DVB-T prijemnik best buy?

poruka: 27
|
čitano: 23.443
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Zanima me koji je digitalni prijamnik po vama najbolji izbor. Već je dosta modela izašlo i vjerujem da puno ljudi ima svoja iskustva sa različitim prijemnicima. pa bih molio ako možete preporučiti neki prijemnik. Bilo bi super ako podržava usb i gledanje filmova u divx,avi formatu. Vidio sam da Nytro box to podržava, ali da li je on naj izbor, neznam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Dajte neki odgovor :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Strong 5202 ako te zanima smao gledanje preko USB.

Strong 5203 ako te zanima i gledanje s USB i snimanje progama na USB...

Ivan Marijanović, univ. bacc. ing. comp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Neznam , u dvoumici sam između nytrobox 4001t i strong srt 5202 (samo taj ima u mom mjestu).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: DVB-T prijemnik best buy?

Uzmi nitrobox, nadam se da misliš verziju NB-a sa usbom, jeftiniji a ima više mogućnosti od stronga, sasvim kvalitetan a jeftin.

http://mke.hr/shop/index.php?cPath=56

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 19:59 (Ag008).
14 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Da taj sa usb sam mislio (NytroBox NB-4001 T ). Samo što na netu ima dosta ljudi koji su ga vratili nakon par dana i dobili novi jer je zabagan :P.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
DVB-T prijemnik best buy?

U svakom slucaju Strong, jer iako je skuplji ili ima manje mogucnosti dosta je kvalitetniji od Nytroboxa.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: DVB-T prijemnik best buy?

Strong ne čita DivX..

 

I ja se isto dvoumim, vjerojatno ću uzeti Nytro pa ga isprobat u vikendici..

I nadat se da dođe neki jači strong do listopada.. No pun intended..

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 20:35 (NightShadow).
16 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

ja imam nytro box (USB) i super radi moj primjerak

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: DVB-T prijemnik best buy?
NightShadow kaže...

Strong ne čita DivX..

 

I ja se isto dvoumim, vjerojatno ću uzeti Nytro pa ga isprobat u vikendici..

I nadat se da dođe neki jači strong do listopada.. No pun intended..

http://www.hdtehnika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=561&Itemid=64

 

...Puno toga STRONG nazivno čita: Divx i Xvid AVI, MP4, MOV, VOB, MPEG, TS, M2TS ali najviše nas je iznenadilio da čita i MKV! datoteke...

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 20:41 (MorciTheCroat).
16 godina
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Nytrobox 4001T USB imam ga odličan za jeftine novce ima ulaze za usb-e i sd-e kartice te podržava divx-e (film mora imati mp3 zapis, a ne AC3 inače češ imati samo sliku) podržava i hr titlove, mp3, pregled slika, snimanje tv programa. kod Stronga koliko sam čuo da proizvođač ne garantira da se mogu gledati divxi, bez obzira na usb-e i deklaraciju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 20:47 (Miha LA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Ovaj je NytroBox NB-4001 T USB sa usb-om, a ne onaj kojeg si ti Spakos postao.

Makar je strong malo kvalitetniji po meni je znacajni minus izostanak podrske za titlove sto je velika prepreka vecem dijelu pucanstva.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 21:00 (Los Sam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: DVB-T prijemnik best buy?

U svakom slučaju, ti se dvoumiš za strong, koji a)ne snima na usb b)ne čita titlove a Nytrobox sve to može i jeftiniji je, odmah se vidi tko je pobjednik i što je "best buy".

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 22:22 (Ag008).
14 godina
neaktivan
offline
RE: DVB-T prijemnik best buy?

Kao što sam rekao, iz iskustva ljudi, a ne iz neke recenzije..

 

Strong ima kvalitetniji tuner kažu, navodno Nytro ima više probleama..

Jel to zato jer ih ima više na tržištu ili je stvarno to ne znam.

Ne znam baš da je hrpa ljudi zamjenila Nytro Strongom da može tvrditi da im je sad bolje..

 

Što se tiće DivX, opet je netko napisao da Strong ne čita sve i čak je kontaktirao Strong i rekli su mu da nemaju namjeru u ovoj verziji podržati u potpunosti..

 

15 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Kaj fali recenzijama ljudi koji prodaju opremu po trgovinama i u slobodno vrijeme sljakaju po njoj radi sebe pa potom i radi nas?

Sigurno je bolja nego nesto sto neki prosjecan forumas moze napisati...

Imam obican Nytro bez usb-a nekih godinu i pol i za sada nikakvih problema sa njim...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Kupio sam nytro box nb 4001t i naišao na 2 problema.

 

1. Kada spojim nytro sa tv preko scart kabela slika je savršena i čista a led lampica gori neprestano zeleno, problem je u tome što imam i digitalnu satelitsku. I kad spojim nju skupa sa dvb-s na tv, onako kako je opisano u priručniku onda mi se gubi kvaliteta slike tj. javljaju se nekakve crte na slici (gubljenje signala) i lampica blinka zeleno. Neznam u čemu je problem.

 

2. Stavio sam film (avi) i subtitle (srt) na usb stick istog naziva. No kad krene film titla nema nigdje, neznam u čemu je problem.

 

Molim za pomoć. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Titlovi moraju biti .sub ili .rip formata, nisam znao, ali još uvjek me mući ovo pod broj 1.  Mršti se

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2010 15:57 (Spakos).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Rješeno, stvar je bila u jačini i kvaliteti signala. bilo je oko 50%. Sad je na 80% i nema smetnji  Izlanuo se

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 20:18 (Spakos).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Nevidim razlog dat puno para za DVB-T prijamnik, kad imas mali broj programa na raspolaganju za gledati, HRT1,HRT2,RTL,NOVA TV,KAPITAL NETWORK,HD PROMO... a na jednom od navedenih nema nikad ništa pametno za gledati. Kupnja MAX TV-a ili DVB-S prijamnika je puno bolja opcija

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

125kn je puno para... pa i nije baš. Imam ja i dvb-s na kojem gledam Digi tv koji će uskoro promjeniti kodiranje (što za neke od nas znaći - zbogom Digi, tako da je zemaljski prijemnik također potreban. s time da uskoro ukidaju analogni signal, ništa drugo i ne preostaje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: DVB-T prijemnik best buy?

od MPEG 2 INFINITY 6000T  savrseno radi sa AVI ima i HR tilovima ima HR epg I vrlo je brz cjena oko 200 kunica

od MPEG 4 HD 8000 HDPVR  cita AVI MKV snima na hard il usb ima 2 usb, HR titlovi i EPG cjena oko 400 kunica

 

 

15 godina
offline
RE: DVB-T prijemnik best buy?
NightShadow kaže...

Kao što sam rekao, iz iskustva ljudi, a ne iz neke recenzije..

 

Strong ima kvalitetniji tuner kažu, navodno Nytro ima više probleama..

Jel to zato jer ih ima više na tržištu ili je stvarno to ne znam.

Ne znam baš da je hrpa ljudi zamjenila Nytro Strongom da može tvrditi da im je sad bolje..

 

Što se tiće DivX, opet je netko napisao da Strong ne čita sve i čak je kontaktirao Strong i rekli su mu da nemaju namjeru u ovoj verziji podržati u potpunosti..

 

kupio sam strong i nije bilo slike, tj. slika se raspadala, nakon toga sam isti dan vratio strong i uzeo nytrobox

nytrobox sa istim postavkama antene drzi kvalitetno sliku,

 

toliko o tunerima

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2010 12:47 (BoTiA).
15 godina
neaktivan
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Zna li tko gdje se moze kupiti Nytrobox 4001T- USB u Slavonskom Brodu ? Ili da dostavljaju u Sl. Brod.

Music is my life :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: DVB-T prijemnik best buy?
makaweli kaže...

Zna li tko gdje se moze kupiti Nytrobox 4001T- USB u Slavonskom Brodu ? Ili da dostavljaju u Sl. Brod.

Bump.

Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
neaktivan
offline
Re: DVB-T prijemnik best buy?
turbojc kaže...
makaweli kaže...

Zna li tko gdje se moze kupiti Nytrobox 4001T- USB u Slavonskom Brodu ? Ili da dostavljaju u Sl. Brod.

Bump.

 

http://www.elipso.hr/audio__video/satelitski__zemaljski-tuneri/NYTROBOX-4001T-HD-PL/

16 godina
online
Re: DVB-T prijemnik best buy?
ineedmoney kaže...
turbojc kaže...
makaweli kaže...

Zna li tko gdje se moze kupiti Nytrobox 4001T- USB u Slavonskom Brodu ? Ili da dostavljaju u Sl. Brod.

Bump.

 

http://www.elipso.hr/audio__video/satelitski__zemaljski-tuneri/NYTROBOX-4001T-HD-PL/

Ako več kupuje neki DVB-T prijemnik,Nevinašce onda treba obavezno kupit DVB-T2 prijemnik tako da ubuduče više neče bit nepotrebnog trošenja živaca i love normalno.Ovaj NitroBOX iz Elipsa to je običan DVB-T prijemnik, zato nek izabere barem "Nitrobox 4002HD T2" to je za sad najeftiniji DVB-T2 prijemnik i košta 230kn.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hrt-prenosi-zoi-hd-rezoluciji/203815.aspx?page=2&jumpto=4082705&sort=asc&view=flat

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
13 godina
offline
DVB-T prijemnik best buy?

Sređeno. Zahvaljujem! 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice