Otključavanje satelitskih programa-kodovi

poruka: 141
|
čitano: 461.815
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Otključavanje satelitskih programa-kodovi

To znači da je u njemu tvornički SW bez emulatora, pa trebaš u njega ubaciti novi SW, kao i ključeve.

15 godina
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

imam pitanje imam digi tv tanjur i resiver skinut dole jer mi je ugovor istekao prije 2 godine, dali ja mogu nekak tu antenu osposobit i gledat preko nje neke free kanale, imam resiver koji mi skuplja prasinu quadro dr-8050 fta..dali se može okrenit antena na određenu frekvenciju bez one opreme za trazenje frekvencije?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2012 20:36 (razer1911).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Evo ovdje imate sve što vam treba {#}

DM
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Pitanje....imam B.net 2D paket,kablovska TV+Net,i povracem na kvalitetu slike. Kupio sam novi tv,i prilikom pretrage programa,nasao je onako 300 digitalnih kanala,EPG daje njihov info i sve,samo naravno kodirani su,ja mogu gledat jedino te od kablovske bnet paketa koji mi cupa oci od nekvalitete. Znaci nemam nikakav receiver,imam u TV-u onaj Common Interface slot,za te kao kartice neke. Pitanje,dali postoji kakav nacin da ja te programe otkljucam,dio barem,nekako doci do njih,nije problem platiti neku razmunu cijenu za opremu. Citao sam nesto o nekim Conax karticama,ali nemogu tocno povezati sta i kako trebam. Molim pomoc? Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Gdje jesu kodovi/kljucevi satelitskih programa???

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Kdje mogu naci kod za Digitalni Satelitski Resiver   GLOBO 7010A

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Nigdje. Ne funkcionira nista vise preko kodova. Islo pred par godina, sad vise ne.
Jedina opcija je cardsharing.

Ohne Audi geht es nicht..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

pozz novi sam u ovome pa me zanima kako sto i kako i sto mogu s time.. Ovako imam digitalni receiver hd dvb-s2, i s karticu od totalTV-a koja nije aktivna dal ima nacina da ju aktiviram i kako,,.. Hvala

ivan.buti@gmail.com
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Imam pitanje? Imam resiver synaps tsd 2840 i akon pretraživanja kanala imam npr. Fishing and hunting ali je $. Pa me zanima jer to mogu nekako otključati?

10 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

imam resiver dvb-t2 t-1222 i uvatio je stalicke kanale sad mi trebaju kodovi da li mi možete pomoc 

MARIJO KOBAS
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
opasni kaže...

imam resiver dvb-t2 t-1222 i uvatio je stalicke kanale sad mi trebaju kodovi da li mi možete pomoc 

 Nije uhvatio satelitske kanale, kada je to zemaljski resiver, da li uopće imaš satelitsku antenu??? Uhvatio si kodirane kanale od EVO TV-a i nemogu se otključati

8 godina
neaktivan
offline
Re: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
Ljudi imam problem,koristim total tv i sad me interesuje da li mogu da gledam kanale koji nisu obuhvaceni mojom pretplatom,ako moze kako?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

total ne možeš nikako, samo legalno i onaj paket koji platiš to i gledaš. nema mukte i na crno

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
Imal ko
kodove za otključavanje kanala
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
Imal ko kodove za kanale
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Pozdrav svima, javljam se u vezi problema sa kodiranim kanalima, naime imam digitalni resiver ove marke: http://www.pomoravac.info/zzz/zzz_1_digital_tv/digital-tv-serbia-dvb-t2-receiver/baza-foto-stb/falcom-t1400plus-127-1.jpg ,, http://www.pomoravac.info/zzz/zzz_1_digital_tv/digital-tv-serbia-dvb-t2-receiver/baza-foto-stb/falcom-t1400plus-127-3.jpg . povezan na antenu "riblja kost" on hvata 31 kanala, sto mi je sasvim dovoljno, ali imam problem jer je 26 kanala kodirano a ostalih 5 samo mogu gledati. Tako da ima li neko rijesenje neko kako da dekodiram kanale, postoji li nacin i kodovi mozda. Dakle rijec je o digitalnom signalu i programima. Hvala unaprijed i sretni praznici :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
Replicant kaže...

Pozdrav svima, javljam se u vezi problema sa kodiranim kanalima, naime imam digitalni resiver ove marke: http://www.pomoravac.info/zzz/zzz_1_digital_tv/digital-tv-serbia-dvb-t2-receiver/baza-foto-stb/falcom-t1400plus-127-1.jpg ,, http://www.pomoravac.info/zzz/zzz_1_digital_tv/digital-tv-serbia-dvb-t2-receiver/baza-foto-stb/falcom-t1400plus-127-3.jpg . povezan na antenu "riblja kost" on hvata 31 kanala, sto mi je sasvim dovoljno, ali imam problem jer je 26 kanala kodirano a ostalih 5 samo mogu gledati. Tako da ima li neko rijesenje neko kako da dekodiram kanale, postoji li nacin i kodovi mozda. Dakle rijec je o digitalnom signalu i programima. Hvala unaprijed i sretni praznici :D

 Naravno da postoji riješenje. Odi u poštu i uzmi evotv

9 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Znam za to rijesenje, da ne znam ne bi dosao da pitam ima li nacina da ih dekodiram :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Otključavanje satelitskih programa-kodovi
Replicant kaže...

Znam za to rijesenje, da ne znam ne bi dosao da pitam ima li nacina da ih dekodiram :D

 nema...

6 godina
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

Pozdrav. 

Veseli Amater koji nema pojma o ovome treba pomoc.  Imao sam prije Deambox i jedan prijatelj mi je pomogao oko tih programa i to. Sad imam nesto sto se zove Vu+ Solo 2 i satelitsku sa 4 glave. Oko ovoge ne znam nista pa mi treba sve.  Lako ce mo se dogovoriti.  Nadam se na kraju da sam na pravom mjestu ostavijo poruku. 

Unaprjed zahvalan.  Ocekujem poruke

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Otključavanje satelitskih programa-kodovi

 

Ja nedavno uzeo Duo paket + sportksi paket kod A1. Ja vec satima pokušavam ovo riješiti al nikako,ko da sam 5godina ! Naime,ja nisam dobio još uvijek od A1 pismo dobrodošlice (plavo pismo kao što je to meni tehničar rekao koji sa nevjericom se čudi da nisam o tom obavješten) ,jer imam u paketu neke programe za odrasle koje je mogu gledati,ali problem je da su blokirani. Preko menija,ja upišem onaj glavni pin da odblokiram kanal,kad me onda upita za neki drugi pin!? A poslovnicu sam o tome obavijestio no oni se prave ko da pričam katarski jezik i "prvi put to čuju" . Di je tu problem?? Al isto tako znam da su tehničari skloni svojima poznanicima "ugurat novije digitalne prijemnike" pa onda meni npr. uvale stariji model. - ista stvar kao i sa wifi routerima.

Ima tko riješenje?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice