Pay per view

poruka: 2
|
čitano: 1.198
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pay per view

Pozz!

 

Imam pitanje za TV znalce. Nemam IPTV ni stariju alternativu, u stvari, uopće ne gledam TV ali bi ponekad pogledao nešto što me konkretno zanima. Na kojem siteu mogu platiti i pogledati određenu emisiju, npr. danas finale košarke ili Dinamo 18.9.?

Drugo pitanje, imate li savjet za povoljni IPTV paket s osnovnim HR programima,koji bi bio gledljv preko browsera ili aplikacije, neću set top box i sl. kombinacije.

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pay per view

Na koje osnovne programe ciljaš? HRT kanale u HD-u možeš gledati besplatno preko njihove usluge HRTi. RTL kanale možeš besplatno gledati preko RTL Play. Nova i Doma TV se besplatno ne mogu gledati, već se gledanje naplaćuje preko njihove usluge NovaPlus. Lokalne televizije obično imaju besplatan stream uživo na svojim stranicama.

 

Ako te zanima više TV kanala, pogledaj A1 Xplore TV ili MaxTV To Go. Obje usluge možeš koristiti iako nisi korisnik mreža istih; ali ako si korisnik neke od tih mreža, na njihovu uslugu možeš dobiti popust.

 

Utakmica Dinama biti će na HRT-u 18.9. Utakmice hrvatske nogomentne reprezentacije su na Novoj TV i mogu se gledati uživo u HD-u preko Gol.hr.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 19:01 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice