Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.195.776
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ima istine.Da tek vidiš što moj E63 privlači poglede i pažnju.Pogotovo što je to baš rijetkost od auta,u cijeloj VT županiji osim mene ima još jedan ili dva i to u VT.Mislim općenito je rijetkost od auta,na njušci svega 7-8 na prodaju

Iako mene baš briga,jer to je ionako za moj gušt ,starom bude neugodno kad vozi 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Najsmjesnije je kad se trebe okrecu za 10g starim autom sa 250.000km,

koji vrijedi max maxeva 5-6000€, dok kad im prodje novi Yaris, Auris, nova Micra itd od 20.000€,

okrenu glavu jer ne kuze da je to novo i vrijednije - jer nema BMW znacku i to je to.

 

Takodjer prodje i Subaru Levorg i misle si obicni kombi (karavan po domacem), a u stvari boxer sa turbom i AWD-om,

koji jede malu djecu na svim terenima i vremenskim uvijetima. Al nije BMW/Audi/Mercedes, sveto trojstvo.

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Najsmjesnije je kad se trebe okrecu za 10g starim autom sa 250.000km,

koji vrijedi max maxeva 5-6000€, dok kad im prodje novi Yaris, Auris, nova Micra itd od 20.000€,

okrenu glavu jer ne kuze da je to novo i vrijednije - jer nema BMW znacku i to je to.

 

Takodjer prodje i Subaru Levorg i misle si obicni kombi (karavan po domacem), a u stvari boxer sa turbom i AWD-om,

koji jede malu djecu na svim terenima i vremenskim uvijetima. Al nije BMW/Audi/Mercedes, sveto trojstvo.

 Samo zato što je nešto novo ne znači da je vrijednije, i naravno hoće li ikad Yaris, Auris ili Micra izgledati približno "svetom trojstvu" 

 

To je ista fora kao da kažeš "Zamnom se ne okreću trebe jer sam jako dobar", normalno da će se ženske okretati za "ljepšim" deranima 

 

Nhf lp:)

 

Još jednu pa idemo ili dve pa ostajemo
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Najsmjesnije je kad se trebe okrecu za 10g starim autom sa 250.000km,

koji vrijedi max maxeva 5-6000€, dok kad im prodje novi Yaris, Auris, nova Micra itd od 20.000€,

okrenu glavu jer ne kuze da je to novo i vrijednije - jer nema BMW znacku i to je to.

 

Takodjer prodje i Subaru Levorg i misle si obicni kombi (karavan po domacem), a u stvari boxer sa turbom i AWD-om,

koji jede malu djecu na svim terenima i vremenskim uvijetima. Al nije BMW/Audi/Mercedes, sveto trojstvo.

Izostaviti ova dva. Jesu švapski ali nemaju taj utjecaj. Mercedes je stare penziće a Audi je samo jednako dosadan, skuplji VW.

Ali je zato bembura ultimativna drajving mašina za odvažne muškarce.

 

Mislim, realno, štaš se okrenut za "pederom" koji se vozi u kutijici od Yarisa? Di je to do pravog muškog koji zna vozit M(fejknaravno) s zadnjim pogonom. /s

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Najsmjesnije je kad se trebe okrecu za 10g starim autom sa 250.000km,

koji vrijedi max maxeva 5-6000€, dok kad im prodje novi Yaris, Auris, nova Micra itd od 20.000€,

okrenu glavu jer ne kuze da je to novo i vrijednije - jer nema BMW znacku i to je to.

 

Takodjer prodje i Subaru Levorg i misle si obicni kombi (karavan po domacem), a u stvari boxer sa turbom i AWD-om,

koji jede malu djecu na svim terenima i vremenskim uvijetima. Al nije BMW/Audi/Mercedes, sveto trojstvo.

 Pa ne očekuješ valjda da se žene razumiju u vozila

 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Najsmjesnije je kad se trebe okrecu za 10g starim autom sa 250.000km,

koji vrijedi max maxeva 5-6000€, dok kad im prodje novi Yaris, Auris, nova Micra itd od 20.000€,

okrenu glavu jer ne kuze da je to novo i vrijednije - jer nema BMW znacku i to je to.

 

Takodjer prodje i Subaru Levorg i misle si obicni kombi (karavan po domacem), a u stvari boxer sa turbom i AWD-om,

koji jede malu djecu na svim terenima i vremenskim uvijetima. Al nije BMW/Audi/Mercedes, sveto trojstvo.

 pa nisu sponze da gledaju samo pare ;)

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

zato lijepo nades curu koja nezna nista o autima, NISTA...i onda ju sam ucis malo po malo...

ili jos jednostavnije auti neka ti ne budu kriterij trazenja cure...

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Il odes na Japan Meetings i nadjes ekipu koja cijeni automobil, tradiciju itd.

I cuganje i zabava cijelu noc, uz redovne viceve o Alfama, Fiatu, dizlu itd.

 

A sponze ce te naci zelio ili ne zelio. Ima ih na kaufmich.com koliko te srce zeli. Platis i nemas frke.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

zato lijepo nades curu koja nezna nista o autima, NISTA...i onda ju sam ucis malo po malo...

ili jos jednostavnije auti neka ti ne budu kriterij trazenja cure...

 

Ta nikome ne bi trebala bit djevojka/cura, već samo djevojka za mirisat(ako me kužiš)

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Il nađeš curu koja vozi kramu Yarisa starog kojeg je cijelog uništila jer je antitalent, al njoj je to super i ne zamara se s tim. Niko njoj nebu govoril kak će ona vozit i hranit mačke.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

.. a Audi je samo jednako dosadan, skuplji VW.

 

i beg to differ.. audi je zadnjih 10ak godina postao top of the cocks  uspjeli su skinuti bavarskog all time šampiona..

također audi je najpopularniji i najopjevaniji cajkemobil.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Najsmjesnije je kad se trebe okrecu za 10g starim autom sa 250.000km,

koji vrijedi max maxeva 5-6000€, dok kad im prodje novi Yaris, Auris, nova Micra itd od 20.000€,

okrenu glavu jer ne kuze da je to novo i vrijednije - jer nema BMW znacku i to je to.

 

Takodjer prodje i Subaru Levorg i misle si obicni kombi (karavan po domacem), a u stvari boxer sa turbom i AWD-om,

koji jede malu djecu na svim terenima i vremenskim uvijetima. Al nije BMW/Audi/Mercedes, sveto trojstvo.

 Tko bi se normalan okretao za takvim autima kojih ima na svakom ćošku,i koji nikad neće biti ni približno nikad popularni,niti imaju šanse postati classici niti išta
To su obični auti u mnoštvu auta.

 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Od kada imam golfa dizla susjedi poceli pozdravljati, psi prestali lajati i pcele se vratile u dvoriste.

Znanstvenim istrazivanjima je utvrdeno da je i prije bilo pcela, ali su bile u stanju odletjeti, psi su mogli lajati, a cini se da ti se susjedi vole fiksati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 21:21 (CroNk3r).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nema pcela kad susjedova duja upali. 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kad duja kresne pčele se u bumbare pretvore.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

 

i beg to differ.. audi je zadnjih 10ak godina postao top of the cocks  uspjeli su skinuti bavarskog all time šampiona..

također audi je najpopularniji i najopjevaniji cajkemobil.

Ha ha, i svaki drugi na njuškalu sa extra fm namjestenim na prvoj poziciji :)

 

 

@1bit kad vec stavljas masine, ovo je za prave sponze:

 
 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...
Čitatelj kaže...

Najsmjesnije je kad se trebe okrecu za 10g starim autom sa 250.000km,

koji vrijedi max maxeva 5-6000€, dok kad im prodje novi Yaris, Auris, nova Micra itd od 20.000€,

okrenu glavu jer ne kuze da je to novo i vrijednije - jer nema BMW znacku i to je to.

 

Takodjer prodje i Subaru Levorg i misle si obicni kombi (karavan po domacem), a u stvari boxer sa turbom i AWD-om,

koji jede malu djecu na svim terenima i vremenskim uvijetima. Al nije BMW/Audi/Mercedes, sveto trojstvo.

 Tko bi se normalan okretao za takvim autima kojih ima na svakom ćošku,i koji nikad neće biti ni približno nikad popularni,niti imaju šanse postati classici niti išta
To su obični auti u mnoštvu auta.

 

 

Zato fino kupi Mustanga i riješena stvar.

Al si opet na istom. Da nemaš dobar auto, moraš u ženu utuč love, vako imaš dobar auto, u ženu ne moraš utuč love(jer auto radi taj posao), al moraš u auto utuč keš(gorivo u ovom slučaju) :D

 

 

BORG kaže...
nine kaže...

 

i beg to differ.. audi je zadnjih 10ak godina postao top of the cocks  uspjeli su skinuti bavarskog all time šampiona..

također audi je najpopularniji i najopjevaniji cajkemobil.

Ha ha, i svaki drugi na njuškalu sa extra fm namjestenim na prvoj poziciji :)

 

 

@1bit kad vec stavljas masine, ovo je za prave sponze:

  

 

Mislim da se više lože na one koji imaju gusjenice 😂

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 22:30 (Dex.pwn).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dobio sam ponudu sa kompare.hr za osiguranje vozila. Preko njih sam i prošle godine al nemam pojma di su mi papiri da usporedim cijenu. 

 

Najpovoljnija ponuda je od Sava osiguranja.

 

Uglavnom sa 50% bonusa 1946kn ali daju još svoj popust od 926kn pa uz osiguranje putnika (20kn) i putno osiguranje (80kn) ispada 1275kn uz sve načine plaćanja. 

 

Mazda 6 diesel 2005 100kw. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 22:43 (gocc01).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

i beg to differ.. audi je zadnjih 10ak godina postao top of the cocks  uspjeli su skinuti bavarskog all time šampiona..

također audi je najpopularniji i najopjevaniji cajkemobil.

Ne znam, po onom što vidim osobno ne baš. Daleko od toga da seljačine ne kupuju i jedno i drugo, al kod "jeftinih sponza" i dalje bmw ima veću prođu. 

O cajkama ti također ne bih znao što reći, nisam baš upoznat s time osim ako se vrti negdje nešto u pozadini kad se pije, al u tom slučaju ne ionako ne obraćam pažnju na tekst, već je samo neka pozadinska buka koja se ignorira. Znam da je jedno vrijeme bio popularna ona neka ERRRRRRRRR OSAN AUDIII, to je sve. 

 

sstrmi kaže...

 Tko bi se normalan okretao za takvim autima kojih ima na svakom ćošku,i koji nikad neće biti ni približno nikad popularni,niti imaju šanse postati classici niti išta
To su obični auti u mnoštvu auta.

 

A bemvea nema na svakom uglu? Koliko točno bmwa koji imaju šanse postati "classic" imaš u hrvatskoj? Osim kakvih special edition vozila koja postoje u jako malom broju, sve ostalo je samo obični auto. 
Yaris GRMN ima veće šanse postati klasik od bilo kojeg bemvea trenutno u prodaji. 

15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Nakon dosta vaganja sa samim sobom između c4 II,Meganea 3 i Astre j odluka je definitivno pala na Astru J.Spreman sam platiti 1000-2000 više eura za po meni prelijep dizajn auta.Stvari koje me zanimaju su sljedeće;da li je cosmo oprema najjači paket opreme u Astri J?Sljedeće je izbor motora;1.7 CDTI-110,125,135 ks, poslije 2012 je zamijenjen sa 1.6 CDTI.

2.0 CDTI je vjerovatno brutala od motora ali košta a i nema ih baš kod nas.Zanima me koji od motora je najbolje pogođen sa performansama(da nije trom) s obzirom na dosta veliku masu automobila te koji bi preporučili da su troškovi održavanja prihvatljivi a treba uzeti u obzir da trenutno radim cca 90 km dnevno pa mi i potrošnja igra ulogu.Ne bježim ni od benzinca,1.4 TURBO/1.6 TURBO sa ugrađenim tvorničkim plinom samo nisam naišao na podatak kako se auto nosi sa plinom,ima li problema s tim motorom te troškove pri održavanju istoga?Ako ima netko da zna iz prve ruke navedena pitanja bilo bi super.Što se tiče ovoga 1.7 CDTI 92 kw/125 ks čitao sam da je to najmanje pogođen motor jer prema iskustvima sa neta vidim da je debela krava što se tiče ubrzanja pa me zanima da li je to istina.Spominju da ide slabije od 110 ks iako mi to nema smisla jer je to isti auto a ima 15 ks više i 20 nm više ako se ne varam pa bi prema nekoj logici trebao imati bolje performanse.Trebam li gledat isključivo facelift modele(od 2012) ili je i prvi model dovoljno dobar bez nekih izraženih mana.Nadam se da ima neki ponosni vlasnik Astre na forumu koji će znati odgovore na pitanja.Dolje sam naveo link na jedan meni atraktivan model ali sa tim čuvenim 92 kw motorom.Hvala!

https://www.njuskalo.hr/auti/opel-astra-1.7-cdti-sport-top-stanje-oglas-27386169

EDIT;e da,zaboravio sam pitati o čemu ovisi da li automobil ima ovu SPORT/TOUR  tipku,o varijanti opreme ili samom motoru,jer vidim da neko modeli s Cosmo opremom imaju te tipke a neki ne?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 6:31 (big_guy).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Ne vjerujem da ce GRMN biti ikad klasik, premalo ih je na cesti, vozio ga jesam,

i kao mali sportas je veoma zanimljiv, ali za dnevno vozilo ga nebi uzeo nikad,

jer je kao sportas pretvrd, i nakon 150km jednostavno utrnes.

 

Ali taj agregat je zanimljiv i vjerujem da ce ga pojedini ljudi nakon sto se GRMN skrisi, swapati u Corollu,

Auris i slicne modele, gdje stanu tako mali agresivni agregati.

 

Al dobro, klasici postaju zbog nostalgije, kao sto je Fico, Buba, Mini i ostali klasik bas zbog nostalgije,

tako je moguce i da za 20g ovi postanu klasici - jer nostalgicari zele vratiti vrijeme iz sretnijeg doba,

i zbog toga se nostalgicni automobili kao sto su Fiat 500, Mini, do nedavno i Beatle, dobro prodaju.

A ne zato sto su dobra vozila, daliko od toga je Fiat 500 dobro vozilo.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fiat 500 je za jedan gradski auto super vozilo. Sto tebi tocno smeta na njemu?
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Originalni Cinquecento je bio dobro vozilo. Novi Fiat 500 to nije.

Sto mu fali? Sve. Osobito nakon 2013., gdje im je kvaliteta postala jos gora.

Vozio sam ga u tri navrata, hvala, nikad vise, mjesta za noge manje nego na IQ-u,

koji je segment Smart-a, dok je Fiat 500 u klasi Aygo-a ili stare Micre, koje su godinama

udobniji i prostraniji automobili.

 

Jeftina plastika, jeftine rucke/kvake na vratima. Kuzim da je to "nostalgicni" dizajn,

ali Cinquecento nije ima kvake koje ti ostanu u ruci kad izlazis iz auta.

 

Mislim gle, ako ti je super, vozi ga. Ja bi radije vozio VW UP, Aygo i slicna vozila,

u kojima se ne osjecas kao srdela u konzervi.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Iskreno gluposti, imam cca 180cm i vozio sam se u svim autima koje si naveo. UP i Aygo imaju doslovan osjecaj konzerve, a sa 500 covjek od 180cm ako vozi moze iza njega sjesti bez problema jos jedan od 180cm . 

Iza ima i vise nego dovoljno mjesta za recimo 2 djevojke da sjednu. (ne mislim vozit se 5h u njemu, vec gradski)

 

500 ima i dobre motore i nije toliko nekvalitetan kao sto spominjes (kvake su problem koji je vec dugo tamo nazalost), ali plastike su kao i u drugim autima te klase. I drzanje samog auta na cesti je jako dobro, posto serijski ima sire gume od Up i Ayga.

 

A cijena, kao i svi auti tog imidza, nit Up vrijedi toliko nit Mini nit Aygo (ili jos gore IQ i Ka)

 

edit:  Yaris GRMN je nazalost promasaj, sto radi cijene, sto radi CO2 gdje BMW sa 2.0 250ks ima 135g/km (magija),a nazalost Yaris ima cak 170-180g/km, sto nije mala razlika ako gledamo u buducnost i CO2 mjere.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 9:08 (ivanoile).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Tebi je mozda OK, meni sa 187cm i 113kg nije. Dobro lezi u krivinama i brdskoj voznji,

bolje od UP-a i Smarta (KA+ nisam vozio pa ne mogu reci nista za njega),

ali ako sjednes u Yarisa i Aygo, staru Micru, C1 i 208 (sve u principu Aygo velicina),

u svima ces se osjecati bolje. Novi Yaris ti je ionako baziran na starom Aurisu,

samim time i prostraniji.

 

Evo pogledaj Fiat 500 pored mene. Ne, ja se u njemu nebi zelio voziti svaki dan 100km,

kao sto to radim sa Yarisom.

 

11 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Ako je auto uvjet kvalitetnog seksualnog života, grdno ćete se razočarati dečki/cure/ono.

Kamoli potencijalnog životnog partnerstva.

 

Uvijek sam vozio krame, tu i tamo ako se nekaj "fensi" upiknulo.

Ove "sponzoruše" bez obzira na imovinsko stanje zadržavaju se maksimalno tjedan dana, vozio ti novi BMW, ili stari OPEL, jer na kraju dana o životu znaju koliko i Živi zid, brzo se prebrikaju na novu struju.

 

Ako kupujete auto jer mislite da ćete biti općenito u društvu bolje prihvaćenim, ili će se netko okrenuti za vašim 10 godina starim BMW-om ili AUDI-em, opet ste u krivu, jedino će se za vama okretati automehaničari i limari.

 

Na kraju dana, kupujte ono za kaj imate novaca kasnije za održavati, ostatak love bolje uložiti u bilo kaj drugo (kuću/stan/kurve) :) .

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

eh.... više je akcije vidjela moja stara Favoritka nego Elantra koja je ipak dvije klase iznad (ja kupujem nove aute)...

 

za ribice je ipak važniji dobar crvić - ak me razmete....

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

eh.... više je akcije vidjela moja stara Favoritka nego Elantra koja je ipak dvije klase iznad (ja kupujem nove aute)...

 

za ribice je ipak važniji dobar crvić - ak me razmete....

 Nisam vidio da jos neko yebe u Hyundaiu... :)))

Truth in engineering.
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

eh.... više je akcije vidjela moja stara Favoritka nego Elantra koja je ipak dvije klase iznad (ja kupujem nove aute)...

 

za ribice je ipak važniji dobar crvić - ak me razmete....

 A možda si bio i mlađi :=)

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

da mlađi, junac...

 

sad sam samo stari pokvarenjak...

 

a za kolegu gore, ima Hyundai jako dobrih pila, a kaj fufe to ne kontaju, njihov problem...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 11:57 (Stric_Jura).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice