BOL Dizajn

poruka: 16
|
čitano: 5.172
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
BOL Dizajn

Ljudi pa što je ovo? BOL bi trebao biti primjer dobrog dizajna web stranice kao glavni IT portal u hr, ako ne i regiji. Ne žalim se na broj bannera. Ima ih previše, ali trebate i vi zaraditi koju kunu i sve ok. Ali pogledajte malo slike u prilogu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 15:18 (axos).
 
9 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: BOL Dizajn

Hvala na slikama, godinama nisam vidio taj spam, vjerojatno ni onda.

Jednom je netko rekao

"Have no ADBlock? How terrible.."

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 2:41 (kunof00).
13 godina
neaktivan
offline
Re: BOL Dizajn
kunof00 kaže...

Hvala na slikama, godinama nisam taj spam, vjerojatno ni onda.

Jednom je netko rekao

"Have no ADBlock? How terrible.."

 Malo mi je jadno da ih blokiran ako već održavaju sve ovo.

Imam jedan browser za one koji imaju normalne ads, i jedan s adblockom za one koji pretjeruju. Iako u zadnje vrijeme BOL naginje ovoj drugoj strani.

15 godina
offline
Re: BOL Dizajn

Ae pa kupi radije onaj papirnati uradak koji izrade mjesecno. Nece se obogatiti reklamama po webu.

Oni koji su gledali te reklame duze znali su odsutno promrmljati da 'bit ce to je, mora bit, nekakav test inteligencije..'

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
13 godina
neaktivan
offline
Re: BOL Dizajn
kunof00 kaže...

Ae pa kupi radije onaj papirnati uradak koji izrade mjesecno. Nece se obogatiti reklamama po webu.

Oni koji su gledali te reklame duze znali su odsutno promrmljati da 'bit ce to je, mora bit, nekakav test inteligencije..'

 Kupim kad ima što zanimljivo. Ali ne svaki. Prije sam kupovao pa bi ispalo da ga prelistam u pola sata i završi u kanti.

13 godina
neaktivan
offline
BOL Dizajn

Evo još jedan. Ovaj bonbon vam je pun pogodak. Nemožeš ni poruku poslat.

 
1 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: BOL Dizajn

Hvala na primjedbama. Radimo na uklanjanju problema i nadam se da će sve uskoro funkcionirati kako treba. Budući da je ovo expandable banner, postoji bug da se skočni prozori nađu ispod njega.

 

Nemojte bug.hr dodavati na adblocking listu :) Radije nam sugerirajte probleme na ovaj način pa ćemo ih nastojati otkloniti. Trudimo se da previše ne remetimo surfanje korisnika i oglase uglavnom smještamo na za to predviđene pozicije. Ali kao što ste rekli, radi se o izvoru prihoda koji je nužan za svakodnevno funkcioniranje portala.

Vinko Krištić | BUG Marketing
9 godina
protjeran
offline
Re: BOL Dizajn
vincimus kaže...

Hvala na primjedbama. Radimo na uklanjanju problema i nadam se da će sve uskoro funkcionirati kako treba. Budući da je ovo expandable banner, postoji bug da se skočni prozori nađu ispod njega.

 

Nemojte bug.hr dodavati na adblocking listu :) Radije nam sugerirajte probleme na ovaj način pa ćemo ih nastojati otkloniti. Trudimo se da previše ne remetimo surfanje korisnika i oglase uglavnom smještamo na za to predviđene pozicije. Ali kao što ste rekli, radi se o izvoru prihoda koji je nužan za svakodnevno funkcioniranje portala.

 

I tekako ga dodajem i uvijek cu ga dodavati na adblock listu, ne samo bug.hr vec i sve ostalo, surfanje je daleko ugodnije uz minimalno moguce reklama.

13 godina
neaktivan
offline
Re: BOL Dizajn
Ja bih nadodao da se mobilna stranica mora uredit, malo više funkcija da ima. Bolji pregled slika, mogućnost pregleda profila, quote funkcija. Tako neke sitnice, sam izgled je odličan, tu nemam primjedbe.
Since the hard kick pioneered the scene, no words are fit to describe how explosive the sound has become. With the force of headbangers and die hard producers, we are now at maximum power.
16 godina
offline
Re: BOL Dizajn
Gamer6669 kaže...
Ja bih nadodao da se mobilna stranica mora uredit, malo više funkcija da ima. Bolji pregled slika, mogućnost pregleda profila, quote funkcija. Tako neke sitnice, sam izgled je odličan, tu nemam primjedbe.

 Kažu ptičice da se na tome intenzivno radi, pa malo pričekaj.

8 godina
protjeran
offline
Re: BOL Dizajn

Svi adblock, briga vas za dizajn!

13 godina
neaktivan
offline
BOL Dizajn

Što je žalosno je da imaju mobilnu stranicu umjesto da imaju jednu stranicu ali sa reaktivnim dizajnom.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BOL Dizajn
Nova mobilna verzija portala i foruma je napokon funkcionalnija, pa ces mozda biti zadovoljniji;)
○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
13 godina
neaktivan
offline
BOL Dizajn

Ljudi dajte nam jednu veliku tipku na mobilnoj verziji stranice i foruma "verzija za pc". Ova mobilna verzija me ubija. Nepregledno je. Pogotovo me ubije kad kliknem forum i ne dobijem cijeli forum izlistan, nego par zadnjih tema. Samo izađem iz toga i prođe me volja za ikakvu daljnju interakciju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2015 11:55 (axos).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BOL Dizajn
axos kaže...

Ljudi dajte nam jednu veliku tipku na mobilnoj verziji stranice i foruma "verzija za pc". Ova mobilna verzija me ubija. Nepregledno je. Pogotovo me ubije kad kliknem forum i ne dobijem cijeli forum izlistan, nego par zadnjih tema. Samo izađem iz toga i prođe me volja za ikakvu daljnju interakciju.

klik na forum - vodi na aktivne teme, na dnu kojih (2-3 ekrana skrolanja) "prikaži više", za dalje...

 

hoćeš pregled svih podforuma? - hamburger meni i tamo izabereš PODFORUMI

 

hoćeš UVIJEK desktop prikaz? - hamburger meni izabereš "Desktop verzija" i to je to...

 

 

Zar je to tako komplicirano?!?

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: BOL Dizajn
Miro kaže...
axos kaže...

Ljudi dajte nam jednu veliku tipku na mobilnoj verziji stranice i foruma "verzija za pc". Ova mobilna verzija me ubija. Nepregledno je. Pogotovo me ubije kad kliknem forum i ne dobijem cijeli forum izlistan, nego par zadnjih tema. Samo izađem iz toga i prođe me volja za ikakvu daljnju interakciju.

klik na forum - vodi na aktivne teme, na dnu kojih (2-3 ekrana skrolanja) "prikaži više", za dalje...

 

hoćeš pregled svih podforuma? - hamburger meni i tamo izabereš PODFORUMI

 

hoćeš UVIJEK desktop prikaz? - hamburger meni izabereš "Desktop verzija" i to je to...

 

 

Zar je to tako komplicirano?!?

 Hamburger meni vješto skriven ispod onog "Slažem se" koje nikad ne kliknem.

Hvala na uputama.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice