Problem s fotoaparatom

poruka: 8
|
čitano: 6.237
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Problem s fotoaparatom
pitanje

imam canonov digitalni fotic... problem je u sljedecem: aparat je potrosio baterije onaj objektiv je ostao vani ona ga je pogurala... i sada objektiv nemoze izaci do kraja... izade kojih 5mm al ne vise... ja sam to probao s tim praznim baterijama al sada su one na punjenju pa neznam jel mozda zbog toga ali mislim da nije jer objektiv proizvodi nekakve zvukove kad dode to ''tocke'' koju nemoze prijeci... sada molim vas da mi kazete dali mogu nekako spasiti fotic....

Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s fotoaparatom

Odnesi ga na ovlasteni servis, meni se dogodilo da je doslo do udarca na objektiv i on se nije mogao "izvuc" do kraja i fotoaparat nije funkcionirao kako treba...svasta sam probao sam ali nakraju ovlasteni servis je pomogao...

 

BTW kaze "ona ga je pogurala" tko je sta pogurao to ne kuzim? Ako je neko fizicki gurao objektiv nazad na "off" polozaj moglo je doc do opasnih ostecenja mehanizma i samim time bespovratnog ostecenja fotoaparata, zasad zaleti se do nekog servisa da ti oni to pogledaju mislim da je to najpametnije...

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2008 16:18 (mislav_01).
16 godina
odjavljen
offline
Problem s fotoaparatom
autorov komentar

ono pogurala mislio sam na to da ga je ona sama gurnula.... e sad to sam znao za servis.. a nemogu ja nista napraviti sam????

Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem s fotoaparatom

Zar ima Canonov servia u RH? Znam da je za Canon SLR-ove suđen pravac Slovenija. Za ''idiote'' ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2008 17:46 (Bara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s fotoaparatom
Radeon PRO kaže...

ono pogurala mislio sam na to da ga je ona sama gurnula.... e sad to sam znao za servis.. a nemogu ja nista napraviti sam????

 gle nemoj bolje mozda prckat sam, ako nasilu budes gurao objektiv nazad tko zna mozes jos vise sjebat nesta...
16 godina
odjavljen
offline
Problem s fotoaparatom
autorov komentar

ma ono bed mi je da kazem starom za fotic jer mi je sad kupio komp.... pa ono sad jos spljuskat 1000-2000kn na fotic....

Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s fotoaparatom

Hehe tak je i meni bilo, ja sam svoj u srednjoj skoli ubio, dok smo bili na nekom partyu i pod sumnjivim okolnostima :D al nakraju sam moro priznat hehe

16 godina
odjavljen
offline
Problem s fotoaparatom
autorov komentar

ovako objektiv mogu vratiti al trebam zamahnuti foticem par puta prema dolje.... znaci jos imam fotic u kolikom tolikom stanju.... :D

Bolje pitat i bit glup 5 minuta, nego šutit i bit glup ostatak života Na pitanja u vezi Hardwera i Softwara ne odgovaram na PM, pomozimo i drugima, pitajte na forumu
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice