Xiaomi Chuangmi 720P review

poruka: 1
|
čitano: 3.717
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
offline
Xiaomi Chuangmi 720P review

Nedavno sam dobio kameru iz naslova sa gearbesta pa evo kratki review.

 

Kamera posjeduje opciju detektora kretanja sa notifikacijama preko aplikacije, noćnu viziju (IR LED) i interfona.

 

Specifikacije:

Motion Detection udaljenost: 9m
Kompatibilno sa: Android,IOS
APP: Mi Home
Wireless: WiFi 802.11 b/g/n
WiFi udaljenost : 10m
Pohrana podataka: Micro SD card up to 64GB
FOV: 120 stupnjeva
Senzor: CMOS
Video format: MPEG-4
Frame Rate (FPS): 25FPS
Resolution: 1280 x 720
Night Vision sa 6 IR LED
IR domet: 9m
Potrebno napajanje: 5V / 1A

 

Kamera dolazi u bijeloj kutiji koja sadrži kameru, USB kabel 1.8m, dvostrano ljepljivu traku i upute na kineskom.

 

Za podešavanje kamere i pregled snimaka potrebno je koristiti MI Home aplikaciju, te u aplikaciji odabrati Mainland China kao lakaciju kako bi kamera radila (barem za sada dok to ne promijene).

Iz aplikacije je moguće raditi update firmwarea i podešavati razne postavke poput noćne vizije, detektora pokreta, vremena snimanja i ostalo.

Kamera može biti podešena da snima stalno ili tek kad uoči neko kretanje. Detekcija pokreta radi solidno i aplikacija istog trena javlja na mobitel te kamera sprema video na micro SD karticu (koju je, naravno, potrebno prethodno ubaciti u kameru).

 

Kvaliteta slike nije nešto specijalno, ali sasvim prosjećna za tu rezoluciju. Po mraku IR ledice odrađuju posao kako treba i vidi se solidno.

 

Moje mišljenje je da je to solidna kamera za tu cijenu i može poslužiti za naprimjer nadzor kućnih ljubimaca, pa čak i za slučaj provale može biti korisna.

 

I za kraj nekoliko slika kamere i sučelja aplikacije.

svjetlo svjetlo
potpuni+mrak potpuni+mrak
Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8 Face: https://www.facebook.com/gearbest.coupons.discounts/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 21:49 (XXX-Man).
Moj PC  
8 0 hvala 4
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice