BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...

poruka: 9
|
čitano: 2.550
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...

Konkretno, zasto Bug i Mreza nisu Iphone, Ipod itd... kompatibilni? U cemu je problem pa se ne mogu kupovati, citati preko ipoda ili iphone-a? Upravo sam htio da izvrsim kupovinu i download kad vidim da uopste nije optimizovano za istoimene?

 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...
Adin kaže...

Konkretno, zasto Bug i Mreza nisu Iphone, Ipod itd... kompatibilni? U cemu je problem pa se ne mogu kupovati, citati preko ipoda ili iphone-a? Upravo sam htio da izvrsim kupovinu i download kad vidim da uopste nije optimizovano za istoimene?

Zato što aplikacija koja je razvijana u suradnji s Pet minuta ne podržava druge platforme osima iPada. U startu smo forsirali tablet jer je na njemu daleko ugodnije čitati nego na 3,5, odnosno 4 inča ili treba raditi posebno rješenje koje ne bi bilo bazirano samo na običnom zumiranju PDF-a. Razvoj te nove aplikacije je na čekanju, istražujemo i neka nova rješenja (koja ne zahtijevaju tako puno rada i ulaganja kao što je bilo na našoj prvoj aplikaciji).

...
11 godina
neaktivan
offline
BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...
Pozdrav. Da ne otvaram novu temu, zanima me da li ako imam pretplatu na digitalno izdanje na ipadu, mogu citati i starije brojeve ili samo brojeve na koje sam pretplacen. Zelim kupiti pretplatu za 1 godinu pa me interesira posto pise da pretplatnici digitalnog izdanja imaju pravo na digitalnu arhivu, zasto ne bi i ja kao pretplatnik digitalnog izdanja imao to pravo. Hvala
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...
ssebastijan kaže...
Pozdrav. Da ne otvaram novu temu, zanima me da li ako imam pretplatu na digitalno izdanje na ipadu, mogu citati i starije brojeve ili samo brojeve na koje sam pretplacen. Zelim kupiti pretplatu za 1 godinu pa me interesira posto pise da pretplatnici digitalnog izdanja imaju pravo na digitalnu arhivu, zasto ne bi i ja kao pretplatnik digitalnog izdanja imao to pravo. Hvala

Kupci digitalnih izdanja preko iTunesa (bilo pojedinačno, bilo kroz pretplatu) imaju pravo na preuzimanje tih izdanja u bilo koje doba i bilo kada, odnosno i nakon što im istekne pretplata. Nemaju mogućnost preuzimanja brojeva koje nisu kupili (izravno ili kroz pretplatu).

 

Pretplatnici na tiskano izdanje Buga imaju pravo na pristup svima brojevima koji se nalaze u iPad arhivi u periodu dok im traje pretplata.

...
10 godina
offline
BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...

Bug aplikacija na iPad Mini 3 iOS 10.0.2 se ruši svakih par minuta do čitam.

Do sada koliko sam je koristio više od godinu dana to se nikad nije dogadjalo.

Nadam se da će ovu poruku vidjeti oni koji rade na razvoju aplikacije.

 

Pozdrav

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...

I meni se ruši Bug aplikacija na iPad 4 (IOS 10.1.1. ako se ne varam). U čemu je problem?

11 godina
offline
BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...

Od nadogradnje na iOS 10 aplikacija radi jako loše, nakon kračeg vremena se ruši. toliko je nečitljivo da članke screenshotam i čitam u photo galeriji, zbilja je potreban fix. iPad mini 2 iOS 10.1.1

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...
Exilo kaže...

Od nadogradnje na iOS 10 aplikacija radi jako loše, nakon kračeg vremena se ruši. toliko je nečitljivo da članke screenshotam i čitam u photo galeriji, zbilja je potreban fix. iPad mini 2 iOS 10.1.1

 Radi se na fixu, nadamo se da će popraviti stvar...

 

Ja sam ostao na 9.3 (stari iPad, 10 ni ne mogu preuzeti) i meni radi savršeno. Ali naravno, to svima ostalima ništa ne znači.

...
11 godina
offline
BUG i Mreza na Ipad, iPhone, Ipod...

Evo samo da kažem jednu pozitivnu, od kad sam preuzeo ovomjesečni broj BUG-a aplikacija mi se nije srušila niti jedanput tako da je sada super

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2017 18:35 (Exilo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice