Stick, box ili nesto drugo?

poruka: 9
|
čitano: 3.212
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Stick, box ili nesto drugo?

Pozz svima, zanima me sto bi bilo najbolje uzeti? U dnevnom imamo MaxTV, a ja bi na televizor kod sebe u sobi zelio staviti nesta s cim bih mogao gledati kanale odnosno IPTV i po mogucnosti filmove. Predpostavljam da bi TV Android Box bio najbolji?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stick, box ili nesto drugo?
RedHill kaže...

Pozz svima, zanima me sto bi bilo najbolje uzeti? U dnevnom imamo MaxTV, a ja bi na televizor kod sebe u sobi zelio staviti nesta s cim bih mogao gledati kanale odnosno IPTV i po mogucnosti filmove. Predpostavljam da bi TV Android Box bio najbolji?

 Ima već tema. Sigurno budeš pronašao to što tražiš.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Stick, box ili nesto drugo?
Nvidia shield. Zna se nac na akciji po 140eura. Bolje od toga ne ide.
Ostalo su sve kineska smeća. xiaomi box je isto ok uređaj.
tito vampir! Bog I Hrvati!
6 godina
protjeran
offline
Re: Stick, box ili nesto drugo?
LeskiRM kaže...
Nvidia shield. Zna se nac na akciji po 140eura. Bolje od toga ne ide.
Ostalo su sve kineska smeća. xiaomi box je isto ok uređaj.

 a xiaomi nije kineski ?

koliko si ti android box playera imao u rukama da znaš da su to sve kineska smeća ?

vjerojatno nijedan...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Stick, box ili nesto drugo?
x18x05x kaže...
RedHill kaže...

Pozz svima, zanima me sto bi bilo najbolje uzeti? U dnevnom imamo MaxTV, a ja bi na televizor kod sebe u sobi zelio staviti nesta s cim bih mogao gledati kanale odnosno IPTV i po mogucnosti filmove. Predpostavljam da bi TV Android Box bio najbolji?

 Ima već tema. Sigurno budeš pronašao to što tražiš.

 u toj temi nema ništa što me zanima

LeskiRM kaže...
Nvidia shield. Zna se nac na akciji po 140eura. Bolje od toga ne ide.
Ostalo su sve kineska smeća. xiaomi box je isto ok uređaj.

 140 eura mi je ipak "malo" preskupo.

 

Nadao sam se nekim preporukama, pošto neznam koje su marke TV boxove dobre. Ne smeta mi jel iz Kine ili ne, čak štoviše. Gledao sam malo po AliExpressu sta ima i ostalim stranicama, ali svejedno me zanimaju sta drugi kazu

10 godina
offline
Re: Stick, box ili nesto drugo?

@redhill
Nvidia shield nije samo playyer nego i gaming konzola na kojoj ako imas dovoljno brz internet moze igrati solidne igre besplatno.

Pa, nijedan nakon sto sam kupio shield.
Neki stekaju, neki imaju los wifi itd itd. Kolko para tolko muzike.



A tu je jos i support koji je upitan kod tih kineza.
Dok recimo, javio sam se na nvidia chat supportu da mi daljinac nekaj sere, 5 recenica smo izmijenili. Novi je na putu dok ovo pišem.
tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 10:37 (LeskiRM).
12 godina
offline
Re: Stick, box ili nesto drugo?
LeskiRM kaže...

@redhill
Nvidia shield nije samo playyer nego i gaming konzola na kojoj ako imas dovoljno brz internet moze igrati solidne igre besplatno.

Pa, nijedan nakon sto sam kupio shield.
Neki stekaju, neki imaju los wifi itd itd. Kolko para tolko muzike.



A tu je jos i support koji je upitan kod tih kineza.
Dok recimo, javio sam se na nvidia chat supportu da mi daljinac nekaj sere, 5 recenica smo izmijenili. Novi je na putu dok ovo pišem.

 nezanima me gaming konzola, samo nesto s scim bi mogao gledati filmove, TV (IPTV), YT itd... Cak bi si mozda i uzeo neku IPTV pretplatu, ako ima dobrih

14 godina
offline
Re: Stick, box ili nesto drugo?
RedHill kaže...
LeskiRM kaže...

@redhill
Nvidia shield nije samo playyer nego i gaming konzola na kojoj ako imas dovoljno brz internet moze igrati solidne igre besplatno.

Pa, nijedan nakon sto sam kupio shield.
Neki stekaju, neki imaju los wifi itd itd. Kolko para tolko muzike.



A tu je jos i support koji je upitan kod tih kineza.
Dok recimo, javio sam se na nvidia chat supportu da mi daljinac nekaj sere, 5 recenica smo izmijenili. Novi je na putu dok ovo pišem.

 nezanima me gaming konzola, samo nesto s scim bi mogao gledati filmove, TV (IPTV), YT itd... Cak bi si mozda i uzeo neku IPTV pretplatu, ako ima dobrih

 I nema ništa za tebe u onoj temi veliš? To što si sad naveo može i najobičniji android box. Tako da pravac dućan i kupi najjeftiniji.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Stick, box ili nesto drugo?

Ja ne bi uzimao najjeftini box, imao sam ih nekoliko i svi su mi se redom pokvarili. Sada imam Amazon fire tv stick i razlika u brzini i kvaliteti u usporedbi sa "jeftinim kinskim boxevina" je vidljiva. Moja preporuka ti je je Nvidia shield (koji je preksup za potrebe samo gledanja tv-a), xiaomi box, ili Amazon fire tv stick (obični ili 4k). 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice