[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

poruka: 460
|
čitano: 258.454
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Žao mi je što je Don Kihoty protjeran, čovjek bio koristan član ovog foruma, i baš bi mi sada pomogao.

 

Ima li novih dešavanja, updejta firmware za ovaj uređaj? 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Odgovor sa zakašnjenjem.

Zadnji firmware je iz 09/2012 za LV6TBOXHD (LV6TBOXHD_2):

ftp://ftp.fen.pl/sterowniki/LiveView-NotOnlyTV/LV6TBOXHD/LV6TBOXHD%20v2%207818/

 

Ili zadnji-zadnji ovdje:

http://dl.dropbox.com/u/16268379/Δέκτες%20DVB-T/firmwares/Lifeview/LV6TBOXHD%20v2/LV6_OSD_A_2012-09-12.rar

(preuzeto iz teme: http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=36&t=2719&start=260 )

 

Više detalja o verzijama uređaja i firmware-a u ovom postu:

http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/reviewnotonlytv-lv6tmpvr4-dvb-t-mpeg4/67437.aspx?page=14&jumpto=2503852&sort=asc&view=flat

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.12.2014 13:15 (stef).
15 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
stef kaže...

Odgovor sa zakašnjenjem.

Zadnji firmware je iz 09/2012 za LV6TBOXHD (LV6TBOXHD_2):

ftp://ftp.fen.pl/sterowniki/LiveView-NotOnlyTV/LV6TBOXHD/LV6TBOXHD%20v2%207818/

 

Ili zadnji-zadnji ovdje:

http://dl.dropbox.com/u/16268379/Δέκτες%20DVB-T/firmwares/Lifeview/LV6TBOXHD%20v2/LV6_OSD_A_2012-09-12.rar

(preuzeto iz teme: http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=36&t=2719&start=260 )

 

Više detalja o verzijama uređaja i firmware-a u ovom postu:

http://www.bug.hr/forum/topic/digitalna-televizija-dvb-tcs-iptv-hd-3d/reviewnotonlytv-lv6tmpvr4-dvb-t-mpeg4/67437.aspx?page=14&jumpto=2503852&sort=asc&view=flat

To je sve za LV6TBOXHD, nije ništa iskoristivo za LV6TMPVR4?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Sorry, jedno i drugo se miješalo u temi.

 

Ovdje bi rebali biti zadnji firmware-i za LV6TMPVR4:

ftp://ftp.fen.pl/sterowniki/LiveView-NotOnlyTV/LV6TMPVR4/

 

Koliko vidim, zadnje je 5. mjesec 2012.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Ne znam šta donosi novi updejt i bilo bi zgodno kada bi se moglo negdje pročitati, ali na 55cm crt tv-u najveća veličina titlova je premala i nema kvalitetnog sjenčenja titlova što je frustrirajuće nečitljivo na svjetlijoj podlozi. Te stvari me nerviraju kod gledanja filmova, kao i zastajkivanje videodatoteka i desinkronizacija videa i zvuka. To su najveće mane LV6TMPVR4.

 

Također ne znam tko izbacuje upgrejde ali LifeView nije objavio nikakve updejte a također im tehnička podrška i adresa nisu validni s obzirom da mi se mailovi vraćaju zbog nevažeće e-mail adrese kada im pošaljem upite.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 14:08 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Imaš link sa zadnjim firmware-om. Šta te košta da probaš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Pozdrav svima,imam jedan problem i ako bi mi neko ikako mogao pomoći zaista bih mu bio zahvalan..

Kupio sam LV6TBOXHDA1 uređaj i moj jedini problem je šta ne čita slova sa kvačicama(š,č,ć,đ,ž..). Naručio sam ga iz Magazin RS-a pa sam njih kontaktirao u vezi toga,oni su mi dali broj od ovlaštenog srvisera(EZY). Kontaktirao sam njih u vezi toga i ni oni mi nisu znali dati odgovor nego su mi rekli da probam u opcijama promijenit regiju ali ni to nije pomoglo(hrvatske regije nema btw) i jos su mi rekli da probam skinut zadnji firmware sa službene stranice,pokušao sam i to ali tu mi se javlja sljedeći problem. Nađe mi datoteku i kad stisnem instal nakon jedne sekunde izbaci mi poruku upgrade data too large,failed.

Tu sam se odlučio obratit direktno službenom supportu ali kad im pošaljem mail vrača mi ga kao neki error(očito im taj mail ne radi)..

Zaista više neznam šta bih mogao učiniti da riješim ovaj problem osim pomirit se s činjenicom da sam bacio 300 kn.. Ako neko ima kakvo drugo riješenje opet ponavljam bio bih mu jako zahvalan..

I još da ne zaboravim,serijski broj uređaja je: LV6TBOXHDA1121100564

Unaprijed hvala..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

nakon toliko godina opet pitanje o mogucnostima.

imam ovaj model od 2008 ili 2009 i radio je do 2011 dok nismo nabvavili LG 47LW5500 .

Otad povremeno,dok smo vani, pogledati svoje omiljene serije.

Posto sad LG ne moze vidjeti te signale na 40/626 00 frekvenciji izgleda da nema mogucnost prijema HEVC kanaöa  tj DVB-T2 HD kanala.

Napravio sam zadnji update firmware Tv-a  i dalje nista.

Pa gajim neku slabasnu utjehu (mrsko mi je opet kupovati ured

Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018 smo gledali HRT2 HD i to je hvatao i prenosio (naravno da to nije bio HEVC HD)

 

Da li ovaj model ima update, kako bi bio spreman raditi  s HEVC kanalima.?

Znam da je star model. pitam.

Prije bi TV dobio update nego ovaj uredaj. Imam vremena jos. odluciti sto cu.

Najjednostavnije je prodati TV i uzeti novi... eeeeh kad bi bilo tako jednostavno....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Imam isti takav. 0 bodova. Hw ne podrzava hevc. Nema niti dvbt-2. Inace super uređaj kojeg je pregazilo vrijeme.
16 godina
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Ma steta....

Zvao LG.de pa me poslali u LG.hr (ma znao sam da necu od nasih ista saznati ali nema veze)

Nema DVB-T2 .... a sto je bilo SP nogometa u Rusiji.? Pa imao sam HRT2 HD u 1080p ....kaj nije to to? HEVC je kodek ..... to znamo.

Solucija je...... dokupiti vanjski digitalni DVB-T2 prijemnik, ili uzeti IPTV od telekoma (imam FTTH, ali nisam  uzeo niti me zanima TV s previse kanala) ili  posluziti za nesto lokalnokonzola pc sto li vec......

Opet gledati dokle dok bude FHD bio aktualan.... dok 4K ne udomaci...

OK .... vise ne vjerujem da ni ovaj LifeView uredaj ne bude imao mogucnost..... a sto li se nakupi nepotrebnih uredaja, fakat

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice