EvoTV alternativa

poruka: 5
|
čitano: 4.272
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
EvoTV alternativa

Koja bi bila alternativa za EvoTV?

Internet imam preko Tele2 pa sam ograničen na 1TB prometa te ne znam koliko bi mi to bilo dovoljno za IPTV i općenito za net ili koliko prometa troši IPTV za sat vremena u full HD rezoluciji?

Izbacujem odmah iz igre npr MaxTV.

EvoTV mi je do sada bio ok, malo lošija slika, no ajde nije skup, radi ok, a filmove i serije ionako imam preko trackera. 

Presudilo je ovo što su jučer pustili signal za Eurosport 1 na njemačkom jeziku i sada live TDF imam na njemačkom, a dolazi nakon njega Vuelta i sl. utrke. 

Treba mi nešto što uredno platim i ne moram razmišljati o tome pa tako navodim da ne tražim neke free alternative već nešto što radi bez problema. 

MaxTV je recimo radio bez greške, ali sam puno zadovoljniji s Tele2 jer imam doslovno 10x veću brzinu, a i ispadne me dosta povoljnije. 

Minus je 1TB prometa, ali i to se preživi pa se ne bi vratio na t-com (bez obzira što su sada preuzeli EvoTV). 

Ukratko, koja je alternativa za EvoTV, a da sve uredno platim i da je moram više razmišljati o tome i koliko IPTV potroši prometa u sat vremena full HD rezolucije?

Ima li još netko u Hrvatskoj sličnu ponudu kao EvoTV?

Ako ne, koji IPTV uzeti, a da radi ok? 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
EvoTV alternativa

Total tv satelitska ti ima Eurosport.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EvoTV alternativa

Low kvaliteta videa (240 ili 320p) će vam uzeti otprilike 300 MB u sat vremena
 SD kvaliteta (480p) – otprilike 700 MB u sat vremena
 HD kvaliteta (između 720p i 2K) – između 900 MB (720p) i 3 GB (2K) u sat vremena
 UHD kvaliteta (sve iznad 2K do 4K) – oko 7.2 GB u sat vremena

 

 

Znači 1TB bi ti trebalo biti dovoljno .... Uzmi neku IPTV listu i riješio si problem 

14 godina
offline
Re: EvoTV alternativa
Lil Dice kaže...

Total tv satelitska ti ima Eurosport.

 Hvala, no kod njih doibivam ovu poruku:

 

"This site can’t be reached"

 

...i druga poruka:

 

"United Group B.V., vodeći operater kabelske i Pay TV mreže u jugoistočnoj Europi, prodala je stopostotni udio u tvrtki Total TV BV, nizozemskoj tvrtki vlasnici Totalne Televizije d.o.o. Novi vlasnik je V-Investment Holdings B.V.

United Group vjeruje da tvrtku i pretplatnike ostavlja u sposobnim rukama koje će osigurati najvišu razinu kvalitete usluga za krajnje korisnike.​"

 

Niti jedan link do stranice ne radi?

BoTiA kaže...

Low kvaliteta videa (240 ili 320p) će vam uzeti otprilike 300 MB u sat vremena
 SD kvaliteta (480p) – otprilike 700 MB u sat vremena
 HD kvaliteta (između 720p i 2K) – između 900 MB (720p) i 3 GB (2K) u sat vremena
 UHD kvaliteta (sve iznad 2K do 4K) – oko 7.2 GB u sat vremena

 

 

Znači 1TB bi ti trebalo biti dovoljno .... Uzmi neku IPTV listu i riješio si problem 

Izgleda da bi u startu odustao od UHD + tesko da bi mi trenutna brzina i gurala UHD sadrzaj, no HD je vec druga prica i to mogi gurati.

Trebam samo vidjeti radi li sve ok kada je na istu mrezu zakacen jos neki uredaj (mobiteli, komp i sl.), no mislim da ima tema na BOL-u o IPTV pa tamo sve pronjuskam.

 

 

Ako danas ne rijese ovo s EvoTV, ovih dana bi uzeo neku listu ili bilo koju slicnu opciju pa da se rijesim tih gluposti.

Sva sreca sto bas zbog ovakvih stvari nikada nista ne uzimam na pretplatu pa samo vratim EvoTV prijamnik.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
offline
Re: EvoTV alternativa

Meni Total TV-ova stranica radi bez problema. Ako te zanimaju Total TV paketi, klikni ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 11:42 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice