Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 806.326
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
11 godina
protjeran
offline
Game of Thrones

scena u kojoj u kriptama arya bježi od nekoga sva krvava i okreče se sva u šoku i nevjerici kao da je vidjela duha može značiti samo da je night king oživio sve mrtve iz kripte (grobnice) i taj bjeg vidim tako da ona očito bježi od zombija odnosno svog oca NED STARKA... jer ko bi inače onako uplašio aryu

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
ursusc355 kaže...

scena u kojoj u kriptama arya bježi od nekoga sva krvava i okreče se sva u šoku i nevjerici kao da je vidjela duha može značiti samo da je night king oživio sve mrtve iz kripte (grobnice) i taj bjeg vidim tako da ona očito bježi od zombija odnosno svog oca NED STARKA... jer ko bi inače onako uplašio aryu

 Koliko se ja dobro sjecam Nedova glava je bila u kings landingu koju je postavio Joffrey da bi se rugao Sansi a i mislim da su njegove kosti poslali Tyrion i Tywin prema Catelyin i dalje se ne sjecam sto se dogodilo sa tim kostima. Tako da sumnjam da je vidjela svoga oca zombija

11 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones
The_K kaže...
ursusc355 kaže...

scena u kojoj u kriptama arya bježi od nekoga sva krvava i okreče se sva u šoku i nevjerici kao da je vidjela duha može značiti samo da je night king oživio sve mrtve iz kripte (grobnice) i taj bjeg vidim tako da ona očito bježi od zombija odnosno svog oca NED STARKA... jer ko bi inače onako uplašio aryu

 Koliko se ja dobro sjecam Nedova glava je bila u kings landingu koju je postavio Joffrey da bi se rugao Sansi a i mislim da su njegove kosti poslali Tyrion i Tywin prema Catelyin i dalje se ne sjecam sto se dogodilo sa tim kostima. Tako da sumnjam da je vidjela svoga oca zombija

 sve je uredu... ipak si ti gospodar svemira i več si gledao sve epizode pa znaš...

12 godina
offline
Game of Thrones

druga epizoda odlična, problem je sto vecina pa i ja sam gorimo od zelje vidjeti tu bitku koja se sprema vec godinama, a sad je tu iza ugla, al' nikako da stigne. Osobno scena ispred vatre genijalna, kako su se oni prisjecali proslosti tako sam i ja nekako s njima.. ipak show traje od 2011. pa me svaka scena/podsjetnik iz neke od sezona podsjetila na period zivota u kojem sam bio dok se odvijala ( u kojem sam stanu tada zivio, koji posao radio, prije nego sam zenu upoznao, poslije itd. )

 

zvuci blesavo no doslo mi je da uzmem kriglu pive, privucem stolicu k njima uz vatru i nazdravim " Ekipa, bilo je ovo jebenih 8 godina! "  

 

 

- e kad epizoda ostavi takav dojam na mene, onda zaista ne mogu prigovorit da je losa, nostalgija pogođena 100%

15 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones
Dr. Vicko kaže...

Vidjeti Arju u sceni sexa Sam dozivio jednako sokantno kao i scena Red weddinga jer je to nesto sto nikako nisam mogao ni poimati uz njen lik. 

 

Ne znam što svi žugaju na tu scenu. Jedini šok proizlazi iz činjenice da je Arja bila dijete kad je show počeo, a glumica je malo niža i djeluje mlađe, pa je ljudi i dalje tako percipiraju, međutim, kad prihvatiš da je dovoljno stara, scena je bila totalno u skladu s likom. Zna što želi, došla je po to iako je neiskusna, pa je ispalo nespretno i awkward - tipična Arja.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
7 godina
offline
Re: Game of Thrones
MrBlc kaže..

 

Ne znam što svi žugaju na tu scenu. Jedini šok proizlazi iz činjenice da je Arja bila dijete kad je show počeo, a glumica je malo niža i djeluje mlađe, pa je ljudi i dalje tako percipiraju, međutim, kad prihvatiš da je dovoljno stara, scena je bila totalno u skladu s likom. Zna što želi, došla je po to iako je neiskusna, pa je ispalo nespretno i awkward - tipična Arja.

 Upravo to, točno u sridu.

Dao sam si truda tom prigodom:

 

 

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
fer-de-lance kaže...
MrBlc kaže..

 

Ne znam što svi žugaju na tu scenu. Jedini šok proizlazi iz činjenice da je Arja bila dijete kad je show počeo, a glumica je malo niža i djeluje mlađe, pa je ljudi i dalje tako percipiraju, međutim, kad prihvatiš da je dovoljno stara, scena je bila totalno u skladu s likom. Zna što želi, došla je po to iako je neiskusna, pa je ispalo nespretno i awkward - tipična Arja.

 Upravo to, točno u sridu.

Dao sam si truda tom prigodom:

 

 

 

 

jel to ono "ja mislio klinka, kad ono pička 6. razred i to drugo polugodište" 

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
neznalica90 kaže...
fer-de-lance kaže...
MrBlc kaže..

 

Ne znam što svi žugaju na tu scenu. Jedini šok proizlazi iz činjenice da je Arja bila dijete kad je show počeo, a glumica je malo niža i djeluje mlađe, pa je ljudi i dalje tako percipiraju, međutim, kad prihvatiš da je dovoljno stara, scena je bila totalno u skladu s likom. Zna što želi, došla je po to iako je neiskusna, pa je ispalo nespretno i awkward - tipična Arja.

 Upravo to, točno u sridu.

Dao sam si truda tom prigodom:

 

 

 

 

jel to ono "ja mislio klinka, kad ono pička 6. razred i to drugo polugodište" 

 inace glumica ima 22 godine.

ovu scenu je snimala mozda s min 20 godina..

 

https://www.imdb.com/name/nm3586035/

9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Meni se cini da nije ona tu ništa snimala, nije to uopce ona. Cesto su koristili budlere za takve scene. Mislim na one di se skidaju glavne glumice (danny, cersei itd)
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
Gogy7 kaže...
Meni se cini da nije ona tu ništa snimala, nije to uopce ona. Cesto su koristili budlere za takve scene. Mislim na one di se skidaju glavne glumice (danny, cersei itd)

 Zbilja je ona, potvrdila je u intervjuu. I Dany je isto uvijek bila zbilja, jedino Cersei je bila body double. Nemoj dezinformirat

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ti mislis da bi priznale da su koristile dublere? To bi za njih bilo puno neugodnije. Naravno da ne. Moja izjava je dezinformacija kao i tvoja. Neznamo točno ali nije ni bitno. Meni scene s danny i malom izgledaju jednako fake. Pogledaj kuteve snimanja itd.
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
toxic kaže...
neznalica90 kaže...
fer-de-lance kaže...
MrBlc kaže..

 

Ne znam što svi žugaju na tu scenu. Jedini šok proizlazi iz činjenice da je Arja bila dijete kad je show počeo, a glumica je malo niža i djeluje mlađe, pa je ljudi i dalje tako percipiraju, međutim, kad prihvatiš da je dovoljno stara, scena je bila totalno u skladu s likom. Zna što želi, došla je po to iako je neiskusna, pa je ispalo nespretno i awkward - tipična Arja.

 Upravo to, točno u sridu.

Dao sam si truda tom prigodom:

 

jel to ono "ja mislio klinka, kad ono pička 6. razred i to drugo polugodište" 

 

inace glumica ima 22 godine.

ovu scenu je snimala mozda s min 20 godina..

 

https://www.imdb.com/name/nm3586035/

 

ma sve stoji, samo sam malo bacio zajebanciju na temu. show traje 8 godina, da je bila 3. - 4. osnovne dosad bi vec bila punoljetna. Najkrvavije od svega sto mi je post lajkao/lajkalo Srce Isusovo.. hahahah care tko god jesi kapa dole 

12 godina
offline
Re: Game of Thrones
Gogy7 kaže...
Ti mislis da bi priznale da su koristile dublere? To bi za njih bilo puno neugodnije. Naravno da ne. Moja izjava je dezinformacija kao i tvoja. Neznamo točno ali nije ni bitno. Meni scene s danny i malom izgledaju jednako fake. Pogledaj kuteve snimanja itd.

Jedina scena s Dany koja je izgledala "fake" je bila izlazak iz goruce zgrade - al to je izgledalo fake radi loseg CGI. Kutevi snimanja? Kakve to ima veze s icim. Cersei je bila full frontal uncut pa se radilo o body double... Nemoj izvlaciti iz guzice podatke

 

I da, znamo tocno, s obzirom da su sluzbeni izvori i same glumice i produkcija rekli u kojim slucajevima je bilo dublera a u kojim ne.

 

Al ne, vise cemo vjerovat liku s foruma koji sam sebe pobija u svojim izjavama :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
9 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Što mislite hoćemo li vidjeti Cleganebowl do kraja sezone?

26 Da
9 Ne
Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Game of Thrones

Meni je ovo bila najbolja epizoda game of thronesa dosad. Odlicno od pocetka do kraja, 10/10. 

12 godina
offline
Game of Thrones

Meni je onako... meh. Bila mi je bolja bitka za Winterfell. Ali gledat preko HBOGO-a je katastrofa. Buduci da se sve odigrava po noci nista zivo se ne vidi od kvalitete videa   

Ako sam ti pomogao opali TD!
14 godina
offline
Game of Thrones

Brzo prošle 78 minute ep.3 

BE HAPPY 要開心 : )
10 godina
offline
Game of Thrones

Ako plaćam HBO paket ali se zbog katastrofalne kvalitete odlučim skinuti seriju sa nekog trackera radi bolje kvalitete da li je to piratiziranje? Pa majku im njihovu dal je tako teško malo nadograditi aplikaciju da to bolje radi, ako ništa bar da radi stabilno..

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Sve u svemu, epizoda 10/10. A nakon što su mi se slegli dojmovi oko druge epizode, i ona je vrhunska.

 

Stvarno svaka  čast režiserima na muzici, to je defitnivno bio jedna od najboljih glazbenih podloga.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
gocc01 kaže...

Ako plaćam HBO paket ali se zbog katastrofalne kvalitete odlučim skinuti seriju sa nekog trackera radi bolje kvalitete da li je to piratiziranje? Pa majku im njihovu dal je tako teško malo nadograditi aplikaciju da to bolje radi, ako ništa bar da radi stabilno..

Ja gledam preko HBO GO aplikacije na LG tv-u i uvijek sam impresioniran kvalitetom slike. Iako je kvaliteta HD (ili full HD?) imam dojam da gledam 4k content jer ne vidim preveliku razliku između 4k netflix sadržaja i HBO GO Full HD sadržaja. Tak da ne kužim kako ti je katastrofalna slika?

13 godina
offline
Game of Thrones

Jedino sto je danas bilo dobro je muzika..Slika tamna.Narocito na početku.I tu se zahvaljujem Melisandri sto je upalila vatru inače nebi k..vidio..Koliko se sezona Dani patila prevesti Dothraki preko mora da bi danas nestali u minuti..zatim stvaranje 7 sezona price o DN i uvlačenje straha od njega da bi danas tako lako bio ubijen,itd,itd..nisam impresioniran danasnjom epizodom,dapače smatram je u mnogim segmentima jako lošom

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 10:37 (Tomy Lee).
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Sta spojlas koji k?
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ako gledas odmah cim je dostupna serija, slika je losija, evo sad sam pokrenuo opet i slika je dosta bolja nego sto je bila u 3, s tim da je bilo 35 minuta razlike od pocetka emitiranja do dostupnosti na go aplikaciji. Prosli tjedan je bilo manje od 5 min razlike..
tito vampir! Bog I Hrvati!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones
ursusc355 kaže...

scena u kojoj u kriptama arya bježi od nekoga sva krvava i okreče se sva u šoku i nevjerici kao da je vidjela duha može značiti samo da je night king oživio sve mrtve iz kripte (grobnice) i taj bjeg vidim tako da ona očito bježi od zombija odnosno svog oca NED STARKA... jer ko bi inače onako uplašio aryu

 I mjastore di ti je tata NED STARKA

 

16 godina
odjavljen
offline
Game of Thrones

Odgledao i opet jedva čekam dalje...vrhumska epizoda. Mlao je smetalo kaj je sve u mraku non stop ali svjedno, bilo je napeto i neočekivano.

13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Gledao dva puta. Meni je ovo vrhunac. Ne znam možda je snimljeno nešto bolje u ovom žanru ali ja to nisam vidio. Epizoda je prilično duga ali da je trajalo još dva-tri sata ne bi mi smetalo. 10/10. Dežurni kritičari će sigurno pronači koju slabu točku ali ja je u cijelini ne nalazim. Žao mi je jedino što nije trajalo duže. 

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Tomy Lee kaže...

Jedino sto je danas bilo dobro je muzika..Slika tamna.Narocito na početku.I tu se zahvaljujem Melisandri sto je upalila vatru inače nebi k..vidio..Koliko se sezona Dani patila prevesti Dothraki preko mora da bi danas nestali u minuti..zatim stvaranje 7 sezona price o DN i uvlačenje straha od njega da bi danas tako lako bio ubijen,itd,itd..nisam impresioniran danasnjom epizodom,dapače smatram je u mnogim segmentima jako lošom

 SPOLIER ALERT!!!

 

 

 

Potrošiše  ih kao kondom, sam tako!

Chill
16 godina
offline
Game of Thrones

gledao sam sa gustom, ali:

 

Rasvjeta/svjetlo u epizodi je katastrofa, otkaz cijeloj rasvjeti. znam da je epizoda sadrzavala ogroman broj ljudi/vojske/mrtvih i da je tesko to sve progurat kroz CGI ali ono, uzas.

Vidi se da Martin vise ne pise pricu, tko god je zaduzen dalje za seriju izgubio je kompas lagano.

Onako zrtvovati Dothrakije? Koja je na kraju uloga Brana? Tolko se oko njega radio hype, pripremao sukob njega i WW, vargao se u one vrane, i napravio sto tocno? 

Zmajevi su 3/4 epizode chillali okolo i blejali u prazno, skupa sa J i D.

Generalno, ova epizoda ima jednu nelogicnost svakih 5 minuta.

Zasto Ghost ide u napad sa Dothrakijima?

Smrt NK je ok, dobro je na kraju ispalo, jedino mi scena izgleda ko da je iz Marvela izasla.

Btw, Ghost je ziv, vidi se u traileru za ep 4 :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 13:27 (nixass).
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Vrhunska epizoda.
9 godina
offline
Game of Thrones

Pogledah i ja sada, inače ne ulazim u ovu temu dok ne pogledam epizodu, i vi koji govorite da neko spojila ne serite previše i ne ulazite u temu ako niste gledali, ovdje se raspravlja o seriji sa spojlerima, serija traje već 8 godina i logično da će se popričati o epizodi kad je se pogleda, a onaj tko nije gledao epizodu pa dođe ovdje čitati je debil... 

 

Većina epizode mi je super onako mračno,napeto, ipak teško je to sve ugurati u sat vremena i nešto sitno, naravno ono slanje dothrakija na početku u smrt je bezveze, konji nikad ne idu prvi osim ako nisi brojčano jači, što u ovom slučaju debelo nisi, možemo uzeti iz par velikih filmova, Brave Heart i Lord of the Rings kako se to radi sa konjima, uvijek stoje sastrane čekaju i onda kad bi mrtvi udarili u neokaljane, dothrakiji su trebali okomito se zaletit, onako bezveze poslati ljude da napadnu a ti si taj koji se brani nema puno smisla, i onaj tko je pisao scenarij za to se malo zajebao ali dobro, ostatak epizode jako dobar, Arya je Night Kingu baš lijepo zavukla, koliko vidim iz trailera za iduću epizodu, oba zmaja su preživjela i ostaje bitka za Kings Landing. Sve ove teorije što su ljudi stavljali po netu i pričali nebuloze naravno da se nisu ostvarile, niti blizu, i nitko previše bitan nije umro za sada, a svi su očekivali ogroman pokolj sa mrtvima, da će otići i Brienne te Jamie, na kraju od bitnijih likova samo Theon i Jorah Mormont, meni osobno ne previše dragi tako da me njhove smrti nisu previše dirnule ^^

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice