Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.501.745
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
BlackDwarf kaže...

Ima li neki box na kojem radi RTL Play i A1 tv za van (ne mislim na Xplore TV)?

 Firestick 4K

14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Dolaze dva nova modela: Firestick TV (2020) i Firestick Lite 30.09.

1080p oba modela, imaju novi UI i trebali bi biti snažniji od starog Firesticka oko 50%.

Firestick 4K bi ostao u distribuciji.

 

https://www.amazon.co.uk/s?k=fire+tv+stick+2020&i=amazon-devices&ref=nb_sb_noss

 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Za rtl play treba google services.
Inace posjedujem obicni firestick. Instalirao sam google service i play, ali rtl aplikacija rusi se.

A1 aplikacija ne dopusta logiranje jer nije podrzan uredaj.

Provjereno radi na 4k ili samo preporuka uredaja?
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Mi TV Stick je dobio update build 536 koji je izašao i kod nas u Hr te je popravio neke stvari.

CPU clock je dignut sa 1.2 na 1.416MHz.

Raspoloživa memorija je bolje optimizirana te je dignuta sa 300 na nekih 420 MB.

Na akciji je u Xiaomi Store 249 kuna, i dalje se zagrijava,lag je dosta manji i sinkronizacija bolja, ovo je sada ok sa obzirom na akcijsku cijenu do 06.10. i da je Android TV sa L1 certifikatom za Netflix,Amazon ...

Uz to su i jedini ovlašteni distributeri za Hr te jedini imaju ovlašteni servis Bijelić.

 

https://mi.hr/mi-tv-stick

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 15:02 (Joe Cooker).
Moj PC  
1 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mi stick identičan kao firestick od 1gb rama i on ima iste boljke ,tu i tamo zatrza jer ima malo rama npr arena sport u max tv to go inače sjajan uređaj brz i fluidan
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Naručio Mi TV Stick, za 250kn odlična prilika. Javim dojmove nakon što stigne.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Fierestick 4k

Da li netko zna bih li ovaj uređaj https://bit.ly/30f17Ss mogao spojiti na firestick. Iako, je orginalno napravljan za MacBook-a, kao što i piše na web stranici. Inače moram kupiti dva druga uređaja.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav,

 

Starom je grom izgorio stari Android box(neki kineski, neznam tocno koji). Sada treba novi a koristio bi ga isključivo za gledanje Max TV To Go.

Na starom mu nisu radile Arene Sport (pretpostavljam jer taj box ih nije podržavao) i dosta mu je štekalo na HD programima.

 

Može preporuka za novi Android Box na kojem mu to neće štekat i na kojem će vidjeti Arene Sport?

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

xiaomi mi box s je nekako best plug and play i firestick 4k nije loš al nije plug and play

16 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Za vlasnike Fire tv stick: ima li HBO aplikacije za skinuti na Amazon app store? Može li se gledati HBO preko Fire Tv sticka? Uskoro će Prime day na Amazonu pa razmišljam o kupovini Fire Tv sticka. Čini se po vašim postovima da je bolji od Xiaomi Mi tv sticka.
Pathos rule the waves
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 17:29 (Pathos).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mzopg kaže...
ja-on kaže...
Tako nešto ali još dodaš carinu i pdv, malo previše, po cijeni ovi gore kad valjali, super, ali kao što kaže kolega-nemaju antenski ulaz!
,

Imaš ga TU za 10$ više, ali bez carine i PDVa uz EU priority line. Nećeš naći combo box povoljnije, barem ja nisam vidio da ima nešto povoljnije.

 Dosta povoljno samo zašto ne bi bilo carine, a porez? Može li kod njih plaćanje Maestro karticom?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ja-on kaže...
mzopg kaže...
ja-on kaže...
Tako nešto ali još dodaš carinu i pdv, malo previše, po cijeni ovi gore kad valjali, super, ali kao što kaže kolega-nemaju antenski ulaz!
,

Imaš ga TU za 10$ više, ali bez carine i PDVa uz EU priority line. Nećeš naći combo box povoljnije, barem ja nisam vidio da ima nešto povoljnije.

 Dosta povoljno samo zašto ne bi bilo carine, a porez? Može li kod njih plaćanje Maestro karticom?

Kinezi imaju tu shemu slanja pod nazivom "EU priority line" kako bi se izbjegla carina (pdv). Prvo šalju na neku od svojih adresa u drugoj EU državi, obično u Njemačku i onda tamo prepakiraju i šalju za RH, tako da kad dođe do naše carine ispada da paket stiže iz Njemačke, a kako smo svi u EU onda nema carinjenja unutar EU država.

 

Za maestro kartice ne znam, ja plaćam preko paypala, to mi je dodatno osiguranje. Možeš maestro vezati uz paypal račun pa si na istom. Samo kod plaćanja ne koristi paypal konverziju jer nije povoljna već odabereš bank/card konverziju.

12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Stigao mi je Mi Tv Stick, sve u roku od 48h od uplate. Kupljen u Mi Store kod nas.

 

Stick je fora, rekao bi da je to nekakva light verzija Box-a i sasvim je dovoljan za manje zahtjevne korisnike.

U usporedbi sa Box-om nema nikakve portove (USB i slično) ima samo ulaz za napajanje putem USB porta na TV-u ili preko strujnog adaptera, kabel i adapter se dobije u kutiji.

Od izlaza ima naravno HDMI.

 

Sve radi bez problema, prvo se prođe osnovno podešavanje, konekcija na Wi-Fi. Napravio sam upgrade jer je izašla nova verzija i krenuo sa korištenjem.

Ima google trgovinu za skidanje dodatnih aplikacija.

 

Čitao sam negdje da se dosta grije, ali ja to nisam primijetio, nakon cjelodnevnog gledanja netflixa stick je lagano ugrijan, osjeti se na dodir, ali ništa strašno.

 

Netflix radi bez problema u fHD.

Jedino što mi nije radilo kod netflixa je podešavanje titlova, znači tilovi su takvi kakvi su ne utječu na njih postavke koje se mogu podesiti preko netflix sučelja, tipa veličina, boja i slično.

 

Osjeti se da bi još 1GB RAM-a dobro došao, ali nije to ništa strašno. Ja vidim razliku kad se prebacim sa Mi TV Boxa, tamo je sve fluidnije, brže, ovdje nekad zna malo zaštekati ili sporije raditi, uglavnom se to odnosi na navigaciju po izbornicima i učitavanje aplikacija, jednom kad krene stream onda sve radi bez greške.

 

Kodi nisam još stigao testirati, vjerujem da će i on raditi ok, ali za sada mi je bilo primarno ubaciti Netflix.

 

Isprobati ću još HRTi aplikaciju, nisam siguran da će ona raditi jer je toliko spora i kilava da meni na Mi Boxu radi dosta sporo.

 

Uglavnom za 250kn odlična kupovina koja pretvara obični TV u "pametni".

 
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
BlackDwarf kaže...

Ima li neki box na kojem radi RTL Play i A1 tv za van (ne mislim na Xplore TV)?

 

A na kojem ne radi? Meni uredno radi RTL Play na svim androidima koje imam u kući, uključujući box H96 Pro. Za A1 za van ne znam, ali mi radi HRTi, MaxTV 2 Go... Sve besprijekorno.

 

I taj box sa 4 gige memorije koštao je 230 kuna, pokreće čak i zahtjevnije Kodi buildove bez da štucne (iako se na brzom mobitelu vidi razlika), tako da mi stvarno nije jasno što vam je da kupujete uređaje s 1 gb ram-a.

 

Uglavnom, ovakve "trivijalne" aplikacije kao što su HRTi i RTL Play praktički ni ne doživljava da mu se vrte u sustavu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 21:20 (Yo Momma).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Yo Momma kaže...

 

I taj box sa 4 gige memorije koštao je 230 kuna, pokreće čak i zahtjevnije Kodi buildove bez da štucne (iako se na brzom mobitelu vidi razlika), tako da mi stvarno nije jasno što vam je da kupujete uređaje s 1 gb ram-a.

Kako ti radi Netflix na tom boxu?

 

Imam nekoliko takvih kutija, problem je što im netflix radi maksimalno u 480p. Meni je ovaj Tv Stick bio primarno za Netflix u full HDu 1080p, eventualno još HRTi i RTL Play. Za 250kn nisam pronašao bolje rješenje. Prvo sljedeće je Mi Box S za duplo više novaca.

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Yo Momma kaže...
BlackDwarf kaže...

Ima li neki box na kojem radi RTL Play i A1 tv za van (ne mislim na Xplore TV)?

 

A na kojem ne radi? Meni uredno radi RTL Play na svim androidima koje imam u kući, uključujući box H96 Pro. Za A1 za van ne znam, ali mi radi HRTi, MaxTV 2 Go... Sve besprijekorno.

 

I taj box sa 4 gige memorije koštao je 230 kuna, pokreće čak i zahtjevnije Kodi buildove bez da štucne (iako se na brzom mobitelu vidi razlika), tako da mi stvarno nije jasno što vam je da kupujete uređaje s 1 gb ram-a.

 

Uglavnom, ovakve "trivijalne" aplikacije kao što su HRTi i RTL Play praktički ni ne doživljava da mu se vrte u sustavu.

Možda da pogledaš zadnjih nekoliko stranica bilo bi ti jasno, onaj ko želi Netflix,HBO, Amazon... treba uređaj sa L1 certifikatom i podrškom od tih streaming servisa za gledanje FHD/4K ovisno o snazi uređaja i vrsti pretplate.

H96 Pro može samo 480p za te streaming servise.

 

BE HAPPY 要開心 : )
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Kako ti radi Netflix na tom boxu?

 

Imam nekoliko takvih kutija, problem je što im netflix radi maksimalno u 480p. Meni je ovaj Tv Stick bio primarno za Netflix u full HDu 1080p, eventualno još HRTi i RTL Play. Za 250kn nisam pronašao bolje rješenje. Prvo sljedeće je Mi Box S za duplo više novaca.

 

Volio bih da ti to mogu provjeriti, ali nemam Netflix account, sve gledam preko Kodija. Aplikacija je na njemu, ali ne mogu ništa s njom jer nemam login.

Ako hoćeš moj best shot, ja bih očekivao da će 4K sadržaji, recimo, trzati jer je procesor četverojezgreni na 1 Ghz. Ja nemam 4K tv tako da tu rezoluciju nisam ni isprobavao u Kodiju, niže od toga mi radi besprijekorno. Pogledao sam recenzije na Youtubeu, jednom 4K trza, drugom radi bez greške, kao da imaju drugi model.

 

Topli savjet za buduće kupnje, nemoj ništa takvo kupovati kod nas. Ja sam ovo kupio prije mjesec dana jer mi je grom spržio prethodni box. Trebao mi je novi hitno, obišao sam sve naše trgovine i na kraju odustao jer vidim da naše trgovine operiraju po sistemu ak prođe, prođe. Android boxovi relativno su "niche" tržišni segment, tako da je opskrbljenost slaba i modeli su im pretpotopni.

 

Evo konkretno, Elipso u City Centru je imao cijenom prihvatljiv box od nekih 370 kuna, dok nisam vidio da se radi o uređaju s 1 gb ram-a i 8 gb pohrane. Doslovno nisam mogao vjerovati, porazgovarao sam se s prodavačem i obojica smo se šeretski nasmijali. Drugi box specifikacija sličnih ovome koji sam kupio bio je preko 600 kuna.

 

Tako da, pravac AliExpress, Gearbest, naruči nešto što šalju s EU skladišta tako da nema karine i dobit ćeš bar triput bolji omjer uloženo/dobiveno. Uglavnom, osobno u današnje vrijeme uređaj s gigom rama ne bih smatrao dobrom kupnjom ni da je 50 kn.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 21:56 (Yo Momma).
10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Duboko se ispričavam, ispravak netočnog navoda. Gore spomenuti box platio sam na AliExpressu 273 kune s poštarinom. Poslano sa službenog skladišta u Francuskoj, tako da je to bila krajnja cijena.

Uz uređaj sam osim njegovog daljinskog dobio i onu daljinsku tipkovnicu s ugrađenim touchpadom, koja kod nas na njuškalu sama košta 120 kuna. Definitivno najbolja stvar koju možete imati uz Android box, nevjerojatno praktična spravica koja strašno pojednostavljuje instalacije Kodi buildova, kod kojih često treba nešto upisivati. Ili upisivanje upita u razne search boxove, jubito i slično.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2020 21:55 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Firestick ima 1 gigu rama, a Firestick 4K 1.5 gige pa su najprodavaniji uređaji zadnjih par godina.

Firestick 4K radi jako dobro i optimiziran je vrhunski, a bio je na akciji za 230 kuna prije dan-dva.

Ovi uređaji koji nemaju certifikat nisu za Netflix i ostale streaming servise koji se plaćaju,a i kvaliteta im je upitna u tom cjenovnom rangu. Nije sve u gigama iako dobro dođu, ali tada su certificirani uređaji jako skupi kao NVIDIA Shield.

 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav svima.

Imam non smart Panasonic na kojem je kineski android TV, sve radi zadovoljavajućer već par godina. S obzirom da TV nema DVB-T2 htio bih zamijeniti android TV sa novim na kojem ću moći objediniti obje stvari. Koliko vidim nema baš puno opcija. Xiaomi Mi box se čini OK jedino što ne znam da li u njega mogu ukopčati DVB-T2 USB stick. Ima li netko s time iskustva? Imate li preporuku za uređaj koji će objediniti android tv box i DVB-T2?
Zahtjevi su mali, YouTube, Kodi i eventualno Netflix sve do FullHD.

Vidim da Mi box ima samo jedan USB, volio bih imati žičani eth. priključak i DVB tuner pa bi trebao neku USB hub da ih oba priključim. Komplikacije. Ima li netko iskustva s time?

 

Hvala.

 

Pozdrav

Alen

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 10:53 (alen231).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Joe Cooker kaže...

Firestick ima 1 gigu rama, a Firestick 4K 1.5 gige pa su najprodavaniji uređaji zadnjih par godina.

Firestick 4K radi jako dobro i optimiziran je vrhunski, a bio je na akciji za 230 kuna prije dan-dva.

Ovi uređaji koji nemaju certifikat nisu za Netflix i ostale streaming servise koji se plaćaju,a i kvaliteta im je upitna u tom cjenovnom rangu. Nije sve u gigama iako dobro dođu, ali tada su certificirani uređaji jako skupi kao NVIDIA Shield.

 

 

Ne gledam te plaćene usluge tako da ti vjerujem na riječ da možda nisu za to. Ovi stickovi možda su savršeni za to, ali vjerojatno nisu za puno toga drugoga, recimo bilo kakav multitasking.

Ali kratak osvrt na kvalitetu. Što je kvaliteta? Tim više što je sva ta elektronika iz Kine, sastavljena od sličnih ili istih komponenti.

Prethodni box u tom cjenovnom rangu izdržao je 4 godine cjelodnevne upotrebe. Da nije imao nesreću što je na vikendici bez gromobrana ostao uključen u struju onu noć kad je tuča polupala aute po Dugoj Resi, radio bi i sad.

Također, prethodni i trenutni box stigli su s predinstaliranim aplikacijama koje su savršeno optimizirane za njega, obiljem repozitorija, prilagođenim YouTube aplikacijama, sučelje je brzo i stabilno, još su k tome i fino rootani - ukratko, širok šor za korisnike koji se iole razumiju u Android i kompletan centar multimedijske zabave u maloj kutijici.

In my book, ovime su zadovoljeni svi kriteriji kvalitete.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 11:05 (Yo Momma).
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Rekao si kolegi koji gleda Netflix zašto uzima uređaj koji je certificiran za Netflix.

Dao si za preporuku uređaj koji podržava 480p, to su kruške i jabuke.

Skroz druga stvar su rootani uređaji i druga im je namjena, ali oni imaju problema i sa servisima tipa MaxTV to GO i sl.

Nije problem složiti Kodi sa BG buildom ili nešto tako, a i za druge namjene, ali o tome nije kolega govorio da mu je primarno iako i to radi ok pogotovo ako se Kodi malo naštima.

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 12:00 (Joe Cooker).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Joe Cooker kaže...

Rekao si kolegi koji gleda Netflix zašto uzima uređaj koji je certificiran za Netflix.

Dao si za preporuku uređaj koji podržava 480p, to su kruške i jabuke.

Skroz druga stvar su rootani uređaji i druga im je namjena, ali oni imaju problema i sa servisima tipa MaxTV to GO i sl.

Nije problem složiti Kodi sa BG buildom ili nešto tako, a i za druge namjene, ali o tome nije kolega govorio.

 

A gdje sam ja to njemu preporučio da kupi moj konkretni uređaj?

Istina, nisam shvatio da je Netflix jedino zbog čega kupuje uređaj tako da je moje pitanje bilo zašto uzima uređaj tako slabih specifikacija.

Moja preporuka je bila da ako može, neka naručuje izvana jer će proći doslovno 3 puta jeftinije, štogod da kupio.

Također sam naveo da mi MaxTV 2 Go, HRTi i RTL Play rade bez greške.

Za Netflix sam rekao da ne znam jer ne mogu provjeriti.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Yo Momma kaže...
Volio bih da ti to mogu provjeriti, ali nemam Netflix account, sve gledam preko Kodija. Aplikacija je na njemu, ali ne mogu ništa s njom jer nemam login.

Tako da, pravac AliExpress, Gearbest, naruči nešto što šalju s EU skladišta tako da nema karine i dobit ćeš bar triput bolji omjer uloženo/dobiveno. Uglavnom, osobno u današnje vrijeme uređaj s gigom rama ne bih smatrao dobrom kupnjom ni da je 50 kn.

Netflix možeš lako testirati, napraviš login u par minuta i imaš 30 dana potpuno besplatno korištenje kompletnog Netflixa bez limita. Nakon toga samo odjaviš korištenje, poslati će ti par dana prije isteka podsjetnik.

 

Uređaj s gigom je u ovoj situaciji jedina dobra, a povoljna opcija s obzirom da će se koristiti za Netflix. Jeftina kineska kutija i sa 16GB Rama tu ne pomaže, bez obzira što ima superiorniji hardware.

I još jedna sitnica, software (ROM) je jako bitan i imao sam box sa 2GB Rama koji radi 5x brže i bolje od jeftinog Kineza sa 2-3x više Rama i boljim hardwareom. Naravno može se staviti custom ROM i onda radi puno bolje, ali to nije za svakoga i neće se svatko s tim gnjaviti.

 

Ovaj stick sam spojio starcima i oni su super zadovoljni. Objasniti njima kako Kodi radi, pa kako se štelaju titlovi i slično bi bilo jako komplicirano.

Njima ne treba nikakav multitasking, upale TV, stisnu Netflix gumb na daljincu i to je to.

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Yo Momma kaže...
Joe Cooker kaže...

Rekao si kolegi koji gleda Netflix zašto uzima uređaj koji je certificiran za Netflix.

Dao si za preporuku uređaj koji podržava 480p, to su kruške i jabuke.

Skroz druga stvar su rootani uređaji i druga im je namjena, ali oni imaju problema i sa servisima tipa MaxTV to GO i sl.

Nije problem složiti Kodi sa BG buildom ili nešto tako, a i za druge namjene, ali o tome nije kolega govorio.

 

A gdje sam ja to njemu preporučio da kupi moj konkretni uređaj?

Istina, nisam shvatio da je Netflix jedino zbog čega kupuje uređaj tako da je moje pitanje bilo zašto uzima uređaj tako slabih specifikacija.

Moja preporuka je bila da ako može, neka naručuje izvana jer će proći doslovno 3 puta jeftinije, štogod da kupio.

Također sam naveo da mi MaxTV 2 Go, HRTi i RTL Play rade bez greške.

Za Netflix sam rekao da ne znam jer ne mogu provjeriti.

 

 Na max tv to go ti rade arene na rootanom uređaju?

Ma sve 5, nije bitno tko je u pravu nego da kolege imaju prave informacije i da pomažemo jedni drugima.

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 12:18 (Joe Cooker).
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

I još jedna sitnica, software (ROM) je jako bitan i imao sam box sa 2GB Rama koji radi 5x brže i bolje od jeftinog Kineza sa 2-3x više Rama i boljim hardwareom. Naravno može se staviti custom ROM i onda radi puno bolje, ali to nije za svakoga i neće se svatko s tim gnjaviti.

 

To je savršeno točno. Optimizacija je majka, iako ni ona nije svemoguća. Svi znamo kako je to funkcioniralo s mobitelima sve dok hardver nije nadjačao i najgori bloatware kojim su ih proizvođači zagušivali.

Za divno čudo, ja do sada nisam primijetio sličnu pojavu na boxovima, ali vjerujem da postoji. Uglavnom dolaze samo s potrebnim stvarima. I sve se daju deinstalirati jer su uređaji najčešće rootani.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 12:25 (Yo Momma).
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
 Na max tv to go ti rade arene na rootanom uređaju?

Ma sve 5, nije bitno tko je u pravu nego da kolege imaju prave informacije i da pomažemo jedni drugima.

 

Ne, imam onaj najosnovniji paket, žena dobila besplatno uz mobitel :) Znači, nema nikakvih sportskih kanala, samo naši lokalni, par filmskih, glazbenih i dokumentarnih, Baby TV i možda Boomerang

Te arene mi rade na Kodiju, ako je ta informacija od nekog značaja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 12:31 (Yo Momma).
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Joe Cooker kaže...
Yo Momma kaže...
Joe Cooker kaže...

Rekao si kolegi koji gleda Netflix zašto uzima uređaj koji je certificiran za Netflix.

Dao si za preporuku uređaj koji podržava 480p, to su kruške i jabuke.

Skroz druga stvar su rootani uređaji i druga im je namjena, ali oni imaju problema i sa servisima tipa MaxTV to GO i sl.

Nije problem složiti Kodi sa BG buildom ili nešto tako, a i za druge namjene, ali o tome nije kolega govorio.

 

A gdje sam ja to njemu preporučio da kupi moj konkretni uređaj?

Istina, nisam shvatio da je Netflix jedino zbog čega kupuje uređaj tako da je moje pitanje bilo zašto uzima uređaj tako slabih specifikacija.

Moja preporuka je bila da ako može, neka naručuje izvana jer će proći doslovno 3 puta jeftinije, štogod da kupio.

Također sam naveo da mi MaxTV 2 Go, HRTi i RTL Play rade bez greške.

Za Netflix sam rekao da ne znam jer ne mogu provjeriti.

 

 Na max tv to go ti rade arene na rootanom uređaju?

Ma sve 5, nije bitno tko je u pravu nego da kolege imaju prave informacije i da pomažemo jedni drugima.

 

ne rade mu sigurnom, koliko znam zasad samo firestikovi, mi box i shield imaju funkcionalne arene preko max to go, ne rade na nicem drugom.

10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
 

ne rade mu sigurnom, koliko znam zasad samo firestikovi, mi box i shield imaju funkcionalne arene preko max to go, ne rade na nicem drugom.

 

Ili bilo koji drugi nerootani box, ako takav postoji. Ako uređaj nije rootan i ako je aktiviran paket, nema razloga da ne radi. Kome je to važno i kome se da, može "odrootati" uređaj.

 

 

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Yo Momma kaže...
 

ne rade mu sigurnom, koliko znam zasad samo firestikovi, mi box i shield imaju funkcionalne arene preko max to go, ne rade na nicem drugom.

 

Ili bilo koji drugi nerootani box, ako takav postoji. Ako uređaj nije rootan i ako je aktiviran paket, nema razloga da ne radi. Kome je to važno i kome se da, može "odrootati" uređaj.

 

 

Nemoj dijeliti savjete ako ne znaš dovoljno, sada da objašnjavam o "odrootanom" uređaju koje ne pomaže i o fixu koji postoji da prikazuje da uređaj nikada nije bio rootan, a opet ne pomaže nema smisla.

 

 

 

BE HAPPY 要開心 : )
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice