Biciklizam, bicikli, oprema, staze... izdvojena tema

poruka: 30.288
|
čitano: 14.106.866
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Iron13 kaže...

uh tek sam sad vidio da si visok 1.95 da tesko je naci bicikl za tako visoku osobu hehehe

ah morat ces ici po tome da uzmes onda taj trek, jer nisam imao bas srece u trazenju bicikla jer sve su rame za tebe premale.

je da taj trek je preskup ne dobijes nista s time, jedino ako hoces se predomisliti i uzeti nesto rabljeno s time da ti netko pomogne kupiti rabljeni da budes siguran da nisi uzeo nesto sto je gazeno.

 ah. mozda onda da pricekam..

 

samo daj mi reci, od ovih 5 modela koje sam linkao, zasto je taj trek najbolji izbor?

ne vidim veliku razliku

zasto npr ovaj scott nije bolji? su ove tektro disk kocnice shit ili ?

15 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pozdrav svima! Zamolio bih vas za preporuku za vilicu, cross country, uvjeti su da je 1500- 2000kn max

1 1/8 steerer 9mm qr, na rami L scott voltage yz2, hod 120mm min - 130mm max. Moze biti i rabljena, iako bi radje novu da budem siguran.

Hvala svima unaprijed! :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
ouchh kaže...
Iron13 kaže...

uh tek sam sad vidio da si visok 1.95 da tesko je naci bicikl za tako visoku osobu hehehe

ah morat ces ici po tome da uzmes onda taj trek, jer nisam imao bas srece u trazenju bicikla jer sve su rame za tebe premale.

je da taj trek je preskup ne dobijes nista s time, jedino ako hoces se predomisliti i uzeti nesto rabljeno s time da ti netko pomogne kupiti rabljeni da budes siguran da nisi uzeo nesto sto je gazeno.

 ah. mozda onda da pricekam..

 

samo daj mi reci, od ovih 5 modela koje sam linkao, zasto je taj trek najbolji izbor?

ne vidim veliku razliku

zasto npr ovaj scott nije bolji? su ove tektro disk kocnice shit ili ?

 mah nisu ti potrebne disk kocnice na gradskom biciklu, i tih 200 kn ulozis ili u zastitu, ili da kasnije promijenis neki dio i slicno. nije taj scott nista puno bolji i posebniji nego taj trek, ali ako ti se vise svida scott i vise ti paze uzmi njega, probaj sjesti na oba bicikla, a nisu lose tektro ali ono znam da dosta ljudima skripe, cvile i slicno i opet nema smisla imati disk kocnice na gradskom biciklu, bolje je imati neke kvalitetne v-brake, nego neke tamo disk kocnice.

13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

ma razumijem vas....uopće se ne osvježavaju stranice sa biciklima

 

kupovali smo bicikli, i kao fore akcija bicikala iz 2014., a ono tih bicikala nemaju mjesecima, ili ih uopće nisu ni imali

 

nakon što sam prošao jedno 10 trgovina,u petak sam u zadnjoj uspio ubost bicikli na akciji koji zadovoljava moje potrebe

 

http://kosport.com.hr/crosstrekking/425-cube-ltd-cls-pro-2014.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

.....i jedna s jučerašnje vožnje

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
labudšiljo kaže...

.....i jedna s jučerašnje vožnje

 

 

Nice, vidim da imaju taj model i u ZG po  istoj cijeni u CIKLUSu

i ovaj se s obzirom na moje limitirano poznavanje bicikala ne cini los LINK

 

ne znam zasto mi kolega Iron13 nije preporucio tu trgovinu, po tekstovima na stranici mi se cine OK, a cak su mi i blizu.

 

 

no mozda im nije najbolji marketinski potez izabrati ime kompanije t.d. google vraca rezultate vezane za menstruacije .. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2015 11:38 (ouchh).
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ja sam par zadnjih bajkova kupio kod njih, super su i jedni od rijetkih koji daju iskreno misljenje, a ne samo da pokusavaju uvaliti proizvod (prevenstveno tu mislim na vlasnika Davora). Ako imas stari bajk, da se dogovoriti i staro-za-novo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

kolega @ouchh nisam naveo tu trgovinu jer sam zaboravio na nju, a i svako malo skaces s budgetom jer ne znam nacin placanja i ti su bicikli na karticu 4000/4200 kn...

odi onda u ciklus i nadi si bicikl koji ti najvise odgovara tebi i tvom budget-u.

lp

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
mislim da ti je taj Cube čist ok, sve Acera, sve zajedno zadovoljavajuća cjelina

a ne one fore.... Nakamura sa zadnjim deore mjenjačem, a ostala oprema srednja žalost
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Iron13 kaže...

kolega @ouchh nisam naveo tu trgovinu jer sam zaboravio na nju, a i svako malo skaces s budgetom jer ne znam nacin placanja i ti su bicikli na karticu 4000/4200 kn...

odi onda u ciklus i nadi si bicikl koji ti najvise odgovara tebi i tvom budget-u.

lp

 kakva zahvalnost e, pokusavam ti pomoc ti i jos jedan kolega bacate T.D. uzalud sam ti onda ista pomogao, kod tebe covjek ne moze napraviti niti jednu gresku? mora sve biti savrseno... sta onda drugi nisu uvidjeli gresku i rekli e kolega zaboravio si te i te trgovine, nego samo bahato tako.

nisam vidio niti jednog drugog kolegu na formu da je odgovarao na tvoje poruke koje si postavljo u pocetku i savjetovo te i stavljo linkove od nekih bicikla ili pokusao ispraviti moju gresku. vec sam ti rekao da u tom budgetu ne razlikuje se previse oprema, altus/acera to je tu sve negdje osnovna oprema tako da nisam nista krivo reko kad sam rekao da onda odes u ciklus i vidi koje bicikle imaju unutar tvog budgeta i probas sjesti na njih i vidis koji ti najvise pase, ako uzimas s disk kocnicama bilo bi pozeljno da su shimano. koji god uzmes neces pogrijesiti jer ce zadovoljit sve sto si naveo znaci gradsku voznju.

12 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Poštovani kolege

 

Napokon je došlo vrijeme i skupilo se ravno 4200 kn gotovine za novi bicikl.

-185 visina, 85 kg

-voznja po cesti najvise  mozda ponekad sljunak

preporuka nekog best buy za do 4200 kn, ako postoje kakvi na akciji ili slicno

 

ako moze preporuka sto prije vec bih sutra kupio

 

hvala na vasem vremenu i preporukama. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Evo prvi savjet: 4200 kuna (a ni deset puta manji iznos) se ne troši nabrzinu od večeras do sutra!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2015 23:06 (godo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
godo kaže...

Evo prvi savjet: 4200 kuna (a ni deset puta manji iznos) se ne troši nabrzinu od večeras do sutra!

 drugi savjet reci nam gdje zivis da znamo po kojim trgovinama mozemo gledati bicikle.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Hvala na savjetima :) Svakako cu ih usvojiti

 

ali problem je sto sam dobio posao koji je udaljen 45 min pjesice i vani je pakao ovih dana a ljeto nije ni pocelo,a bicikl bi mi rijesio muke hoda i da ne placam gradski prijevoz i zato je hitan,

a stedio sam pomalo i sanjao nekakav bolji bicikl jedan dan i dosao sam do te svote od 4200kn u gotovini koja vjerujem nece ici na vise do prve isplate koju je dugo cekat, i zbog 

troskova za 100 sitnica.

 

 

iz Zagreba sam tako da sve iz Zg-a dolazi u obzir.

 

Hvala jos jednom na trudu i vremenu koji ulazete.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2015 1:29 (rtg 1989).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Iron13 kaže...
Iron13 kaže...

kolega @ouchh nisam naveo tu trgovinu jer sam zaboravio na nju, a i svako malo skaces s budgetom jer ne znam nacin placanja i ti su bicikli na karticu 4000/4200 kn...

odi onda u ciklus i nadi si bicikl koji ti najvise odgovara tebi i tvom budget-u.

lp

 kakva zahvalnost e, pokusavam ti pomoc ti i jos jedan kolega bacate T.D. uzalud sam ti onda ista pomogao, kod tebe covjek ne moze napraviti niti jednu gresku? mora sve biti savrseno... sta onda drugi nisu uvidjeli gresku i rekli e kolega zaboravio si te i te trgovine, nego samo bahato tako.

nisam vidio niti jednog drugog kolegu na formu da je odgovarao na tvoje poruke koje si postavljo u pocetku i savjetovo te i stavljo linkove od nekih bicikla ili pokusao ispraviti moju gresku. vec sam ti rekao da u tom budgetu ne razlikuje se previse oprema, altus/acera to je tu sve negdje osnovna oprema tako da nisam nista krivo reko kad sam rekao da onda odes u ciklus i vidi koje bicikle imaju unutar tvog budgeta i probas sjesti na njih i vidis koji ti najvise pase, ako uzimas s disk kocnicama bilo bi pozeljno da su shimano. koji god uzmes neces pogrijesiti jer ce zadovoljit sve sto si naveo znaci gradsku voznju.

 

Upravo suprotno. Zahvalan sam na svoj tvojoj pomoci i za svaki komentar koji je uopce imao namjenu pomoci, pomogao ili ne, sam ti dao thumbs up.

Kad sam spomenuo ciklus, de facto sam pitao ima li ta trgovina neka negativne poteze ili neki drugi razlog zasto bi namjerno bila izostavljena, tj. pitao sam je li ok tamo pogledati,

nisam uopce tebe prozivao za gresku ili bilo sto slicno, no ti si na zalost to tako shvatio.

 

Cak i da si mi krivo preporucio, da sam kupio bicikl na tvoju preporuku i drugi dan saznao da je shit ili nesto slicno, ne bih zamjerio jer si preporucio kako najbolje znas i sa dobrom namjerom.

Moj je izbor hocu li ic za tvojom preporukom ili ne.

 

Dobio si thumbs down jer si se valjda osjecao napadnut pa si iskritizirao nesto random, a to nisi do sad spomenuo (ako te mucio recimo budzet mogao si jednostavno trazit da budem egzaktniji), no odjednom nakon moje (neutralne) poruke si sve to istrpao.

Jednostavno ti je post u negativnom duhu (bar sam ga ja tako shvatio), zavrsava sa (karikiram) 'odi si onda u svoj ciklus i kupi sta hoces, a nemoj me tu zajebavat', a stvarno nije bilo razloga za tim. (uostalolm, nisu mi iz ciklusa odgovorili, to valjda znaci da ni nemaju taj model i velicinu, tako da jos uvijek nemam odabran bic )

Razlog za TD, a ne neki odgovor, nije bahatost, vec smatram da ovo nije mjesto za ovakve rasprave, a TD je dobar indikator sto tko misli o postu, pa ce se valjda nekom demokracijom takve stvari sredit.

No evo, svejedno pisem ovu poruku sad, u nadi da nasa komunikacija nece zavrsiti u ovoj negativi. Maknuo sam i TD ako ti ista znaci..

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Kupljen bicikl danas u Drago sportu i svake pohvale za ekipu tamo, nakon cijelog dana provedenog u potraznji i suzavanju izbora odabrao sam 

CUBE AIM SL 29 i nadam se da nisam pogrijesio. Nekako mi je bio najljepsi i po opremi optimalan za mene. 

 

Hvala prijasnjim postovima koji su mi malo pomogli. 

 

 

CUBE CUBE
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
rtg 1989 kaže...

Kupljen bicikl danas u Drago sportu i svake pohvale za ekipu tamo, nakon cijelog dana provedenog u potraznji i suzavanju izbora odabrao sam 

CUBE AIM SL 29 i nadam se da nisam pogrijesio. Nekako mi je bio najljepsi i po opremi optimalan za mene. 

 

Hvala prijasnjim postovima koji su mi malo pomogli. 

 

 

 Super bicikl, nadam se da si kupio neki U lock, koji ćeš i koristiti kako bi bajk što duže ostao u tvojem vlasništvu :)

16 godina
online
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
rtg 1989 kaže...

Kupljen bicikl danas u Drago sportu i svake pohvale za ekipu tamo, nakon cijelog dana provedenog u potraznji i suzavanju izbora odabrao sam 

CUBE AIM SL 29 i nadam se da nisam pogrijesio. Nekako mi je bio najljepsi i po opremi optimalan za mene. 

 

Hvala prijasnjim postovima koji su mi malo pomogli. 

 

 

Taj bajs je ok točnije klasični MTB/29 gume, ali s obzirom na ono kaj si spomenul to baš i nije dobar izbor za tvoje potrebe.Tako to ide kad se kupuje na brzaka, a trgovcu je najbitnije da proda bicikl, točnije da tebe neiskusnog uvjeri da tebi baš treba neki određeni bajs.

 

Trebao si pričekat konkretne savjete, no kratko i jasno trebal si kupit neki Treking/Cross bajs koji ima znatno tanje gume bez velikih ripni.To je namjenjeno za gradsku vožnju, a može bez frke ič i po normalnim šumskim ili klasičnim šoderastim putevima.

 

Kratko i jasno bez komplikacije, 2.1 gume sa ovakvim ripnama koje ima taj Cube, to nikako nisu gume za gradsku vožnju.Da sjedneš na bicikl sa 1.55-1.75 gumamama, koje uz to nemaju nikakve ripne onda bi ti odma sve bilo jasno.

 

- deblje gume 1.75+/ozbiljne ripne=puno veči otpor u vožnji

 

Eto to je ono kaj si trebal izabrat, dakle Treking/Cross bajs/28 kotači+znatno uže gume bez ripni, i eto ti ugodne te osjetno laganije gradske vožnje.

 

 

 

Miro7 kaže...
rtg 1989 kaže...

Kupljen bicikl danas u Drago sportu i svake pohvale za ekipu tamo, nakon cijelog dana provedenog u potraznji i suzavanju izbora odabrao sam 

CUBE AIM SL 29 i nadam se da nisam pogrijesio. Nekako mi je bio najljepsi i po opremi optimalan za mene. 

 

Hvala prijasnjim postovima koji su mi malo pomogli. 

 

 

 Super bicikl, nadam se da si kupio neki U lock, koji ćeš i koristiti kako bi bajk što duže ostao u tvojem vlasništvu :)

 Tema je tu na ovom djelu foruma, i ne moš je nikako promašit samo treba čitat i nema frke.

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2015 1:35 (rambox).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Puno hvala na trudu i objasnjenju, znam da sam trebao mozda malo pricekat ali nije mi se zbilja vise hodalo do posla :)

 

Ovo mi je prvi ozbiljniji bajk, i za sad sam odusevljen, a nadam se da ce mene prosjecnog poznavatelja dobro posluziti.

 

Objasnio mi je covjek malo da lako mogu i na ovaj stavit tanje gume danas sutra. (Ispravite ovo ako nije istina)

Za sad sam zbilja prezadovoljan.

 

Svejedno hvala svima ovdje na forumu ne samo za ove  savjete za bajk nego za opcenite upite vezane i za pc.

 

U lock ce bit narednih dana kupljen.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 20:37 (rtg 1989).
16 godina
online
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
rtg 1989 kaže...

Puno hvala na trudu i objasnjenju, znam da sam trebao mozda malo pricekat ali nije mi se zbilja vise hodalo do posla :)

 

Ovo mi je prvi ozbiljniji bajk, i za sad sam odusevljen, a nadam se da ce mene prosjecnog poznavatelja dobro posluziti.

 

Objasnio mi je covjek malo da lako mogu i na ovaj stavit tanje gume danas sutra. (Ispravite ovo ako nije istina)

Za sad sam zbilja prezadovoljan.

 

Svejedno hvala svima ovdje na forumu ne samo za ove  savjete za bajk nego za opcenite upite vezane i za pc.

 

U lock ce bit narednih dana kupljen.

 

 

Gume lako promjeniš da, no to če ti ispast prilično skupo jer 29/1.75 gume bez ripni su vrlo rjetke u našim dučanima.Eto ti kao primjer tri naša dučana i ponude guma, ali niti jedan model nije 29/1.75 dimenzije i onako bez ripni.S druge strane 28/1.75 ili 1.55 guma bez ripni, njih ima ko šalate na polju i opče nisu skupe.

 

http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=757

 

http://www.rog-joma.hr/oprema.php?gh=YToyOntpOjA7czoxNzoiRElKRUxPVkkgSSBPUFJFTUEiO2k6MTtzOjEyOiJWQU5KU0tFIEdVTUUiO30

 

http://www.peloton.hr/hr/48-gume-29-27_5

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Dobar bajk, ali si stvarno trebao kupiti neki trekking. Pogotovo što će ti to biti primarno za do i sa posla. Ali šta je tu je, samo uzmi neki dobar u-lock. Vidio sam da ima onaj OnGuard Bulldog ili neki slični u trgovini tamo kod Greeng Golda (pokraj Sheri Hill trgovine) za 300kn što mi izgleda kao odlična cijena jer je stvarno masivan, a ja sam curi kupio sličan za nešto manje love.

Ne možeš ni zamisliti kako je sa tanjim gumama koje imaju manje ripni, razlika je ogromna. A vidjet ćeš i sam nakon nekog vremena ako si staviš neke tanje.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
12 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

U lock moram obavezno kupit sutra cu se zaletit onda pogledat to kod green golda ako kisa ne zezne stvar. znaci taj za 300 kn cu gledat

 

Bio sam kod frenda sad i kaze da tu u dubravi u jednom bike ducanu njegov frend prodaje kendine gume (dosle mu navodno ovaj tjedan)

 

29 1.75 bez ripni, sad ne znam kakve su te kendine cijena je kaze 79 kn, on si ih bubnuo na bajs i kaze preporod.

Budem se jos malo vozio na ovima pa cu onda probat te kendine ako je tako velika razlika kako on kaze. 

 

ne cini mi se losa cijena. (napomena laik sam za gume za bicikl pa mi se mozda stvarno cini) :)

 

NEMOJTE ME DRZATI ZA NAVEDENU DIMENZIJU GUMA GORE  MISLIM DA JE CAK I 28 1.75 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 21:29 (rtg 1989).
15 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Da U lock obavezno nabavi.

 

A tanje gume bez ripni jesu brže po asfaltu kad je suho, ali ako se voziš cijele godine skužit ćeš da u jesen i zimu ima dosta lišća, a kad zahladi i leda.

Tako da su onda neke blaže ripne (da ispunjavaju sredinu gume) kao tvoje Schwalbe smart sam dosta korisne jer bolje prijanjaju.

 

Koristio sam i slick gume koje jesu brže i ne zuje po asfaltu, ali kada je mokro+lišće onda nemam povjerenja u njih. Tako da sve ovisi kad i kako bicikl koristiš.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Pero Dinamit kaže...

Dobar bajk, ali si stvarno trebao kupiti neki trekking. Pogotovo što će ti to biti primarno za do i sa posla. Ali šta je tu je, samo uzmi neki dobar u-lock. Vidio sam da ima onaj OnGuard Bulldog ili neki slični u trgovini tamo kod Greeng Golda (pokraj Sheri Hill trgovine) za 300kn što mi izgleda kao odlična cijena jer je stvarno masivan, a ja sam curi kupio sličan za nešto manje love.

Ne možeš ni zamisliti kako je sa tanjim gumama koje imaju manje ripni, razlika je ogromna. A vidjet ćeš i sam nakon nekog vremena ako si staviš neke tanje.

 To je Žutimačak bajs trgovina, no to nije OnGuard Bulldog model jer oni koštaju oko 200kn.

rtg 1989 kaže...

U lock moram obavezno kupit sutra cu se zaletit onda pogledat to kod green golda ako kisa ne zezne stvar. znaci taj za 300 kn cu gledat

 

Bio sam kod frenda sad i kaze da tu u dubravi u jednom bike ducanu njegov frend prodaje kendine gume (dosle mu navodno ovaj tjedan)

 

29 1.75 bez ripni, sad ne znam kakve su te kendine cijena je kaze 79 kn, on si ih bubnuo na bajs i kaze preporod.

Budem se jos malo vozio na ovima pa cu onda probat te kendine ako je tako velika razlika kako on kaze. 

 

ne cini mi se losa cijena. (napomena laik sam za gume za bicikl pa mi se mozda stvarno cini) :) 

Ako si več bicikl kupil na brzaka, nemoj barem U-Lock kupovat nabrzaka kao kruh u nekom dučanu.Dakle eto ti dolnji link, pa pročitaj prvi veliki post u toj temi, i vidi kaj se sve nudi na djelu preporučene U-Lock ponude do 300kn. To je U-Lock rang cijene koju moraš gledat, ak te još nekaj dodatno zanima oko izbora U-Lock-a, onda pitaj tamo u temi i nema frke.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/automobili-motori-bicikli/zastita-bicikla-krade/205057.aspx

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 21:51 (rambox).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Hahahahaha dobraa :) necu onda bar u lock brzo kupovat malo cu prolistat temu hvala na savjetu, iskreno nisam ni vidio da postoji.

 

Da morat cu cini mi se rijesit nesto s gumama pa sad prek ljeta koristit tanje a kad dode losije vrijeme ove moje. (nisam ocekivao da cu se prema gumama na biciklu morat ponasat kao prema gumama na autu  :) ) 

 

Sad kad vec imam bicikl vjerujem da cu se dosta vozit. Dugo sam cekao da se mogu pridruzit nekolicini prijatelja na bicikliranje.

 

Jos jednom hvala svima necu vise gnjavit decki uzivajte.

16 godina
online
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
rtg 1989 kaže...

Hahahahaha dobraa :) necu onda bar u lock brzo kupovat malo cu prolistat temu hvala na savjetu, iskreno nisam ni vidio da postoji.

 

Da morat cu cini mi se rijesit nesto s gumama pa sad prek ljeta koristit tanje a kad dode losije vrijeme ove moje. (nisam ocekivao da cu se prema gumama na biciklu morat ponasat kao prema gumama na autu  :) ) 

 

Sad kad vec imam bicikl vjerujem da cu se dosta vozit. Dugo sam cekao da se mogu pridruzit nekolicini prijatelja na bicikliranje.

 

Jos jednom hvala svima necu vise gnjavit decki uzivajte.

Ma ništa ne gnjaviš nema frke, zato su tu određene teme kao ova opčenita, i posebna tema oko zaštite bickla od krađe.Ako nisi siguran šta na kraju kupit ili izabrat, onda pitaš za neku konačnu preporuku, ako se ne moš udlučit šta kupit bio to bicikl ili U-Lock itd.

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
rtg 1989 kaže...

necu onda bar u lock brzo kupovat malo cu prolistat temu hvala na savjetu, iskreno nisam ni vidio da postoji.

Već neko vrijeme gledam za U-lock i ovo je najbolji omjer cijene/performansi što sam dosad našao. Isti takav imaju i u Rog-jomi i Žutom mačku, ali za 300 kn.

Jedino što ovi dostavljaju za 30 kn (negdje iz Osijeka su, no koliko sam skužio nemaju dućan), ali zato imaju besplatnu dostavu za potrošenih 750+ kn.

 

Obzirom da bi nabavio po jedan za kolegicu i za sebe, ako si za, naručio bi tri komada (ne moraš ništa uplaćivat unaprijed, nego kad se nađemo za primopredaju).

Dostava je besplatna, tako da nas izađe 260 kn/kom umjesto 300 kn/kom. Za brute model (16.8 mm šipka), mislim da je to odlična cijena.

 

Javi ako si za.

Gledam te!
15 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pozdrav ljudi! Može preporuka za udoban sic, da nema pritiska na prostatu, do 500kn?

Može dučan u Hr i EU, vozim MTB ali nije mi bitan izgled ni težina sica, samo da je "što zdraviji".

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Protea Jaska u Zg ti ima mjerenje guznih kostiju bez obaveze kupovanja ali ti imaju i solidan izbor pa ti odmah mogu preporučit.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pozdrav,

kupujem bicikl oko 1000kn i zanima me da li se ovaj isplati uzeti http://www.njuskalo.hr/mtb-bicikli/wheeler-900-pro-oglas-15491108

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice