Kupovina starog BUG-a (10. mjesec)

poruka: 2
|
čitano: 947
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kupovina starog BUG-a (10. mjesec)
Postovani,

postoji li opcija naruciti prosli broj BUG-a tj. za deseti mjesec?

Ovo je prvi BUG koji sam propustio (ne znam ni sam kako) od kako ga kupujem (a kupujem ga vec cca. petnaest godina i vise) pa bi ga volio naruciti ako je ikako moguce?

Nije mi problem ni postarina, ni bilo kakvi troskovi, ali ne bi volio ostati bez toga broja pa ako je ikako moguce, molim Vas da mi javite kako ga kupiti ili mi poslati ponudu pa da odmah napravim narudzbu.

Uistinu ne bi volio rabljeni i otvarani BUG pa ako je moguce kupiti novi i zapakirani, molim Vas da mi javite kome da se obratim za izradu ponude.

Hvala unaprijed na odgovoru.

P. S.

Ne znam postoji li vec slicna tema, ali nisam uz stolno racunalo pa nemam trenutno mogucnost na miru pregledati sve teme pa se unaprijed ispricavam ako sam napravio duplu temu ili bilo sta slicno tome.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kupovina starog BUG-a (10. mjesec)

Javi se Vesna1, odjel pretplate i distribucije. Samo klikni kvačicu da kopija poruke ide i na mail.

 

Možda ti može pomoći...

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice