SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

poruka: 349
|
čitano: 131.840
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Ne znam jesam ja lud il ko, ali ja kod narudzbe nemam ono polje za unos koda - jel bug, jel se događa jos kome ili nesto krivo radim?

 

P.S. Cilj mi je platit Paypal-om, ako idem na drugi nacin, onda dodem do dijela gdje mogu koristit kod.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 18:17 (bikloner).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
bikloner kaže...

I kakva su zadnja iskustva s carinjenjem, jel to spada pod informatičku opremu koja se ne carini, jel lupaju onda pod obavezno PDV na to ili u pravilu prolazi?

https://www.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189.aspx

 

Ako završi na carini, a nije poslana iz EU (stvarno iz EU, a ne iz tranzitnog skladišta), onda će se cariniti ako će te tražiti račun. Pročitaj gornji link.

 

Nemoj se voditi za "u pravilu" - ako ne naručuješ iz EU, računaj da će se cariniti i budi sretan ako im promakne.

 

bikloner kaže...

Ne znam jesam ja lud il ko, ali ja kod narudzbe nemam ono polje za unos koda - jel bug, jel se događa jos kome ili nesto krivo radim?

Kod se upisuje nakon što si klinuo na Proceed to Check out, u koraku Shipping.

15 godina
online
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Kad smo kod go pro (budget) alternativa, dali je još uvijek stoje ovi SJ modeli o kojima se raspravlja u temi ili sada imamo nešto drugo bolje (druge marke i modeli) ?

Gledam si da si uzmem neku kameru pa me zanima koje su mi opcije i dali imate preporuke.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
AmonZero kaže...

Kad smo kod go pro (budget) alternativa, dali je još uvijek stoje ovi SJ modeli o kojima se raspravlja u temi ili sada imamo nešto drugo bolje (druge marke i modeli) ?

Gledam si da si uzmem neku kameru pa me zanima koje su mi opcije i dali imate preporuke.

da li tražiš full hd ili 4k, i koliki ti je okvirni budžet? pogledaj malo Yi kamere, odličan odnos uloženo-dobiveno,  ima usporedba na youtubeu s go pro i ostalim brendova. nisu najjeftinije ali su po kvaliteti jako blizu go pro-a.  

15 godina
online
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Da, gledao sam te Yi modele, točnije lite i 4k. 4k rezolucija mi nije pod must, sasvim mi je dovoljno 1080p.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Pozdrav svima,

 

da ne otvaram novu temu...vrijedli li ovo čemu?

https://www.links.hr/hr/sportska-digitalna-kamera-overmax-activecam-5-1-4k-30fps-wifi-microsd-display-2-vodonepropusno-kuciste-dodaci-320300080

Ništa profesionalno, za snimit vožnju biciklom, ronjenje...kolinje...ono zeka peka...obiteljske snimke ali malo bolje od snimanja mobitelom...jel to to?

 

Hvala

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Ja sam ti sad u zadnjih 2 mjeseca pregledo sve žive kamere.

Ak ćeš već dat tolko love za tu kameru radije bi gledo nešto iz kine i tamo uzeo, a ne ovo iz linksa koje će ti masno naplatit, a kvaliteta ti neće baš neka bit

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
protjeran
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Ja imam SJ5000x elite već godinu dana i prezadovoljan sam, redovito izlaze updatovi i poboljšanja što se tiće softwera. Nemam zamjerke, da moram ponovo birati opet bi kupio isti model.

 
1 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Gdje si ju kupio, ak nije tajna...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
15 godina
online
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
Gledaj si gearbest, aliexpress, banggod, tomtop.

Kad si odredis model koji zelis uzet pogledas gore navaedene trgovine i vidis di ti se najvise isplati uzet.

Meni je u pon dosao Sj8 Pro iz tomtopa. Prvi put tamo kupio. Nisam carinu platio i doso za neka 2 tjedna.

Gledaj si sada jer sad sve te trgovine imaju akcije povodom 11.11 i super cijene. Vidio sam na aliiju yi4k plus za 200 i yi4k za 100 sto je super cijena za takve kamere.

Gledaj si da ti je stabilizacija slike dobra ak vec nes kupovat gimbal i rezololucije koje kamera podrzava sa stabilizacijom

Ova na mom Sj8 pro je bolesna. Neki dan montiro ga direktno na bicikl i iso preko nekog kamenja. Kamera se tokom voznje tresla ko blesava, dodem doma pogledam video kad ono fantastican snimak.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Nisam ni znao da su već na brojci 8! Hvala!

Idem pogledati koji revew :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
protjeran
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
Srednji kaže...

Gdje si ju kupio, ak nije tajna...

 Neutrino ;)

15 godina
neaktivan
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

pozdrav

 

koju kameru bi prepucili za kupnju do max 150-200 eura? trenutno primarno snimanje za vrijeme skijanja

 

problem je i sto mi kamera treba za 2 tjedna da neznam da li jr kupnja iz kine npr opcija

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
master.on.wheels kaže...

pozdrav

 

koju kameru bi prepucili za kupnju do max 150-200 eura? trenutno primarno snimanje za vrijeme skijanja

 

problem je i sto mi kamera treba za 2 tjedna da neznam da li jr kupnja iz kine npr opcija

 NE! oko Božića i Nove nikada nemoj naručivati iz vana!

Ja ne bi čak ni iz EU, za svaki slučaj.

Naši dućani, ili možda Njuškalo, možda netko preprodaje kamere

 

npr

https://www.njuskalo.hr/sportske-kamere/akcijska-kamera-sjcam-sj8-air-bez-ogrebotine-oglas-27100640

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 14:01 (CyberDemonVZ).
15 godina
online
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Preskupo. 

Za tu lovu se može SJ8 Pro kupit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
neaktivan
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

nisam ni mislio sad narucivat izvana na kraju

 

cisto me zanima koje bi modele npr preporučili da tražim za skijanje/ boardanje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro

Ak ti treba ta 2 tjedan, možda iz neke online trgovine može proć, al da ti dođe za tipa par dana iz njemackog skladista.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SJCAM SJ5000, jeftina aternativa skupom GoPro
Pozdrav ljudi. Posjedujem sj5000x elite i super je kamera, ali vijek baterije poprilicno loš, pa me zanima neka preporuka power banka ili baterije jače za ovu kameru. E sada ako mi mozete dati neki link koju bateriju bi trebao uzeti ili power bank. Da nebi zeznuo nesto. Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice