Ispit za voditelja brodice

poruka: 4
|
čitano: 10.059
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Ispit za voditelja brodice

Zanima me polaganje za voditelja brodnice u Zagrebu, jeste li išli negdje za preporučiti, kako izgleda ispit i slično. Koliko čitam na internetu, pod dojmom sam da za A i B kategoriju postoji samo usmeni ispit, bez prakse? Jesam u pravu ili sam krivo nešto shvatio?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2019 16:03 (JozoBozo121).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ispit za voditelja brodice
Ne znam za ZG (položio lani u ST), imaš onu skriptu (mislim da je od Diverso Impex-a) pročitaš koji put i ne bi smjelo bit problema. Ja sam dobio 6/7 pitanja tipa: tko ima prednost u ovom slučaju (stavi ti figure dva broda čija se putanja sječe), simboli na karti (šljunak, podvodni kabel, dubina..,), očitaj koordinate na karti, svjetionik, radiopriemnik signal za hitnost, ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2019 18:41 (nani).
6 godina
protjeran
offline
Re: Ispit za voditelja brodice
JozoBozo121 kaže...

Zanima me polaganje za voditelja brodnice u Zagrebu, jeste li išli negdje za preporučiti, kako izgleda ispit i slično. Koliko čitam na internetu, pod dojmom sam da za A i B kategoriju postoji samo usmeni ispit, bez prakse? Jesam u pravu ili sam krivo nešto shvatio?

 Prije par godina je bilo bez prakse, brat mi je polagao. Vjerujem da je isto i danas. I nije teško 

10 godina
offline
Re: Ispit za voditelja brodice

ako se dobro sjećam...kada sam radio kao spasioc i trebali smo polagati za čamac, bilo je na Jarunu. Doduše davno je to bilo (prije cca 10god)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice