterecenje woofer ako ima pojacalo?

 Ako imaš pojačalo ne spajaš woofer na izlaze od playera gdje kopčaš ostale zvučnike, već na pojačalo.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...
ShadoW kaže...

 pojacalo imam, to nije problem, ono sto me 'brine' je sto sam imao ideju spojiti 4 zvucnika + woofer, sto bi znacilo da bi woofer morao ici sa naprimjer nekim od zvucnika.

 

hoce li stvarati opterecenje woofer ako ima pojacalo?

 Ako imaš pojačalo ne spajaš woofer na izlaze od playera gdje kopčaš ostale zvučnike, već na pojačalo.

 a pojacalo spojim gdje?

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kopka me jako.. iako nisam još želio kupovati auto...

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ja bi uzeo, malo kilometara i izgleda dosta ocuvana, cijena Ok. Boja mi je osobno ruzna kao i svaka siva, da je crvena ili neka druga bilo bi bolje.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Još je lik mehaničar, mazio i pazio, enkei ljetne felge sa novim gumama, serijala zimulje... na 100 muka sam

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Novci su tu da se troše. Ako možeš - samo naprijed, kasnije će ti biti žao što nisi.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sad kad čitam vaše kilometraže, mislio sam da je 330tkm na Ventu previše
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
Sad kad čitam vaše kilometraže, mislio sam da je 330tkm na Ventu previše

 zašto? vozio sam aute nove iz salona i s preko pola milje. Isti k. Jedino a novog prvih par km paziš malo...

 

nine svaka cast svemu, ali interijer i zadnji kraj su meni osobno 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice