Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.606
|
čitano: 654.407
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
sosta kaže...
Prošlo i bez reseta, samo mi nije jasno zašto su se pomiješali, ako lista nikad nije mijenjana?

 Jer neznam iz kojeg razloga kad dodaju nove kanale odu iza 900....pa se vracanjem na tvornicke postavke kanala vracaju na svoje pravo mjesto...

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Članak o ukidanju nekih kanala i postavljanje drugih (istog ili sličnog sadržaja) te se mi kao korisnici nemamo pravo buniti i negodovati.... tako se navodi

 

http://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/telekomi-imaju-pravo-mijenjati-programski-tv-sadrzaj-i-ukidate-jedne-i-dodavati-druge-slicne-sadrzaje

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver

Navodi se da imaš pravo raskinuti ugovor:

 

S druge strane, prema Zakonu, ako su izmjene uvjeta poslovanja za krajnjeg korisnika nepovoljnije u odnosu na ugovorene, krajnji korisnik ima pravo raskinuti pretplatnički ugovor bez naknade. S obzirom da je unutar IPTV usluge sadržan programski sadržaj, svaki korisnik koji, imajući u vidu svoje korisničke navike korištenja IPTV usluge, smatra da je izmjenom i/ili ukidanjem nekog programa ugovor izmijenjen na njegovu štetu, može podnijeti prigovor svom operatoru i zatražiti raskid pretplatničkog ugovora bez plaćanja naknade. Više informacija o postupku podnošenja prigovora možete pronaći na našim internetskim stranicama http://www.hakom.hr/default.aspx?id=2628. U slučaju dobivanja negativnog odgovora, korisnici se mogu obratiti HAKOM-u te će se u postupku pred HAKOM-om utvrditi je li s obzirom na ugovorenu uslugu korisnik ima pravo na raskid bez plaćanja naknade“, zaključuju u HAKOM-u.

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

dali se u postavkama može provjeriti dostupnost nadogradnje.....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

dali se u postavkama može provjeriti dostupnost nadogradnje.....

 Ne, nije se nikad ni moglo

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Flying Dutchman kaže...

 Ne, nije se nikad ni moglo

 jer sam dobio novi reciver i povuklo je nadogradnju jednu ali se vidi da to nije ona koja "smanjuje" jačinu led lampice kada svijetli pri ugašenom uređaju....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ako se lampica samo malo smanji jacina svjetlosti, a ne da se pali i gasi u 3 stupnja osvjetljenja.
Onda je to ta nadogradnja.
Na serverima je uvjek zadnja nadogradnja kad novi STB ide u nadogradnju.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
PC - stručnjak kaže...
Ako se lampica samo malo smanji jacina svjetlosti, a ne da se pali i gasi u 3 stupnja osvjetljenja.
Onda je to ta nadogradnja.
Na serverima je uvjek zadnja nadogradnja kad novi STB ide u nadogradnju.

 onda je to ta. Imam 2 stupnje kada lampica svijetli....

15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Kod mene i na tv-u i na max-tv receiveru kockica crne izolir trake preko ledice. Lakše se spava :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ekipa dal se kome dešava već dva dana (uvečer uglavnom) da se reciver potpuno ugasi .... kao da ga se isključi iz struje...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

I meni je tako...

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
galinjo24 kaže...

I meni je tako...

 to je onda do njih, jer su mi i još neki frendovi rekli da se i njima dešava identično....

8 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jedno glupo pitanje.
Igrao sam se sa roditeljskom zastitom pa sakrio sve programe.
Nakon sto sam ponovo vratio natrag sve vise nije raspored kanala isti, odnosno sad idu brojevi po redoslijedu od jedan do nekih 300.
Kako vratiti raspored da bude kao prije (npr., 211 Nick JR, 800 lokalni, 900 svedski akcijski...). 😁

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Postavke, lista programa, svi tv programi, pocetne postavke, snimi. To je to. Vratit ce ti na default
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ima par mjeseci imam novi MaxTV reciver,kako je losija slika od onog proslog to nije normalno,hebote sinoc gledam malo na HRT2 LP pa ti nemos pripoznat face igraca koliko je losa slika ,kad se sitim prije kolika mi je mala razlika bila između HD i SD programa muka mi dođe.Ne razumim kako su si to dopustili,jel postoji nacin da im se kvalitetno prigovori,pa ne zelim platit jos 100 kn za gledanje HD kanala.

Sramota,nakon Arene HD 1i2 ko da mi neko zamagli oci kad pribacim na neki SD program!

 

AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Dogodine nećeš imati tih problema..izgubili su prava za ligu prvaka, tako da smo mi na vip-u/b-netu došli na svoje 😁
Zadar živi vječno!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 22:18 (zeko73).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
zeko73 kaže...
Dogodine nećeš imati tih problema..izgubili su prava za ligu prvaka, tako da smo mi na vip-u/b-netu došli na svoje 😁

 Pa zar nije Sport Klub dobio LP,to isto ima na MaxTVu!!

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ne nego VIP. I pokrenuti će nove programe sa LP koje sigurno nećeš imati na Max TV.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

srica u ne srici je da mi izlazi ugovor ovo lito. Ode ja za LP pa di god... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
matrix777 kaže...

 Vec sam rekao jednom... zasto uopce gasite max tv prijamnik? Sta vam nije dovoljno ugasiti tv? I onda poruke te nece biti vise nikad.

 Znači, tvoje rješenje problema je prikriti problem? 

 

Meni to recimo ne paše jer mi se MaxTV pali CEC-om zajedno kad upalim TV.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
JozoBozo121 kaže...
matrix777 kaže...

 Vec sam rekao jednom... zasto uopce gasite max tv prijamnik? Sta vam nije dovoljno ugasiti tv? I onda poruke te nece biti vise nikad.

 Znači, tvoje rješenje problema je prikriti problem? 

 

Meni to recimo ne paše jer mi se MaxTV pali CEC-om zajedno kad upalim TV.

 Citirao si moj post star 2 i pol mjeseca, da bi što, pokušao kontrirati? Ja ne gasim max tv prijamnik nikad i za mene to rješenje stoji, kao i za druge koji rade isto.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
volegradele kaže...

Ima par mjeseci imam novi MaxTV reciver,kako je losija slika od onog proslog to nije normalno,hebote sinoc gledam malo na HRT2 LP pa ti nemos pripoznat face igraca koliko je losa slika ,kad se sitim prije kolika mi je mala razlika bila između HD i SD programa muka mi dođe.Ne razumim kako su si to dopustili,jel postoji nacin da im se kvalitetno prigovori,pa ne zelim platit jos 100 kn za gledanje HD kanala.

Sramota,nakon Arene HD 1i2 ko da mi neko zamagli oci kad pribacim na neki SD program!

 

 Meni isto, htv u sd-u na 55 inca izgleda koma, negledljivo, arena ili sk u hd-u super

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Hexfire kaže...
Ne nego VIP. I pokrenuti će nove programe sa LP koje sigurno nećeš imati na Max TV.

 jel ima gdje kakav članak o tome i kad bi to trebalo zaživjeti? nisam ništa o tome ćuo pa da se pripremim na prelazak na vrijeme

13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
bojan111111 kaže...
Hexfire kaže...
Ne nego VIP. I pokrenuti će nove programe sa LP koje sigurno nećeš imati na Max TV.

 jel ima gdje kakav članak o tome i kad bi to trebalo zaživjeti? nisam ništa o tome ćuo pa da se pripremim na prelazak na vrijeme

 Eto https://forum.vipnet.hr/vip-tv-38/uefa-liga-vipnet-otkupio-ekskluzivna-prava-1651

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Jeli kakva kvaliteta tv slike vama koji ste na optici?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

ista je kvaliteta kao i kad sam bio na bakru, nema razlike u slici SD/HD, samo sto je stari STB imao bolju kvalitetu slike od ovog smeća od Samsunga koji ima valjda 3g tezine

edit: al mislim da su nes poboljsali Arene nedavno jer je slika na njima jako dobra kao i na SK-ovima

Sa Arene prec na HRT 2 je kriminal samo takav 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 13:45 (Spike1983).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

E to sam cuo da je hrt 2 ocajan. Srecom gledam ga samo 1 put tjedno :)

 

13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

btw evo jedan c/p sa forum.hr oko novosti na Arenama 

 

U emisiji pred derbi Hajduka i Dinama objavljeno je da se HNL prenosi na Arenama i slijedeće 3 godine, isto kao i talijanska Serie A... od noviteta je za sada kupljen njemački nogometni kup te Svjetska prvenstva u vaterpolu i atletici za slijedeće 4 godine....

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver

I europska prvenstva prenose ne samo svjetska. Isto tako se pregovara da od sljedeće godine uzmu i bundesligu na naki način e sad hoće li u tome uspjet kao za kup vidjet ćemo bilo bi dobro kad su već izgubili uefa ligu prvaka da osiguraju da ima na maxtv sve lige petice.

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Meni bez Lige Prvaka MaxTV gubi smisao pa makar osigurali prijenose za doslovne sve drugo vezano uz nogomet.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice