Novi MAXTV reciver

poruka: 1.588
|
čitano: 646.142
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Seki001 kaže...

Da ovo vrlo rjetko ovakve ponude daju onima koji je već unutar njihova sustava dobiju neki ali teškim i mukotrpnim zajebavanjem sa njima, dok lakše takve ponude dobiju kao ja koji sam sa Bnet-a prešao na t-com ali nakon dvije godine nebudu li dali jako povoljno ovako nešta slično ko sad ode ja nazad na Bnet sigurno će preko njihovih prodajnih bit dobre ponude za prelazak opet kod njih.

 Bio sam jos godinu dana pod ugovorom kada sam isposlovao taj deal, kako, zaprijetis odlaskom na nacin da prodajnog agenta (njega obavezno) zatrazis ponudu za penalizaciju koju ce ti platiti drugi ISP kod kojeg prelazis, u mom slucaju je Bnet taman stigao u ulicu i imali su akciju trio za 200 kn tako nesto ... sada, nacuo sam da to drugi ISP-ovi rade pa je vrijedilo probati, i eto, proslo ... nemas kaj izgubit osim malo zajebancije, i pokupi ponude da ih imas pismeno za prezentirat predstavniku 

8 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Draga moja Mary Sue nije to pitanje samo da se ja ciganim ili da sam škrt pa im nedam više a to ne. Nego mi je ovako praktičnije i ostane mi 100-150kn mjesečno na režijima u prosjeku a možda i više kad se vidi kako neki skupo plaćaju ove neke pakete koje sam ja dobio na dvije godine za 5 i 15kn.

Tako da za dvije godine kad ovaj max3 209kn paket bude isticao idemo opet na nove pregovore i ako nakon njihove 2-3 ponude nebudu one koje je hoću zovem usput i VIp ili Bnet prodajnog i paralelno kako pregovaram sa t-com prodajnim tako pregovaram i sa ovim drugim i ko da više usluga i paketa za manje love ima me na dvije godine opet.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Seki001 kaže...

Draga moja Mary Sue nije to pitanje samo da se ja ciganim ili da sam škrt pa im nedam više a to ne. Nego mi je ovako praktičnije i ostane mi 100-150kn mjesečno na režijima u prosjeku a možda i više kad se vidi kako neki skupo plaćaju ove neke pakete koje sam ja dobio na dvije godine za 5 i 15kn.

Tako da za dvije godine kad ovaj max3 209kn paket bude isticao idemo opet na nove pregovore i ako nakon njihove 2-3 ponude nebudu one koje je hoću zovem usput i VIp ili Bnet prodajnog i paralelno kako pregovaram sa t-com prodajnim tako pregovaram i sa ovim drugim i ko da više usluga i paketa za manje love ima me na dvije godine opet.

 Kakav si inače pregovarač? Napiši nešto o sebi.

8 godina
protjeran
offline
Novi MAXTV reciver

Loš i ugly ali inače sexy.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Novi MAXTV reciver

Jeli ima neko mozda broj od nekog prodajnog predstavnika iz splita? Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jel ima netko informaciju kad će CEC HDMI interface proraditi? Spominjao se neki update firmwarea...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Hrt2 je sad automatski prebačen na HD?

Jel to samo za vrijeme tekme ili će i ostale emisije bit u HD-u?

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Nisam u zadnje vrijeme popratio pa da pitam nekoga tko je možda, kada je bio zadnji update i koji je broj ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...

Hrt2 je sad automatski prebačen na HD?

Jel to samo za vrijeme tekme ili će i ostale emisije bit u HD-u?

 

hrt2 sad na max tv nema teletekst ?

12 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
djigibao kaže...

Hrt2 je sad automatski prebačen na HD?

Jel to samo za vrijeme tekme ili će i ostale emisije bit u HD-u?

 je prebacen je na broju 2, no oni na 894 i 895 su jedan hd drugi sd. Mislin da se sav materijal snima u hd-u samo sto je prenesen u sd-u.

12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Mislim ovo je stvarno katastrofa,slika na HTV2 Real-Roma je toliko ocajna da je ne mogu doc sebi.Pa jedva brojeve na leđima vidim,a face igraca nikako!Pa jel ovo 2018 ili 1998 godina??

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ekipa,

 

Je li netko uspio sa nekom mobilnom aplikacjom upravljati sa ovim novim SAMSUNG GX-HT501EL Hrvatski telekom MAXTV ?

 

Za IR remote na mobitelu koristim SURE, PEEL REMOTE I ANYMOTO SMART REMOTE.

 

Stari MaxTV mi je radio sa ANYMOTO SMART REMOTE kada sam selektirao ALBIS. 

 

ANYMOTO SMART REMOTE sam koristio samo za stari MaxTV ALBIS, jer ima besplatno mogućnost IR upravljanja samo sa jednim uređajem.

 

6 godina
protjeran
offline
Novi MAXTV reciver

LP

 

nakon 7 godina Iskona vratio sam se na T-com i MAX IPTV

brzina na bakru je odlična 60/10 , što se slike tiče na IPTV prijemniku sam spustio rez na 720p i slika je puno bolja odn manje zrnata...

sve to radi super osim HD kojih imam u osnovnom paketu 14.

 

na svim HD slika trza, prekida..čak ne mogu prebaciti na neki Sd program dok ne isključim max prijemnik

uključen sam 25.10 pa se još nisam žalio ...

ima li tko slična iskustva i može li se to riješiti ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nisu ti u sustavu pustili HD programe, zovi službu!
6 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Mali322 kaže...
Nisu ti u sustavu pustili HD programe, zovi službu!

 Hvala !

hoće li mi onda spustiti brzinu interneta  jer je sad za bakar super kao što sam napisao 60/10 ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Za 20mb vjerojatno....
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Nemora bit toliko manje.Kod mene kad neradi maxtv imam 53,a kad radi imam 48,imam uključene hd kanale.
 
0 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
galinjo24 kaže...
Za 20mb vjerojatno....

 

 

pa njihov Hd 720p troši 5Mbps.. full Hd cucla 10 mbps a UHD 17/18

neće mi pustiti UHD..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 12:29 (Anđeo bez falinge).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Vjerojatno da je netko na VLAN-u kad je konfo krivo skonfo za HD pa fali propusnosti.

Ili su ti ovi ukljcili HD programe na listu, ali nine proslo dalje za pustanje brzine za HD
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

koja je zadnja inačica softvera max tv prijamnika? Odnosno na koji se način isti može provjeriti i nadograditi ako nije aktualni....

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Gale92 kaže...

koja je zadnja inačica softvera max tv prijamnika? Odnosno na koji se način isti može provjeriti i nadograditi ako nije aktualni....

 idi na postavke>informacije o sustavu.

Zadnji firmware je 17.11.2017 bar kod mene. adriatic realase 1.2.7 build #97, verzija softvera 146

 

ne možeš ti bez njih ništa ažurirati.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ja imam propusnost 60mb ali zbog hd kanala nedaju vise od 40mb download...

8 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ja imam propusnost skoro 140MBps na liniji ali to je zato šta imam liniju dugu do FTTC kabineta samo 50-70m,

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Imas ti,a jel kolega koji je postavio pitanje ima toliko...

12 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Jel moguce da vam toliko otkine dl brzine na IPTV baziranim STB-ima ? Znam da je u pitanju takva tehnologija, ali nisam mislio da koriste bandwidth od kucne veze u tolikoj mjeri .   Nama u BiH  su prije par dana dali na koristenje  nove risivere , a potpuno su neovisni na  svu srecu  .  Rade preko DVB-c standarda , a internet koriste samo za  napredne servise ( VOD , time shift itd ) . Cak su nam omogucili i SK u 4K . Sinoc gledao el classico , slika je perverzija.

Moram priznati , fina stvarčica bas , miljama ispred onih Cisco risivera koje nisam htio ni koristit koliko su u q 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 19:36 (error_666).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Novi MAXTV reciver
galinjo24 kaže...

Ja imam propusnost 60mb ali zbog hd kanala nedaju vise od 40mb download...

 to je njihovo objašnjenje koje nije točno.

napisao sam da slika na 720p "otima" samo 5 Mbps tako da je to njihovo izmotavanje.

 

kolega s teme mi je javio da sam na FTTC i max je 98 Mbps dok JE na speed testu 51/11 a u routeru max 68 down ??!!

aaaa.. ja skidam file BRZINOM 62 Mbps i to kad su oba teveja uključena.. tko tu koga j*** ?!

dakle, ne žele mi pustiti ni tih dodatnih 38..vjerojatno čekaju sljedeću godinu, hevc kodiranje preko kojega će ići bar 80 programa u 720p pa će lupiti cijenu "daj još 100kn paš imat HD" 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 20:35 (Anđeo bez falinge).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
I sad se vecina programa kodira u H.265 kodirannu u Hevc formatu.

Tipa svi HBO, Arena sportovi, vecina dokumentarnih.

Sam bendwitch streama je oko 4 i nesto sitno za 1080 P.

Tipa arene i HBO to znam sigurno da su isti oni kao na HD djelu i oni na 300 i 400 sekciji samo je na HD djelu u h.264 a tamo gore u h.265.
I jedni i drugi su iste rezolucije.
I djeluju i iste kvalitete slike.

Kod tebe je probelm najvevi 2 STB-a u HD-u gurat.

Drugo ono sto se mjeri na speedtest.ht.hr i na bwm.carnet.hr je pustena brzina.
Tebi sto kad nesto skidas pokazuje kao 60 Mbita je neka deblja greska.
Jer je jednostavno nemoguce.
Na Vlanu 1204 je limit na 54 Mbiata i moz tinpogazit sta oces vise od toga ne ide odnosno 50-1-2

Tih 68 ili 66 Mbita je linijska brzina di je zbrojeno 54 Mbita za net + nekih 10 za 2 Maxtva + Voip + nadzor i eto ga 66-68 Mbita.

Maksimalna propusnost je uvjek veca i mora biti veca inace nista ne radi.

Posto za rad televizije je potrebno odrzavati marginu 8.

Tu se prakticki nebi dalo gurat vise od 80 Mbita ukupno ako i tolko.

Jer ruteri pucmu bulaznit kad se pocme iskoristavat parica do kraja.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
6 godina
protjeran
offline
Novi MAXTV reciver

PC - stručnjak

 

ma, super sam ja zadovoljan i bez Hd programa jer tv odlično upscalira Sd.

bitno mi je što oba stb rade a ne pada brzina neta.

kod Iskona sam imao max 38 mbps a kad su uključena oba prijemnika brzina bi padala po 3,5 po prijemniku.

čudi me i pitam se kako sam bez problema (veza je pucala i prije tih Hd programa) imao HD sport klub , 1, 2, 3 H2 i još dva tri HD programa..

 

T-com je dobrano tehnološki napredniji jer evo veza ne puca dok je kod Iskona zadnju godinu dana non stop poslije 17 h pucala linija sedam, osam puta do nekih 23 h.

 

nego, moram te javno pohvaliti.

razumiješ se ti u odlično u materiju.

Hvala.. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 9:18 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

ekipa mozda nije vezano usko uz temu no zanima me dali se vama dešava. Naime već 4 dana otprilike u isto vrijeme (predvelčer) mi max tv da grešku pri prijenosu signala (greška traje 2,3 min) te se kasnije posve sam sve stabilizira.... s time da ruter i telefon i net rade sasvim normalno...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ako je u isto vrijeme, moguce da je povezano sa pppoe sesion time out, odnosno reconnect pppoe konekcije kad dobiješ drugu ip adresu sljedecih 24 sata.
Da prilikom reconnecta koji traje koju sekundu srusi promet na vlanu 1500 (maxtv) pa dok se ponovo spoji stb u multicast grupu to potraje par minuta.

Probaj iskljuciti i ukljuciti modem negde u noci pa vidi sljedeci dan hoces li to vrijeme izbjeci.
Ako je s pppoe povezano onda ce ti zastat tad kad je rebootan ruter, odnosno kad prođe 24h id spajanja pppoe
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice