Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 806.131
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
Minneyar kaže...

 

Inace, Sansu ne mogu vidjeti, oduvijek. Najgori lik i u knjizi, a u seriji je jos gora... ne znam uopce kako bih definirao tu glumicu, al nit mi je lijepa (a Sansa bi trebala bit kao top-tier ljepotica), nit ima ikakvu karizmu i sva je dosadna do zla boga... cim je njena scena alt tab i surfanje :D

Ma i mene ona zivcira,ruku na srce,nadrazi mi je trenutak bio kada ju je onaj psihopata nategao...

U cijelome serijalu,mene su najvise razocarali neokaljani.Oni bi kao trebali biti savrseni borci,a u svakoj sceni dobiju po p...i

Ne vjeruj ženi koja laže!
15 godina
offline
Game of Thrones

Meni ti neokaljani nisu nikad dali dojam da su neka vrhunska vojska. Ovaj golden company mi se vec sad cini puno strasnija ekipa. A i dothrakiji bi trebli bit dosta hardcore jer su realno barbari. 

 

Iako realno nijedna vojska nebi trebala imat sanse protiv drogona samog a kamoli protiv obojice. 

Moje neko predvidanje je da ce borba s ledenima zavrsit u trecoj ep, ta epizoda je i najduza u ovoj sezoni. Tu ce poumirat neki poznatiji likovi i vjerojanto ovaj manji zmaj u okrsaju s ledenim zmajem, tako da ostane samo drogon kojeg ce valjda koristit u borbi za tron. 

Mah, neznam, nagadam bezveze, jedva cekam. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones

Kako je do sad timeline išao, brže će se svi međusobno poklati nego ledeni dođe do Winterfella...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
JozoBozo121 kaže...

Ne znam što ste se svi sad odjednom okomili na Clarke, pa pričam s frendovima i ona nam je jedna od najboljih glumica, baš je odlična za ulogu i točno glumi onako kako bi se osoba u toj poziciji trebala ponašati.

 buraz moj, ne glumi.

 

ja sam doktorirao te proklete knjige, sve redom, lik nije za usporedbu. eventualno može biti da nije kriva emilia clarke, već da je adaptacija bila loša za daenerys kao lik, to je isto moguće

 

među forumašima fantasy žanra Hrvatske na nekoliko foruma, emilia clarke u Game of Thronesu je dobila velepoštovan nadimak "Proljefka" 

 

 

stvarno nikom ne želim kvariti seriju, ali da mi je sporedna ekipa glumaca bolja od glavne - jest, itekako

9 godina
offline
Re: Game of Thrones
mar123 kaže...

Meni ti neokaljani nisu nikad dali dojam da su neka vrhunska vojska. Ovaj golden company mi se vec sad cini puno strasnija ekipa. A i dothrakiji bi trebli bit dosta hardcore jer su realno barbari. 

 

Iako realno nijedna vojska nebi trebala imat sanse protiv drogona samog a kamoli protiv obojice. 

Moje neko predvidanje je da ce borba s ledenima zavrsit u trecoj ep, ta epizoda je i najduza u ovoj sezoni. Tu ce poumirat neki poznatiji likovi i vjerojanto ovaj manji zmaj u okrsaju s ledenim zmajem, tako da ostane samo drogon kojeg ce valjda koristit u borbi za tron. 

Mah, neznam, nagadam bezveze, jedva cekam. 

 

golden company je ustrojio Gorki Čelik (jedan od glavešina kuće Blackfyre koja se sastojala od Targaryenske kopiladi) u essosu, i imala je reputaciju najjače plaćeničke grupe, imali su ozbiljne brojeve i itekako znali što je rat, dokazali se po cijelom tom svijetu.

 

oni itekako mogu biti strašna i vrlo ozbiljna ekipa u seriji, imaju takav potencijal, e sad kako će ih iskoristiti vidjet ćemo, osobno mislim da bi oni mogli biti presudan faktor u konačnici

11 godina
offline
Re: Game of Thrones
mar123 kaže...

Moje neko predvidanje je da ce borba s ledenima zavrsit u trecoj ep, ta epizoda je i najduza u ovoj sezoni. Tu ce poumirat neki poznatiji likovi i vjerojanto ovaj manji zmaj u okrsaju s ledenim zmajem, tako da ostane samo drogon kojeg ce valjda koristit u borbi za tron. 

Mah, neznam, nagadam bezveze, jedva cekam. 

Ja sam si nekak mislio da je ovaj treci zmaj postao "ledeni" jer ovako Jon i Daenerys imaju svaki po jednog, treci bi bio visak :P

14 godina
offline
Game of Thrones

Golden company - dječice, to vam je tebanska Zlatna četa, u kojoj su  služili parovi...

 

e da homići, koji su se hrabro borili da im neko u ljubavnika ne zarije koplje ili mač, a sve kako bi oni jedan drugome mogli zabiti do jaja...

 

GoT fun fact over...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Game of Thrones

Izašao je leak druge epizode. 

 

 

Trenutno dostupna kvaliteta negdje između 480-720p.

 

Spoiler: Arya + Gendry scena  

Red tuge, red bijesa
11 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

Moj komentar na drugu epizodu : šta je ovo sunce ti jebem

9 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones
Kako tvoj komentar na drugu epizodu? Pa jel ne izlazi noćas.?
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Garac24 kaže...
Kako tvoj komentar na drugu epizodu? Pa jel ne izlazi noćas.?

Ima za skinuti nekakav leak.

12 godina
offline
Game of Thrones

Imate na filmoviziji bez prevoda.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2019 23:37 (MGloc).
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Osrednja epizoda. Očekivao sam više, jbg.
Barem znamo da ce 3. biti poštena.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Upravo pogledao. Dosadnjikava epizoda.

Nakon "uvodne" prve epizode, mislio sam da bi sve ostale trebale biti napetije.
3. epizoda traje 82min - valjda nece od toga biti 41min dosade.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
9 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Epizoda dva mi je veliki podbačaj. Ako je netko gledao prvu epizodu, propusti drugu i krene kasnije gledati treću, nebi ni prijetio.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Game of Thrones

Epizoda 2 je previše usporena, epizoda 3 bi trebala napokon biti zanimljiva.

BE HAPPY 要開心 : )
11 godina
offline
Re: Game of Thrones
JozoBozo121 kaže...

Epizoda dva mi je veliki podbačaj. Ako je netko gledao prvu epizodu, propusti drugu i krene kasnije gledati treću, nebi ni prijetio.

 

Upravo suprotno, odlicna epizoda.Svi likovi na okupu, zatisje pred buru.

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
Joe Cooker kaže...

Epizoda 2 je previše usporena, epizoda 3 bi trebala napokon biti zanimljiva.

Ako u trećoj spizodi ne skoče do Cersei i okolo da vidimo šta ima i tako to, pa eto, ČETVRTA epizoda bude akcijski orijentirana...

9 godina
offline
Game of Thrones

Kao što je kolega rekao, zatišje pred buru. Odlična epizoda, ne vidim nista lose u njoj. Humor mi bas svidio 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
JozoBozo121 kaže...

Epizoda dva mi je veliki podbačaj. Ako je netko gledao prvu epizodu, propusti drugu i krene kasnije gledati treću, nebi ni prijetio.

Bezveze ti je komentar...

Samo Branov komentar "The Things We Do For Love" na početku je vrijedan gledanja!

 

7 godina
offline
Re: Game of Thrones

Najjače je kad je Tormund pričao kak je tri mjeseca sisao divovsku ženu 

 

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Game of Thrones

Jel se meni cini ili su poskidane sve epizode gota 8. sezone sa "ilegalnih" stranica?

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
SnakeEyes kaže...

Jel se meni cini ili su poskidane sve epizode gota 8. sezone sa "ilegalnih" stranica?

 Gdje kako što? prvi glas

9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Druga epizoda super ,zatišje pred buru ,prikaz svih važnih likova u serijalu.U trečoj očekujemo epsku bitku i naravno da če dio glavnih likova poginuti u časnoj borbi:))
Inače pohvala za hbo go ,imali su seriju rano ujutro ,do sad to nije bio slučaj.
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
amd freak kaže...
SnakeEyes kaže...

Jel se meni cini ili su poskidane sve epizode gota 8. sezone sa "ilegalnih" stranica?

 Gdje kako što? prvi glas

Na 1337x je poskidano sve..
Našao sam na drugoj stranici

15 godina
offline
Game of Thrones

Odlične su mi obje epizode. Druga, čak, puno bolja od prve. Puno referenci na ranije odnose. Napetost se osjeti u zraku. Likovi međusobno svode lične račune...

 

Tajming za razgovor Snowa i Daenerys perfektan.

morrisoN
11 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

da točno...podsječa me na dobra stara vremena kad sam gledao santa barbaru i marisol

6 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

Nakon 7. sezone gdje je sve bilo ubrzano, i putovalo se s kraja na kraj kontineta warpom 9 u ovoj sezoni je sve ultra sporo. Bojim se da ta usporenost nije rezultat genijalnost režije u svrhu građenja atmosfere već rezultat kratkog i siromašnog scenarija tj. main plota a što je posljedica nepostojanja književnog predloška.

16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Dobra epizoda, znam po tome jer mi se gledalo još. Ne sviđa mi se ovo jednom tjedno 

9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ništa od bitke u 3oj epizodi. Mislim da ce se velik dio bitke odigrati u 4oj jer je sredina sezone.
3. Epizodu ce opet usporiti razgovorima i iščekivanju pocetka bitke.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice