Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 789.081
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Card sharing
speedy56 kaže...
David87 kaže...

*ebeš MaxTV-a, tak i tak gledam najviše PowerVU Discovery kanale na 0.8W, a oni koji nemaju liniju to mogu gledat for free, samo se skinu ključevi i miran si 2-3 mjeseca

 To su samo ovi discovery i animal planeti, ili ima i nekih sportskih?

 Nema sportskih, samo dokumentarni (svi sa prijevodom):

Animal Planet HD

Discovery Science HD

Discovery HD

Discovery Channel HD

Discovery Showcase HD

DTX HD

ID Xtra HD

8 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
David87 kaže...
Buljko kaže...
DangerousB kaže...

jel ko uzimao linije sa aliexpressa? vidim nude i tamo cccam i sl.. za malo para

 

Ja uzeo, $8 godina dana. Radi, sad već preko 8 mjeseci, više nego dobro.

 

 Šta se sve nudi od paketa i satelita na tim linijama?

 Sorry, totalno kasnim s odgovorom, nisam često na ovom forumu. Od ovog što ja mogu gledati, od glavnih paketa rade Sky Deutschland, španjolci, poljaci (NC+ i Polsat).. Najbolje da se uzme test linija, te da se vidi što točno radi i kako.

5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Ima li si pomaka sa maxom. Oće li se uspit riješit kartice da prorade programi.. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Card sharing

Pozzz svima,

 

rekao sam vam vec jedanput da ce max samo kod par ljudi radit, radi i kod mene sve u cs. Ali nece to bit

za nikoga vise,  tako veli taj lik od koga ja imam. On i jos par njih su to napravili i nemoze niko doci do linija samo ako ga neko zna. Ja sam imao srece i znam mu prijatelja tako da imam liniju. To sto znam je da ide samo preko oscam, radi sve vrhunski neznam dali je ikad zastekalo. I ja bi volio sa svi imamo ali neide. Nemogu dati ni nekima koje ja znam tako da nemoze svako da dobije max, jednostavno sam imao srece sto ga zna moj dobar kolega.  

 

Lp

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Card sharing

dobro, znamo, naglasia si već par puta samo mi nije jasno čemu više CS, CS je mrtav. jaimam dream 920 sa CS i na njemu iptv i odkad imam iptv nisam nikad više upalia cs, 

na iptvu sve radi savršeno na dreamu

a šta ovaj mudrac veli da su poasili neke kartice na max tv, prominili su sve karice i išli na sistem kodiranja sky italia, barem mi je tako ostalo u sjećanju

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
karlanal kaže...

a šta ovaj mudrac veli da su poasili neke kartice na max tv, prominili su sve karice i išli na sistem kodiranja sky italia, barem mi je tako ostalo u sjećanju

Lol o cemu ti? Maxtv u videoguardu? Malo sutra, maxtv je nagra 3. Taj "mudrac" je dobro napisao, HT je pogasio sve kartice koje su isle u sharing i zato je stao maxtv preko CS-a. Prouci malo temu prije ruganja.

15 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...
karlanal kaže...

a šta ovaj mudrac veli da su poasili neke kartice na max tv, prominili su sve karice i išli na sistem kodiranja sky italia, barem mi je tako ostalo u sjećanju

Lol o cemu ti? Maxtv u videoguardu? Malo sutra, maxtv je nagra 3. Taj "mudrac" je dobro napisao, HT je pogasio sve kartice koje su isle u sharing i zato je stao maxtv preko CS-a. Prouci malo temu prije ruganja.

 Svi znamo to, ali i dalje je nepoznato kako su oni identificiiali te kartice.... Mene to zanima...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
acarnoje kaže...

 Svi znamo to...

 Ocito ne znaju svi...

8 godina
offline
Card sharing

@karlanal 

cs nije mrtav i nikad nece bit. Samo treba poznavat prave ljudi. Toliko puno pakete rade na cs i uvijek ce nesto radit. A slika je mrak ako imas jos dobru televiziju. Imao sam i ja iptv ali kad gledam recimo sportklub HD na iptv nije dobra ko na cs’u HD. Nije to lose ali nikad se nemoze usporedit sa cs.

 

lp

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Gledam ja prek iptv-a ali slika nije tak dobre kvalitete ko na cs-u, to nije ni takav problem nego kašnjenje me živcira i slika nije dobvoljno fluidna, zamara oči

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Neke informacije imam da se arene opet malo otključaju na cs pa opet zaključaju. Jedan dan malo radi arena 1 i arena 4...pa nakon toga arene 2 i 3..pa onda opet par dana ništa... Ima li ko informacija išta o tome.. Jel ko probava. . 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
nikson97 kaže...

Neke informacije imam da se arene opet malo otključaju na cs pa opet zaključaju. Jedan dan malo radi arena 1 i arena 4...pa nakon toga arene 2 i 3..pa onda opet par dana ništa... Ima li ko informacija išta o tome.. Jel ko probava. . 

nista od toga do daljnjeg, osim ako imas prave linije

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 20:18 (CrossDeath).
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Pitanjce jedno ako ko ima informaciju. Da li se može na IPTV programima mijenjat rezolucija. Tj ivaj moj provider da li može ograničit rezoluciju da bude na 1280 x 760. Tako da bi onda Iptv manje štekao. Ovako mi dosta programa vrti u Full HD rezoluciji pa dosta zapinje. Eto ako ko ima informaciju ili nešto nek javi

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Ovo je CS tema, za pitanje o iptv idi na forum gledanje Tv programa preko interneta...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Ovo je CS tema, za pitanje o iptv idi na forum gledanje Tv programa preko interneta...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Ma ja i koristim samo cs.  Nego imam samo programe od max tv na iptv... Sve sam ubacio u isti resiver... Pa sam zato pitao... Inače ja samo cs i koristim jer 10 puta bolji od iptv

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Jel zna neko šta se dogodilo sa Sky Sport 1 HD i Sky Sport Bundesliga 1 HD... Ne rade ima dva dana... Jesu minjali frekvencije ili šta

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Card sharing

Jel moguće gledati Njemački Sky preko CS-a?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Da... Cijeli paket radi u cs... Samo ima dva dana sky sport 1 i sky sport bundesliga 1 u hd ne rade... Ostalo sve vrti

14 godina
offline
Re: Card sharing
nikson97 kaže...

Da... Cijeli paket radi u cs... Samo ima dva dana sky sport 1 i sky sport bundesliga 1 u hd ne rade... Ostalo sve vrti

 To je samo privremeno ili nikako ne rade?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Od jučer nikako ne rade... Sky aport 2 radi i dalje a sky 1 neće...sad ne znam jesu mijenjali frekvencije ili nešto drugo... 

14 godina
offline
Re: Card sharing
nikson97 kaže...

Od jučer nikako ne rade... Sky aport 2 radi i dalje a sky 1 neće...sad ne znam jesu mijenjali frekvencije ili nešto drugo... 

 Ako je Frq, to se lako provjeri. Jel ima UHD kanala?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Card sharing

čačkaju oko kartica da spriječe cs... koliko će uspjeha biti, vidjet će se uskoro

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Uhd kanale nisam nikad ni gleda

14 godina
offline
Re: Card sharing
nikson97 kaže...

Uhd kanale nisam nikad ni gleda

 To znači da ih ima ili ne? Znam da ih ima par free, al ti me ne zanimaju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 20:54 (x18x05x).
9 godina
offline
Card sharing

Dva Sky Sporta su 4K ali ne rade preko CS-a. Na 13e radi par 4k kanala, pa i poljski Canal+ na kojem zna bit utakmica.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Card sharing
Lil Dice kaže...

Dva Sky Sporta su 4K ali ne rade preko CS-a. Na 13e radi par 4k kanala, pa i poljski Canal+ na kojem zna bit utakmica.

 Onda ostajem na iptv-u. Hvala za info.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
offline
Re: Card sharing
Znaci, koji se 4k kanali mogu gledati preko cs-a? To mene isto zanima..
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Card sharing

Ovo radi kod mene na 13 i 19.2e. Prva tri su najzanimljivija, zna bit utakmica i serija/filmova.

 

Canal + 4K Ultra HD

Rai 4K

RTL UHD

NASA TV UHD

Travelxp 4K Europe

Eutelsat 4K1

SES Ultra HD Demo Channel

UHD1 by Astra

Fashion One 4K

QVC Deutschland

Pearl TV

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Card sharing

Ide li kome a1 preko cs?

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice