Eminem fall

poruka: 10
|
čitano: 1.700
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Eminem fall

Skuzio sam da preko te pjesme proziva nekoga ili vise njih, ne kuzim eng najbolje pa ne znam o cemu je rijec, ako moze netko da objasni

6 godina
protjeran
offline
Eminem fall

Rek(l)a sam NE MOŽE!

 

All work and no play makes Jack a dull boy.
9 godina
offline
Re: Eminem fall
xFx889 kaže...

Skuzio sam da preko te pjesme proziva nekoga ili vise njih, ne kuzim eng najbolje pa ne znam o cemu je rijec, ako moze netko da objasni

 Kolko znam pjeva kontra debilnog trenda tkz. mumble rap-a.

Evo jos jedna odlicna pjesma koja govori o tome.  

 

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
offline
Eminem fall

Slušam nedavno Nereda i Stoku, Spremni za rat i brijem si s kim se oni svađaju i kome se prijete? Aj, kužim ove zatupljene born in da usa kmice i njihove gangsta brije pošto se fakat ubijaju oko droge i vlasti ali s kim su se ovi klali? Koliko sam skužil, kod nas su si svi reperi ok međusobno, nema neke netrpeljivosti i sl..

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
10 godina
offline
Eminem fall

Najzalosnije od svega koga oni sad nazivaju reperom kako u USA ove debile sa sarenim zubima i kosom koji imaju 3 recenice koje ponavljaju i samo mrmljaju tako i ovde na balkanu.

Kad cujem onaj jala kurac brat i onaj debil buba coreli reperi kazu,dodje mi da se ranim isto sranje 3 stvari samo ponavljaju i to je to,a glas autotune na max.

Ali jbga to prolazi i slusa se.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 12:18 (hrka11).
9 godina
offline
Re: Eminem fall
hrka11 kaže...

Najzalosnije od svega koga oni sad nazivaju reperom kako u USA ove debile sa sarenim zubima i kosom koji imaju 3 recenice koje ponavljaju i samo mrmljaju tako i ovde na balkanu.

Kad cujem onaj jala kurac brat i onaj debil buba coreli reperi kazu,dodje mi da se ranim i sta stvar 3 stvari samo ponavljaju i to je to,a glas autotune na max.

Ali jbga to prolazi i slusa se.

 

hehe evo ga

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
offline
Re: Eminem fall

Ma nije jedini ima ih pun k...istetovirani po licu,debilne frizure,tekst jos debilniji i to je to...Nije mi jasno stvarno kako tako nesto prekonoci postane popularno,a tek koji jos keš dobiju?

Preko noci milijunasi postanu,a radi cega,radi ponavljanja 5 istih rijeci i izgleda ko naprutana ovca sarena.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
neaktivan
offline
Eminem fall

Alo, o cemu vi pa procitajte ponovo sta sam pitao

9 godina
offline
Re: Eminem fall
xFx889 kaže...

Alo, o cemu vi pa procitajte ponovo sta sam pitao

 pa napisal sam ti da Eminem koji je BTW. GOAT reper dere po napudranim sarenim lutkicama koji mumble repaju .

Mumble rap ili po naski mumljanje rap se zove tako jer tekst takvih pjesama se svodi na par rijeci koji mumljaju po beatu pjesme sto je zadnjih 10 godina uzasno

popularno.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.9.2018 11:09 (Zemljanin).
12 godina
offline
Eminem fall

Koja tema ...

Proziva Machine Gun Kellya (Inace Trap-Repera ili Repera) iz Cleveland i ostale aktualne Trap-repere da im pokaze zapravo kako bi trap-rep trebao izgledati na sto mu je i i kelly odgovorio putem twitera comback na njegovu kcer hailey i eto tu sve pocinje valjda.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice