Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 788.288
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Ma jebeš to sve kad nema prijevoda... Ima li informacija šta je sa sky sportovim... Ne radi skoro nijedan... Čak ni Dazn2 ne radi... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

nešto se radi po tom pitanju da se u oscam-u napravi, ali izgleda da ide uparivanje kartica i čini se da sky njemačka uskoro ode pa-pa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

A ne znam to sam čuo nešto da ide sve na oscam... Samo evo ima tjedan dana mi stalno rade naše arene 1 i 2...ostalo ništa... Zna li se išta o tome

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Card sharing

Pozz ekipa jel ima ko informacije sta se desava sad sa Sky DE kanalima ?Preko cccama nijedan neradi a jutros citam na ruskim forumima da svi kanali rade preko mgcamd.Kakva su vasa iskustva sa mgcamd u odnosu sa cccam?

 

Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

ako ti otvara svejedno je u čemu ide, cccam ili oscam ili nešto treće. polako se vraća ali taj dio se mora odradit od strane onoga tko daje liniju tako da prema njemu treba radit pritisak. neka razmišljanja su da i to neće dugo. zamjena recivera i kartica je dosta skupa i traje vremenski no čini se da su odlučili poduzeti nešto po tom pitanju. ogromne pare su u pitanju i nekako mi se čini da će mrak na sky kanalima

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Card sharing
Lil Dice kaže...

Ovo radi kod mene na 13 i 19.2e. Prva tri su najzanimljivija, zna bit utakmica i serija/filmova.

 

Canal + 4K Ultra HD

Rai 4K

RTL UHD

NASA TV UHD

Travelxp 4K Europe

Eutelsat 4K1

SES Ultra HD Demo Channel

UHD1 by Astra

Fashion One 4K

QVC Deutschland

Pearl TV

 Ja nikako da uhvatim neku tekmu na nekom od ova 3. Slike ima, ali nejde nikad nikakav sadržaj, kao samo piše kojeg će datuma bit neki prijenos i dok potrefim datum, slike nema?

8 godina
offline
Card sharing

Ne brinite, sve radi u oscamu dalje samo se mora u oscam konfiguraciji nesto promjenit. Samo ide preko oscam, znaci cccam je mrtav sto se tice sky de.

 

disablecrccws_only_for = 098C:000000;09C4:000000

 

Ovo se mora u oscam.server znaci u readeru ispod ubacit.

 

pozz

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Card sharing
T.J.11 kaže...

Ne brinite, sve radi u oscamu dalje samo se mora u oscam konfiguraciji nesto promjenit. Samo ide preko oscam, znaci cccam je mrtav sto se tice sky de.

 

disablecrccws_only_for = 098C:000000;09C4:000000

 

Ovo se mora u oscam.server znaci u readeru ispod ubacit.

 

pozz

 jel ima negdje neki tutorial kako taj oscam ubaciti i sl..? nikad do sad nisam ubacivao oscam! ako moze u PP hvala 

9 godina
offline
Re: Card sharing
David87 kaže...
Lil Dice kaže...

Ovo radi kod mene na 13 i 19.2e. Prva tri su najzanimljivija, zna bit utakmica i serija/filmova.

 

Canal + 4K Ultra HD

Rai 4K

RTL UHD

NASA TV UHD

Travelxp 4K Europe

Eutelsat 4K1

SES Ultra HD Demo Channel

UHD1 by Astra

Fashion One 4K

QVC Deutschland

Pearl TV

 Ja nikako da uhvatim neku tekmu na nekom od ova 3. Slike ima, ali nejde nikad nikakav sadržaj, kao samo piše kojeg će datuma bit neki prijenos i dok potrefim datum, slike nema?

 Evo trenutno ide poljska liga na Canal+. Na Rai-u ide Barca - Liv u srijedu pa ću probat.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
DangerousB kaže...
T.J.11 kaže...

Ne brinite, sve radi u oscamu dalje samo se mora u oscam konfiguraciji nesto promjenit. Samo ide preko oscam, znaci cccam je mrtav sto se tice sky de.

 

disablecrccws_only_for = 098C:000000;09C4:000000

 

Ovo se mora u oscam.server znaci u readeru ispod ubacit.

 

pozz

 jel ima negdje neki tutorial kako taj oscam ubaciti i sl..? nikad do sad nisam ubacivao oscam! ako moze u PP hvala 

Ima na guglu sve http://bfy.tw/NP79

5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Zna li neko možda jel se može ubaciti oscam u Amiko recivere

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 0:55 (nikson97).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Card sharing
Lil Dice kaže...
David87 kaže...
Lil Dice kaže...

Ovo radi kod mene na 13 i 19.2e. Prva tri su najzanimljivija, zna bit utakmica i serija/filmova.

 

Canal + 4K Ultra HD

Rai 4K

RTL UHD

NASA TV UHD

Travelxp 4K Europe

Eutelsat 4K1

SES Ultra HD Demo Channel

UHD1 by Astra

Fashion One 4K

QVC Deutschland

Pearl TV

 Ja nikako da uhvatim neku tekmu na nekom od ova 3. Slike ima, ali nejde nikad nikakav sadržaj, kao samo piše kojeg će datuma bit neki prijenos i dok potrefim datum, slike nema?

 Evo trenutno ide poljska liga na Canal+. Na Rai-u ide Barca - Liv u srijedu pa ću probat.

 El ti radi Sky UHD?

15 godina
offline
Card sharing

evo kako izgleda izasao je cccam 2.3.8 i kazu da rade linije sasvim normalno!

 

EDIT: Evo pokusao sam sa novim 2.3.8 i radi stvarno ali ledi.....valjda ce i to ispraviti jos

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 17:25 (DangerousB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Koji resiver koriatiš.. Da li ima novi software za amiko 8155 i amiko 8250 +

9 godina
offline
Re: Card sharing
David87 kaže...
Lil Dice kaže...
David87 kaže...
Lil Dice kaže...

Ovo radi kod mene na 13 i 19.2e. Prva tri su najzanimljivija, zna bit utakmica i serija/filmova.

 

Canal + 4K Ultra HD

Rai 4K

RTL UHD

NASA TV UHD

Travelxp 4K Europe

Eutelsat 4K1

SES Ultra HD Demo Channel

UHD1 by Astra

Fashion One 4K

QVC Deutschland

Pearl TV

 Ja nikako da uhvatim neku tekmu na nekom od ova 3. Slike ima, ali nejde nikad nikakav sadržaj, kao samo piše kojeg će datuma bit neki prijenos i dok potrefim datum, slike nema?

 Evo trenutno ide poljska liga na Canal+. Na Rai-u ide Barca - Liv u srijedu pa ću probat.

 El ti radi Sky UHD?

 Misliš na njemački Sky Sport? Ne radi.

15 godina
offline
Re: Card sharing
nikson97 kaže...

Koji resiver koriatiš.. Da li ima novi software za amiko 8155 i amiko 8250 +

 koristim xtrend et4000 eh sad ne znam ni ja tacno jel amiko podrzan

13 godina
offline
Re: Card sharing
Lil Dice kaže...
David87 kaže...
Lil Dice kaže...
David87 kaže...
Lil Dice kaže...

Ovo radi kod mene na 13 i 19.2e. Prva tri su najzanimljivija, zna bit utakmica i serija/filmova.

 

Canal + 4K Ultra HD

Rai 4K

RTL UHD

NASA TV UHD

Travelxp 4K Europe

Eutelsat 4K1

SES Ultra HD Demo Channel

UHD1 by Astra

Fashion One 4K

QVC Deutschland

Pearl TV

 Ja nikako da uhvatim neku tekmu na nekom od ova 3. Slike ima, ali nejde nikad nikakav sadržaj, kao samo piše kojeg će datuma bit neki prijenos i dok potrefim datum, slike nema?

 Evo trenutno ide poljska liga na Canal+. Na Rai-u ide Barca - Liv u srijedu pa ću probat.

 El ti radi Sky UHD?

 Misliš na njemački Sky Sport? Ne radi.

 Da Njemački ne radi.

12 godina
offline
Card sharing

ako netko ima prijedlog za kakav extra kvalitetan CS molim da mi posalje na PM. cijena nije problem ako sve radi dobro ;)

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

 Takodjer i mene zanima

Mario
15 godina
offline
Card sharing

Njemacki sky radi. S novim cccam 2.3.8.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing

Meni super radi s OSCam 11518

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Jel neko zna jel ima koji software za Amiko recivere koji ne podržaju oscam. A da radi sky

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Našansam software. Radi ok malo trzne slika al kaže mi ovaj moj da se samo još radi malo na stabilizaciji emulatora i svega ostaloga. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Card sharing

ako je enigma2 onda može

5 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Nije enigma 2. Obični amiko za cs. Skinio sam novi software i uploda. Malo slika trza al ok je. Vjerojatno će se i to još malo poboljšat. 

10 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Bok,.. Pitanje u vezi cs . Posto nisam koristio resiver za cs od Svjetskog prvenstva, Sad mi se desaava da nijedna linija nije aktivna u resiveru posto uzinam free linije sa generatora jer gledam samo uglavnom nogomet . Jucer sam dobio  linije na duze vrijeme njih pet ali isto neaktivna ni jedna u resiveru. Zadnji sw je iz 2015g jer nema novi sumnjam na resiver, dali netko zna gdje bi mogao naci sw novi ako postoji. Opticum x405p HD  

dani
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Card sharing

Imam x406p i koliko sam kopao po internetu za njega, nema bas neke podrške za njih. 

Jedan firmware koji sam flashao nakon kupnje ima, i od tog dana (cca 6god) je i dalje on gore.

Tak da, kaj dobis s tim firmwareom koji imas, to je manje vise to iz mog iskustva. 

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Ja sam prije 4g ubacio novi koji ima iptv player  vj i zadnji, napravaljen za taj resiver do nedavno je sve radilo. Dali tebi radi cs na tom resiveru Na stranici gdje sam uzimo sw .imaju novi sw za puno starije opticum resivere

dani
10 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Ja sam prije 4g ubacio novi koji ima iptv player  vj i zadnji, napravaljen za taj resiver do nedavno je sve radilo. Dali tebi radi cs na tom resiveru Na stranici gdje sam uzimo sw .imaju novi sw za puno starije opticum resivere

dani
12 godina
offline
Re: Card sharing

Cs radi (iako ga sad već koristim u promilima), ima i ovaj firmware iptv, nisam ga koristio, ali sjecam se da ga je imao u meniju, tak da je to valjda neke slicno tome kojeg si našao.

 

Tim receiverima je mana kaj nisu enigma2, onda s njima nebi bilo nikakve frke. Inace sam jako zadovoljan s njim. 

Ovak, imas to kaj imas, ali za nikakve novce. Cak sam ja i razmišljao uloziti u neki ax odin, ili onaj octagon s ebaya, ali s obzirom da je cs otišao u kuki, odustao sam od toga svega. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice